Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.05. 21:04


Látod,Scrym,milyen jó kis manipulátorok vagyunk mi.
Megtérítünk mi mindenkit.Kis házon belüli Hitgyüli.( :twisted: :twisted: :twisted: )
A viccet félretéve,dönts a belátásod szerint.
Mivel Roma-drukker vagy,ezért mindent megbocsátunk neked.
Kivéve azt,hogy... :wink: :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.05. 20:49


Jókat lehet szórakozni mostanában gyk-n. Ha van időtök nézegessétek kicsit
http://www.gyakorikerdesek.hu/politika_ ... kormanyzas
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2014.04.05. 20:37


Engem kezdtek meggyőzni... :-)
Köszönöm amùgy a reakciòtokat!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.05. 19:09


Szevasz,feree!Üdv itt is! :wink: :wink:
Majd a következő ciklusban gyakrabban járj ide,és szépen kifejted nekünk,hogy miért is. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.05. 18:46


csak a fidesz! szevasztok! :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.05. 18:00


Trigoria írta:http://kuruc.info/r/57/125935/
na ez a TIPIKUS átlagember Jobbikhoz való viszonyulása alapesetben


Valahol találtátok meg a másik 3 bizonytalan szavazót? Megnézném azokat a videókat is szivesen.


Virga: jó kis oldal lehet abból az idemagogból , ha folyamatosan fejlesztitek!

Amúgy az az Atkinson könyv, amit felmondott magának, az egy hatalmas könyv. Respect.

Nekem megvan elektronikusan, ha esetleg kell valakinek.

És itt a vita:
https://www.youtube.com/watch?v=EuPKRARDqeg#t=2505
eeejjjj, de nagyon-nagyon kíváncsi lennék orbán válaszaira
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.05. 17:55


nem tudok ilyen statokat régről, tehát igazad lehet

megnéztem ezt a Orbán-Vona "vitát". Sok értelme így nem volt, de szép kampányzáró lett így a szokásos Jobbikos dumákkal. De tartották a szavukat és volt vita. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.05. 15:49


sztem ez nem 2/3 kérdése. az ellenzék törvényjavaslatait azóta nem szavazzák meg, mióta nyomonkövetem az eseményeket...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.05. 15:03


https://www.youtube.com/watch?v=Fe7nCmFCHX8&app=desktop
hmmm, mik ki nem derülnek róla
Amúgy az az Atkinson könyv, amit felmondott magának, az egy hatalmas könyv. Respect.
Én sosem tudtam ennyit és így tanulni

amúgy durva ez, hogy 232 törvényjavaslatot adtak be ellenzékből a jobbikosok, és elfogadtak 1-t
ennyit ér az ellenzék a 2/3 ellenében
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.05. 00:46


5 milliós büntetést kapott a TV2 a Jobbik tendenciózus elhallgatásáért

http://kuruc.info/r/57/126107/
zsebpénz ez a büntetés nekik egy választási győzelemért csrébe
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.04. 21:12


hát ezt a "vitát" csúnyán átaludtam
de valami ilyenre számítottam :D
remélem lesz videó róla

Virga:
Ebben inkább az a nevetséges, hogy szerinted én a cigányokat védem meg azzal, hogy a magyar gárdát nem szeretem.
Dehogy gondolom én ezt!!! Félreértettél. Értem, hogy arról beszélsz, hogy SEMMILYEN vonulgatás és csoportosulás nem kell. Elfogadom, hogy így gondolod. Csak a dobálózásra írtam, hogy nem lehet egy lapon említeni cigányékkal.

Nem gondolom, hogy az normális, hogy embereket ölnek meg a jeggyűrűjükért. A gárda dolga? Nem. A rendőrségé.
Így van.
Nem tudom, volt-e erről valaha gondolat vagy utalás vagy hír, de én biztos vagyok benne, hogy ha a Jobbik nyerne egyszer, és bevezetné a csendőrséget (amit anyám sem ért hogy minek, ha van rendőrség), akkor a Gárdisták egy részéből szerintem tuti csendőrt képeznének ki. És ez így rendjén is lenne.
Abban szerintem mind egyetértünk, hogy egy rendes országban nincs szükség Gárdára, és ne is legyen ilyen. Hiszem, hogy meg is szüntetnék egy Jobbikos győzelem esetén, egy két éven belül.

És a gárda pontosan mit tudna tenni ebben az ügyben?
elkanyarodtál. Hiszen ahogy mondtad, ez nem a Gárda dolga.


más:
http://www.nemzetisport.hu/sportszelep/ ... ta-2326579
Anelka visszavág :) :wink:

megint más:
https://kuruc.info/r/6/126035/
pontot tehetnénk már erre a Petőfi-ügyre is
ennek kapcsán:
https://www.youtube.com/watch?v=Gu41tB-X5k8
imádom az ilyeneket hallgatni. Akár igaz akár nem, szeretem az eseményeket több oldalról is meghallgatni

és egy "aprócska" hír:
https://kuruc.info/r/4/126093/
amiről nem hallunk sehonnan - nyilván
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.04. 17:57


Megy a poén miniszterelnök-jelölti vita. :)

http://www.ustream.tv/channel/n1tv-live
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.04. 15:09


Azt a kutya fas.át,mit műveltek ti itt napközben...!
Még hogy nem csúcs ez a politikai topik! :)
Alapvetően itt mindenki egyetért a célokban,csupán az eszköz osztja meg az embereket.Ez jó.
Tomm,úgy beszéltél,mint egy jobbikos,bas.'ki! (Csak nem a Jobbikra szavazol,mert akkor mit iszol?) :wink:
Fradista:egy negyed gondolat erejéig most még te is velünk voltál. :wink:
Alapvetően a rendőrségnek kell megoldani mindent.Semmi szervezet,semmi önbíráskodás,semmi mozgalom.Egyetértek.De mi (Magyarország) már kifutottunk ebből.Én nem szapulom a rendőrséget.Szerintem önmaguk is röhögnek kínukban a saját tehetetlenségükön.
A Gárda létrejöttét szapulják csak nyugodtan az ATV-n meg minden liberális orgánumban,de akkor azt is tegyék hozzá - amit most te,fradista -,hogy a bűnöző,aljas,antiszociális csürhe ellen lépjen fel keményebben a rendőrság.De nem mondják.És nekem ezért hiteltelen a Gárda folyamatos lejáratása.
Szűnjön meg a Gárda,világos.Csak cserébe az ember érezze/lássa,hogy mindent megtesz egy rendvédelmi szerv a biztonság érdekében.Mondjuk egy csendőrségnek nevezett valami.Vagy nevezhetik akárminek.
Amit a liberálisok művelnek -akik valójában álliberálisok,mert egy normális liberális nem ilyen-,az katasztrófa.De előbb-utóbb minden KONTRAPRODUKTÍV lesz, remélem.Én tényleg azon gondolkodom sokat,hogy ezek a rettegők érdekből félnek ennyire,és pontosan tudják,hogy nincs igazuk;meggyőződésből rettegnek,mert hiszik,hogy hazánkban tombol a rasszizmus és az antiszemitizmus;vagy pedig semmit sem tudnak a magyar valóságról,és bedőlnek minden álhírnek.
Nem is tudom,melyik a legjobb.Az első az undorító,a többi tudatlanság.
Én már annak is örülök,hogy itt a fórumon a végcélben egyetértünk:pusztuljon a férgese!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.04. 13:21


bennem egyedül a siófokon felvonuló cigánycsürhe kelt félelmet, egy békésen felvonuló Gárda nem. És micsoda hatalmas különbség van a két felvonulás és a két felvonuló "csapat" között...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.04. 13:19


persze. pont ez a céljuk, erre jöttek létre, semmi másra (persze sajnos van más belső késztetés is nyilván, de azt inkább hagyjuk)
A többi csak ürügy, maszlag, álca, porhintés.

Amúgy nem is ártana, ha egyesekben lenne is félelem, mert más visszatartó erő úgysincs az aljassággukkal szemben,
de pont azok nem rettennek vissza ezektől.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.04. 13:13


Abban teljesen igazad van, hogy nem látok bele rendesen ebbe a helyzetbe. Nekem a rokonok borsodban laknak, de semmi ilyesmi nem történt a környéken szerencsére. Pedig tudnék róla, ugyanis rokon dolgozik a rendőrségen.
Azonban egy szó, mint száz értem az érved
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.04. 13:06


odamennének néhányszázan, kinyílvánítani, hogy ez a két kisöreg nincs egyedül, itt vagyunk mi is velük, ha hozzájuk nyúltok, hozzánk nyúltok.

félelmet keltenének.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.04. 13:02


És a gárda pontosan mit tudna tenni ebben az ügyben?
Szóval értem én, hogy ez így egy nagy rakás sz*r. Csupán nem látom, hogy a rendőrség átszervezésén kívül bármi segítene.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2014.04.04. 13:07-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.04. 13:00


egyetértek, ez a rendőrség dolga. de mi van akkor, ha a cigók megtalálják a nagyszüleidet, a rendőrség meg csak a vállát vonogatja? akkor azt mondod, papa szenvedett már eleget életében, azt a néhány pofont meg ellopott tyúkot kibírja, a nagyi meg még tán örül is, ha vénségére elszórakoztatja 1-2 fiatal? van egy olyan sanda gyanúm, hogy nem ez lenne a reakciód, de cáfolj rám!
nyilván ez bp-ről kevésbé érzékelhető, dezért na.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.04. 12:49


Trigoria írta: Dobálóztak???????? :shock: :shock: Mikor a cigányok NAPONTA ölnek meg valakit már a jegygyűrűjéért is???? De te tényleg megemlíted hogy DOBÁLÓZTAK BAMMEG????

Ebben inkább az a nevetséges, hogy szerinted én a cigányokat védem meg azzal, hogy a magyar gárdát nem szeretem. Nem gondolom, hogy az normális, hogy embereket ölnek meg a jeggyűrűjükért. A gárda dolga? Nem. A rendőrségé.
Hiperérzékenység? Lehetséges.
Törvényelleneset pedig maga a gárda nem csinál. Azt egyének csinálhatnak, akik véletlen a tagjai valami hasonló szervezetnek. Volt már ilyen.
tomm a szentjánosbogaras pedig inkább ijesztőek :wink:
Értem én F72. Nem értünk egyet, amivel nincs semmi baj. Bennem a masírozó emberek többnyire félelmet keltenek. Szerintetek ez hiperérzékenység. Elfogadom.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.04.04. 12:37


Lazio szurkoló vert már össze ASR szurkolót, hogy gárdista összevert volna valakit csak úgy... erről még nincs hír, bár látszólag sokan nagyon nagyon szeretnék, ha lenne már egy ilyen eset, azért is provokálnak folyamatosan.

De ezzel az erővel én Francesco Tottitól is nagyon félhetek. Hogy lerúgta szegény Balotellit. Még üldözte is, loholt utána... Biztosan csak a bőrszíne miatt. Biztosan nézte a Gárda egyik felvonulását a youtube-on, megfogta a gyűlölet szele, ami még a számítógépen és világhálón is keresztül süvített és elvette az eszét a vak gyűlölet. Veszélyes ez a Gárda, na...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.04. 12:23


persze, nyugodtan félhetsz bármitől. de nagyon úgy tűnik kissé túlspirázod a dolgokat.
a hidegebb időszakokat leszámítva egész ősszel-télen asr dzsekiben rohangáltam. kaptam néhány mosolyt meg ilyesmi, de egy rossz szót nem szólt hozzám senki. miért is tennék.

nyugodj meg, nincs félnivalód, ettől függetlenül akármikor retteghetsz a szentjánosbogaraktól is, ha kedved úgy tartja, van olyan ilyesztő, mint a gárda....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.04. 12:20


akkor egyrészt veled is bajok vannak Virga :) (hiperfélelem), de még inkább az elméleteddel
A Gárda hol tett önkényesen azt amit akar? Mármint hol tett olyat, ami törvénybeütköző?
A hólapátolásnál, a gátakon, a kiköltöztetésnél? Vagy hol?
Senki se határozza meg, hogy kitől félj vagy ne félj, de azért láthatóan az emberi átlagnál érzékenyebb/erőseb félelemérzeted lehet ezek szerint.

Például, ha már ASR fórumon vagyunk, simán félek, hogy ha a sálamban rohangálok akkor összever egy részeg lácijós brancs.
Hát ha ezt nem Rómában teszed este, akkor nincs miről beszélni. Ha meg igen, akkor tudod mit vállalsz és bevállalod. :)

Hát dobálózni si dobálóztak pl, de sokkal fontosabb a félelemkeltés. Ahhoz pedig nem kell a cselekdetig eljutni.
Virga, de komolyan!!!!! Ne idegesíts már! :) Dobálóztak???????? :shock: :shock: Mikor a cigányok NAPONTA ölnek meg valakit már a jegygyűrűjéért is???? De te tényleg megemlíted hogy DOBÁLÓZTAK BAMMEG????

Csak akkor félhetek tőlük, ha szamurájkardos cigány vagyok?
hát ebben az egyetlenegy esetben lenne is rá alapod. És akkor örülnénk is neki. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.04. 12:03


Csak akkor félhetek tőlük, ha szamurájkardos cigány vagyok? Komolyan meghatározod, hogy kitől félhetek és ki nem? A félelem ösztönből jön. Bárkitől félek, aki úgy dönt, hogy összeverődik egy nagyobb brancsba és önkényesen azt tesz, amit saját maga jónak lát. Például, ha már ASR fórumon vagyunk, simán félek, hogy ha a sálamban rohangálok akkor összever egy részeg lácijós brancs.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.04. 11:18


komolyan mondod hogy félsz tőlük? tán szamurájkardos cigány vagy?

a félelmet azok keltik, akik terrorban tartanak falvakat, meg akik abból élnek, hogy sokszor belemondják a kamerába, hogy nagy a félelem. mesterházy is nagyon fél például.

amikor kivonulnak egy randalírozó cigányputri elé, akkor neked az tényleg úgy jön le, hogy akkor ők most félelmet kelteni mentek a szegény hajlott hátú cigánybácsiban meg szegény cigánynéniben?
vagy a hólapátolás volt félelmetes?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég

cron