Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 15:33


Oké,értem a hírt.Nem úgy értettem én a paródiát.
Azt nem értem,hogy neked az a bajod ezzel az ürgével,hogy volt már kommunista,jobbikos és konzervatív is,tehát köpönyegforgató;vagy az,hogy kötődött a Jobbikhoz.Mert ha csak az utóbbi,akkor az az én szememben nem szálka,ám ha az előbbi,akkor igazad van.
Amúgy ez a fickó most Fidesz-tag?Vagy független?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.22. 14:28

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 13:43


A Neturei Karta megint akciózik:

http://alfahir.hu/levelben_itelik_el_pa ... meszarlast

Egy politikusnak pedig ez a dolga az EP-ben:

http://alfahir.hu/morvai_izrael_tomeges ... t_kovet_el
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 12:19


Oké,végül is nem számokban,de válaszoltál.
Ezt meg nem igazán értem.Rajcsányi a fideszes?Meg Szentmihályi is?
Az lenne a lényeg,hogy a Szentmihályi egy köpönyegforgató?
Ja,hogy a mandiner alapvetően fideszes média,és annak az írója,Rajcsányi Gellért "parodizál" egy fideszes nagykövetet...
Ugye?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.22. 12:19


jaj ne
sok kot kaptam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.22. 12:05


Zs, én válaszotlam.
de lapozzunk. van, ami már agy normális fideszesnek (sic!) is sok
http://mandiner.hu/cikk/20140721_rajcsanyi_gellert_szentmihalyi_szabo_peter_a_magyar_globusz_galaktikus_nagykovete
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 11:57


És már lövik az izraeliek a helyszínről tudósító Al-Jazira tévéállomást is.
És némely beszélgetős műsorokban röhögnek,hogy Gázában már nincs ép épület.
Azért tombol ott is a szélsőség.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 11:55


Ja,és nincs mit,bence.Szívesen írok hosszabb bekezdéseket,mint ahogy szívesen olvasgatok itt ilyeneket.
Próbálok én is kiegyensúlyozottságra törekedni,legalábbis kommunikáció terén.A gyakorlatban és a gondolkodásban viszont nem megy.
Ha tájékozott vagy,akkor nyugodtan lehetsz középutas.Viszont a problémák ettől nem fognak megoldódni.A problémákat kizárólag "szélsőséges" úton lehet megoldani.Vagy csak eszkalálódni fognak.Ezt sosem lehet előre tudni.
Aki szerette anno a Sytem of a Down nevű zenekart,ráadásul anticionista,akkor az most büszke lehet:

http://www.alfahir.hu/srej_tankian_dals ... aza_mellet

Ő nem Vona,nem Gyöngyösi,nem Novák.Nem jobbikos.
Nyilván szimpla antiszemita.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 09:07


:) Maximum.
Fradista,kár,hogy végül nem küldted el a számokat,mindenesetre kösz az első körös játékot.Na jó,a másfelet.Pedig igazán kíváncsi lettem volna,hogy mit nem tartasz elfogadhatónak a másik oldal részéről,ha már az ellenoldalt nagyon korrektül beszámoztad.Mindegy,majd találok még ki más játékokat is. :)
Apropó,tomm,jut eszembe:azt akartad ezzel a kutyaszalonnával mondani,hogy még fent van az indexen a videó?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.22. 08:12


pedig ott van még a kutyaszalonna
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.22. 06:45


No elvileg a videó már nincs is fenn az indexen,a leveles hír még igen.
De miért kellett levenni,kinek ártottak ezzel?
Azért kutyából csak nem lesz szalonna...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.21. 22:12


bence: szívesen
nem is kell állást foglalni mindenáron
csak lehetőleg tájékozatlanul sem - ez a lényeg! :wink:

zsolti: le vagyok döbbenve :)
index főszerkesztője szabira ment vagy mi a fene? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.07.21. 21:56


Köszönöm a válaszokat srácok, főleg zsoltinak a bővebb kifejtést, így azért már más, megértettem a szemléletmódotokat.
Én azért továbbra is maradok független, abból nem lehet baj :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bence 2014.07.21. 22:16-kor.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 19:49


Na ezek vajon meddig lesznek fenn az indexen:

http://index.hu/kulfold/2014/07/21/orvlovesz/

http://index.hu/kulfold/2014/07/21/gaza/

Rés keletkezett a média falán,vagy mi a tököm van?
Csak kapkodom itt a fejem...
(Mondjuk az orvos levelét vágatlanul közölhették volna.De már ez is óriási eredmény.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 18:44


Köszönjük a kérdést,bence.Én elmondom,amit gondolok,majd Trigo is,ha akarja.
Nyilván óriási tragédia,ami történt.Hogyne borzadnánk el az ilyesmin...
De a gázai konfliktus évtizedekre nyúlik vissza,és folyamatosan az egyik fél issza meg a levét igazán.
Számtalan gyilkolászás folyik a világon jelenleg.Óriási gondok vannak Líbiában,a Boko Haram halomszámra gyilkolja a keresztényeket Nigériában, az Iszlám Állam kalifátusát megalapító csoport sem tétovázik Irakban,Afganisztánban és Pakisztánban sem nyugszanak,Szíria most kicsit lankadt,Ukrajnában polgárháború van,stb.Mind-mind katasztrófa.
Ám Netanjahuék kijelentették,hogy Izrael az egyik legdemokratikusabb ország a világon,és a hadseregük a legerkölcsösebb.A Boko Haramról senki nem állított ilyet.
Amúgy ha már felhoztad a maláj gép likvidálását, bence -nagyon helyesen-,akkor azt tudom mondani,hogy követem én a híreket mindenhonnan.Szinte mindig elolvasom a kurucinfós és az alfahíres írások mellett az indexes és az origós cikkeket.És összehasonlítom őket.Akárcsak a palesztin helyzet esetében.És azt látom,hogy a Nyugat és az USA szerint egyértelmű,hogy a szakadárok lőtték le a gépet,míg a szélsőséges média szerint az ukrán hadsereg.Bármelyiket el tudom képzelni.Ebből az ügyből szinte biztosan összeesküvés-elméletek születnek.Nem tudok állást foglalni a történteket illetően,szerintem Putyin nem lőne ekkora öngólt,hogy az ő kezük legyen a dologban.Nagyon sajnálom a történteket, a 298 áldozatot.Viszont akárki lőtte le a repülőt,az ukrajnai eseményekkel kapcsolatban megvan a véleményem,és ezen nem változtat a gyilkos kiléte.Ha az oroszbarátok voltak,akkor nem értem a cselekedetüket,ha pedig a Nyugat által támogatott ukránok,akkor összeállt a kép.Egy biztos,aara sosem kerül majd elő bizonyíték,hogy a hadsereg volt.A szeparatisták bűnösségét viszont hip-hop be fogják bizonyítani.Ide a bökőt,hogy terrorista csoporttá fogják őket nyilvánítani,és Putyint pedig a kiszolgálójuknak.Persze derüljön ki az igazság,bence.Az igazság.
Az ukrán sereg civil lakosságot mészárló tettei persze megintcsak nem nyilvánosak,de az,hogy Borodajék leszedték két ukrán gépet,az világhír.
Én nem azt várom a médiától,hogy igazat adjon valamelyik félnek,nem is ez a feladata.Hanem hogy a lehető legszélesebb körben tájékoztassák a népet.Érdekre és politikára való tekintet nélkül.Utópia.
A palesztin helyzetre visszatérve:már kórházi dolgozók is haltak meg.Én képtelen vagyok elhinni,hogy élő pajzsként használja a Hamasz a kórházat.Lehet előfordult egyszer,kétszer a civil lakosság pajzsként használása,de ez elenyésző szerintem.
Én a szívemen viselem a palesztin nép sorsát,bence.Egyrészt,mert sokat olvastam róluk,másrészt meg ez az a harc a világon,amelyet a világ vezető hatalmai egyoldalúan summáznak:"Aggódunk a civil lakosságért,de Izraelnek joga van megvédenie magát."Alapvetően ez a mondat megállja a helyét,de minden ilyen mondat Izrael malmára hajtja a vizet.Gondoljunk csak bele,hogy fordított esetben mi történne?Tegyük fel,hogy egyszer Izrael megrakétázik valakit.A vétlen állam pedig önvédelemre hivatkozva elkezdené bombázgatni a zsidó államot.Kórházakat,lakóházakat,rengeteg civil áldozattal.Én maximálisan elítélném azt.És részvétet éreznék az ártatlan zsidó emberek haláláért.De a média mit tenne?Azonnal hozná a képeket és a videókat,amint az izraeli apukák az ölükben viszik a halott gyermekeiket.Mindenki felháborodna.Szerintem.
Szóval,bence,szerintem nem objektív a tájékoztatás.Nehogy azt hidd,hogy én kurucos hírözönt akarok fősodratú médiaként látni.Dehogyis.Nekem a kuruc arra kell,hogy egy másik szemszögből is megvilágítsa nekem valaki a dolgokat;hogy olyan tényekről is tudjak,amelyekről máshol nem olvashatok.
Ha például az index mutatna néhány vérző képet a palesztin sebesültekről,kicsit pedzegetné Izrael felelősségét,és nem mindent a Hamasszal magyarázna,akkor azt mondanám,hogy oké,ez így elmegy.Ám erről szó sincs.
Úgyhogy szép dolog,hogy utánajártál a BBC-s hírnek (még egyszer köszönöm),de a cionista média attól még cionista marad.
Az izraeli szülők pedig kéjből és gyönyörből adták a gyermeküknek a Szilárd Sziklafok nevet.Mintha egy rasszista magyar család a cigánygyilkosságok idején azt a nevet adta volna az újszülöttjének,hogy Kovács Tiszalök.Vagy Kovács Kisléta.Hogy alliteráljon.
Én már azon vagyok,hogy a Hamasz fogadja el a tűzszünetet.Nem kell több gyerekhalál.A tűzszünet elfogadásával persze veszne a palesztin büszkeség is.Gyakorlatilag feladnák a hazájukat.Ám nekik már mindegy sajnos.Ha a világ 66 éven át semmit nem segített nekik a függetlenség kivívásában,miért pont most segítene?Csatát úgysem nyerhetnek,Palesztina végleg elveszett.A nagy hal megeszi a kisebbet.
Nekem fáj,hogy a világ végignézte egy nép módszeres kilakoltatását és kivéreztetését.
Most már nem éri meg küzdeni.Akárhány gyerek leli értelmetlen halálát,rátok fogják kenni.
Tegyétek le a fegyvert,Mesaal...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.21. 18:21


bence
természetesen volt szó a lelőtt repülőről és az orosz konfliktusról is rengeteg hsz-t írtunk, de leginkább akkor amikor kirobbant
Miért csináljátok azt, hogy benéztek egy topikra, és ha 1-2 oldalon nem találtok valamit, akkor ki meritek jelenteni, hogy arról persze nem volt szó?

Tehát a kérdésedre a válasz:
Is is. Palesztinokért vagyunk a jelenlegi konfliktusban (és minden kettejük közöttiben) teljes mellszélességgel!
Viszont évek óta és hosszútávon kifejezetten Izrael-ellenes vagyok. Minden közel-keleti sz.rakeverés forrása ott van. És sajnos globálisan is általában köthető hozzá már.
Tehát előbb legyenek rendben a palesztinok. Oldódjon meg megnyugtatóan a kérdés. Aztán foglalkozhatunk Izraellel. Bár a kettő sajnos összefügg.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.07.21. 18:09


Kit érdekel, hogy milyen nevet adnak az izraeliek a gyerekeiknek?
Az a baj, hogy az a pár szélsőséges orgánum ami van a létező összes felületen támadja Izraelt, nevetséges dolgokon fennakadnak és ezzel elbagatellizálják az ügyet, ráadásul hiteltelenné is teszik a hétköznapi ember számára.
Engem amúgy nem érdekel ez a gázai konfliktus, az egyik rosszabb mint a másik.
Zsolti, Trigo, egyébként ti Izrael ellen vagy Palesztináért vagytok? Fontos kérdés, nem kötekedni akarok csak tudni szeretném.
Az orosz konfliktus pl. fel sem merült eddig, és ha jól tudom a lelőtt repülőn ülőkért (pedig voltak egynéhányan) sem hullajtottatok könnycseppeket, ugye?
Ha Izrael lőtte volna lett volna a hunyó akkor sírtatok volna az áldozatokért?
Bocs, ha indiszkréteket kérdeztem :wink:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 17:03


Ne kérdezzél már annyit,nyomjad a számokat!!! :D :wink:
Vannak ilyenek amúgy.Én most a "hülyékre" gondoltam.Légyszi fejezzük be a játékot.
Számokat akarok!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.21. 16:14


1:Ezt honnan veszed? Ez olyan vérvádnak hangzik. de lehet, h. vannak ilyenek is, mert hülyék ugyebár mindenhol vannak. a meghatározott sikerkritérium, azaz a hadműveleti cél nyilván nem ez
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 15:46


Ugye milyen nehéz ügy? :wink: Szóltam az elején,hogy nem fekete-fehér kérdések lesznek.Ám meglehet,hogy nem voltak elég konkrétak itt a második körben.
Nézzük:
1. Mi a sikerkritérium? Basszus, a palesztin halálért imádkoznak,azt hittem,ezt simán behúzod számodra elfogadhatatlannak.
2. CNN,NBC
3. Steiner Kristóf egy zsidó származású meleg celeb,aki Tel-Avivba költözött néhány éve.De mindegy is...Demcsákot meg ismered.
4. Szerintem a magyar média lemodellezi a nyugat-európait,azért bátorkodtam azt írni,hogy nem merik bántani Izraelt.Ha bármelyik merné,abból hír lenne.
5. A Szilárd Sziklafok (amit a magyar média Erős Sziklának fordít) a mostani izraeli hadművelet hivatalos neve.
6. Merkeltől elvártam volna egy sablon nyilatkozatot: "Aggódunk a palesztin és az izraeli civil lakosságért."
7. Ebben nagyjából egyetértünk.
8. Ebben is. (Bár szerintem nem terroristák.)
9. Szintén.
10. Világos.

No de akkor a pontosítások után kérem a számokat! :wink: A kérdés:mely állítások nem elfogadhatóak számodra?
Az enyéim:1,2,3,4,5,6,8,9.
Tehát a 7-es és 10-es úgy-ahogy "benne van a pakliban".A 10-es csak miattad. :wink:
Ha már eddig játszottál,jöjjenek azok a fránya számok. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.21. 15:22


elég nehezen értelmezhetők a kérdésid
1attól függ, mi a sikerkritérium. 2+4 Kik? és 4azt honnan tudod? - amúgy háborús helyzetben sajnos általános, h. korlátozzák a szólásszabadságot 3 mi van? kicsoda? 5: az mi? 6: hámégjó, mit vártál? 7: hámégjó, mért pont neki ne lenne? 8 őket is vastagon 9 nehéz ügy, de nyilván nem 10 ez van szinte minden konfliktus esetén, teccik, nem teccik
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 14:56


Kösz,kösz,kösz.Zsír.
Az én számaim: 3,7,10.
De számomra csak a 10-es elfogadhatatlan,a másik kettőnél nehéz volt döntenem.
Köszönöm,hogy elfogadtad a játékot.De lenne ám egy második fordulója is.Nem terveztem el előre,most jött az ötlet.
Ugyanaz a feladat,de a másik szemszögből.Melyik a szélsőséges/számodra elfogadhatatlan Izrael/zsidók részéről?

1. Siratófalnál imádkoznak a gázai bombázások sikeréért.
2. Áthelyezik/kirúgják azon tudósítókat,akik a szokásosnál jobban vádolják Izraelt a vérengzésekért.
3. Steiner Kristóf beszámol Demcsák Zsuzsának a TV 2-ben arról,hogy milyen tragikus meghallani a légvédelmi csengőhangot,és olyankor mindenki az óvóhelyekre siet, ám egy szót nem ejtenek a gázai ártatlan áldozatokról (akiknek ugye nincs óvóhelyük)
4. Semmilyen fősodratú média nem meri egy fél mondat erejéig sem Izraelt hibáztatni a konfliktus eszkalálódásáért, ám palesztin terroristákról mindig szó esik.
5. Izraelben egy házaspár a Szilárd Sziklafok keresztnevet adja újszülött gyermekének.
6. Angela Merkel szerint Németország teljes mellszélességgel Izrael mellett áll.
7. A nyugati politikusok szerint Izraelnek joga van az önvédelemre.
8. A Hamasz minden kétséget kizárólag terrorista csoport, őket terheli a felelősség a gázai áldozatokért.
9. Izraelnek ilyen módon kell rendeznie a konfliktust, egyszerűen nincs más alternatívájuk.
10. A világ politikusai nem nagyon tehetnek a nyilatkozatokon kívül semmit a helyzet javulásáért,és igazából polkorrekt beszédet használva nem akarnak konfliktusba kerülni Izraellel.

Köszi az előbbi gyors válaszokat,kíváncsian várom a mostani számokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.21. 14:18


szélsőséges? mindenestre számomra elfogadhatatlan
2 3(nem a riporter) 5 6(remélem a követ csak tájékozatlan) 7 9 10
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 14:00


Fradista,egy játékra szeretnélek invitálni.Tudom,hogy nem szeretsz/nem akarsz hosszabb hozzászólásokat írni,de rövidebb dolgokra kapható vagy.A játékom célja nem provokáció,nem a mi táborunk nézeteinek erősítése,hanem csak szimpla emberi kíváncsiság.Felsorolok 10 eseményt a palesztin helyzettel kapcsolatban.Azt szeretném kérni tőled (persze bárki megcsinálhatja),hogy a sorold fel azokat a sorszámokat,amelyek szerinted szélsőséges jelenségek/események/történések.

1. Londonban több tízezren részt vesznek egy palesztinok melletti szimpátiatüntetésen.
2. Egy angol riporter söpredéknek nevezi a gázai bombázásokat egy dombról,ujjongva figyelő zsidókat.
3. Ramallahban ezrek ujjonganak,amikor megtudják,hogy több izraeli katona is meghalt a harcokban.
4. Salih Ucan,az AS Roma új játékosa a Twitteren kiposztolja a Free Palestine feliratot.
5. Erdogan Hitler államához hasonlítja Izraelt.
6. Magyarországon a palesztin nagykövet asszony és Gyöngyösi Márton felszólalásával kétszáz fős palesztin szolidaritási felvonulást rendeznek.
7. A Hamasz folyamatosan rakétázza Izraelt.
8. Egy norvég orvos nyílt levelet ír a gázai kórházi helyzetről,és egyértelműen Izraelt nevezi bűnösnek.
9. A Hamasz nem akarja elfogadni a tűzszünetről szóló javaslatokat.
10. Előfordult már, hogy a Hamasz gyerekeket használt élő pajzsként.

Tudom,hogy van olyan állítás,amelyikkel kapcsolatban nehéz állást foglalni.Én most mégis arra kérlek téged,fradista,hogy dönts valahogy,és sorold fel a szélsőséges cselekedetek sorszámait.Amint megtetted,én is felsorolom a számaimat.Fontos nekem ez.Tedd meg, légyszi.
Annyit megígérek,hogy nem fogom kommentálni a döntésedet.
Köszi szépen!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.21. 13:14


Bence,valószínű,hogy a tévés híradásokból maradt ki a hír,amit rengetegen néznek.Míg a hírportálokat kevesebben,ugye.
Mindenesetre jó,hogy linkelted ezt a cikket.Engem mindenesetre megnyugtatnak ezek az apró dolgok,persze a lényegen nem változtatnak.
Árnyalja ez a link a helyzetet,de ki tudja,miért jelent meg a BBC-n végül a hír.Lehet társadalmi nyomásra,lehet maguktól rakták be.
Köszi,bence!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 20 vendég