Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.30. 02:36


na, streamen már készülnek kijönni
5 percen belül meccs lesz végre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.30. 02:34


de 3.30 elmúlt és sehol semmi

de vazze, reggel van kb, direkt szopatnak még csúszással is??? :twisted:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.07.30. 02:31


Andreolli te pancser! :) van Gaal folytatja a "győzelmi" sorozatot :)

Időközben livescore-on kezdésünk 03.30 - Sport1-nél már tudták előre ;)
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.30. 02:27


hali :)

jaja megvárják
jött telón az előbb az üzi a progiból,, hogy csúszik :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.07.30. 02:24


ja öööö jó reggelt Mindenkinek! :D
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.07.30. 02:22


Nézem a streameket és hiába van kiírva Real-ASR mindenhol a MU-Inter meccset adják. És mivel 0-0 lett a vége, jöhetnek a tizenegyesek... :S

Sport1 szerint 03.30-tól közvetítik a meccsünket, szóval lehet lemaradunk az elejéről?? Mert hivatalosan itteni 03.15-kor kezdődik.

Időközben pedig a livescore-n 03.15-ről 03.20-ra módosították a kezdési időpontot :D Gondolom megvárják míg vége lesz a MU meccsnek :) Őrület :P
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.07.30. 02:21


Trigoria írta:meg az is, hogy minden streamen, mindenhol még az inter meccse megy :)
elég lesz már belőlük

Nem hogy adnák a sport2-n a barca gólok ismétlése helyett. Mondjuk most épp tenisz megy ,de akkor is. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.30. 02:19


meg az is, hogy minden streamen, mindenhol még az inter meccse megy :)
elég lesz már belőlük
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.07.30. 02:05


MajerKriSSz írta:Skorupski, FLORENZI, Benatia, Castan, Cole, Ninja, Keita, Pjanic, Iturbe, Totti, Ljajic
IGEN JÓL LÁTJÁTOK FLORENZI A JOBB OLDALI VÉDŐ!!!!!!

Az azért elég kemény. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2014.07.30. 02:00


Skorupski, FLORENZI, Benatia, Castan, Cole, Ninja, Keita, Pjanic, Iturbe, Totti, Ljajic


IGEN JÓL LÁTJÁTOK FLORENZI A JOBB OLDALI VÉDŐ!!!!!!
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2014.07.29. 09:30


Esti Real kezdő: Casillas; Carvajal, Pepe, Sergio Ramos, Coentrao; Xabi Alonso, Illarramendi, Modric; Bale, Isco és Lucas Vázquez vagy Raúl de Tomás.
Ez azért már erősebb lesz, mint az inter elleni.
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.27. 21:42


hát igen, nem vagyunk szakemberek, így mi max tippelgetünk mi a jó a csapatnak és a játékosoknak :)
mindegy is, a helyzet adott most
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.07.27. 19:58


Trigoria írta:cejas
félreértesz
ezeknek a meccseknek van értelme, de csak a felkészülés végén, a szezon előtt szerintem


Szerintem ez kicsit fordítva működik. Persze a legjobb lenne ilyenkor fizikai edzéseket végezni, semmint ennyi meccset lenyomni. Ugyanakkor ha már így alakult nem baj, hogy a Süd Tirol a végén van. Sok VB-re készülő csapat valami nagyon gyenge válogatottat pécéz ki ellenfélnek a torna kezdete előtt, hogy legyen egy morális töltete a játékosoknak. Nem jó úgy kezdeni, hogy előtte kikaptál a MU-tól és a Realtól (jajj, ne kövezzetek meg, ez csak példa), ráadásul nem frissen állsz oda a szezon kezdetére, hanem egy-két igen kemény meccsel a lábadban.

Nekem jó ez így. Verjük le a Blancokat!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.27. 18:12


Csak szakmailag cserélném el Pjanicot Bale-re.Ám mivel Mira már pár éve nálunk játszik,nyilván nem adnám érzelmileg.
Meg amúgy is: valóban sokkal helyesebb srác,mint a walesi. :oops: :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11679
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.27. 15:35


cejas
félreértesz
ezeknek a meccseknek van értelme, de csak a felkészülés végén, a szezon előtt szerintem
ilyenkor pont a Süd Tirol elleni meccsek kellenének, csak épp közönség és kamera nélkül. Az olyan mint az egymás elleni meccsek, csak mégis valakit le lehet győzni, olyanok ellen játszani, akik nem ismernek minket. Nem vagyok szakember, de a felkészülés ezen szakaszában (az elején) nem a komoly ellenfelek kellenének.
Az ivószünetet Szanics szerint Van Gaal kérte/parancsolta :) a szervezőknek. Jól is tette.
A végtelen cserének semmi értelme, max az hogy mindenki játszhat a nagy MU ellen. Bár az egész meccsnek sincs nálam most, de ezt előbb fejtettem ki :)

Szóval szezon előtt egy héttel már nagyon érdekelt volna egy ilyen meccs, mert az már fokmérő lett volna.

Mindegy, mégiscsak azért csinálják, hogy szórakoztassák azokat akik erre vevők. És mint látjuk vannak ilyenek nagyon is sokan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.07.27. 14:51


Én azért többre értékelem ezt a kis kupát - nagyon is passzol a felkészülésbe.

Egy indonéz U23 vagy egy Süd Tirol xy 8-ad osztályú csapat tényleg csak néhány embert hoz lázba. A különbség annyi, hogy pl. Skorupski ilyen gólokat ott nem fog kapni, most kapott, ergó ha tanul belőle, akkor fejlődhet. Nem mindegy, hogy Rooney lövi ki a sarkot 25-ről vagy az Angelo utca sarkán dolgozó cukrász labdája vánszorog a gólvonal felé. Nem mindegy, hogy Calabresinek Wellbecket kell felvennie vagy nem is jár arra senki egész meccs alatt.

Nekem nagyon tetszett, hogy a bíró mindkét félidőben tartott egy 1 perces "igyunk egyet" szünetet. Meleg volt és magaslaton játszottak - felkészülési meccs hiába nevezik kupának. További pozitívum, hogy van lehetőség végtelen cserére. Mégiscsak szezon előtt vagyunk és 1 hét alatt 3 meccset kell nyomni.
A fiatalok a nemzetközi élvonalba kóstolhatnak bele, az idősebbek pedig gyakorolhatják, hogy mit jelent a hétvége-hétközi meccs.

A kamera a MU kispadját mutatta Pjanic góljánál. Semmi nem történt. Ők a játékot figyelik és a taktikát csiszolgatják - az sem érdekelte volna őket, ha Skorupski ollóz gólt 90 méterről.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.27. 14:42


zsolti írta:És milyen csont simán elcserélném a kettőt...


én soha (már csak a buta majomfeje miatt se :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.27. 13:50


zsolti írta:És milyen csont simán elcserélném a kettőt...

:D :D :D :D :D :D és pedig valóban tényleg igazán jah :D :D :D

amúgy utálom az ilyen "tornákat". Semmi értelme a hírverésen kívül. Csakhogy kimegy 60 ezer ember egy Real neve miatt, aztán megkapja Bale-t pl a realból és slussz. Meg ócska meccset, amit nagyjából letojnak a csapatok.
Az edzőknek sem igazán jó, mert egy rendes felkészülés közben/helyett bohóckodhatnak itt, ráadásul sérüléseket kockáztatva. B meg C csapatokkal állnak ki. Ezt mondjuk csak egy amcsi közönséggel lehet megetetni, hogy jön a nagy Real, MU stb, aztán amikor tegnap mutatták a Real kezdőjét felrajzolva a pályán, esküszöm nektek, egy pillantra nem tudtam, hogy melyik irányba támadnak :D , hogy melyik a kapus és melyik a csatár. :D :D Nem vicc.
Szóval megy a háttérben egy ilyen meccs. A Real is ment. De olyan 5% jelentőséget tulajdonítok neki. Lehet Rudi is csak 20-t mondjuk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.07.27. 11:58


torito9 írta:Pjanic témához: kétségtelen, hogy nagyon ügyes gyerek, de én személy szerint egy-egy csoda gólnál, játéknál többet várnék. Az elmúlt szezonban voltak meccsek amikor kellett volna, hogy oda tegye magát, küzdjön az eredményért, ehelyett azt láttam, hogy kb. kivonja magát a játékból, ill. ha megkapta a labdát gyorsan tovább is adta, úgyis értitek hogy... pedig kinek kellett volna építenie egy épkézláb támadást ha nem neki??
Most a VB-n pl. a Bosznia - Nigéria meccsen is ugyanezt művelte, pedig itt a nemzeti válogatottról volt szó (!) és kemény tétje volt a meccsnek. Besicet én addig nem ismertem (nem követem a magyar focit), na de pl. ő tényleg oda tette magát és ő rajta lehetett látni, hogy tovább akart jutni!

Igen, de nem várhatunk tőle minden meccsen 2 gólpasszt, vagy csodagólt. Keményen védekező csapatok ellen (amiből elég sok van Serie A-ban ugye) nehéz is kibontakozni, ha egész meccsen szorosan őrzik középen, elől meg 8 védő jut Gervinhora meg Destrora. Nyilván nem lehet az a taktika, hogy: "adjuk oda Mirának, majd ő csinál valamit". :D Szerintem a szezon egyik legjobb játékosa volt. Meccseket döntött el az ő ötletessége, ha ő nincs pár meccsel kevesebbet sikerült volna hozni és most nem feltétlenül a Napoli, vagy a Milan elleni meccsre gondolok. Ő tényleg egy zseni, viccen kívül. :D Egy spanyol bajnokságban lehet, hogy lett volna 20-25 gólpassza.
Az a Bosznia - Nigéria meccs meg a VB egyik legnagyobb bundameccse volt, Dzeko szabályos gólját elvették, míg a nigériai szabálytalan volt a gól előtt, és így nyert Nigéria.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.07.27. 10:58


És milyen csont simán elcserélném a kettőt...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11679
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.07.27. 10:07


2 valóban nagy gól, de micsoda különbség.
Mindkét gól olyan, mint a szerzője. Bél remek focista, hatékony, pontos és erős, mint egy jól összerakott gép. Mira viszont egy igazi művész, egy zseni. Ég és föld (vagy inkább fordítva :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2014.07.27. 04:59


MU - ASR, teljes meccs (online, vagy letölthető):
http://livefootballvideo.com/fullmatch/ ... vs-as-roma

Pjanic témához: kétségtelen, hogy nagyon ügyes gyerek, de én személy szerint egy-egy csoda gólnál, játéknál többet várnék. Az elmúlt szezonban voltak meccsek amikor kellett volna, hogy oda tegye magát, küzdjön az eredményért, ehelyett azt láttam, hogy kb. kivonja magát a játékból, ill. ha megkapta a labdát gyorsan tovább is adta, úgyis értitek hogy... pedig kinek kellett volna építenie egy épkézláb támadást ha nem neki??
Most a VB-n pl. a Bosznia - Nigéria meccsen is ugyanezt művelte, pedig itt a nemzeti válogatottról volt szó (!) és kemény tétje volt a meccsnek. Besicet én addig nem ismertem (nem követem a magyar focit), na de pl. ő tényleg oda tette magát és ő rajta lehetett látni, hogy tovább akart jutni!

Ja és hozzáteszem, hogy nálam Pjanic megítélése nem szimpátia kérdés, mert amúgy szimpatikus figura :)

Bízom benne, hogy ebben az esztendőben egy igazi romanista-ként még jobban oda teszi magát és kiváló teljesítménye elhallgattatja bíráló szavaimat ;)
Ha meg nem, akkor vigyék csak jó pénzért jóóó messzire :P
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.07.27. 00:10


GrazieRoma írta:
Corso22 írta:off: ezt a Bale gólt láttátok????


Oriasi kapus hiba szerintem.


Most újranézve igazad van GR! (ajjaj, közben hallom, hogy Hegyi I szerint a kapus inkább elugrott, mint védeni akart)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.07.26. 23:22


jaja, anyámnak nem győztem írni a MIra gólt :)

közben Bale bevarr egy 25-30 méterest
Handanovic nem tudott mit kezdeni azzal hogy jobbra indult de balra kanyarodott a labda végül :D
de kéne nekünk is egy ilyen ember, aki dönt, lő, és belő
és nem Pjanic emelésére gondolok :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28064
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.07.26. 23:20


off: ezt a Bale gólt láttátok????
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég