Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.15. 23:55


oadiuvato dalla coppia Di Liberatore - Manganelli.

LE PROBABILI FORMAZIONI

Roma (3-5-2): 24 Stekelenburg; 23 Piris, 29 Burdisso, 3 Marquinhos; 35 Torosidis, 16 De Rossi, 15 Pjanic, 4 Bradley, 42 Balzaretti; 8 Lamela, 10 Totti.
A disp.: 13 Goicoechea, 1 Lobont, 46 Romagnoli, 11 Taddei, 47 Lucca, 77 Tachtsidis, 20 Perrotta, 48 Florenzi, 7 Marquinho, 17 Lopez, 9 Osvaldo. All.: Andreazzoli.

Indisponibili: Destro, Castan, Dodò
Squalificati: -
Diffidati: Bradley, Balzaretti, Totti, Osvaldo, Destro, Piris

Juventus (3-5-2): 1 Buffon, 15 Barzagli, 19 Bonucci, 4 Caceres, 26 Lichtsteiner, 23 Vidal, 21 Pirlo, 6 Pogba, 22 Asamoah, 9 Vucinic, 32 Matri.
A disp.: 30 Storari, 34 Rubinho, 39 Marrone, 33 Isla, 20 Padoin, 24 Giaccherini, 12 Giovinco, 27 Quagliarella, 18 Anelka. All.: Conte.

Indisponibili: Chiellini, Pepe, Bendtner, De Ceglie
Squalificati: Marchisio, Peluso
Diffidati: Barzagli, Vidal, De Ceglie, Chiellini

Arbitro: Rocchi di Firenze
Assistenti: Di Liberatore - Manganelli
Quarto Uomo: Tonolini
Assistenti addizionali: Orsato - Damato
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.15. 20:29


Amikor már egy ilyen se dob fel, akkor tényleg nagy a baj :( :( :( :( :( :( :(


http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... Rt0zuoWZ0#!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.02.12. 09:24


Na Oszikám így már korrekt a dolog.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.02.11. 23:02


Trigoria írta:
Az első félidőben, ha jól értelmezem, egy tiszta tizenegyestől fosztottak meg (kezezés)

Rosszul értelmezed. Nem volt szabálytalan.
A másodikban egy jogos gólt nem kaptunk meg (Lamela).
Les volt.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... si-2216895


Köszi a segítséget. Visszanéztem, Marquinho valóban lesen volt. Viszont amit Rossi művelt, a lazios múltja miatt mondjuk kinézek belőle sok mindent.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.11. 22:28


Az első félidőben, ha jól értelmezem, egy tiszta tizenegyestől fosztottak meg (kezezés)

Rosszul értelmezed. Nem volt szabálytalan.
A másodikban egy jogos gólt nem kaptunk meg (Lamela).
Les volt.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... si-2216895
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.02.11. 21:35


Hát srácok, csalódott vagyok az eredményt illetően. Megnéztem az összefoglalót. Az első félidőben, ha jól értelmezem, egy tiszta tizenegyestől fosztottak meg (kezezés). A másodikban egy jogos gólt nem kaptunk meg (Lamela). Aztán kaptunk egy tizit, ami szerintem kérdéses volt de Oszi elhibázta. Én nem vagyok rá mérges. Tottin kívűl másnak is meg kell tanulnia meccshelyzetben tizit rúgni. Nincs ezzel gond. Mellette volt több helyzetünk is ami bíztató. Én is szurkolok a Capitanonak a gólrekord beállításához de egyéni érdeket nem lehet a klub fölé helyezni. Nálam ugyanakkora játékos marad akkor is ha nem dönti meg Nordahlt. A védelemmel viszont továbbra sem vagyok és leszek megelégedve, ha nem lesz személybeli változás :!: Védelem nélkül továbbra is szopni fogjuk a gólokat mint a kismalac. Steknek örültem, hogy visszatért és remélem, hogy marad. A szabigól elkerülhetetlen volt, el kell ismerni, de a másik kettő egyértelműen védelmi hiba.

Milyen balhé volt Delio Rossi-val, valaki el mondaná? Köszi
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.02.11. 21:17


cejas teljesem oké amit írsz :wink:
Csak azzal nem értek egyet, hogy ZZ mondta, hogy nem lehet úgy játszani, hogy Taxi és Goicot vagy akárkit szidnak...
Sokadik rossz meccsük és teljesítményük után, jöttek a negatív nézőtéri kritikák!
Az meg Zeman hibája, hogy Goicoechea többé nem állhat tétmeccsen a Roma kapujában... Rengeteget bizonytalankodott, és sajnos benne volt egy ilyen hiba amit sose felejtenek el a szurkolók. :S
Pedig rendes gyereknek tűnik, csak ez nem elég...
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.02.11. 18:36


Petkovicsot és Contét pont azért hoztam fel, mert a jelenlegi csapatuk előtt senkik nem voltak. Atalanta fél év és Serie B 2. hely a Siénával... Ez eredmény? Samsunspor, Young Boys? Ilyen edzőt idehoznál most, azonnal megvernének. És lám mégis működik.

Hunszi írta:voltak klasszisok akik elbuktak és kis miskák akik a csúcsra értek...a lényeg az nem feltétlen az elért eredményei szerint kell tekinteni egy edzőre a jövőt illetően jó példa erre tényleg a felsorolt Conte és Petkovic ebből kííndulva én szívesen látnám a kispadon Cosmit


Pont erre gondoltam. Nem számít az, hogy valakinek milyen eredményei voltak és nem számít az, hogy valaki hol focizott aktív korában (Wenger 67 meccset nyomott egész pályafutása alatt, Mourinho 94-et, Spalletti pedig a Speziában kergette a lasztit. És?)
Mourinho persze hogy ostobaság, csak azért hoztam fel mert "olyan edzőt kell hozni, aki már bizonyított" hozzászólásokat olvasok.

Teljesen független. Eddig eredményes edző is befürödhet és noname edzővel is szárnyalhatunk. Hogy ez mitől függ? Nüanszokon. Egy becsorgó labda, egy jó teljesítmény, egy utolsó pillanatokban kiharcolt győzelem is akár annyira összerázhatja a csapatot, hogy utána (akár mázlival) 10 meccset nyerünk sorozatban. Ranierivel mit csináltunk a veretlenségi sorozat alatt? Semmit! Bemákoltuk a legtöbb meccset. Jó csapat volt az? Hát, a mostaninál gyengébb.

A legnagyobb baj szerintem, hogy még mindig nem rázódott össze a csapat. Másfél éve jött egy rakat játékos, fél éve ennek a fele elment, jött megint egy csomag. A brazilok nem tudnak olaszul, az olaszok nem tudnak spanyolul, Stek meg csak hollandul beszél :D . És nem is akarnak máshogy. Klikkesednek - ez egy dolog, de majrésak is. Lásd Osvaldo, DDR, Lamela, Destro, Lopez korábban Bojan. Egocenterek. Valaki írta, hogy a Totti féle csapat-vacsorák megszűntek. Nincs csapatszellem, zéró morál. Pedig az mennyit segít a gólhelyzeteknél! És mekkora önbizalmat ad!
Igaza volt ZZ-nek. Hogy a francba játsz jól, ha közben rigmusokat skandál a közönség, hogy "Taxi takarodj" és "Goiko te nem vagy kapus". Csoda, hogy a teljesítmény is olyan? Ha nem értek egyet az edzővel és szar a játékos, akkor is bíztatni kellene mindenkit. Honnan a francból lesz a csapatnak önbizalma?

Én állítom, hogy ezek a játékosok tudnak focizni, és jók lennének egy 3. helyre. Egy pszichológus kell nekik, meg egy amcsi manager bestseller elolvasása egy kis pozitív hozzáállásért, a nagy renitenseket pedig el kell küldeni nyáron. Alázatos játékosok kellenek, még ha nem is klasszisok. Ferguson bácsi vagy betörte a vad csikókat (Ronaldo) vagy elhajtotta.

Ezeken a dolgokon sok múlik bárki lehet az edző, bármilyenek is a játékosok és bármilyen is a vezetőség. Csapatszellem, pozitív morál, szurkolók támogatása!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.11. 17:32


Azlrt dícséretes az az önfegyelem, ahogy Feri elviselte Oszi erőszakos ostobaságát. pedig általábn miondenről kikérik a véleményét. ( már a pápa lemondásáról is nyilatkozott... :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.11. 17:31


Virga írta:Pont azért, mert nem is lehet tudni, mi lenne mcsabi ha idejönne blanc és megégetné a kezét? a

Hát pont ez a lényeg. Ha idejönne Blanc és megégetné a kezét akkor csak egy már elszúrt szezont szúrnánk el, nem pedig még egy újabbat. Semmi értelme egy edzőt ideiglenesen fél évre kinevezni ebben a pillanatban.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.02.11. 17:13


rögtön a 11es után kaptuk a gólt, tehát ki lehet jelenteni, hogy nem 2-0, hanem 1-1. sztem erre lehet mondani, hogy ezen ment el a meccs!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.11. 16:54


Vucsinicsé máig megbocsájthatatlan (és fáj mint Trianon :wink: ).

És sosem tudjuk meg hogy Oszién ment-e el a meccs. De szerintem ha az bemegy, minimum nem kapunk ki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.11. 16:52


Ti komolyan azt valljátok, hogy a kimaradt 11 -esen ment el a meccs?
Komolyan kérdem.. én sajnos nem tudtam megnézni a mérkőzést.
De szerintem ennél azért több kellett legyen. Meg a másik, hogy Totti is kihagyhatta volna... de ezt már sosem tudjuk meg.
Az viszont kétségtelen, hogy ritka gyenge 11 -es volt... Utoljára Vucinici rúgott hasonlót az Arsenal ellen...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.11. 16:49


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... nk-2216707
Nem akarom elítélni Rossit, mert tiszteletet érdemel idősebbként, de elgondolkodnék magamban, ha az ötvenes-hatvanas éveimben így viselkednék – mondta Daniele De Rossi, a Roma középpályása az 52 éves Samp-edzőről. – Kínos volt, különösen azért, mert nem ez volt az első balhéja.”
Ha csendben maradtál volna Daniele fiam, éppen te...

Osvaldo meg szerintem sem flegma volt, hanem utolsó pillanatban gondolom látta, hogy a kapus arra megy amerre nem kéne, és leblokkolt. Csakhogy az ilyen ember akkor ne rúgjon tizit.
Ahogy írtam is, ahogy láttam hogy Osvaldo lövi, már gépeltem is be ide a kis telefonomban, hogy Osvaldo: no comment. Aztán csak meg kellett nyomni a küldés gombot.

A Mous "vitát" el se olvasom. Elmondtam már róla mit gondolok. Mou kiváló edző, valszeg nagyon jó ember, de direkt hozza az idiótát a világ felé. Két évre van kalibrálva egy csapatnál. Jókor volt jó helyen az igaz, de ettől még elvitatni nem lehet tőle a rekordokat. Én szívesen venném ha nálunk is megpróbálná két évig - de úgyse fogja, szóval mindegy is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.11. 16:47


egyetértek főleg, hogy már csak egy karnyújtásnyira van a 2. helytől mikor befújták a 11est hirtelen nem is az jutott eszembe, hogy jéé egyenlíthetünk hanem, hogy ez egy lehetőség a Captinanonak az előrehaladásra a ranglistán, de épp ezért is a sok más mellett Totti egy kíváló jellem, hogy meg ennek ellenére sem küzdött az elvégzésért
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.02.11. 14:05


Nem hiszem, hogy bárki is szeretné, hogy hozzánk jöjjön és nem is realitás. Én AA-ról annyit mondok, hogy nem volt rossz ötlet a hadrend, de nem jött be. Én nem képzeltem, hogy megverjük a Sampdoriát. Ha nyertünk volna sem lett volna hozzá köze AA-nak. Igazából én úgy érzem, hogy csak okoskodunk jobbra-balra, de nem tudjuk ki lenne jó a csapatnak. Pont azért, mert nem is lehet tudni, mi lenne mcsabi ha idejönne blanc és megégetné a kezét? Lehet semmivel nem lennénk előrébb ugyanúgy. Én már ott tartok, hogy tök8 ki az edző, pont az érdekel a legkevésbé, hogy vidéki alkoholista feje van-e vagy sem. Értsétek meg nem jön ide sztáredző, mert kockázatosak vagyunk. A tegnapi meccsről annyit, hogy elöl impotensek vagyunk. Lehet ZZzni, vele is azok voltunk az utóbbi 5 meccsen. És megint eljutunk a nem az edzőnek kell berúgni a helyzeteket. Hát tényleg nem. Az edzőnek kell rendbe rakni a fejeket, Eriken pl tegnap látszott, hogy ő bizony könyörtelenül berakja kapu előtt. Osvaldo nem tette ezt meg és Pjanic sem. Én mégis csak egy dolog miatt voltam szomorú és az pedig az, hogy Tottinak abszolút nem ment. Egy jó szabadja volt és ennyi. Siralmasan játszunk és én úgy érzem, hogy a játékosok is úgy vannak vele, hogy idén már nemterem sok babér. Én is azt gondolom, mint trigo, hogy ezek a játékosok külön külön jól ellenének más csapatokban. Hogy együtt miért nem? Hát ha rájövök, rohanok Rómába
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.02.11. 13:19


Mourinho lehet jó edző, de viszont embernek nem nevezhető. Olyan nyilatkozatai vannak, hogy eszméletlen. Egy alattomos, aljas, unszimpatikus ember! Akkor lássam a Róma kispadján, amikor a hátam közepét! Lehet bajnokságot nyernénk vele, de még azért sem kéne!Amúgy sem jönne ide... miért is tenné? A Real pl 16 milliót fizetett érte az Internek. Mi miből fizetnénk ezt és a kb. 11 misis fizetését?Szerintem idén kirúgják, mert eléggé gyengén szerepel, elmegy nyerni franciáknál vagy németeknél és visszavonul. Bár a világ szinten az lenne a szép, ha már most visszavonulna ÖRÖKRE :evil:Az El Classico régen a foci ünnepe volt, majdnem egyenértékű egy BL döntővel. Most meg csak ocskáskodás és verekedés...
Higgyétek el, sokkal jobb lesz nekünk nélküle!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.11. 11:32


cejas írta:
mcsabi írta:Én nem ez alapján a meccs alapján ítélem meg AA-t, hanem hogy egy 60 éves fószer, aki serie c-s csapatok élén volt vagy éppen másodedzősködött. Ha akkora nagy koponya lenne, azért már párszor rábízták volna a csapatot, vagy ajánlottak volna neki máshol melót de senki nem tette és ennek vszeg oka volt...


Antonio Conte (Juventus, jelenleg első hely, oké ő csak 43 éves):
2006–2007 Arezzo
2007–2009 Bari
2009–2010 Atalanta (fél év után elküldték)
2010–2011 Siena (2. hely a Serie B-ben)
2011– Juventus

Vladimir Petkovics (bugyikék középcsapattal, 3. hely, 49 év):
1997–1998 Bellinzona
1999–2004 Malcantone Agno
2004–2005 Lugano
2005–2008 Bellinzona
2008–2011 Young Boys
2011–2012 Samsunspor
2012 Sion
2012– Lazio

Ezek komoly csapatok voltak? A Juve és a Lazio meg merte húzni, hogy nem Guardiolát igazol. És így is működik.

Soha nem tudhatod, hogy valaki be fog-e válni vagy sem. (Egyedüli kivétel, aki az évek során különböző bajnokságokban, szinte 2 évente más csapattal bizonyított, az Mourinho. Ő jó lesz? Vele eddig 2-3 év alatt mindenki bajnok lett.)


Mourinho jó edző de valljuk be mindig jókor volt jó helyen...Porto BL serleg de milyen évben és milyen szerencsés meccseken keresztül plusz Portugáliában mindig is egyeduralkodó volt a Porto szóval a bajnokság megnyerését nem feltétlen az ő érdemére írnám fel...Interrel bajnok egy olyan bajnokságban ahol még nem volt sehol a mostani Juve Napoli Lazio...és a Roma kerete se volt hú de milyen jó csak valahogy jöttek az eredmények...Real Madrid olyan kerettel és annyi pénzel lehet is bajnok, de inkább a Barca néhány peches meccse kellett hozzá, most meg jóformán aki akarja az veri le őket (lasd: Granada) a Chealseavel meg jók voltak de félgőzzel is BL-t nyertek most szóval nem feltétlen kellett ő hozzá.

Nem akarok kritizálni Mourinhot mert jó edző, de vannak tények amik mellett nem lehet elsiklani és ettől függetlenül nem szeretném ha ő lenne az edzőnk bármikor is. Már látom a előre a jövőbeni újság címeket Guardiolával kapcsolatban is..."Guardiola jött látott győzött" (nem mintha most nem ezt tenné nélküle is a Bayern 55:7 golaránnyal)

Tény, hogy vannak jó és rossz edzők viszont nem lehet ráhúzni mindenkire ugyanazt a sablont, hogy ő Mourinho vagy Guardiola ők azok az emberek akik mindenhol csodát tudnak tenni...azért kíváncsi lennék egy Siena edzőjeként mire menne...voltak klasszisok akik elbuktak és kis miskák akik a csúcsra értek...a lényeg az nem feltétlen az elért eredményei szerint kell tekinteni egy edzőre a jövőt illetően jó példa erre tényleg a felsorolt Conte és Petkovic ebből kííndulva én szívesen látnám a kispadon Cosmit
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.02.11. 11:30


Lehet ezzel most egyedül vagyok, de én nem tudok idegeskedni Oszi kihagyott 11esén. Engem sokkal jobban bosszant hogy egy De Rossi így játszik egész évben. Aztán ott van Bradley aki meccsenként kihagy legalább egy 100%-os helyzetet, de beszélhetnénk még a padozás miatt formán kívül levő kapusunkról, a gyenge védelemről és a töketlen vezetőségről, akik képtelenek egy a csapathoz méltó edzőt idehozni, ha már leváltották ZZ-t.
Oszi is emberből van, képes hibázni de azért érdemes azon is elgondolkodni, hogy mekkora tekintélye van egy edzőnek, ha a játékosok lesz*arják amit mond.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2013.02.11. 11:30


cejas írta:
mcsabi írta:Én nem ez alapján a meccs alapján ítélem meg AA-t, hanem hogy egy 60 éves fószer, aki serie c-s csapatok élén volt vagy éppen másodedzősködött. Ha akkora nagy koponya lenne, azért már párszor rábízták volna a csapatot, vagy ajánlottak volna neki máshol melót de senki nem tette és ennek vszeg oka volt...


Antonio Conte (Juventus, jelenleg első hely, oké ő csak 43 éves):
2006–2007 Arezzo
2007–2009 Bari
2009–2010 Atalanta (fél év után elküldték)
2010–2011 Siena (2. hely a Serie B-ben)
2011– Juventus

Vladimir Petkovics (bugyikék középcsapattal, 3. hely, 49 év):
1997–1998 Bellinzona
1999–2004 Malcantone Agno
2004–2005 Lugano
2005–2008 Bellinzona
2008–2011 Young Boys
2011–2012 Samsunspor
2012 Sion
2012– Lazio

Ezek komoly csapatok voltak? A Juve és a Lazio meg merte húzni, hogy nem Guardiolát igazol. És így is működik.

Soha nem tudhatod, hogy valaki be fog-e válni vagy sem. (Egyedüli kivétel, aki az évek során különböző bajnokságokban, szinte 2 évente más csapattal bizonyított, az Mourinho. Ő jó lesz? Vele eddig 2-3 év alatt mindenki bajnok lett.)


Mourinho jó edző de valljuk be mindig jókor volt jó helyen...Porto BL serleg de milyen évben és milyen szerencsés meccseken keresztül plusz a Portugáliában mindig is egyeduralkodó volt...Interrel bajnok egy olyan bajnokságban ahol még nem volt sehol a mostani Juve Napoli Lazio...és a Roma kerete se volt hú de milyen jó csak valahogy jöttek az eredmények...Real Madrid olyan kerettel és annyi pénzel lehet is bajnok, de inkább a Barca néhány peches meccse kellett hozzá, most meg jóformán aki akarja az veri le őket (lasd: Granda) a Chealseavel meg jók voltak de félgőzzel is BL-t nyertek most. Nem akarok kritizálni Mourinhot mert jó edző, de vannak tények amik mellett nem lehet elsiklani
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.02.11. 11:27


Sajna mivel a Juve jön ezt AA nem fogja bevállalni.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.11. 11:23


Szerintem nem az a legnagyobb probléma, hogy elkérte Tottitól - persze ez is grandiózus hülyeség volt - hanem ahogy rúgta. Flegmán, nagyképűen. Ha izomból megcélozza az egyik sarkot és kimarad, irgumburgum, de így... Ha AA valóban következetes, akkor a következő meccsen nem játszik Oszi. Megnéznék inkább egy Lamela-Lopez párost elől.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.02.11. 10:16


Osvaldo, Osvaldo......Amit a szádból elhangzani kívátunk, hogy ne tűnt egy idiótának: elnézést kérek minden Roma szurkolótól, hogy 1-0-s hátrányban a saját érdekeim vezéreltek. Miután elvettem a lehetőséget a csapattól - és a legbiztosabb lábú játékostól az olasz bajnokságban- az egyenlítésre, rádöbbentem, hogy egy csapatjátékban nem az egyéni érdekek számítanak. Ha hagyom Francesconak biztos, hogy egyenlítünk, és még 20 percünk lett volna megszerezni a győzelmet. Elnézéseteket kérem kedves szurkolók, legközelebb megteszek mindent a csapatért.
Ehhez képest semmi megbánás, semmi alázat.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.11. 08:26


én sem értem a nyilatkozatát, főleg a tizist, de ez a kép, jézusmária :mrgreen:
http://www.corrieredellosport.it/calcio ... aldo%C2%BB
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.11. 01:46


na most AA ezen nyilatkozata.... nálam azonnal kicsapta a biztosítékot
hibáznak a játékvezetők??? mégis hol hibáztak most???

Talán megbeszélték egymás között, nem tudom."
nyilván meg

grrr :evil: :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég