Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.10. 17:42


Nekem az tetszett ahogy Dodó beszállt a meccsbe... :lol:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.02.10. 17:39


CaPy írta:A csapatnal és az eredménynél csak a kommentátor volt idegesítőbb, fel tudnám akasztani! Melyik volt ez, a buzi lederer?
Lamela volt az egyetlen értékelhető játékosunk, Ő az aki mindig megy, hátul nem egyszer szerelt és próbálkozott a szélen is futni mint a mérgezett egér, más kérdés
h nem játszották meg, amikor beljebb rakták kijött h ott is jóval veszélyesebb mint Pjanic, jobban is passzol...nem értem miért nem lehet egyszer irányítóként kipróbálni, Pjanic nem cselképes és nem annyira robbanékony hogy ott középen otthagyjon 1-2 embert...mind1 kár is filózni, azt érzem h szerencsétlenek vagyunk, hisz mindig támadunk és meg is vannak a ziccerek csak kimaradnak vagy nem adja meg a bíró, balfaszok is vagyunk, elátkozottak is és van pár beképzelt fafejű játékosunk mint Osvaldo akinek 0 az önkritikája szerintem.
Jövő héten megyek Rómába...már decemberben lefoglalt dolog, akkor még úgy tűnt ez egy éles rangadó lesz, abban bíztam hogy talán az első 3-ban leszünk addigra, de
hogy 1 hónap alatt ennyit változzanak a dolgok... :evil:

Én meg a Róma-Genovára megyek...dehát ezek után még a curva sudba sem lesz teltház... :(
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 945
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.02.10. 17:32


bence írta:Még most is felháborít Osvaldo tizenegyese és az, hogy ebbe belement Totti.
Hatalmasat csalódtam a Capitanoban is...

Pedagógia
bence írta:
feree80 írta:
wini írta:Csak megjegyzem,hogy Montella a Fio-val előttünk van olyan feltörekvő fiatalokkal mint Luca Toni és D.Pizzaro.

csak megjegyzem, ZZ vs Monti 2-0 :)

Szerintem Montellával +10 pontunk lenne...
.Így Oszi visszább vesz a nagy arcából.Kezdte azt hinni jobb mint Totti.
Szerintem is.
Tiszta véletlen,hogy Monti a Roma elleni meccseket nem nyeri meg?
De itt nem csak Montelláról van szó,hanem az eszetlen játékospolitikáról,amit az új vezetés csinál.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.10. 17:30


de ezzel a középen erőltessük dologgal akkor sem tudok mit kezdeni..

évekig, hosszú évekig ezt csináltuk - hosszú évekig téptem a hajam miatta
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28082
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.10. 17:25


mondanám azt hogy nem volt szerencsénk, de nem mondom, nem sorjázott a helyzetek tömege mint zemannál, játszottunk egyet a betömörülő samppal, akik lőttek egy gólt, majd támadunk kellett, és ők is nyiltabban fociztak, a 2dik félidő összességében mozgalmasabb volt egy haszontalan oszváldóval, de rossival meg egy pjaniccsal, még az első félidőre azt mondom vállalható volt, de ezzel a középen erőltessük dologgal akkor sem tudok mit kezdeni....

nyilván aa munkáját nem ebből a meccsból ítélem meg.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.10. 17:19


Németh valaki volt a kommentátor

Amúgy az egész ócska évünk, és a következő is azonnal egy csapásra átértékelődhetne ha a drága vezetőség kijelentené, hogy márpedig középcsapat vagyunk, a célunk a nagyok mögé odaérni, esetleg EL hely. Nem fogunk sztárokat venni, nem is jönnének ide. Megpróbálunk abból főzni ami van. Szerethető csapat a cél, nem a BL.
El is fogadnám azonnal, és nyugodtan ülnék le meccset nézni (mondjuk így is azt teszem már).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28082
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.10. 17:17


Részemről elegem van ebből a próbáljuk meg ezt az edzőt hátha bejön dologból. Kinevezték lajost 0 tapasztalattal, beégett, lelépett, aztán jött ZZ akit bár kedveltem, de róla se mondható el a rengeteg élvonalbeli tapasztalat, kirúgták, most jön AA 0 tapasztalattal. Ha már nem hoznak egy normális edzőt, legalább Blanc-t szerezzék már meg. Neki legalább van két francia bajnoki címe.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.10. 17:10


Még most is felháborít Osvaldo tizenegyese és az, hogy ebbe belement Totti.
Hatalmasat csalódtam a Capitanoban is...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.10. 17:09


feree80 írta:
wini írta:Csak megjegyzem,hogy Montella a Fio-val előttünk van olyan feltörekvő fiatalokkal mint Luca Toni és D.Pizzaro.

csak megjegyzem, ZZ vs Monti 2-0 :)

Szerintem Montellával +10 pontunk lenne...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.10. 17:05


wini írta:Csak megjegyzem,hogy Montella a Fio-val előttünk van olyan feltörekvő fiatalokkal mint Luca Toni és D.Pizzaro.

csak megjegyzem, ZZ vs Monti 2-0 :)
igazából én is telibexarom az egészet :lol: a szezonból van 2 meccs, ami über fontos(remélhetőleg és nekem) a bajnokságban meg majd lesz vmi, lassan annyi pontunk csak lesz, hogy nem esünk ki.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2013.02.10. 17:09-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.02.10. 17:05


Már rég középcsapat vagyunk, kb. 3 idény óta. Van amikor a középmezőny elején, most épp a közepén. Ez egy szerencsétlen meccs volt, ha a sors úgy akarja, akkor mi nyerünk 3-1-re, ezért sem vonnék le elhamarkodott következtetéseket AA edzői tevékenységéről. Totti és Pjanic a 2. félidőben egyébként katasztrófa, Flo pedig jó lesz jobb szélre, úgy néz ki tud beadni. Oszi pedig bekap..ja
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 675
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.10. 17:03


AA úgy néz ki mint valami leépült falusi alkoholista. Sajnos már a kinézete miatt se volt szimpi és az első meccsével se tudott meggyőzni. Nagyon félek attól, hogy bizalmat szavaznak neki év végéig, jövőre elhozzák Blanc-t, aki leigazoltat egy rakat franciát, majd félévkor elküldik a rossz eredmények miatt. Ha tényleg igaz, hogy el akarták hozni Verrattit és ajánlatot is tettek rá, akkor az azt jelenti, hogy maradt pénz a nadrágzsebben. Akkor meg igazoljanak le egy sztár edzőt, fél évig játszatja a saját stílusát, nyárra meg elküldi azokat akik nem jöttek be és kiegészíti a hiányposztokat aztán jövőre lehet EL helyekért harcolni. Nem értem mit kell bohóckodni ilyen másodedzőkkel. 4 védővel is kaptuk a gólokat erre 3-5-2-vel állunk fel...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.10. 17:00


Aldair írta:Szepen lassan kozepcsapat leszunk mert nyeresre all az Udinese is, igy visszafogunk esni a 9. helyre..

már azok vagyunk
egészen hozzászoktam :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28082
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.10. 16:59


Na nem dohogok tovább, megnézem inkább az én tündéreimet, ők majd megvigasztalnak! hajrá fradi
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.02.10. 16:57


Csak megjegyzem,hogy Montella a Fio-val előttünk van olyan feltörekvő fiatalokkal mint Luca Toni és D.Pizzaro.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.10. 16:56


jaja, pjanics vmi über haszontalan volt ebben a 2dik félidőben.....

Igazából Lamelát meg Castant tudnám kiemelni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8283
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.10. 16:55


Rúgja valaki hátba ezt a féreg Rossit!!!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.10. 16:54


már évek óta korábbi maga alatt játaszott, 10000-szer megállapítottuk
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.10. 16:54


Pjanic is elmehet a búsba, most a rossz passzáról jut eszembe...
Bosnyák válogatottba parádézik, itt meg semmi.
Gyerünk srácok balhézzatok egyet!! Azért arra figyeljetek majd, hogy még Márciusba meglegyen az első győzelem....
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2013.02.10. 16:55-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.10. 16:54


Ja Lamela nem volt rossz ma de a brillirozastol messze volt
Delio Rossi meg mindenhol mindenkivel megver minket :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28082
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.02.10. 16:53


fradista romanista írta:Azt hiszem, Baldiniék legbnagyobb bűne, hogy befostak a kömény magtól és mégsem nem tették pénzzé DDR-t, amikor pedig még piacképes volt.

Amúgy ezen a Samp-on már látszik Delio rossi jeze nyoma. Tuti nem lesznek kiesési gondjaik.

Ez a hülye szpíker mé' nevezi a jövő heti giuve-Romát rangadónak????


Ne már, az a legnagyobb bűne, hogy 1-2 éve nem adták???? Ki akarta akkor adni? Később könnyű okosnak lenni....
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.10. 16:52


Ki mit tippel, hányat kapunk jövő héten a juvétól? Én csak abban reménykedek, hogy nem futunk bele egy nagy pofonba. A verés garantált, csak ússzuk meg 2-3 gól alatt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.10. 16:51


Azt hiszem, Baldiniék legbnagyobb bűne, hogy befostak a kömény magtól és mégsem nem tették pénzzé DDR-t, amikor pedig még piacképes volt.

Amúgy ezen a Samp-on már látszik Delio rossi jeze nyoma. Tuti nem lesznek kiesési gondjaik.

Ez a hülye szpíker mé' nevezi a jövő heti giuve-Romát rangadónak????
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.10. 16:50


[quote="Trigoria"
Amugy ugy erzem ezek a jatekosok mashol jok lennenek csak igy egyutt rosszak
Pjanic lehet brillirozna a barcaban. Osvaldo egy fioban. Ddr egy chelseaben. Florenzi egy sampban. Lamela brazilban. Stb[/quote]
Egyetértek. Bár Lamela azért ma is vert kettőt.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.10. 16:48


Az a baj, hogy Oszikának ki van nyalva a segge.
egy edzőnek pedagógusnak is kéne lenni!
ZZ se volt az, és AA se.
Destro sérült, más csatárt fosnak bevetni, egyedül van igazi center és azt hiszi ezt megteheti...
K**vára nem teheti meg hajtania kell, de ha képtelenek vele megértetni...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég