Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.15. 13:17


Kirakhatod nyugodtan.Név:Mose Jálon izraeli védelmi miniszter.
Na jó,nem:egy Zsolti nevű Roma-szurkoló.
A kuruc betiltásakor lesz egy kis felháborodás.És lesz egy újabb oldal helyette.Puzsér meg majd ír egy liberális védelmező kommentet értünk.
A szaniszlós beszélgetés pedig kőkemény elemzés volt,Trigo. :wink: Évszámokkal,nevekkel,helyszínekkel,boncolgatásokkal.Kell ennél több? :wink:
A dicséretet pedig köszönöm.
Számomra a Hamasz harcosai nem terroristák.Nem a három zsidó fiú meggyilkolásával kezdődött a mostani konfliktus.Az első rakéta sem a palesztin fiú haláláért repült Izrael felé(Tudjátok,akit megitattak benzinnel,majd elevenen elégettek.)Az már csak a hab volt a tortán.Izraeli katonák földműveseket,fogyatékos asszonyt gyilkoltak,ezért ment az első viccrakéta.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.15. 12:30


de szép írás amit a végén írtál zsolti!
Ezt kéne kirakni mindenhova.
Vazze ki is rakom fb-ra asszem.
Mit írjak alá, ki írta? :wink:

Amúgy a tegnapi on the spothoz még egy gondolat.
Indián bennszülött falu, de a kormány "jóindulatából" és "támogatásával" kb minden viskóban volt szélesképernyős tv :D
nézték is most a vb-t meg a híradót már évek óta. Úgy hogy előtte a közeli városon kívül semmit se láttak (azt is nyilván csak a felnőttek max)
De a legdurvább, ami engem majdnem megindított, hogy néztek egy filmet, amit nyilván nem sokan értenek, mert nincs lefordítva a nyelvükre gondolom. de nézték (szerintem többedszerre), és a törzsfőnök elmagyarázta, hogy azért nézik, mert ez egy az egyben róluk szól. Még most is libabőrös leszek ahogy ezt leírom, hogy mennyire tökéletes a hasonlóság.
Ez a film az Avatar volt.


http://index.hu/kulfold/2014/07/14/kana ... meltetoje/
nagyon úgy érzem, szorul a hurok a kuruc körül
az lesz az évtized mélypontja nekem asszem, ha lecsapják :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.15. 11:34


10 pontban összefoglalva a lényeg:

1. Az Iraki és Levantei Iszlám Állam (ILIÁ) nevű szervezet létrehozta az Iszlám Állam elnevezésű kalifátust.Nagyrészt Irakban van az új államuk,de terjeszkedni akarnak,európai részeket is beleértve.
2. Vezetőik között ausztrál,amerikai és európai emberek is vannak,akik kijelentették,hogy ők soha nem támadják meg Izraelt.
3. A minden közel-keleti eseményre szuperérzékeny amerikai és izraeli titkosszolgálatok tétlenül nézték a kalifátus létrejöttét,pedig nyíltan szélsőséges iszlám csoportról van szó.Az iszlám félremagyarázásán alapuló fundamentalista-wahabista irányról,amely egyértelműen terrorista vonásokat mutat.
4. Az iraki katonák által otthagyott amerikai fegyverekkel szerelték fel magukat,és dolgukat senkitől sem zavartatva,nyugodtan végezhetik.
5. A 19. században a szabadkőműves mozgalom egyik szellemi vezére,Pike kijelentette -és erről elvileg írásbeli dokumentum is van-, hogy három világháború szükségeltetik ahhoz,hogy a cionizmus berendezkedjen a világon.
6. Az első világháborúban a nemzetállamok és az uralkodó dinasztiák megdöntése volt a cél.Sikerült.A második célja a kommunizmus kiépítése. A bolsevista rend lett volna szerinte a legalkalmasabb berendezkedés a világuralom megvalósítására.Részben sikerült.A harmadik világháború pedig az iszlám és a cionizmus nagy harca lesz.Ez elvileg -apró részletekben- mér évtizedek óta zajlik,és az USA mindig úgy alakítja a dolgokat,hogy a kistestvérének,Izraelnek jót tegyen.(Számomra lényegtelen,hogy hogy nevezzük ezt a "harmadik világháborút".Szerintem nem az,ám csak ezért nem kell Szaniszlót egy beteg állatnak,a gondolatokat pedig összeesküvés-elméletnek nevezni.)
7. A cionizmus az iszlámot egy legyőzendő,elpusztítandó jelenségnek tartja.Ezt a Zsidó Világkongresszuson -amely a zsidólobbi legnagyobb fóruma- burkoltan ki is mondták.A Hit Gyülekezete konferenciáin is elhangzik ez a kijelentés.
8. Ronald S. Laudert, a Világkongresszus vezetőjét,izraeli politikusokat rendszerint fogad a magyar kormány,és a Fidesz tette történelmi egyházzá a Hit Gyülekezetét is.
9. A Közel-Keleten évtizedek óta radikális iszlamista erőket juttat hatalomra az USA és Izrael,pedig mérsékelten iszlamisták uralkodtak,és viszonylagos béke volt a beavatkozásokig.Aztán a kinevezett radikális vezetőket már könnyű volt terroristának bélyegezni,ezáltal megint megdönteni a hatalmat.A cél egyértelműen a térség destabilizációja.Oszd meg,és uralkodj.A jelentősebb államok közül itt Iránnak és Szíriának nincs amerikai katonai ellenőrzése eddig.Ezért támadgatják folyamatosan ezt a két országot.Ami sikerült Afganisztánban,Irakban,Jordániában,Jemenben,Szaúd-Arábiában;Egyiptomban,Tunéziában,Líbiában,stb.,az még Szíriában és Iránban nem.Ezek az utolsó bástyák.Felnagyítják a siíta-szunnita konfliktust,pedig az teljesen másodlagos a cionizmus és az iszlám közötti háborúban.
10. Fizetett zsoldosok harcolnak tudatosan vagy tudattalanul a cionizmus előretöréséért,hogy aztán az legyen a jutalmuk,hogy ők is bevégzik.Az "iszlám" Iszlám Államnak (1.pont) esze ágában sincs segíteni Gázában a palesztinoknak,akiknek ők kellenének hogy legyenek a legfőbb harcostársaik.Ki érti ezt?Mindenki.

A kör bezárult.Lehet ezt összeesküvés-elméletnek nevezni nyugodtan.Meg beteg emberek agyszüleményeinek.Minden összefügg mindennel.Véletlenül,világtörténelmi folyamataikban nem alakulnak így a dolgok.És a háttérben ott lapul a cionizmus.Kígyóként,féregként,kányaként,hogy lecsapjon az áldozataira.Aki mást gondol,az őrült;aki kérdez,az tudatlan;aki mást hirdet,az a törvények szellemében bűnös.
Tomm,biztos,hogy a Közel-Keletet kellene leszőnyegbombázni...?Vagy az ott kialakult helyzetért felelős hatalmakat?(Ez most nem tüske neked,csak eszembe jutott,hogy a jómúltkorában te írtál egy ilyen mondatot. :wink: )
Nagyon nem szeretne békét itt valaki.
És a médiában megfelelő partnert találtak erre.
A Hamasz nem akarja elfogadni a tűzszünetet.

Betörnek a házadba,a feleségedet megerőszakolják,mielőtt elvágják a torkát,a gyerekeidet csak szimplán kizavarják.Felgyújtják a kertedet,elfoglalják a pincét,a kamrákat,a vécét, a fürdőszobát.A gyerekeid nem jöhetnek be.Aztán övék lesz a folyosó,a nappali és a gyerekszobák.Te konyhakéssel mész a fegyveres támadóknak,de mindig visszalöknek.A szádból csörög a vér,ereid kidagadnak,de nem tudsz megszólalni.Napok óta ott vannak.Az újságok szerint kisebb csetepaté volt nálatok,a vendégek még mindig ott vannak.A gyerekek továbbra is kinn.A támadóid tárgyalni akarnak veled.Maradj a hálószobában,ha kiteszed a lábad,többé nem jöhetsz vissza.A ház többi része az övéjük.Nem tudsz mit tenni.Telnek-múlnak az évek,és már átlépték a küszöböt.Te tiltakozol ez ellen,a polcodon lévő könyvekkel dobálod a gyilkosokat,de hajuk szála sem görbül.Te viszont kapsz olykor néhány pofont és rúgást.De még élsz.Legszívesebben megölnéd őket.Ők viszont nem végeznek ki téged,mert nem akarnak embertelennek tűnni.A gyerekek kinn.Az újság azt írja,hogy valami nincs rendben,talán a házigazda fogva tartja a vendégeket?A feleségedből már semmi nem maradt.Pedig végig ott volt melletted a szobában.Amúgy is hót bűz az egész háló.Vízivási jogod nincs.Csak nagy néha.Közben a támadók vezért választanak.A ház vezérét.Te mint tulajdonos nem szavazhatsz.Már nem sokáig bírod.Nem hiszed el,hogy nem segít senki.Hol a rendőrség?Nem tűnt fel senkinek,hogy eltűntünk?A gyerekeid már felnőttek,de azóta nem láttad őket.A gyilkosok már rég átlépték a küszöböt a hálóban,már az ágy sarkáig jönnének.Küzdesz,de már alig állsz a lábadon,érzed,hogy itt a vég.De még egy utolsó erőt veszel magadon.Összeszorítod a fogad,és átgondolod a helyzetedet.A halálodig fogsz küzdeni,mert nem maradt semmid.A becsületedért.A házadért.A nem létező családodért.A média szerint te nem engeded ki az egykori vendégeket,pedig ők már nagyon mennének.Hiányoznak a gyermekeid.A feleséged nem,mert ő végig ott van veled.Megkapod a huszadik békeajánlatot a támadóktól:feküdj az ágyban életed végéig,és akkor maradhatsz.Addig nem bántunk,amíg nem döntesz.Áll a fegyverszünet?Egy pillanatra megfordul az agyadban,hogy jó lenne megpihenni.A feleségedet lassan ildomos lenne eltemetni.De nem.Nincs egyezség.Hisz mit ér az a pár óra annyi év távlatából?Ordítasz egyet,a világ megszűnik körülötted létezni,és hadonászol a késeddel magad körül.Még hallod,hogy átkoznak a gyilkosok.A késed megsebesítette őket.Ők viszont humánusak.Nem lőnek agyon.Ütnek,vágnak,rúgnak.Még utoljára megjelenik előtted a családi fotó.Kicsordul az első könnycsepped.A puskatus ütését már nem érzed a fejeden...
Volt egy ház.
A gyerekek kinn.
Ti megkötnétek a tűzszünetet a Hamasz helyében?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.15. 11:19


nekem ez most annyira nem tetszett zsolti
inkább vélemények, mintsem komoly elemzések
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.15. 10:04


Indián holokauszt.Kutyát sem érdekel...

Világpanoráma.Szaniszló beszélget egy szakértővel.Nagyon helyre teszi a srác a közel-keleti helyzetet.Ezeket kellene nyomatni az M1-en.

http://www.alfahir.hu/vilaghaboru_zajli ... lam_kozott
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.14. 22:19


hát nézem ezt az On the spotot az M1-en
elképesztő tényleg, hogy a saját kormánya b.sztatja az indiánokat, és akarja eltüntetni a föld színéről
és mindezt a haszonért, a vízenergiáért, a fákért...
ennyire ne akarjanak már hasznot mindenből
borzasztó :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.14. 17:07


Interjú Shlomo Brom nemzetbiztonsági szakértővel a gázai helyzetről.Nem mond rossz dolgokat,de egy jelenség kimaradt a beszélgetésből:az ártatlanul lemészárolt civilek.Most már kezdem azt hinni,hogy a palesztin fél a hibás,és minden megtorló akció jogos. :roll: :twisted: Az újságíró sem mert rákérdezni a halott gyerekek és nők tömkelegére.Én már nem értem ezt,világosítson fel engem valaki,mert már az összes cikket elolvastam más-más nézeteket valló médiumból,de nem értem,hogy miért nincs felháborodás a szerkesztők részéről.Jó,ítéljék el a Hamasz viccrakéta-kilövéseit,de a megtorló mészárlásokról hogy lehet objektíven tájékoztatni?Érzelem nélkül?Megáll az eszem...
A hiba bennem van.


http://index.hu/kulfold/2014/07/14/inte ... o_brommal/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.14. 00:25


mindegy hogyan definiáljuk, én kőkeményen az vagyok
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.13. 17:47


Arra én is.Nos, calde? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.13. 17:39


egyátalán nem.
kiváncsi vagyok, calderoni szemszögéből mit jelent antiszemitának lenni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.13. 17:14


Tudom,hogy költői volt,tomm,de azért is válaszolok. :wink:
A két véglet:
1. Büdös zsidók,dögöljetek meg! (Ez nagyon távol áll tőlem.)
2.Létezik a világon némi zsidólobbi.(Ennél azért én tovább mennék.)

Akik definiálják az antiszemitizmus fogalmát,azok szerint mi bőven azok vagyunk.Bőven.Sőt,még fradista is az,mert olykor szóba áll velünk,és mert anno linkelt egy olyan cikket,miszerint a meleglobbi szoros összefüggésben van a zsidósággal.Szóval senki nem menekül.Ez van.
Legyünk büszkék.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.13. 16:34


mit jelent antiszemitának lenni?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2014.07.13. 16:24


antiszemtának lenni hazafias kötelesség.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.13. 14:18


Óriási írás,Trigo,kösz,hogy linkelted.És ott van alul a közgazdász neve,aki írta.Nagyjából sejtettük ezeket a dolgokat,de így tisztább.
Gáza:már 165-0 az izraeli hadseregnek.Megrázó képek tömkelege.Na hol?Természetesen a kurucon.A "médiában" sehol.
De ne legyünk részrehajlóak,nézzük az izraeli oldal érveit:
-folyamatos rakétatámadások izraeli városok felé
-a Hamasz élő pajzsként használja a civil lakosságot
-a zsidók folyamatosan tájékoztatják a polgári lakosságot a csapások előtt,hogy hagyják el az otthonaikat.

Szép.Ezzel így minden rendben.És nincs egy nyomoronc metszettfarkú,aki kiállna a nagyvilág elé,hogy:Cionisták,elég!Elég volt!

Mi lenne itt fordított esetben?Az USA már szétbombázta volna Palesztinát.
Izrael jogosnak állítja be a megtorló akcióit.ÉS EZT NYUGODTAN SZEMLÉLI EURÓPA!!!
Kiadnak néhány sablon ejnye-bejnye kommünikét,és minden le van tudva.
Én ezt már nem tudom megemészteni.Eddig bírtam intellektuálisan.
165 palesztin halott.
De hol az az egy zsidó???
Itt az ideje.
Rajta,Hamasz...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.13. 13:12


http://internetfigyelo.wordpress.com/20 ... legendaja/
mikre bukkanok teljesen véletlenül, miközben egy őszülés elleni cuccra kerestem :D
nagyon frankó kis összefoglalása a Nobel-díjak odaítélésének
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.13. 08:59


Jaja.Beszarás,hogy mi folyik a "baloldalon".Egy elfogadható eszme megcsúfolása zajlik évtizedek óta Magyarországon (is).
Külföldi pénzekből tüntető libsi hadsereg,akik egymást is nyúzzák.(Kiválóak Puzsér gondolatai,Trigo.)Norvég Civil Alap,George Soros,Haza és Haladás,Milla,Szolidaritás...Az ember már követni sem tudja őket.Propagandaszerűen fenntartott rasszizmus,homofóbia és antiszemitizmus.Ez komolyan megmosolyogtató,ugyanakkor a társadalmi problémák ezek miatt tovább eszkalálódnak.Véleményem szerint továbbra is a Jobbiknak van a legegészségesebb cigányprogramja (ez most neked nem tetszik,tomm,tudom),persze a megvalósítására sohasem fognak esélyt kapni.
Viszont ezeket a tüntetőket elnézve körvonalazódott bennem egy kérdés.Miért tüntetnek ilyen bőszen a cigányság mellett?Megpróbáltam alternatívákat találni.
1.Fingjuk nincs a cigányságról,azok szociokulturális hátteréről,viselkedési szokásaikról,ergo ők valóban úgy gondolják,hogy a cigányság a magyarországi rasszizmus áldozata.
2.Pontosan tudják,hogy mi újság,ám a polkorrekt beszéd nevében nem akarják,hogy egy kalap alá vegyenek minden cigányt,ezért kérik,hogy pl. ne használják a cigánybűnözés kifejezést. (Schiffer)
3.Pontosan tudják,hogy mi újság,ám érdekből,politikai megfontolásból,haszon reményében tüntetnek a cigányfóbia ellen.

Biztosan vannak árnyaltabb lehetőségek is.Szerintem a kettes válasz a legelfogadhatóbb,de az is csak egy liberális-radikálistól,mint én. :)
Szóval kezd egyre szánalmasabbá válni a dolog.Kis dolgokkal is megelégszek:mondja már ki végre könyörgöm az összes párt,hogy létezik a cigánybűnözés,de megpróbáljuk ezt a csoportot jobb belátásra bírni.Programokkal,munkával,stb.Amíg nem mondjuk ki,addig marad a libsi kaki.Tamás Gáspár Miklóssal,Alföldi Robival,Esterházy Péterrel,Kornis Mihállyal,Parti Nagy Lajossal,Heller Ágnessel,Konrád Györggyel,Friderikusz Sándorral,Havas Henrikkel,Kálmán Olgával...
Apropó,ők láttak már valaha cigányt...?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.13. 08:31

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.12. 20:25


http://www.szelsokozep.com/cikk/335-rom ... anybunozes
Puzsérnak vannak jó gondolatai néha :wink: :)

"A politikus már csak olyan, hogy három plusz szavazatért akár kecskét is baszik. És amíg van közönség, amely ennek tapsol, vannak emberek, akik az ilyen figurákért rajonganak, addig egyetlen kecske sincs biztonságban ebben az országban. A" :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.11. 17:55


Ja,és bárcsak negyedannyi vér folydogálna az "európai" vezetők pöcsében,mint Erdoganéban.
Szimpátiám tovább nőtt iránta.(De még mindig nem tudom hova tenni az Aszad-ellenességét.)

http://kuruc.info/r/4/130280/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.11. 17:51


Na ilyenekből kellene több.
Az ENSZ emberi jogi főbiztosa megszólalt.Csak nincs törvényi-jogi hatása.
Izrael mindenekfelett...

http://www.alfahir.hu/izrael_gyermekekk ... kat_bombaz
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.11. 09:43


Barack Obama csütörtökön felajánlotta segítségét Benjámin Netanjahu izraeli kormányfőnek egy tűzszünetről szóló tárgyaláshoz.
Ban Ki Mun, az ENSZ főtitkára a világszervezet Biztonsági Tanácsának rendkívüli ülésén csütörtökön kijelentette, azonnali lépéseket kell tenni egy újabb izraeli-palesztin háború megakadályozása érdekében, mert az átterjedhet az egész Közel-Keletre, és tűzszünet elfogadására szólította fel a szemben álló feleket.

anyád p.csája
és neked is az anyád p.csája

ez nekik palesztin-izraeli háború
mindegy, igazából nem húztam fel magam
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.11. 08:02


zsolti írta:Azért remélem,hogy legalább itt a fórumon mindenki elítéli ezt a gyilkolászást...

részemről biztos lehetsz benne.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.11. 06:23


Kettős harag van bennem az események miatt:egyrészt nagyon sajnálom a palesztin civileket,borzasztó nézni,ahogy a szülők sírva viszik a végtaghiányos gyerekeket a karjukban.Másrészt a híradások egyoldalúsága.Csúnyán hangzik,de a sok felesleges palesztin áldozatot is jobban meg tudnám " emészteni",ha a világ tudna az eseményekről.Pedig azzal a palesztinoknak nem lenne jobb.
Sokan mondják,hogy más keleti és afrikai országokhoz képest ebben a "csatában" elenyésző a halottak száma.Ez igaz,de senki nem nevezi Szomáliát,Szudánt,Irakot,Szíriát és Jement a világ egyik legnagyobb demokráciájának.
A nem-híradásokkal a média bebizonyítja magáról cionista voltát,én szerkesztőként nem tudnék nyugodtan aludni,ha olyan utasításokat kapnék,hogy kizárólag palesztin rakátatámadásokról tudósíthatok, no meg a jogos megtorló akciókról.
Azért remélem,hogy legalább itt a fórumon mindenki elítéli ezt a gyilkolászást...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.10. 22:52


És amikor anyámnak épp azt mondtam a mai Híradó alatt, hogy remélem egyszer eltalálják rendesen a palesztin rakéták azt a rohadt atomreaktort, akkor fel volt háborodva, hogy mekkora hülyeségeket beszélek, és hogy micsoda bajunk lehet nekünk abból (á lá Csernobil).
Mondtam: "ok, én kockáztatok".

zsolti kár kiakadnod. Attól sosem lesz változás, neked meg jobb életed. Te tudod az igazságot, és ennyi. Max a környezetednek is elmondod, és ők is tudni fogják. Ettől neked jobb lesz, de a palesztinoknak egy cseppet sem sajnos.
Persze megértelek tudod...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.10. 12:36


Itt vannak az újabb hírek,akit érdekel.A magyar média természetesen továbbra is hallgat.Eltussolja a valódi gyilkolászásokat.Újfent csak palesztin rakétatámadásokról beszélnek.Tényleg nem jutnak el a hírek az MTI-hez,vagy tudatosan manipulálják a dolgokat...? Ezeket a képeket kellene mutogatni mindenhol.Erkölcsösek...
Az eredmény eddig 79-0 Izrael javára.Borzalmas.Idegörlő.
És megint csak a Jobbik meri felvállalni ennek elítélését.Ilyenkor nagyon büszke vagyok arra,hogy jobbikos szavazó vagyok.Sokat érek vele...

http://kuruc.info/r/4/130224/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég