Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.10.18. 22:28


fradista romanista írta:mostantól kezdve a scudetto első számú várományosa az AS Roma.

én ezzel nem tudok egyet érteni. Én csak azt látom, hogy megnyertünk 8 meccset egy 90%ban jól játszó, motivált csapattal. Rövid a cserepad és lesz amikor pechünk lesz. Inkább azt mondanám, hogy most már egyértelműen tagjai lehetünk a legjobb háromnak, ami így BL-t érhet. Aminek nem mellesleg már nagyon itt lenne az ideje :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.10.18. 22:27


slider írta:https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/1383120_434802799952770_1837675518_n.jpg

Nekünk is lehet szerencsénk. :oops: Mondjuk az nincs rajta a képen, hogy mi volt előtte.


Az ember estében belekapaszkodik bármibe ami csak a kezeügyébe kerül ;)
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.10.18. 22:26


azért a félideji egy kicsit meredek :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.10.18. 22:25


Szerintem nem kérdés hogy ha bajnokeséllyel fordulunk télen akkor meglesznek a szükséges erősítések. Azért az amerikaiak is tudják hogy ez lehet a nagy alkalom a brand felfuttatására.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.18. 22:24


nem tudom ki íra az NSO-n ezt a hszt, de jó:
A meccs meg nem Benitez sara. Ahogy az Inter ellen, úgy a Napoli ellen is Rudi meghúzta amit meg kellett. Az első félideji védekezést, ahol a középpályán a a térfelünk közepén állt a védelem, azt a második félidőbe gyakorlatilag rárakta a 16-20m-re a kaputól, így teljesen megölve a Napoli eddigi akcióinak kulcsát, hogy beívelik a védőink mögé. 180perc elteltével is 0 gól állt volna a Napoli neve mellett..
Ha az első félidőben rúg gólt a Napoli akkor talán teljesen más lett volna a meccs, de másodikban már gyakorlatilag lehetőségük se volt

ezek azok amiket én nem látok/figyelek annyira egy meccsen (mondjuk nem is dolgom), így örülök ha valaki ezt látja
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2013.10.18. 22:22


engem is cukkoltak ma a haverjaim h ezen a napolin nem megyunk ugy at mint a tobbin.
ugyanolyan higgadt maradtam mint ma a fiuk :) es azzal erveltem h lehet h a napoli szepen bevasarolt de most ugy latom h nem az egyeni teljesitmenyeknek koszonheto a sikerunk... iden nagybetus CSAPAT lettunk meg nagyobb betus CSAPATSZELLEM-mel fuszerezve. az edzo nem egyhangu. ugy latom nem taktikaja van Rudinak hanem STRATEGIA-aja.
tudunk behuzodva vedekezni. kontrazni. dominalni. nyomni. lazan jatszani. es a legfontosabb mindig nyugodtak maraduk es koncentraltak a legvegeig...
mi mast mondhatnek. ez a Roma ha igy fejlodik akkor imadni fogjak a Romat nemsokara a tomegek :)
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.10.18. 22:22


totti sérüléséig a szokásos diesel-formulát nyomtuk: óvatosan, de uralva a meccset, az ellent nem engedni helyzetbe, néhány ziccert kidolgozni. ha nem esik ki a capitano, sztem ennyi esélyük sincs. mázliuk nekik is volt

azon kivül, hogy megnyerik a bajnokságot, mit tehetnek még a srácok, hogy bajnokesélyesnek nevezzük őket? nem vagyunk favoritok, de bajnokesélyesek igen
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.10.18. 22:22


http://www.corrieredellosport.it/foto/c ... +Borriello

1értelmű tizenegyes, én már az nsoból kinőttem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.10.18. 22:21


https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 5518_n.jpg

Nekünk is lehet szerencsénk. :oops: Mondjuk az nincs rajta a képen, hogy mi volt előtte.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.10.18. 22:19


Ettől kezdve új időszámítás kezdődik. Immár azt kell elviselni, feldolgozni a csapatnak, hogy mostantól kezdve a scudetto első számú várományosa az AS Roma.
Akárhogy próbálják is hárítani, ezentúl most már ezzel a teherrel kell az elkövetkezőkben pályára lépni. Ha viszont ezt sikerül elviselni az elkövetkező 1-2 fordulóban, akkor ettől a továbbiakban még ellenállhatatlanabb és magabiztosabb lesz a csapat. és akkor semmi, legfeljebb 1-2 szerencsétlen sérülés akadályozhatja meg, hogy.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.18. 22:17


nem tudom amúgy ki ez a Garcia, de amit Pjanic, Strootman, DDR középpályánkkal tett az valami elképesztő. Már nagyon örülök neki, hogy nem adtuk el a Pjanic-DDR kettőst. Sose tévedtem ekkorát még. (kopkopkop) Persze még hosszú a szezon.
mondom, nincs technikai hibánk a meccsen!!!
Jó mondjuk, Boristól van, mert egy Ásó mitől tudna focizni? :) Meg Taddeitől is ha beállna.
De nagyon rövid a padunk. Védelemben kb nincs megfelelő alternatívánk. Egyedül a Dodo-Balza dolog működik úgy néz ki.
Ezen kívül elől Ljajic és ezzel kész. Ennyi. Két olyan csere, de Dodot annyira nem venném ide, tehát egy olyan csere, aki technikában hozza a kezdők színvonalát!
Kell venni télen még 2-3-t és jó lesz.
Mer én ebben látom a kulcsát a játékunknak, hogy technikailag nagyon magas szintet tolunk most. Nyilván a taktikai mellett.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2013.10.18. 22:13


Az NSO-n vagy egy videó, ami a másik kameraállásból mutatja a tizit, maradjunk annyiban, hogy Boris ügyes volt :wink:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2013.10.18. 22:06


Én ezt már nem hiszem el,nem akarunk ebből felébredni.
Borsózik minden porcikám,ha a tabellára nézek.
Istenem de jó Romanistának lenni. Forza orvosi stáb. Forza Roma.
Várom a következőt!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.10.18. 22:06


Én sem vallom ezt az eszmét....Játszunk mindig ilyen odaadással, és bárhol is végzünk én maximálisan elégedett leszek!!!! Ez a lényeg! Ez a csapat sok-sok-sok év után egy szerethető együttes lett, mert dolgoznak a pályán Tottival és DDR-el az élen!!!! Jó lett az arány is ami a korosztályt illeti!!!

Sabatini és a vezetőség!!! Gratulálunk nektek is!!!!! Máig nem tudom mit mondhattak Strootmannak, h minket választott, de komoly munkát végez minden meccsen, és ma láttam először őket igazán elfáradni....

Remélem a sikerek kinyitják télen a pénztárcákat még egy kicsit....Jajj de jó lenne.....:D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2013.10.18. 22:10-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.10.18. 22:05


Én sem hiszek benne. Még sok van hátra... nincsenek igazán cseréink, talán ez a legnagyobb problémánk. Ha a télen befektetnénk még, az nagyszerű lenne.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.10.18. 22:05


nem volt netem, szal a meccsről, nem tetszett az eleje nagyon nem ,úgy éreztem hogy mind2 csapat qrvára gyenge :) De ha az 1 félidő közepén csak Gervinhora játszottunk volna, sztem simán lőhettünk volna gólt, mert továbbra is benne van az x faktor, vagyis formában van, mikor Garcia lehozta azt a Tottit, aki a pálya bármely pontján tud jól és szabadon játszani, és erre a fogalmatlan, übertetű lassú, és über technikátlan Borist behozta, ráadásul nem is center posztra, hanem azt próbálta vele játszatni mint Tottival, akkor a szezonban először tutira azt éreztem hogy őt, és nem a kezdőbe való Dodot nem fogja elbírni a csapat és vereség lesz a vége, mindaddig ezt gondoltam míg fogalmatlan Boris ki nem harcolta a tizit, itt bizonyosodott be hogy Garcia hatalmas edző, tud meccselni, és megemelem a nem létező kalapomat előtte :wink:

DE uekkor simán látott a 2dik félidőben hogy a Roma húzó emberi biz válogatott meccsekből estek be, szal én ennek tudom be a Napoli fölényét, és Cannavárot be lehet állítani negatív hősnek, csak azt nem kéne elfelejteni, hogy ez az ember az elmúlt 3-4 évben a Napoli cskja és kezdője volt, Benő építette le, felejtette el, és tette be a meccsbe, meccshiányos állapotban.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.18. 22:05


Kokóval nincs gond
szerintem ő szeret is minket

amúgy így hogy lement a két meccs, aminél elemezgettem, hogy ha 4 vagy több pontot szerzünk akkor bajnokesélyes a csapatunk... hát ki kell akkor jelentenem. Muszáj. Nincs más hátra. Következetesnek kell maradnom. Nem csinálhatok segget a számból. :D Tehát:
Ez a csapat bajnokesélyes.

szerintem nem lesz meg, nem hihetek benne ahogy előbb is írtam, de hogy esélyes rá egy kicsit, azt ezek után nem kijelenteni inkább homokba dugott fej effektus lenne. Persze a játékosok ne is jelentsék ki! Isten ments! :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.10.18. 22:03


snatch írta:
wini írta:8 meccs 23 pont 22 rúgott 1 kapott gól. Brutális számok! Grazie Roma!

A 8-at akárhogy szorzom, nem jön ki nekem a 23... :mrgreen:

Mea Culpa,Mea maxima culpa!

A következö feladat:szurkolni Montellának,Pizzaronak,Aquilaninak a Fiorentinának,hogy verjék e Juvét és marad az 5 pont előny.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2013.10.18. 22:03


snatch írta:
wini írta:8 meccs 23 pont 22 rúgott 1 kapott gól. Brutális számok! Grazie Roma!

A 8-at akárhogy szorzom, nem jön ki nekem a 23... :mrgreen:

Nyilván egy ponttal kevesebb jár a gyenge sorsolásunk miatt.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: nemirigy Dátum: 2013.10.18. 22:01


Néztem a Sportklubbon a meccset...hallgatom ennek az ütődött Sebőknek a faluvégi hónaljszagú szövegét "az ilyen szerencséről olyan szerencséről,ha ez nem így lett volna máskép lett volna...stb Én úgy gondolom nem játszottunk rosszul és megérdemetük a győzelmet!Azt mondom, hogy legyen is szerencsénk!Vagy egy Róma szurkolónak úgy kellene drukkolni, hogy ne legyen szerencsénk legyen az ellenfélnek, nekünk a kapufáról kifelé és nekik befelé pattanjon a labda...Miért hoznak ennyi Isten barmát a studióba?Az a hülye láziós is mindig ott "szellemeskedik"!Szégyelheti magát a Sportklub!!!!Kokót sem csípem, de legalább ő elismer minket!FORZA ROMA!PER SEMPRE!
nemirigy
 
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2010.03.14. 10:51

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2013.10.18. 22:01


Grazie Roma!!!
Jó volt, megúsztuk a két ziccert,de tegyük hozzá, hogy amikor tényleg kellet de sanctis védett!!
Igazából szerintem egyedül DDR kiemelhető a csapatból, játszottunk már jobban is (sőt, általában jobban játszunk), de ez nem érdekes most már. 2-0, 8 győzelem! ennyi a lényeg :D
A bíró szerintem nem vezetett jól, nem volt következetes. Létezik még jó olasz bíró egyáltalán?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.10.18. 21:59


wini írta:8 meccs 23 pont 22 rúgott 1 kapott gól. Brutális számok! Grazie Roma!

A 8-at akárhogy szorzom, nem jön ki nekem a 23... :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.10.18. 21:57


Összefoglalva:
Hullámzott a meccs. Amíg Totti nem sérült le, jobbak voltunk, az történt amit mi akartunk, de az is óvatosan. Amint Feri kiszállt megzavarodtunk, és ránk jött a Napoli. Kihagytak két ordító ziccert (több se volt nekik a meccsen).Cannavaro élete rémálmaként szállt be a meccsbe, és gólhoz segített minket. Szünet után a Napoli nekünk esett. Ekkor sokkal de sokkal jobbak voltak nálunk, tehát ha ezt a részt nézzük akkor valóban bemákoltuk a meccset, csakhogy egy meccs egészét kell nézni. Ezen időszakban bizony ha nincs Cannavaro újabb szabálytalansága, nem hiszem hogy megússzuk gól nélkül. Ki se tudtunk jönni a a védekezésből. De a kiállítás+tizi után meg elkezdtünk parádézni, bár még így is hagytuk támadni a Napolit, de idén mindenkivel ezt tesszük, mert a kontrékat szeretjük. Ekkor már megint jobbak voltunk nyilván.
Ergo összességében a meccs legalább felében jobbak voltunk. Lehet beszélni a mi lett volna ha nincs kiállításról, de felesleges. Ezt a meccset nem bemákoltuk, hanem nagyszerűen - és a két napolis helyzetnél szerencsésen igen - megnyertük. És egy jó Napolit vertünk meg. Ennyi.


ugyebár:
Olaszországban eddig az a csapat, amelyik megnyerte első 8 meccsét a bajnokságban, az végül mindig bajnok lett.

én még mindig nem hiszek benne


:flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.10.18. 21:56


sebastian írta:Udine a következő állomás...Az pedig egy dolgot jelent 9. El sem hiszem.....8 forduló után 5 pont az előnyünk a 2.-al szemben......Mi van??? Fel tudjátok ezt fogni????

Az max annyit jelenthet, hogy a 9. mérkőzésünk lesz a szezonban. Azért Di Natale és csapata képes borsot törni az orrunk alá, ahogy tették azt párszor a múltban. Mondjuk utána Chievo, Torino, Sassuolo, Cagliari, Atalanta...

Jah és kié a best defence európában? :D
http://www.goal.com/en/news/1717/editorial/2013/10/18/4323834/from-roma-to-torpedo-kutaisi-the-best-defences-in-europe?ICID=CP_7
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.10.18. 21:58-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2013.10.18. 21:55


Léderertől mit vártok? Pandev könyöklős (Lassításban tisztán látható,hogy Pandev könyökölt) sárgájánál megmagyarázta,hogy az Mesto volt,és az olaszok rosszul írták ki a képernyőre.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 227 vendég