Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.04.07. 15:10


Igazából én se értem a jobbikosok óriási bánatát, azért az talán tudható volt hogy nem nyernek, azt meg remélték sokan, én is, hogy a baloldalt megverik, igazából nem sokkal maradtak el, persze nem ad ez okot örömre de nem katasztrófa, és szerintem is ha nem javul a helyzet akkor 4 év múlva jön a jobbik, szerintem nagyon sokan vannak akik úgy szavaztak a fideszre, hogy na jó nézzük meg mit hoznak össze 8 év alatt, aztán ha nem tudnak felmutatni eredményeket akkor jobbikosok lesznek.
Amúgy nem tudom, hogy hány szavazatot vett el ez a nagy szavazz a jobbik ellen kampány, de az biztos hogy elég szánalmas volt. Plusz a "miniszterelnöki vita" szerintem kicsit öngól lett, ezek nem lettek volna biztos beelőzik az összefogást.
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.07. 13:52


de kiegészítve sn gondolatát
ha Virga javaslata a baloldali átalakulásra végbemenne, akkor meg atomsimán vernék meg a Fideszt

de ezek politikusok, ez a szakmájuk, ebből élnek - jól.
Annyira ragaszkodnak a pozicióikhoz, hogy eltűrik a vesztes szerepét a következő 8 évben is.

ezért és csak ezért nem féltem a jobbikosokat sem. A céljaik nem jöttek annyira be, de azért éhen halni továbbra sem fognak. Csak bele ne kényelmesedjenek a politikusi szerepbe...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.07. 13:47


én meg arra a részre reagálnék, hogy
Gyakorlatilag ennek a bal oldalnak akkor lenne esélye, ha teljesen átszerveződne, leváltana az immár elhasznált arcokat és felépítene egy teljesen új brandet

Nem, nem és nem! Akik most is képesek még szekeresimre meg hilleristván félékre szavazni, azok mindig is oda fognak szavazni. És hidd el, hogy egy esetleges iszonyat csalódást okozó 4 éves kormányzás ha következne, abból az mszmp jönne ki nyertesként a zösszefosással egyetemben, simán nyernének. A Jobbik nem lesz akkor sem alternatíva, sajnos.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.07. 13:42


Virga:
Nem értem amúgy a Jobbikosok elkeseredését. Amennyiben a Fidesz szarul kormányoz 4 évig (miért ne tenné :D), abban az esetben a Jobbik lesz az egyetlen valós opció a következő választásokon, aki leválthatja.
Hát az előbb fejtettük ki toritoval ketten is a miértjét. A Fidesz eddig is szarul kormányzott, ennél max egy kicsit fog még rosszabbul. A jóval rosszabb már államcsőd. Ilyen médiaellenszéllel képtelenség kormányt váltania a Jobbiknak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.07. 12:41


Azért a megjelenéshez annyit, hogy a médiafigyelem meg a "boszorkányüldözés" sok embernek szimpatikussá tehet egy pártot.
zsolti: Ha valakinek lehet mosni az agyát, akkor csinálják is. Nem mindenkinek lehet letolni a torkán.
Én is megnéztem a beszédeket és engem az keserített el, hogy mindig mindenki külső tényezőket keres. Ebben a választási rendszerben ugyanúgy bárkinek meglehetett volna 48%-al a 2/3ad. Egyedül a Szabó Tímea mondta, hogy nem tudtak szerethető alternatívát nyújtani.
Nem értem amúgy a Jobbikosok elkeseredését. Amennyiben a Fidesz szarul kormányoz 4 évig (miért ne tenné :D), abban az esetben a Jobbik lesz az egyetlen valós opció a következő választásokon, aki leválthatja. Gyakorlatilag ennek a bal oldalnak akkor lenne esélye, ha teljesen átszerveződne, leváltana az immár elhasznált arcokat és felépítene egy teljesen új brandet. Egyetlen okból nem fog megtörténni és az pedig a pénz. Annyira ragaszkodnak a pozicióikhoz, hogy eltűrik a vesztes szerepét a következő 8 évben is. Ez pedig a Jobbiknak komoly esélyt jelenthet.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.07. 12:03


Trigoria írta: Értem én a kettős állampolgárság adásának örömét, de nem térek magamhoz... :( :oops:


Hát ezen én szégyelem magam.
Nagyon kiváncsi lennék azért, hogy az a 25.000 érvénytelenített szavazat hova ment volna. Ilyen utólagos "ha" gondolom nem szokott lenni. Bár nyilván nem számít sehova sem...
Az tény, hogy az idősek csak annyit tudnak, h kettő és a többi nem érdekli őket. De, hogy csak ilyen kevés fiatalabb, informáltabb legyen... az fájó.

Szerintem nézzük a dolgok jó oldalát. Minél több ilyen ember van a földön, annál jobban érvényesülhet a meggondoltabb fajta egyénileg. Vagy visszaüt?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.07. 10:22


http://kuruc.info/r/57/126221/
egy kis elemzés

és egy kis móka (bár szomorú igazából):
http://kuruc.info/r/57/126232/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.07. 09:28


na elolvastalak titeket:

Egyet azonban ne feledjünk:a Jobbiknak úgy van több mint 20 %-a,hogy "súlyos" társadalmi rétegek esnek ki a szavazóbázisából.Ezenkívül nincs valamirevaló médiájuk, a meglévő média pedig elhallgattatja őket.Ilyen tekintetben a 20 % bravúr a javából.
Igen, ez valóban bravúr így. És biztos vagyok benne, hogy ha egyenlő elbírálás alatt lettek volna a pártok az elmúlt 4 de inkább 8 évben, akkor most a Jobbik nyerte volna az egészet magasan. Ez nem illúzió. Ennyit jelent a média.
Csakhogy. Ez a következő 4 évben sem fog változni. Ahogy semmi más sem. Tehát az egyenlően mérő médiáról max álmodozni lehet, de valóság sosem lesz.
Ha nem lesz forradalom (miért lenne?), világégés, polgárháború vagy hasonló drasztikus esemény, akkor 4 év múlva se lesz (jó) változás.

ja és abban biztosak lehetünk, hogy ha pár szavazaton múlik a 2/3, akkor az üzembiztosan meg is lesz.
Marika néni számol keményen újra.
- Drága Marika néni, 2 millió?
- Ugyan már, ilyet nem szabad. Választási biztos vagyok vagy mi a szösz kiskezitcsókolom. Fel fogom jelenteni!
- 3 millió?
- Nézze, ilyet nem szabad, tudja hogy ezen az urnán múlik sok minden.
- 5 millió?
- ..... hogy csináljam?

mit nekik még akár 500 milla is, hogy meglegyen a 2/3
zsebpénz
(Nagyon elvakult jobbikosnak vagy mszpsnek vagy becsületesnek kell ahhoz lenni, hogy ennyi pénznek nemet mondjon az ember.)

torito: egy a gondolatunk :wink:
(ment privát üzi foci miatt)

ja és:
http://kuruc.info/r/57/126222/
durva hogy itt sem tudott nyerni
de dolgozott a fidesz keményen, hogy így legyen :evil:


és mindehhez tegyük hozzá, hogy a csalást sosem zárhatjuk ki
sőt egészen biztosan módosították ezek a kis aljas trükkök, megoldások az eredményeket
persze anélkül sem valószínű hogy nagyon más lett volna
de kit dja, lehet a baloldalt előzte volna a Jobbik
a tiszta kampány stratégia a Jobbiktól nem jött be
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.07. 08:28


mindjárt olvaslak tietek, addig is:
http://www.origo.hu/valasztas2014/20140 ... kapta.html

A második a Jobbik, 2,31 százalékkal (1457 voks)

63ezerből 1457 voks a Jobbikra! Na nekem ez a döbbenet! Értem én a kettős állampolgárság adásának örömét, de nem térek magamhoz... :( :oops:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.07. 08:25


Nehéz okosnak lenni.Azért remélem,fradista,hogy a nyomorult jelzőt az LMP-ellenzékre is értetted,mert Schiffer és Mesterházy folyamatosan udvarolgatnak egymásnak.Előbb-utóbb ők is beépülnek valahova.Ha nincs a főváros,akkor nincs ez a teljesen felesleges banda sem.
Szóval,a Jobbik 3-4 %-kal növelte támogatottságát,ám a választás egésze kimondva-kimondatlanul kudarc.A második hely sincs meg listán,ami azért elkeserítő.Egyet azonban ne feledjünk:a Jobbiknak úgy van több mint 20 %-a,hogy "súlyos" társadalmi rétegek esnek ki a szavazóbázisából.Ezenkívül nincs valamirevaló médiájuk, a meglévő média pedig elhallgattatja őket.Ilyen tekintetben a 20 % bravúr a javából.
Ám többre számítottunk.Hittünk az internet, a lakossági fórumok és a józan ész erejében.Én a képzeletemben hiszem,hogy azok,akik most Orbánéknak lengetik a magyar zászlót,egyszer Vonának fogják.De a valóság mást ígér.Azt prognosztizálja,hogy ha egyszer rést ütnek a Fideszen,abból a baloldal fog profitálni.Csak hozzájuk tud leszakadni a Fidesz,nem a Jobbikhoz.
Én továbbra is kíváncsi vagyok arra,hogy milyen eredmények születtek volna akkor,ha minden párt körülbelül ugyanannyi médiaplatformot kap.Mert ha a Jobbik az arányos szereplés birtokában sem tudná meggyőzni jobban a választókat,akkor semmi értelme az egésznek.Akkor azt mondanám,hogy köszönjük,gyerekek,ennyi volt.De nem.Hiszek abban,hogy valahogy ki tudják építeni a saját médiájukat,ehhez azonban rengeteg pénz kellene.Valahonnan.Pártfinanszírozásból nem fog menni,mint a többieknek.
Most persze nagyon csalódott vagyok.De büszke is.Büszke arra,hogy leadtam a szavazatomat egy olyan erőre,amellyel nincs okom szégyenkezni.Büszkén belemondom bárkinek a pofájába,hogy igen,én jobbikos vagyok.Hogy az én családom jobbikos.És ez jó érzés.Jó érzés,mert egy olyan pártra ment a voks,amelynek a kezéhez nem tapad mocsok,mégis egy mocsokburkot építettek köréjük.
Néztem a pártvezetők nyilatkozatait este,és hányingerem volt mindentől és mindenkitől.A baloldal szerint nem vagyunk szabad ország.Képtelenek gratulálni Orbánnak,szégyelljék magukat.Nyilván ők, a balosok a demokrácia netovábbjai.Sajnos csak erősödni fognak a Fidesz kárára.
Nem a választók tehetnek arról,hogy ilyen simán nyert a Fidesz,és hogy a baloldal még nem pukkant szét.Terelve van ez az egész.Persze igazad lehet,torito,mikor azt mondod,hogy Magyarország megérdemli a sorsát,ám ne feledjük,hogy rengeteg embernek mossák az agyát a szavazatokért.
Trigo:rád semmilyen körülmények között nem tudnék haragudni.Többekkel együtt őszinte bajtársam voltál az utóbbi években.Minden döntésedet megértem és elfogadom.Persze nem fogod tudni függetleníteni magad a politikától,mert a híréhség benne van a véredben.Nem muszáj neked naponta órákat ezzel foglalkozni ahhoz,hogy néha írj ide.Tölts kevesebb időt a politikával,de ne hagyj veszni minket. :wink:
Fel a fejjel,emberek!
Talán egyszer eljön még a mi időnk.
Ha nem,akkor pedig büszkén mondhatjuk,hogy mi megtettük,amit megkövetelt a haza.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.04.07. 08:11


Számomra is az a döbbenetes, hogy még szavaz valaki is a maszopéstársai bétére. Hogy egy szekeresimre még valakinek alternatíva, mert ha csak nem elvtársa volt, akkor ilyenre és tucat ugyanilyenre nem szavaz egy jóérzésű ember. Ezért nem lesz itt lósz*r sem, mert amíg egy mszmp és annak utódpártjai bejutnak vígan a parlamentbe és ott cidáztathatják a gyakornokokat, addig miért is várunk mást. De ezeket az embereket mivel lehetne meggyőzni, hogy ne az mszmp-re szavazzon?!?!?!?! vagy egyáltalán meg lehet? mert szerintem nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.04.07. 07:01


na erre volt ez a nagy felizgultság? :lol: :(

egyébként érdekes, h. ebben az évezredben még soha nem szavaztak ilyen kevesen a fideszre.....
csak az a mázlija, hogy ilyen nyomorult ellenzéke van
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.04.07. 03:39


ja és persze gratulálok dicső fővárosunk!!!
Hogy ollóval vágnának ki ebből az országból! Hogy csúnyábbat ne mondjak... pedig lenne mit.
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.04.07. 03:21


"amúgy ezek után nem irigylem Vonáékat. MINDENT megtettek, ami tudtak és lehetett ebben a 4 évben. A következő négyben vajon mennyi kedvük lesz újra? Csak abban reménykedhetnek, hogy az országot csődbe viszi a Fidesz, de ezt meg nyilván senki se akarja. Teljes reményvesztettség van szerintem rajtuk. Rajtam is.
Hiába mondtam, hogy 4 év múlva nyerhetnek. Ahhoz azért az is kellett volna, hogy most lenyomják a baloldalt - ha csak éppen hogy is.
A baloldal még egy ilyen elcseszett kampányt nem fog folytatni, tehát amíg a mai nyugdíjasok élnek, addig számolni kell velük is.
Teljes mértékben látszik, hogy 4 év múlva is csak a fidesz ronthatja el. A Jobbik ha megfeszül sem tud választást nyerni csak magától. Ennél többet nem tudnak tenni érte. Ha teljesen elfelejtik a radikalizmust, akkor sem. Vagy akkor pláne nem."

Nagyon, de nagyon egyetértek a gondolataiddal Trigo!

Tudod mi volt ez? Szégyen!
Előzetesen úgy láttam az lett volna (a még reális) pozitív eredmény ha a fülkeforradalmároknak nem lesz meg a 2/3 és a Jobbik lesz a második.

Erre bmeg... szégyen, hogy mindezek után még mindig szavaznak maszopra és társaira és elérik, hogy másodikak legyenek! Ilyen egy csürhét! Hihetetlen...
Ne haragudjatok, de az ilyen nép talán nem is érdemel meg többet.

Most meg mi lesz? Semmi extra változás... minden megy a megszokott kerékvágásban:
- közbiztonság ugye már rég kipipálva, azon már nem kell javítani - Pintér Sanyi két hét alatt már lerendezte,
- elszámoltatás? pfff! Ez a kifejezés náluk nem is létezik. Ahogy szokták mondani: holló a hollónak nem vájja ki a szemét...
- dübörögjön tovább a közmunkahely program, aztán nesze élj meg belőle, építs jövőt.
és még lehetne sorolni a kisebb-nagyobb forradalmi tevékenységet.
Told le a torkodon az integrációt, a holomegbánást, azt, hogy elvtársék jó pénzért még mindig ott ülnek majd a Parlamentben, azt hogy ilyen Rezesova félék ~ vígan élnek e következmények nélküli országban, stb., stb.

Visszatérve... Jobbik győzelem 2018-ban? Ezek után? Ugye csak vicc - ezzel a néppel?
2018-ig még sok víz lefolyik a Dunán (vagy mondhatnám azt is, hogy sokan lesznek öngyilkosok a kilátástalanság miatt, vagy sok öreganyót ölnek meg a 5-10ezer forintjáért), lehet közbejön egy háború vagy mittudomén, de ha ezt az alaphelyzetet nézem lópikulát lesz itt kormányváltás (a JOBB fajtából)!

Gratulálok Mo.! Jó éjszakát!
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.06. 23:35


Xaba: hogy küzdeniük kellejen a négy év alatt egy kicsit többet

"A Jobbik örülhet a jó eredményének, de az ország vesztett ezzel" - mondja Szarházy
hogy a jó k.. anyád

Virga: csalódott vagyok, nem elkeseredett. Az utóbbi Vonáék. Ebben biztos vagyok.

Jövőhéten még követem az eseményeket, aztán én kiszállok 2-3 évig (bocsi zsolti :oops: ). Legalábbis most ez a terv (ahogy előzetesen is ez volt). Rengeteg szabadidőmet vitte ez el.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.06. 23:20


De miért szajkózza mindenki a 2/3 -t?
Egyedül az alkotmányozás múlik ezen? Nem? Másképp teljesen mindegy. Nem kell összefossanak senkivel, csak meggyőzni még kb. 1 széket a módosításhoz?!

Trigo: Válaszolok neked Vona szavaival:
"Holnap leporoljuk magunkról a port és 2018-ban meg fogjuk nyerni a választásokat".
:roll: Azért na... ilyet a baloldaltól sem várnék.


Amúgy gyurcsány részeg...halál komolyan.
Hjajj, nagyon csalódott vagyok :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.04.06. 23:10


http://www.bbc.com/news/world-europe-26908404

milyen szép kép egy átlag magyar választóról...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.04.06. 22:59


Na trigo, hogy az emberek mégis inkább a szarral teli hordóba ugranak bele. Én nem vagyok amúgy elkeseredett, csak a részvételi arány miatt (mert alapvetően nem vártam mást)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.06. 22:35


Szerintem szörnyű nézni, ahogy Orbánék éneklik a himnuszt. Ilyen unott pofát már régen láttam.
nézze az akinek két anyja vagy! :D

amúgy ezek után nem irigylem Vonáékat. MINDENT megtettek, ami tudtak és lehetett ebben a 4 évben. A következő négyben vajon mennyi kedvük lesz újra? Csak abban reménykedhetnek, hogy az országot csődbe viszi a Fidesz, de ezt meg nyilván senki se akarja. Teljes reményvesztettség van szerintem rajtuk. Rajtam is.
Hiába mondtam, hogy 4 év múlva nyerhetnek. Ahhoz azért az is kellett volna, hogy most lenyomják a baloldalt - ha csak éppen hogy is.
A baloldal még egy ilyen elcseszett kampányt nem fog folytatni, tehát amíg a mai nyugdíjasok élnek, addig számolni kell velük is.
Teljes mértékben látszik, hogy 4 év múlva is csak a fidesz ronthatja el. A Jobbik ha megfeszül sem tud választást nyerni csak magától. Ennél többet nem tudnak tenni érte. Ha teljesen elfelejtik a radikalizmust, akkor sem. Vagy akkor pláne nem.

Öcsém hívott Skóciába pár napja melózni. Mondtam, megvárom a vasárnap estét az tuti, de amúgy nem hiszem hogy megyek. Most már nem mondok rá kategorikus nemet. :(
Igazából nagyjából erre számítottunk mindannyian, mégis csalódott vagyok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.04.06. 21:36


Nem tud meglenni. Ahogy nő a feldolgozási arány, annál jobban leszakadunk a baltól, egyre jobban csökken az arányunk :(
Gondolom most már inkább a nagyvárosok eredményeit számolják.

"Korábbi basszusgitáros áll a harmadik helyen"



Szerintem szörnyű nézni, ahogy Orbánék éneklik a himnuszt. Ilyen unott pofát már régen láttam.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.04.06. 21:34


Még a csajokon is. :)
Most már egy a cél:az Összefosást megelőzni pártlistán.Valószínűleg az sem lesz meg,de hátha.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.06. 21:27


m1en kiteszik a képeket, ha nem nézném, hogy melyik párt színeiben indulnak a fickók, akkor is majd hogy nem mindet eltalálnám aki jobbikos, vagy bajusz vagy szakáll, vagy mind2 van az arcukon :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.06. 21:14


viszont hozzánk közel csongrádban valszeg elvisz 1 körzetet az mszp.........pedig úgy rémlik hogy szeged is fideszes volt?!?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.04.06. 21:09


meg a választást is feree
legalább egyikünk boldogan fekszik ma le, mert bejött neki az élet :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.04.06. 20:37


bács-kiskunt elvitte a fideszt, csak a szokásos.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég