Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 16:14


http://kuruc.info/r/9/109321/
ilyenkor gondolkozom el mindig, hogy mi a jóistennek tanulunk egy egy történelmi eseményről általános iskolában egy oldalnyit kb, gimnáziumban 4 történelemkönyv oldalnyit kb, ha a mélyebb összefüggéseket leginkább az agyunk fejlettsége miatt nem tanítják, és ezzel olyan szinten manipulált és lecsupaszított, neadjisten elferdített történetet kapunk, ami mindenre jó csak arra nem, hogy helyesen lássuk azt ami történt.
Persze nem tudom mi lenne a jó megoldás, de az ilyen összefüggéseket boncolgató cikkek elolvasása után mindig átértékelem magamban azt amit eddig tudtam az adott témáról. És mindig rájövök hogy nagyjából lövésem sincs az események valós hátteréről, összefüggéseiről. De azért a nép megünnepli pl márc 15-t egy két egyszerű történés és mögöttes gondolat alapján. Az összefüggések és elemzések pedig a múlt homályába vesznek és megmarad nekünk a kb általános iskolai tudás (lásd Szent István jó vs Koppány gonosz, előbbi nyert, utóbbit felnégyelték, keresztények lettünk, hurrá).
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 15:05


nyilván nem az áramkimaradásra gondolok
hanem az autópályákon előre odakészített melegedő buszokra, ételre, meleg ruhákra, mentő egységekre
aztán ha mégsem kell, akkor király, örülünk
nem vagyok katasztrófavédelmis, de azt még én is látom hogy itt valami nem volt jól megszervezve szerintem

neked más a véleményed, megszoktam, elfogadom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.15. 14:53


de, az autósnak dolga, hogy tájékozódjon, mert az autó önmagában véve veszélyes üzem.
nem mondom, hogy a legjobban végzik a munkájukat, de irtózatos nagy hóesés volt, ezt nem lehet 700 munkagéppel hatástalanitani. egy ekkora hóesés után mindenhol a világon ez van, kicsit várni kell és majd rendbejönnek a dolgok.
áramkimaradás.. naná, ráesik a nagymennyiségű vizes hó a vezetékekre, meg a faágakra, persze, hogy szakad minden. ez ellen te mit tennél? vagy a jobbik mit tenne? gondolják, hogy némi cigányozással meg zsidózással el lehet kergetni a rosszidőt?

pl ezzel mit kezdene a jobbik? csütörtökön kiküldenék a nemlétező hóesésbe a gépeket takaritani a semmit?
http://kep.index.hu/1/0/400/4007/40070/ ... e82_wm.jpg
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 14:31


más:
https://www.youtube.com/watch?v=Ozmc9CkFhbM
Öcsém, ez kiosztotta a szemüveges rettegőt :D :D :D

ezt meg csak erős idegzetűeknek
https://www.youtube.com/watch?feature=p ... qfZPnQvPQ4

sajnos megint elkapott a hév :evil:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 14:07


http://kuruc.info/r/1/109332/
hát én ezzel egyetértek
vagy nézd meg ezt
http://kuruc.info/r/2/109331/

2013-ban nem lehet felkészülni egy ilyen havazásra, amit pontosan tudtuk hogy jön, és azt is hogy mikor (még nyertem is vele 500 Ft-ot :) )???

nyilván autósok is okosak ha ilyenkor indulnak el, de nem is az ő dolguk, hogy mindenről tudjanak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.15. 14:00


kire gondolsz? monnyon le Isten?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 13:58


mekkora mák Pintéréknek, hogy ez az ítéletidő ünnepre és hétvégére esett
keresztapám is 11-kor indult tegnap Hévízről és szerencsésen hazaértek éjjel 1-re :(
olvasom a cikkeket a témában, de egy büdös felelős nem fog lemondani ezért az egészért

eközben én ülök itthon a melegben, és a bokrok és tuják megtisztítása a kertben a fagyott hótól volt a legnagyobb tettem :D (mer a ház többi lakójának persze eszébe sem jut)

Szaniszlós történeten jót röhögtem én is tegnap. Imádom azt a palit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.15. 12:44


zsolti írta:nem voltak tisztában az elmúlt években végzett "ámokfutásával". Látszik,hogy mennyire tájékozottak a szakpolitikusaink is...

Na hallod, ilyen meggyőző érvet sem hallottam mostanában.


És akkor március 15 rock&roll verzióban : http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... SIOC_X8H4#!


Beugrott, hogy két éve március 15 -én jöttek hozzánk Magyarországról valakik. Azt kell mondjam, hogy "táposok". Nem szeretem ezt a kifejezést használni, de a gyereknek tele volt puliszkával a szája :D Úgy szavalta el a nemzeti dalt, hogy majdnem elment a kedvem az egésztől. Unott, monoton, mindenfajta érzelmektől mentesen, lassan, rosszul hangsúlyozva... tehát nem. Nem vagyok a rajongója.
Szóval a lényeg, hogy ha anno Petőfi is így mondta volna akkor nem hogy forradalom, de még egy közös borozás sem lett volna :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.15. 12:40


Az effajta antiszemitázásból, lázongásból, elhatárolódásból azt a következtetést lehet levonni, hogy a mondandójával betalált, rávilágított a cionista média által elhallgatott eseményekre. Ha nem lenne takargatni valójuk le se sz**nák a műsorát és annak tartalmát, főleg egy zug adón. Nem érdekelné őket a holomese tagadása, ha nem lenne vaj a fülük mögött. Ha összeesküvés elméletnek tartják a monológjait, akkor miért tartanak tőle? Pontosan az ilyen embereknek kellene adni a díjat, nem a zsidóbérenc történelem hamisítóknak.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.15. 09:45


Hallottátok ezt a sztorit? Szaniszló Ferenc,az Echo TV munkatársa Táncsics-díjat kapott (újságíróknak szokták osztani),és most mindenki elkezdett lázongani (csakúgy,mint ByeAlex esetében :wink: ).Szóval Szaniszlónak van egy Világpanoráma című műsora az Echón (szerintem egyértelműen "jobbikos" műsor,nagyon kilóg a többi echós adás közül),amely már 2008 óta megy.Többek között foglalkozott az iszapkatasztrófával,szeptember 11-gyel,cigányokkal zsidókkal.És mindig összeesküvés-elméleteket gyárt.Az ellenségei szerint.Szaniszló úgy vélekedik,hogy az iszapos balesetnél tudatos robbantás történt,az ikertornyok állami megrendelésre omlottak össze,a cigányokat nevezte már emberszabású majmoknak,és a zsidókat Izraelen kívül hol szeretik.Tette fel a kérdést.
Balog Zoltán miniszter már visszavonná a díjat,de nem lehet.Tiltakozik az MSZP és szinte mindegyik jogvédő szervezet.Elvileg Balogék a múltban végzett tevékenységéért adományozták a díjat Szaniszlónak,és nem voltak tisztában az elmúlt években végzett "ámokfutásával".Látszik,hogy mennyire tájékozottak a szakpolitikusaink is...
Egy volt Táncsics-díjas már vissza is adta a kitüntetést Szaniszló miatt.Gyűlöletkeltés,antiszemitizmus,rasszizmus.Szólnak a vádak az újságíró ellen.
Gyerünk,Ferenc,ne hagyd magad!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.13. 23:20


Xaba írta:itt van egy cikk:
http://vilaghelyzete.blogspot.ro/2013/0 ... -papa.html
Én nincs nagyon amit hozzá fűzzek. Minden le van írva benne. Amint tudjátok én kapható vagyok az ilyenekre, sőt. A szívem is elkezdett gyorsabban verni, amint elolvastam. :S (érdemes elolvasni a tavaly márciusi cikket, ami be van jelölve)
http://www.vopus.org/hu/gnozis/profecia ... eciai.html


Ő... hát ez nem jött be.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.13. 20:45


En majd akkor adok pirospontot orbannak ha ezt a dumat este a hiradoban latom viszont
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.13. 18:16


Viktorunk kimondta a tényeket,ezért piros pont.
Azért meg egy ku.va nagy fekete,hogy mindezért ki a felelős:...mi,MAGYAROK...
Azért egy dologra baromi kíváncsi vagyok.És ez most csak lazán kapcsolódik a cigánykérdéshez.
Szóval...az érdekelne engem,hogy a Nemzeti Sport újságírói vajon hogyan vélekednek a magyar-román kapuzárásról vagy a szolnoki zászló-be-nem -engedésről.Én mindennap megveszem a lapot,és alapvetően szeretem is (ezért veszem meg).Folyamatosan vannak jegyzetek az esetről,oda-odamondogatnak a jogvédőknek,de nagyobbrészt a "szurkolói csürhét" ostorozzák.Szolnokkal kapcsolatban is volt egy cikk,aztán utána semmi.Semmi felháborodás.Lenyelték.
Vajon ezek a képzett és értelmes emberek tudják,hogy mi a helyzet (zsidó lobbi),csak nem írhatják le,vagy tényleg mélységesen elítélik a szurkolói "antiszemitizmust"?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.13. 14:54


de ne utópiában gondolkozzunk, mert annak nincs, vagy van, de negativ hatása van.
és elég nagy eredmény az is, hogy ezt kimondta egy miniszeterelnök. már igy is megy rögön a rasszistázás
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.13. 13:04


tomm ezekbe nem lehet belenevelni semmit se szép szóval. ha azt akarjuk elérni, hogy 6-kor keljen és menjen dolgozni az csak és kizárólag gumibottal megy. pont úgy, mint a szocializmusban, talán ez volt az egyetlen pozitív hozadéka annak az idealista, utópisztikus diktatúrának. a cigány kénytelen(!) volt elmenni dolgozni, mert ha rendőrbe botlott, pórul járt. most meg a rendőr jár pórul, ha cigányba botlik, mondjuk meg is érdemli. egy miniszterelnöknek - tehát nem egy orbán féle zsidó bábnak, hanem egy olyannak, aki értünk van abban a pozícióban, mi magyarok választottuk - kutya kötelessége a sarkára állnia és a nemzetidegen elemeket eltávolítani. persze ez is utópia.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.13. 10:35


de miért?
nincs munkakultúrájk, ezt beléjük kell nevelni, keljenek föl 6kor és menjenek el dolgozni. hát nem ezt akarjuk?
azért egy miniszterelnök mégsem mondhatja, hogy a retkes cigányoknak büdös a munka és ezentúl, ha kell, gumibottal kényszeritjük a mocskokat a munkára...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.12. 23:01


http://kuruc.info/r/2/109223/
ez hülye
de komolyan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.11. 21:08


http://kuruc.info/r/3/109110/
Tízezrek a Székely Szabadság Napján

Külön jól esett az, hogy az egyik budapesti lakótársam apja (olyan 60-70 év körüli) eljött :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.10. 22:22

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.10. 00:38


szomorú de ahogy ezt a képet látom kapcsolódik hozzánk
http://kuruc.info/r/2/109083/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.09. 20:42


jaja bele lehet magyarázni mindent :) bármikor kellhet, nem mintha nem lenne egy a nadrágzsebben is, munkaeszköz.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.09. 20:29


egy mérőszalag.
???
:D :D :D
ugye ugye hogy a sok agymosás, hogy a méret a lényeg :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.03.09. 19:14


direkt odaírtam, hogy nem b**ni akarlak.
Xaba írta: És bármilyen jó/ erős/ meggyőző érvvel jöhetnék, te ragaszkodnál ahhoz, amiben hiszel. Csőlátás!…

hallgatom az érveidet. ha ragaszkodok ahhoz, amiben hiszek, akkor nem lehet, hogy az általad 100%-ra vett manipuláció, ami mindenkire hat, az csak nem hat mindenkire. ha csőlátásom van, akkor ki és mi manipulál? maximum én, magam.

Hiába vagy akár milyen tudatos, ezt te sem és más sem tudja kikerülni. Ettől nem tudsz szabadulni, maximum valamennyire kordában tartani. Ha ismernélek, ismerném a tárgyakat körülötted, sokkal egyszerűbb lenne ezt elmagyarázni. Ezektől függsz, ezek manipulálnak téged is és mindenkit!

miért nem tudom kikerülni? miért függök ezektől? leírom mi van körülöttem, -mert nem értem az érveidet- ez alapján vázold, hogy mi manipulál. íróasztal, azon egy monitor, egy tippmix szelvény, egy naptár, egy csekk, egy telefon, egy egér, egy toll, egy mérőszalag. van még továbbá a szobában egy bicikli, egy szekrény, egy tv, egy hi-fi, könyvek, kézisúlyzó, ágy és egy Roma zászló a falon.

Ha meglátsz egy ilyen képet:
http://kepfeltoltes.hu/130309/merci_www ... es.hu_.png
Még véletlenül sem fog egy porperrel jutni az eszedbe.

nem jutott eszembe róla semmi, mert totál érdektelen volt számomra a kép, nem manipulált. se propeller, se merci logó.

Mit gondolsz véletlenül van Nokiád vagy Iphonod vagy akár milyen márkájú akár mid? NEM!
Az emberi elme (a tiéd is, már ha ember vagy) jelekre és jelrendszerekre épül, így a kettő elválaszthatatlan. Sőt a gondolkodás valójában ezeknek a jeleknek az alkalmazását jelenti.

Nem véletlenül van nokiám, hanem azért mert az ismerettségi körömben sokan használnak nokiát és meg vannak elégedve vele. nem a nokia logó és márkanév miatt van nokiám. okostelefonra meg nincs szükségem, ergo ha a nap 24 órájának minden egyes percében odajönnél hozzám egy transzparenssel, amin egy apple logó van, nem vennék apple iphone-t, mert nincs szükségem rá. és vannak még elég sokan így. ne nézz hülyének mindenkit. nem megyek ki coca colát inni ha bevillantják a logóját egy tv műsor alatt, az amerikai birkanépen elvégzett kísérleteketre nem alapoznék. nem mindenki hülye, agymosott.

Az ember egy olyan állat, ami könnyedén manipulálható. És ami a legjobb az egészben, hogy ezt az egészet úgy teszik, hogy még csak észre sem veszed. Lehetsz marha stabil és öntudatos, úgy is átvernek… mindenkit átvernek!

hallgatom a példáidat

Én sem foglak sosem tudni meggyőzni, mivel úgy érzem, nem 20 éves vagy és már nem vagy annyira nyitott. Talán irigyellek is, amiért nem tudsz semmit ezekről.

nem lehet,hogy itt van a kutya elásva, hogy már nem vagyok 20 éves, mondhatnám kiestem már abból a körből, ahol még a manipulációval hatást lehet elérni. nem lehet, hogy pont azért tartanak ilyen jellegű előadásokat a huszon éves korosztálynak, hogy ezáltal elkezdjék a manipulációt és az agymosottság felé tereljék őket és teljes értékű, tudatos tagjai lehessenek a fogyasztói társadalomnak?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.09. 18:41


félúton az igazság
calderoni nem téged ócsárolt Xaba, hanem a felsőoktatási rendszer egyes részeit már önmagában is
viszont az is igaz, hogy aki azt mondja, hogy rá semmi ilyen nem hat, az vagy tudatlan a témában, vagy orákulum :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.09. 18:26


Hol írtam, hogy újdonságként hatott rám ez a két kép? Ki mondta, hogy az előadás erről a két képről szólt? Én ezt mondtam: „Egy érdekességet szeretnék megosztani veletek.”. Erre apám itt nekiállsz kötekedni és ócsárolni minket, akik felsőoktatási rendszerben vesznek részt. Nagyon érdekes előadás volt és sok újdonságot mondtak nekem (nem ezt a két képet). Olyan dolgokat, amikről talán te még sosem hallottál, vagy nem gondoltál bele, hogy mi és miért van úgy. Amit te leírtál az nagyon szépen szimbolizálja azt, hogy gőzöd nincs az egészről és mivel ahogy látom változni sem akarsz, ezért soha nem is lesz. És bármilyen jó/ erős/ meggyőző érvvel jöhetnék, te ragaszkodnál ahhoz, amiben hiszel. Csőlátás!… Csak abból a részből van igazad és tudlak téged tisztelni, hogy inkább boldogan meghalsz, mint hogy 30 évig stresszel, hogy mikor csíp meg a szúnyog. (Úgy-e, hogy nem érted a hasonlatot?)
A felsőoktatásnak van értelme egyes embereknél.
„nincs szükségem az adott termékre, szolgáltatásra, lehet az akármilyen színű. ha tudatos vagy az élet minden területén, ilyennel nem etetnek meg”
Hiába vagy akár milyen tudatos, ezt te sem és más sem tudja kikerülni. Ettől nem tudsz szabadulni, maximum valamennyire kordában tartani. Ha ismernélek, ismerném a tárgyakat körülötted, sokkal egyszerűbb lenne ezt elmagyarázni. Ezektől függsz, ezek manipulálnak téged is és mindenkit! Ha meglátsz egy ilyen képet:
http://kepfeltoltes.hu/130309/merci_www ... es.hu_.png
Még véletlenül sem fog egy porperrel jutni az eszedbe. Mit gondolsz véletlenül van Nokiád vagy Iphonod vagy akár milyen márkájú akár mid? NEM!
Az emberi elme (a tiéd is, már ha ember vagy) jelekre és jelrendszerekre épül, így a kettő elválaszthatatlan. Sőt a gondolkodás valójában ezeknek a jeleknek az alkalmazását jelenti.
Az ember egy olyan állat, ami könnyedén manipulálható. És ami a legjobb az egészben, hogy ezt az egészet úgy teszik, hogy még csak észre sem veszed. Lehetsz marha stabil és öntudatos, úgy is átvernek… mindenkit átvernek! Az, hogy ebben nem hiszel, valószínűleg csak azt jelenti, hogy nem tudsz róla. És pont ez a cél. Én sem foglak sosem tudni meggyőzni, mivel úgy érzem, nem 20 éves vagy és már nem vagy annyira nyitott. Talán irigyellek is, amiért nem tudsz semmit ezekről. Az igazsághoz úgy vélem az is hozzá tartozik, hogy nem sokat, sőt szinte semmit nem tudsz tenni ellene sem.
:evil:

Trigo birkanépével kapcsolatban: Az emberek alapvető tulajdonsága, hogy az átlagosnál JOBBNAK érzik magukat... ügyesebbnek, okosabbnak, intelligensebbnek. Senki nem fogja azt mondani, hogy:" Márpedig én a birkanéphez tartozok!" -De valakik még is csak ott vannak. De akkor kik? :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég