Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.18. 15:28


nyugi, eltiltják a válogatottaktól, majd egy év múlva suttyomba visszaengedik
fogadhatunk is rá :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.18. 15:22


Nevetséges...inkább elvesztenek egy tehetséget banyek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 22:50


Azért durva örökre eltiltani ezért... szvsz
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.17. 18:30


Én bármilyen társaságban bárhol előjön ez a téma, már hagyom is ott az egészet azzal a mondattal, hogy ehhez úgysem elég ennyi idő. Persze ha fogékonyak, akkor maradok. De eleve ritkán jön ez elő, vagy ritkán járok már társaságba :D

http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... at-2227239
:D görög hon is elveszett....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 16:20


Trigo én nem tudom ezt megcsinálni. Mert ha vagyok egy társaságban és felvetődik egy téma, egyből villámszerűen beugornak ezek a dolgok és sokszor nagyon-nagyon nehéz megállni, hogy ne fejezze ki az ember a gondolatait. Egy-egy beszólás sokszor kiugrik az ember szájából. Ha elköltözne az én családom az egyenesen arányos lenne azzal, hogy feladnánk a magyarságot. Feladnánk kultúránk, a családunk, a múltunk... feladnánk saját magunk. Erre sem lennék képes.
Ez most kicsit olyan, hogy az utóbbi hónapban testbeszéd tanulmányozásával foglalkozok és kezdek rájönni, hogy talán ezt sem kellene tudjam..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.17. 14:59


Trigoria írta:
tomm írta:ez giga gáz

amit linkeltem neked?
(azóta frissítés is van benne)


igen. bár én alapvetően fenntartással kezelem az ólvasói leveleket, azért szentirásnak nem venném... de ha tényleg fontosabb a látszat (nem vegyülünk a szélsőségekkel) mint az emberi élet védelme, az igazán szomorú. azzal továbbra sem értek egyet, hogy rendőrt minden hópehely mellé. ha lezárják az autópályát, akkor meg azon hőzöng mindenki, hogy orbán már az autópályát is kisajátitja, hülyének nézi az embereket, ha akarok had menjek, nekem van hóláncom stb stb
oda kell egy kicsit figyelni és kész
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.17. 13:40


lőttek a palesztinok is rakétákat még tavaly is ezt tudjuk

de a múlt:
http://hu.wikipedia.org/wiki/Arab%E2%80 ... konfliktus

Xaba: Az a jó, hogy ki tudom kapcsolni az életemből ezeket a dolgokat sokszor. Sport, munka, csajok, egyéb közben. De aztán ha gép elé ülök, akkor meg kenődök én is, vagy ökölbe szorul a kezem. Megtehetném hogy nem foglalkozom vele többet és kikapcsolom az életemből ezt? Biztos meg. De szerintem már nem tudom megtenni. Talán nem is akarom. Itthon biztos nem. Pont szüleimnek mondtam nemrég, hogy egy esetben tudnám megtenni tutira, ha az egész család elköltözne messzire, mondjuk dél-amerikába. :) Ott havi egyszer hazaolvasnék és slussz.

Az az óvodai oktatás rész a videóban nekem picit gyanús volt. Nem tudom elképzelni hogy ezt így ebben a formában tolják.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.17. 09:34


A bikinis csaj a majommal,majd az utána következő óvodai oktatás valószínűleg ugyanazt mondja,mint amit a feliratozás ír.A tulajdonnevek kiejtéséből gondolom ezt.
A kérdés az,hogy ezek csak poénból megrendelt párperces termékek,vagy tényleg levetítik ezeket Izraelben.
De mindegy is.Mert a lényeg az első 10 percben van.Azok a képek nem hazudnak.
Persze azokat is ki lehet magyarázni.Nem is Izraelben vették fel őket...
Amúgy tényleg,valaki tud olyanról,hogy a palesztinok visszatámadtak valaha fegyverekkel vagy bombákkal?Lehetséges ez?
Nem provokációból kérdezem.Tényleg nem tudom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.17. 01:39


Na megjöttem én is (és természetesen hoztam a szokásos székelyes témáimat is):
http://www.aradihirek.ro/2013/03/15/nem ... radon.html
Fordított esetben mi történt volna? Ki ülne börtönben? Most ki ül börtönben?

Közben behoztam a "lemaradásom". Elolvastam az írásaitokat. Én nem is tudom srácok... kezdem úgy érezni, hogy sokkal jobb lenne nekem, ha többet soha nem foglalkozok ilyesmivel és offline módba kapcsolnék.
Komolyan nagyon el vagyok kenődve... :(

https://www.youtube.com/watch?feature=p ... qfZPnQvPQ4
Minek van egy gyerek műsorban bikinis csaj? Honnan tudhatnám, hogy tényleg azt mondja-e, mint ami feliratozva van?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 20:28


jaja, már a zsindex is
http://index.hu/belfold/2013/03/16/kata ... n_fronton/

Most sajnos minden kritika jogos. Mindegy kitől jön, támadhatatlan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 19:03


Azt a ku.va...
Hogy osztja a baloldal a kormányt a mentési töketlenség miatt.Beszarás.Mintha ugyanezek a dolgok nem történtek volna meg az MSZP-rezsim alatt.Jogos a kritika,csak ne balról,könyörgöm...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 18:52


tomm írta:ez giga gáz

amit linkeltem neked?
(azóta frissítés is van benne)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 17:27


Trigó!
Szólok,persze,ha megszületik a kiscsaj.

És abban biztos voltam,hogy nem te raktad ki a cetliket a BTK-n.
Te csak begépelted. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.16. 17:05


ez giga gáz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 14:19


az a BTK, én nem ott vagyok :)
de lelkiekben velük vagyok :D (a HÖK-ös listázósakkal is :) )

zsolti: remélem szólsz majd ha megszületett a kislányod!

Amúgy nekem meg az a bajom, hogy erről az egészről senkit nem lehet meggyőzni. Mármint olyan embert megpróbálni átfordítani, aki eddig semmi ilyet nem olvasott, nem hallott, lehetetlen küldetés. De tényleg az. Egyszerűen egy beszélgetés folyamán nincs annyi időd és energiád hogy felnyisd a szemét (és hogy lassan leülepedjen benne amit mondasz). (Szüleimnek is évek alatt adagolom finoman.)
Már mondtam, hogy én anno a cigány-téma miatt kezdtem olvasni a kurucot. És nem is értettem, hogy a zsidó-téma miért van ott jelen? Meg hogy miért van baj egyáltalán a zsidókkal? Majd szép lassan bele-bele olvasgtattam és sok sok hónap, de inkább ÉVEK kellettek hozzá, hogy azt gondoljam, amit ma már gondolok. Hát hogy tudnád ezt a gondolkodást vagy nézetet átadni valakinek pár órás beszélgetés alatt? Sehogy. És ezért érzem a világot elveszettnek. És ezért van elveszve.
Mert vagy elkezdenek az emberek ilyen irányban tájékozódni, de ez hosszú folyamat, mert szembemennek a tömeggel, vagy - és ez lenne a könnyebb út - esti főműsoridőben a kereskedelmi tv-kben ezt nyomatnák. Mert a birka népet ott hülyítik amúgy is, így viszont nagyon gyorsan át lehetne állítani őket. De nyilván ez lehetetlen. Ha - teszem azt - a Jobbik kerülne kormányra, akkor el tudom ezt képzelni. De ez is lehetetlen.
Ezért érzem hogy tehetetlenek vagyunk. Rossz pirulát kaptam be pár éve. Tudom az igazságot, de az életem, de még inkább a lelkem viszont visszafordíthatatlanul rosszabb lett tőle. :(

tomm:
http://kuruc.info/r/20/109379/
erről a fejetlenségről beszéltem
(nem sok dologban vagyok igazán jó az életben, de a munkaszervezés és emberek irányítása köztük van)

friss:
zsolti:
http://kuruc.info/r/3/109383/
ilyenekre gondoltam pl amit az esti médiában lehozhatnának egy Magyar kormány alatt (nem zsidó-téma de van téma bőven)
egy-két ilyen és más lenne a gondolkozása az embereknek

vagy ezt:
http://www.3szek.ro/load/cikk/58136/pro ... n&cm=91027
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 08:27


Ja,és Trigó,már tegnap is akartam kérdezni.
Te raktad ki az ELTÉ-n Helleréknek a zsidózó feliratokat? :wink:
(Csak vicceltem.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.16. 08:26


Nézd,Bence,engem 6 éve cigányok vesznek körül a suliban,és kölcsönösen kedveljük egymást.A fiúk jó része rajong értem-ez kicsit nagyképűnek tűnik,de így van-,a lányok fele meg szerelmes belém.Leállok velük az utcán is beszélgetni,beállok közéjük focizni,mindenben segítem őket,ahogy tudom.Látom,hogy szervezett keretek között mire képesek.Ám szerintem ez csak az iskola falain belül működik.
Én soha nem állnék ki,mint egy jogvédő,hogy nyaljam a seggüket a következő szavakat ismételgetve:asszimiláció,integráció,segítségnyújtás...
De olyan durván sem fogalmaznék,mint Szilárd,a konyári tanár.Mert egy ilyen megnyilatkozással szembeköpném magam.Igaza volt a pedagógusnak,csak nem így kell az ilyet megfogalmazni.Bár tök mindegy,hogy fogalmazunk,mert a legapróbb cigányokat vagy zsidókat kritizáló mondat másnapján antiszemitaként fogsz feltűnni a sajtóban.
Annál intelligensebben és kulturáltabban nem lehet elmondani hazánk problémáit,mint ahogy a Jobbik teszi azt a parlamentben,mégis lekapcsolják miattuk a Colosseum világítását.
Aki megpróbál mélyebb magyar érzéseket csempészni az életébe,az azonnal ellenség.Gyűlöletet kelt.Uszít.
Persze a zsidó lobbi fű alatt,"kulturáltan"semmisíti meg a nemzeti és a családi gyökereket.A nemzeti radikális oldal nyílt gondolatait és tetteit viszont azonnal elítélik aljasság és tudatlanság miatt.Ám egy ideje már a cionista szemléletről sem lehet azt mondani,hogy fű alatt,alattomosan támad.Egyre nyíltabban és durvábban cselekednek.Csokorba lehetne gyűjteni az ámokfutásukat hazánkban és az egész világon.
A palesztinok módszeres kiirtása 1948 óta folyik.A világ nagy része nem is tud a problémáról,nem látott róla képeket,ezért nem is tud állást foglalni.A Lencse László nevű futballistánk hazatért Izraelből,a Kirjat Smona bajnokcsapatából,mert féltette a saját és a barátnője életét a bombázások miatt.Milyen bombázások?A palesztinok is bombáznak?Lehet,és megkövetem magam,ha ez tényleg így van.Az ENSZ vagy bárki mit tesz az értelmetlen palesztin halálesetek elkerülése érdekében?Dádá...Ez volt eddig a legdurvább fenyegetés Izrael részére.
És ha ezt így megtehetik immár 65 éve,a világ hallgatólagos beleegyezésével,akkor bármire képesek.Ha nekik szabad a nyílt színi gyilkosság,és ezért még Nobel-békedíjra is felterjesztik őket,akkor miről beszélünk?Minden összeesküvés-elmélet igaz lehet.Számukra nincs akadály.És a mindenre rájövő politikusok sem mernek beszélni,mert gyakran nem az állásukkal,hanem az életükkel játszanak.
Én továbbra sem értem,hogy hogyan csendesülhetett el a szolnoki zászlóügy a kosármeccsen.Semmi nem lett belőle.Arcátlanul szembeköpték a magyar nemzetet,és semmi.Felháborító!
Gyöngyösi Márton mondatára 15 ezren gyűltek össze Pesten,Bayer Zsolt írására cigányok melletti szimpátiatüntetést rendeztek.Marian Cozma és Szögi Lajos bestiális meggyilkolásakor miért nem gyűlt össze 15 ezer ember valahol,tiltakozva a magyargyűlölet vagy a cigánybűnözés ellen?De bármelyik héten lehetne ilyen tüntetés,mert a cigányok minden héten megölnek egy magyart vagy egy cigányt.
És még egyszer leírom,hogy engem elsősorban az bánt,hogy normális,nálam okosabb emberek foglalnak úgy állást,hogy nem létezik zsidó lobbi,hogy az MSZP-re szavaznak,és hogy hüledeznek,amikor felhozom a holotémát.
2-3 hét múlva kislányom fog születni,és engem már vagy két éve ez a cionista problémakör foglalkoztat.Ma is.Pedig most már ideje lenne a családdal többet foglalkoznom.Meg is teszem majd.De ez a téma végig fogja kísérni az életemet,és ha halálomig csak annyit tudok tenni,hogy húsz embernek elmondom a véleményemet,és ők bólintanak,akkor már megérte.
Úgyhogy bennünk sincs tüske,Bence,nyugi. :wink:
Alapvetően egy szeretettel teli világban nincs helye cigányozásnak és zsidózásnak.
De ez nem az a világ.
A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2013.03.16. 08:32-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.16. 01:11


épp hogy nem azért kapott elismerést, hanem a régebbi tevékenységéért tudtommal

és nem veszem személyes sértésnek :) a tied is egy vélemény a sok közül
az általánosításban igazad van, nem helyes egy népcsoportot így nevezni
De minden általánosításnak van oka, de ezt asszem már kitárgyaltuk. Ha 10-ből 10x mondjuk norvégok rabolnak ki a nyílt utcán, akkor utálni fogod a norvégokat, és általánosítani fogsz. Ha minden hónapban becsöngetnek hozzád pl az ausztrálok és ajándékkal halmoznak el, akkor szeretni fogod az ausztrálokat. Ilyen az ember.
Pisont Pista pedig a legnagyobb király! Ezt tudjuk. :D (bár fura módon focisták között sincs túl sok cigány, pedig ott aztán kitűnhetnének. lásd cigányválogatott sikerei)
És bár tényleg borzasztóan abszurd ez az időjárás befolyásoló elmélet :) , de én már eljutottam oda hogy semmit sem zárok ki. Ha van akár 0,001% esélye is, akkor nem lehet kizárni. Sosem tudhatjuk mit tudnak már és mit nem, amiről fogalmunk sincs. Persze ebben most én sem hiszek, de nem fogom hülyének nézni azt aki igen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.15. 23:44


Ja és ne vegyétek személyes sértésnek. :wink:
Csak egyszerűen unom az összeesküvés elméleteket és azt, hogy valaki azért, hogy ócsáról másokat elismerést kap.. :twisted:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.15. 23:28


Zsolti,Trigo!
Én sajnos nem tudok olyan emberrel azonosulni, aki egy népcsoport tagjait emberszabású majomnak nevezi.
Van cigány ismerősöm, aki ugyan nem hajaz egy majomra, de állítom százszor jobb ember mint ez a Szaniszló :)
Pisont István, hogy a sportból említsek.
Az a baj, hogy nincs középút.
Összeesküvés elméletek azok vannak, az ikertornyok, meg a vörösiszap...
Sőt, ma olyat is olvastam, hogy a zord időjárás annak köszönhető, hogy valakiknek nem tetszik, hogy a magyaroknak kezd kinyílni a csipája, ezért rossz időt generáltak, annak reményében (már bocsánat a kifejezésért) hogy megsz*patnak minket.
És a szomorú az, hogy totálisan komolyan gondolják!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2013.03.15. 23:37-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 22:44


lehet
én sem tudom nyilván a hátteret
de szerintem egy rendes országban ilyenkor valaki lemond

de azért az hogy két órával ezelőtt én is kaptam egy smst a belügyminisztériumtól, hogy maradjak a kocsimban, az inkább szánalmasan vicces
mondjuk ha egy autót is adnának hozzá, jó lenne :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.15. 21:26


sztem egszerűen nincs pénz melegedő buszokat állitani.
csak azért irom, mert egyátalán nem biztos, hogy a szervezőkkel, ill. a szervezéssell van baj. ha van rá lóvé, akkor nyilván ők a hibásak és pápá
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.15. 19:09


írd csak ki, nálad kulturáltabban amúgy is nehéz dühöt kiírni

(Az már más kérdés,hogy mi lenne,ha ti egy "zsidópárti" Roma-oldal lennétek )
:D semmilyen párti oldal nem vagyunk. Az más kérdés, hogy kiből van itt több, vagy kik írnak ezekről itt többet :wink:

Ám jobbikosnak (akarom mondani:nemzeti radikálisnak) lenni szinte gyilkossággal ér fel bizonyos körökben.

na igen, én is az ELTE-n melózva ugyebár egyszerűen eljutottam oda, hogy bár gondolkodtam most is hogy fb-ra kirakjam ezt a videót Izraelről, de egyszerűen nem éri meg. Múltkor egy ajándékba kapott és a könyvtárban kirakott Shakira naptár miatt vesztem össze fiatal tanárnénikkel, mivel szexistának bélyegezte meg egyikük a sima mezei Shakira naptárat (és persze néhány feminista tanítványa is). És amikor mertem a fb-on való ócsárlást és felháborodást ugyanott megvédeni, és a feminizmust megpróbálni kivenni az egészből, egyik ilyen tanárka (aki akkor még gimibe se járt talán mikor én már ott melóztam) meg is jegyezte, hogy hogyan dolgozhatok egyáltalán ott ilyen meg olyan gondolkodással. Persze a naptár maradt év végéig :wink: :) , de ha ebből ekkora balhé volt, gondolhatjuk mi lenne ha ilyen videókat linkelgetnék nap mint nap. És utálom ezt a helyzetet. Sosem féltettem a melómat, de mostanában annyira vacak a helyzet az orzságban, hogy nem biztos hogy ezt az ócska melót is el akarom veszíteni... :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.15. 16:46


Már megint írtam a sablonokat,de legalább szombatig kiírtam magamból a dühöt. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.03.15. 16:45


Nem az a baj ebben az egész kiba.zott zsidóügyben,hogy maguk a zsidók(zsidók alatt értsd a cionista érdekű zsidókat) hogyan bánnak Izraelben meg mindenhol a keresztényekkel meg az arabokkal,hanem az,hogy erről nem kapunk tájékoztatást.
Persze a legnagyobb baj azért mégiscsak az irtás,mert embereket pusztítanak el.Szóval...ezen képek nem járják át a világ sajtóit.
Tudom,hogy vannak olyan emberek,akik ezt tudatosan hagyják.Lenyelem valahogy.
Tudom,hogy vannak emberek,akik ha felszínesen is,de tisztában vannak a zsidók dolgaival,ám nem foglalkoznak az üggyel,mondván,úgysem tudnának mit tenni.Lenyelem valahogy
És tudom,hogy rengeteg jóravaló,becsületes ember áll a zsidók pártján az egyoldalú tájékoztatás miatt,az agymosás miatt,a holokauszt miatt.Engem ez bosszant a legjobban.Én ez ellen szeretnék tenni a magam kis minimális eszközeivel.És nem gyűlöletkeltő módon.Persze ez borzasztóan nehéz.
Mert itt a fórumon jónéhányan azonos véleményen vagyunk.Én bizonyos fokon ki tudom itt beszélni magamból a "gyűlöletet".Erre jók a fórumok.És ezt köszönöm nektek.(Az már más kérdés,hogy mi lenne,ha ti egy "zsidópárti" Roma-oldal lennétek :wink: )
A maga módján mindenki tesz apró dolgokat az ügy érdekében.Minden hozzászólás,minden megosztott link jelent valamit.Szerintem.
Például most Trigo linkje Izraelről.A 28. perc végére ökölben volt a kezem,és összeért a két fogsorom.Tényleg.
De persze manapság lehet fideszesnek vagy mszp-snek lenni szabadon,maximum a másik párt szimpatizánsa lehülyéz.Ám jobbikosnak (akarom mondani:nemzeti radikálisnak) lenni szinte gyilkossággal ér fel bizonyos körökben.
Marketing- és hobbifasisztának titulálnak minket.
És lásd az évekkel ezelőtti jóslatot: a következő keleti célpont: IRÁN...
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2013.03.15. 17:06-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég