Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.27. 12:50


Gólcsere. á la Roma :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.27. 12:43


Megleően okosan rugta Florenzi. Tényleg lehet, h. jó futballista lehet belőle.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.01.27. 12:42


slider írta:Goiko.... Egyszer nagyon meg fogjuk szívni ezeket a kijöveteleket.

Ha csak egyszer, akkor nincs baj :-) (kivéve persze ha az jövőre a BL döntőn lesz 8) )
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.01.27. 12:43-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.27. 12:42


Florenzi!!!! Jól hallottam, a riporter Florenzininek hívta? :lol:
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára slider 2013.01.27. 12:43-kor.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.27. 12:37


Goiko.... Egyszer nagyon meg fogjuk szívni ezeket a kijöveteleket.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.27. 12:18


feree80 írta:higgyétek el, én se értem, hogy balza mért kezd, még mindig... :) :)

Figyeld meg ma jól fog játszani :D
Piristől félek (mint mindig), és a nem túl kreatív középpályás triótól :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.27. 12:10


higgyétek el, én se értem, hogy balza mért kezd, még mindig... :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.27. 11:57


Én sem értem....De hajrá...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.01.27. 11:55


Goicoechea; Piris, Castan, Burdisso, Balzaretti; Bradley, Tachtsidis, Florenzi; Pjanic, Osvaldo, Totti
Miért Uram miért?? Ha ma kikapunk ZZ-nek mennie kell :S
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.01.27. 11:02


Nem sokára kezdődik a mai meccs! Hátha ma indul be....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.25. 18:02


Levy,köszönöm a like-ot! :wink:
Tomm,neked pedig igazad van.Ésszerűbb és hamarabb bekövetkezendő cserékkel lehetne frissíteni a csapatot,ám az öreg jól láthatóan nem szeret belenyúlni a gárdába.És hát az öreg nem is nagy taktikus.A saját játékát játszatja,és kész.Talán Pescarában volt olyan (pont Pescarában!),hogy támadót cserélt középpályásra,és őriztük az eredményt.Néha tudni kell "megalázkodni" a sikerért,és itt nem a Fio elleni kupameccsre gondolok.Olykor a szerkezetet is lehetne finomítani az eredmény érdekében.De Zeman ezt a legritkább esetben teszi.Kiáll az elvei mellett.Keresztbe lesza.ja az eredményorientált focit.Kicsit szenvedélyesnek és közhelyesnek hangozhat ez utóbbi mondatom,de ez valóban így van.Megvan a maga futball-romantikája,és aszerint él.Nekem mint szurkoló már nagyon szükségem volt egy ilyen évre.Csapongó,de bizsergető és rejtélyes.Az első Zeman-éránál még nem voltam Roma-szurkoló, 19 évesen lettem az.Most,pár nappal túl a harmadik X-en elmondhatom,hogy minden Roma-meccset nagyon vártam és várok;egy Roma-Triestina kupameccset éppúgy,mint egy Roma-Real BL-nyolcaddöntőt.Én nem sírom vissza a Spalletti-korszakot,bár kétségkívül izgalmas lenne,ha a kopasz filozófus egyszer visszatérne hozzánk(Totti nélkül)...Szerintem annak a 4-2-3-1-nek is megvoltak a maga unalmai és buktatói,bár az eredmények magasan verték a mostaniakat.Azt még Ranieri is überelte.Na szerintem akkor volt a leggyengébb a Serie A.Nekem Zemant illetően a nyilatkozatai nem szimpatikusak,és nem reálisak.Ám Spalletti és Ranieri sem tudott jobbakat mondani.Nálam nyilatkozatban,gerincességben,egyenességben toronymagasan Luis Enrique viszi a prímet.Csakhogy nem nyilatkozni kell tudni,hanem győztes csapatot pályára küldeni...
Száz szavamnak is egy a vége: induljon már be végre az a Zeman-szekér!!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.25. 15:03


Már hogy ne lenne? Ez maga az esztelenség, hogy úgy játszunk, mintha max 70 perces lenne a meccs, holott tudvalevő, hogy 90+x percig tart. A végén meg elsz,. ami lesz...


igazad van, slendrián módon fogalmaztam, arra gondoltam, hogy mikor megtörik a lendület, váltani kéne. ez max a második félidő elején bekövetkezik általában...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.01.25. 14:48


Bandee írta:érdekes olvasmány :
http://www.whoscored.com/Blog/suujjqkg-eiw2t1ftvlkvw/Show/Team-Focus-Zemans-Roma
angol tudás kell hozzá!


Köszi, nagyon jó írás.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.25. 14:20


tomm írta:
A Ranieri-féle tutyimutyit különösebb gond nélkül lehet 90 percen keresztül bírni,ezt a letámadásos tempót nemigen.Még szép,hogy belefáradnak a 70. perc környékére a játékosok.


ezzel önmagában semmi gond nincsen,



Már hogy ne lenne? Ez maga az esztelenség, hogy úgy játszunk, mintha max 70 perces lenne a meccs, holott tudvalevő, hogy 90+x percig tart. A végén meg elsz,. ami lesz...

(amúgy én kiváncsi lennék pld egy futásmennyiség statisztikára, ha van olyan( a BL meccseken pld minid felrakják), mert nem az az az érzésem, mintha olyan nagyon széfurtnánk az ellenfeleket)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Bandee Dátum: 2013.01.25. 12:42

Avatar
Bandee
 
Hozzászólások: 76
Csatlakozott: 2010.01.12. 18:31

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.25. 11:49


A Ranieri-féle tutyimutyit különösebb gond nélkül lehet 90 percen keresztül bírni,ezt a letámadásos tempót nemigen.Még szép,hogy belefáradnak a 70. perc környékére a játékosok.


ezzel önmagában semmi gond nincsen, a baj ott kezdődik, amikor az edző nem hajlandó emiatt meccs közben megvariálni a taktikát. nagyon erősen kezd a csapat szinte minden meccsen, és jóval előrébb tartanánk, ha nem agyatlanul 90 percen keresztül próbálnánk letámadni, hanem miután kifogy a lendület, visszaállnánk mondjuk 4-4-2re.
ebből igy soha nem lesz énekes halott, pedig a keretünk ennél többre hivatott. lehet, hogy az inter történelmileg magasan jegyzett csapat, de hogy a jelenlegi keretük semmivel sem erősebb, sőt inkább gyengébb mint a miénk az is hót ziher. ugyanez igaz a milan-ra.
ráadásul nagyon úgy néz ki, hogy ez hosszú távon is igy marad, tehát volna keresnivalónk a bajnokságban, csak egy normális edző kéne hozzá
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2013.01.25. 11:05


zsolti!
erre kapsz tőlem egy : IGENT!
vagy egy like - ot

magyarul, egyetértek Veled! ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.01.24. 18:03


Nem értek egyet azokkal,akik szerint a második félidőre teljesen szétesett a játékunk és a középpálya.
A Ranieri-féle tutyimutyit különösebb gond nélkül lehet 90 percen keresztül bírni,ezt a letámadásos tempót nemigen.Még szép,hogy belefáradnak a 70. perc környékére a játékosok.A cserékkel nem tudok vitatkozni senkivel,szerintem sem "ülnek".
A két mérkőzésből egyszer sem tudott minket megverni az Inter.Rendben,Rómában volt mindkét meccs,hazai pálya,oké.De kérdem én,az Inter miért nem tudta a maga javára fordítani a hétvégi,illetve kiegyenlíteni a tegnapi meccset,ha sokkal jobbak voltak erőnlétileg nálunk?Nem értem az erőnlétproblémát.Egy nálunk magasabban jegyzett csapat nem focizott le és nem futott szét minket.Háromból egyszer sem tudtak minket legyőzni.Az oké,hogy a hétvégi 1-1-gyel lótúrót sem érünk,meg hogy a 2-1-es siker gyakorlatilag keveset ér.De az előny nálunk.
Ám a szurkoló már csak ilyen,én is végigkáromkodtam a meccset,de aztán kénytelen vagyok belátni,hogy a tegnapi összecsapás TELJESEN rendben volt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11442
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.01.24. 17:14


Kíváncsi voltam, hogy ZZ tavaly hogy nyert bajnokságot a Pescaraval, mert úgy emlékszem, hogy nem volt az annyira sima. Nos igencsak hullámzott a csapat teljesítménye: sorozatban nyert meccsek után sorozatos vereség és döntetlen. A bajnokság felénél negyedik volt a csapat, sőt 8 fordulóval a vége előtt ismét csak negyedikek. Az utolsó 7(!) meccset nyerte a csapat, benne a Torino és a Samp elleni rangadókkal. Végül azonos pontszámmal végzett a Torinoval.

http://www.predictz.com/results/italy/serie-b/20112012/pescara/

Hogy mi a következtetés. Delphoiban azt súgták nekem, hogy a szezon utolsó harmadában, a Juve meccs után megindulhat a csapat. Én már látom a WWWWW betűket a csapat neve mellett a forma oszlopban. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.24. 15:11


csakhogy Pirlo azokat tudatosan lövi úgy laposan okosan, messze nem véletlenül
(persze lőtt megpattanót is)

Hogy lehet, hogy idén sehogy sem akar a védők között elmenni a labda?
azért állnak ott :D Ferenc meg gyengül, lövéseitől egyre kevésbé félnek :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.01.24. 13:11


GrazieRoma írta:Totti is a szabadrugasaival az utobbi 3 evben elmehet a susnyasba...

Éppen a múltkor néztem youtube-n egy ilyen összeállítást... Pirlonak idén olyan szabadrúgások mentek be, hogy az eszed megáll... nem azért mert olyan jók, hanem, mert olyan sz4rok! Elgurítja a sorfal alatt sokszor, de tényleg a labda gurul, meg lehetne harapni menet :lol: .... és bemegy!
Pár éve mekkora szabadrúgás gólokat lőttünk :tottiluv: Hogy lehet, hogy idén sehogy sem akar a védők között elmenni a labda?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.01.24. 10:35


ez az eredmény a hétvégén tökéletes lett volna, most csak reménykeltő.
marcos eddig is egyre füljebb küzdütte magát, de most már a kedvencek özt tartom számon. hihetetlen a srác. remélem legalább 4-5 évig velünk marad, ugyebár akkor is még csak 22-23 (!!) éves lesz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.01.24. 07:31


persze a visszavágóig még sok víz folyik le a Teverén, de a látottak, az eredmény és a hiányzók alapján nem kérdéses, hogy egyértelműen az inter az esélyes a döntőbe jutásra.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.01.23. 23:49


a riporter is :)
és bár ebbe sosem gondoltam így bele, de egyértelműen Pirisben van több! Balza már csak rosszabb lesz - pedig ez se túl jó.

Nekem se tetszik, de máshogy már nem tudja rúgni szerintem. Am ennek pont az lenne a lényege, hogy telibe lövi a kapust és kipattanóból lőjük a gólt, ez szándékos, volt is belőle gól, még DDR szerezte. Bár az nekem sem tetszik, hogy mindig a védőt találja el....
persze hogy a védőt találja el. Nem nehéz levédekezni a szabadjait. "Álljatok elé, szorosan, nulla mozgás, nulla elugrás!" Nyilván belelövi.

a meccs x-es volt helyzetek alapján inkább, de igazából reális az eredmény szerintem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.01.23. 23:29


fradista romanista írta:az jó, mert én különben Pirisben több fantáziát látok, mint Balzarettiben.

én is :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 68 vendég

cron