Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.25. 13:37


zsolti, ha megvan az asszony, annál jobb, az egyik P állandóan rendelkezésre áll :D
Akkor épp itt az ideje, hogy elkezdj inni rendesen :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.25. 12:28


Azért jó tudni,hogy Izraelben is vannak szélsőségesek,akik kiállnak a palesztinok mellett,és véget akarnak vetni a vérontásnak.
Az iróniát félretéve,ez apró dolog,de nekem megnyugtató.

http://kuruc.info/r/4/130828/

Azért már csak van valamiféle nemzetközi nyomás Izraelen,nem nagyon volt még ilyen.Mondjuk a kis mókus,Ban Ki Mun már huszadjára fejezi ki sajnálkozását.
Csak lesz már valami.
Talán egyszer meg kellene fontolni a Hamasz békeajánlatát...
Nem kérnek teljesíthetetlen dolgokat.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.25. 10:56


Jaaaaaaa.Köszi. :wink:
Hát nem is tudom...Asszony már van,piálni sohasem szerettem (komolyabban).A pénz meg...Örülök,hogy van tanári állásom,többre nem nagyon vágyom.
Úgyhogy maradnak a robbantott gyerekfejek.
Sajnos. :twisted: :(
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.25. 09:54


először én is wtf-eltem, hogy mi a 3P, de aztán rájöttem, vagyis 2-t megfejtettem, a piára nem jöttem rá :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.25. 09:34


pina pénz pia
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.25. 09:13


Oké,Levy,világos.
De baccátok meg,valószínűleg nekem kellemetlen kérdés,de mi a tököm az a 3P,amihez a rózsaszín kapcsolódik??? :roll: :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.25. 08:37


én is a rózsaszínűre szavazok, a robbantott gyerekfej helyett :)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.07.25. 08:12


Levy, de csak azért, mert beszűkült a látóköröd ott vidéken...;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.07.25. 07:56


Zsolti!
Sajnálom, csalódást fogok okozni, engem ez az egész majdnem teljes mértékben hidegen hagy.
Letojom a zsidókat, a palesztinokat, és minden egyéb ilyet a világban...
A világban lévő értelmetlen öldöklés, hatalomvágy, sóvárgás pénz, olaj, arany v bármi után természetesen megérint, elitélem, bármilyen oldalról is legyen szó, faj, bőrszín, vallás és minden egyébtől függetlenül.
Ami érdekel, az a 3P! :D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 23:00


Jó.
Kimagyaráztad.
Elégséges. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.24. 22:54


én sose mondtam, hogy nem vagyok szélsőséges :wink:
amúgy csak egy országot elhagyó vonatra gondoltam. Luxusosztály. One way ticket
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 22:25


:wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 22:25


Na ez szélsőséges volt.
Nem vicces.
Ha te is átélted volna azt a mérhetetlen.........................................................................
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.24. 21:36


Inkább ülnének a seggükön,
vagy egy vagonban...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 21:33


Már valami német politikus is kijelentette:"Attól,hogy valaki Izraelt bírálja,még nem antiszemita."
Dehogynem.Szegény...

És vasárnapra "béketüntetést" szervez a Mazsihisz.Felszólal Ilan Mor,Heisler András és Németh Sándor. "Izrael mellett állunk!"
Hihetetlen...És nyilván sokkal többen lesznek,mint a mai ezer fős,Jobbik által szervezett tüntetésen.Németh mozgósít.
Inkább ülnének a seggükön,mikor lassanként az egész világ rájön,hogy Izraelnek vaj van a fején.
Igazából nekik nincs miért tüntetniük.
Aljas képmutatás.
Nevezhetjük a jobbikos megmozdulást szavazatmaximalizálásnak (ki a tököm szavazna rájuk pluszban ezért...?),de a mai menetnek van valamiféle társadalmi célja.
Ellenben a Hitgyüliseknek...Inkább hányassák magukat otthon,miközben eksztázisban vonaglanak az Ószövetségre.
Nem térek magamhoz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.24. 21:06

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.24. 20:53


Levy ASR írta:fr nem vállalhatatlan, főleg ezen a forumon, én inkább úgy mondanám, hogy:
ebben a TOPICban, és nem vállalhatatlan, hanem kilóg...

politikailag így korrekt ;)
:D

Természetesen topikra gondoltam én is! Bocsi a helytelen szóhasználatért fr! :oops:
Vállalhatatlan = nem a topiknak "megfelelő" kommunikációt folytatja, és néha(sokszor) inkább rosszat tesz a hszeivel mint jót. De mivel ez erőteljesen relatív és szubjektív, ezért szigorúan szvsz! :wink: :)
de a kilóg valóban találóbb szó, igazad van

zsolti: én örülök ha veled azonos hullámhosszon együtt tudunk konspirálni itt. :) Szóval abba ne hagyd, csak nyugodtabban! :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 19:29


Nyugi,tudom a dolgom.Pedagógus vagyok,és nyári szünet van...
Ilyenkor sok idejük van ezeknek a g.ci tanároknak,és még pénzt is kapnak érte. :)
Természetesen nem vállalhatatlan fradista.Eszembe sem jutott ilyesmi.
És köszönöm a hosszabb "lehiggasztást",Trigo.Más politikai fórumon természetesen nem veszek részt,nem lesz rá időm,és nincs hozzá kedvem.
Ezen a fórumon pedig betöltöttem a szerepem,többet már nem tudok kihozni belőle.Az eszmecserét a személyes párbeszédekben kell tovább folytatnom,de hát az is semmi.Mert nincs kivel.Ellen- vagy középoldalról.
Aki azért végigkövette éveken át ezt a topikot,az láthatta,hogy én próbáltam végig korrekt,kérdező és problémamegoldó magatartást tanúsítani,minimális begőzöléssel.Azokat is csak a gázai képek hozták ki belőlem.Ha egy kommunikációs szakember végignézi évekre visszamenőleg a hozzászólásokat,nyilván óriási dicséretet kapok tőle.Nem a tartalom miatt.A retorika, a kommunikáció és a párbeszédre hívás miatt.
Nagyjából minden állandó vendégnek megismertem a gondolatait,bár snatch és főleg Levy írhatott volna többet is ide.(Emlékszel,Levy,hogy milyen sorozattal nyitottad meg ezt a topikot? :wink: )Bár nektek a függetlenség szerepét egy kis mértékben magatokra kell vennetek,teljes joggal.
Továbbra is maradok teljes jogú harcos,mindössze fradistáról mondok le.
A régiekkel és a leendő újakkal továbbra is szívesen csevegek hosszabban.
No meg tomm barátomat kellene még egy cseppet jobban kiismerni... :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.07.24. 18:59


fr nem vállalhatatlan, főleg ezen a forumon, én inkább úgy mondanám, hogy:
ebben a TOPICban, és nem vállalhatatlan, hanem kilóg...

politikailag így korrekt ;)
:D
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.24. 18:05


zsolti
kezdek félni attól, hogy túl komolyan veszed ezt az fr-ügyet és ezt a topikot
mondtam már neked, hogy ez egy focis fórum
létrehoztuk a kedvedért ezt a politikai topikot, de NEM AZÉRT hogy mindenáron kommunikálni kelljen veled/velünk bárkinek is :wink:
ha az a vágyad, hogy véleményeket ütköztess, arra vannak politikai fórumok máshol
azért mert kitalálsz egy játékot, nehogy már bárkinek is kötelező legyen megcsinálnia, vagy lelkileg úgy hatni rá, hogy kötelező legyen neki.
Pontosan tudom és értem, hogy te mit miért teszel, és mit gondolsz fr-ről és miért szeretnéd vele ezt. De látod hogy nem érsz célt.
Kérlek vedd lazábban ezt a topikot! Beírjuk ide ami a szívünket nyomja, beidézzük amit találunk és érdekesnek ítéltetik, de ne legyen cél egy focis fórumon, hogy politikai oldalakat ismerj meg, vagy hívd vitára őket.
fr szerintem is vállalhatatlan ezen a fórumon :D :D , de ő ilyen, és láthatóan nem is lesz másmilyen, így hagyjuk annyiban kérlek
Persze abban igazad van, hogy fr ne üldözzön el innen senkit, de komolyan gondolod, hogy olyat akit tényleg érdekel a politika és a véleményünk itt, azt ennyivel el lehet üldözni?
Ez a topik most már elég régóta itt van. Aki akart az már járt vagy jár ide. Slider nem fr miatt nem ír ide többet valszeg, hanem mert nem érdekli az egész. Eddig sem érdekelte, de lehet véletlenül idenézett, látott valami neki érdekeset és ír egyet. Ennyi.

Vannak ismerőseim zsolti, aki akár a vallásosságba akár a szerepjátékba anno annyira bele tudtak folyni, hogy a közösségből kivetődtek maguktól kb. Most nálad is egy picit ezt érzem. Annyira komolyan veszed, hogy ki mit gondol adott témáról, hogy az szerintem veszélyes már... Persze remélem nagyon nincs igazam, és lehet óriásit tévedek, és csak itt látszik ez.

Szóval relax. Itt nem volt, nincs, és nem is lesz igazi politikai párbeszéd.

A személyeskedést pedig kerüljük továbbra is! Köszi!

fr:
Óvakodj attól,hogy szélsőségesnek,előítéletesnek és egyoldalúnak nevezed e fórum magját
Erre én is megkérlek. (Akár így van, akár nem :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 13:35


Nocsak,a TV2-n Demcsák fogadta a palesztin nagykövet asszonyt.És még gázai felvételeket is mutattak.
Bár a fordító bizonytalansága,dadogása,töredezettsége nagyon idegesítő.

http://kuruc.info/r/34/130785/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 09:57


Erkölcs...(Nem véres képek,foglyokról van benne szó.)

http://kuruc.info/r/4/130775/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 09:53


Tomm,egyáltalán nem az bánt fradista viselkedésében,hogy "elűzött" egy hozzászólót.Lehet slider amúgy sem írt volna többet ide, a politikai topikba.
Zavar az,hogy több heti távolmaradás után benézett,és leszélsőségezett minket,illetve az,hogy nem akar dumálni,eszmét cserélni.Nyilván joga van hozzá.
Nem tudom megtenni,hogy nem olvasok politikáról.Felháborító dolgok történtek/történnek/fognak történni a világon,és ezekről jó tudni.
És amíg fradista mindig azt szajkózza,hogy nincs igaza senkinek,szerintem minden egyes ügyben le lehet ásni annyira mélyre,hogy az okokat megtalálni VÉLJÜK.
Egy példával zárok.Ha százalékban ki kellene fejeznem,hogy ki a hibás/bűnös/kezdeményező a gázai helyzetért,akkor eddigi olvasmányaim/tapasztalataim/eszmecseréim szerint:
Izrael 80
Hamasz 20
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.07.24. 09:27


ezt egy kcist túlspiráztad.mintha fr legalábbis jedi lenne, hogy egy hsz-ável emebereket űz el..

sztem próbáld ki, hogy 2 hétig se kurucot, se semmi más politikai cuccot nem olvasol. hidd el, nem áll meg a történelem folyása amiatt, mert te nem olvasol, nem hal meg se több, se kevesebb gyerek emiatt.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.24. 09:07


Na megemésztettem,fradista,hogy nem játszol velem.Tálcán kínáltam neked a friss süteményt,de te nem vettél belőle.Pedig nem volt mérgezett.
Értettem a szóból,bár bizonyos dolgokat nagyon nehéz megérteni.Nyilván olyan helyeken is fórumozol,ahol hozzád hasonló gondolkodású emberekkel szakmailag,ésszel és előremutatóan tudsz társalogni.Mi még nem vagyunk elég érettek ehhez a szinthez,néhány évtized múlva hátha.
Néhány dolgot viszont kérnék ezek után tőled.
Ha valaki beír ide egy tőlünk homlokegyenest eltérő véleményt,akkor legyél szíves nem lebeszélni a további fórumozásról.Óvakodj attól,hogy szélsőségesnek,előítéletesnek és egyoldalúnak nevezed e fórum magját.Slider azóta sem ír sehova,pedig lehet,hogy vele is tudtunk volna egy jót társalogni,mint bencével,jnzsblzs-vel vagy virgával.Pedig egyikőjükből sem lett Jobbik-szavazó.Mert nem ez a célunk.
Mi sem mondjuk rád,hogy vaskalapos,tudatlan,tájékozatlan,nemtörődöm,fafejű vagy közönyös,pedig négy jellemző simán vonatkozik rád.
És amikor mást lebeszélsz rólunk,akkor olyan hozzászólást védtél meg,amely szintén atom szélsőséges volt,mert slider azt állította,hogy a Hamasz minden mészárlásnak az oka.Nem felvetette.Állította.Ráadásul hamis videóval.(Erről persze nem nagyon tehet.)És rá egy szót sem szóltál.Ennyit a függetlenségedről.Természetesen mi visszavárjuk slidert ide is,más topikokba is.Te pedig ne űzz el senkit innen,ha már te magad száműzetésben élsz.
Én valóban süteménnyel és sörrel várnálak,ha nálam kopogtatnál.
Te vajon beengednél engem egyáltalán?
Én mindent megpróbáltam,de "feladom".Mert én feladhatom.Te semmiféleképpen sem.Mert nem tettél semmit értünk.
Persze továbbra is szívesen látunk itt.
Mert nálam első az ember.
Utána a nézetei.
És huszonnyolcadlagos,hogy Roma-szurkoló.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég