Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2014.08.03. 13:26


Na, mi van skacok? Volt egy gyengébb meccsünk egy semmit sem érő, pre idényeleji tornán és már temetjük a csapatot? Hova tűnt az optimizmus
, ami két héttel ezelőtt jellemezte a fórumot? Emlékszem a Zeman alatti előkészületi meccsekre, úgy tűnt, hogy végiggyaluljuk a mezőnyt, Tacsi sztárigazolásnak nézett ki, aztán az idény olyan lett, amilyen. Javaslom várjuk meg a bajnokság első pár fordulóját, aztán vonjunk le következtetéseket a csapat játékáról. :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.08.03. 12:19


Cejas +1

Tavaly nagyon nagy mázlink volt, hogy a Fio teljes támadósora az orvosi szobát koptatta egész évben, Mazza meg szenvedett a sintérrel, de ez a két csapat biztosan erős lesz, mellettük a napoli, juve páros, simán kijöhet bárkinek úgy a lépés, hogy bajnok legyen. Nyáron rendesen lefosztják a kiscsapatokat, míg tavaly odaért pl egy verona, torino, addig idén nem látom azt, aki a semmiből bekavarhat az el helyekért folytatott harcban. Egyedül a milant nem tartom semmire, bár náluk is visszatér a fáraó és még messze a nyár vége, de szerintem jövőre se fognak sok vizet zavarni.

Ami pedig az igazolásokat illeti, iturbét hagyni kellett volna sajnos, szerintem jó eséllyel pályázunk vele a szezon melléfogása címre, de egyszer Sabi is tévedhet. Carrasco-t viszont sajnálom, hogy nem jön, vele nagyot nyertünk volna, Shaqiri-s hírek felbukkanását meg nem értem, amikor a jobb oldalon játszik a klingon, iturbe és flo is. Most valahogy inkább a bal oldalon fogytunk el, az talán egyedül Ádámka helye, vagy esetleg Destro fog ott futkosni idén, mint a pool ellen és Totti-t húzza be középre? A középpálya meg már már túl sok. Ucan talán a nyár eddig legnagyobb fogása, de ha Strootman felépül, akkor még szegény Ninja is alig fog beférni, nemhogy a török. Astorival szerintem nem lesznek gondok. Castan Marcost is Benatia-t is szépen kitanította, Astorival se lesz gond :D (nem is értem, hogy miért Benatia lett a tanár úr, amikor Castan nevel ki mindenkit a védelemben 8) ). A védelem szélére pedig mindenképpen kell ember. Nem hiába nézegeti Sabi Darmian-t aki mindkét oldalon bevethető. Pont valami hasonló kéne (szerintem Santon neve is elő fog még jönni), hogy lehessen rotálni a Maicon, A. Cole, Mr X hármast és ha valami para van, akkor jöhet Torosidis aztán ha minden kötél szakad Urby.
Ahol azonban még para van az a kapus kérdés. Nem értem, hogy miért nem repülünk rá pl. az ugyan rettenet túlértékelt, azonban most mégis ingyen elhozható Valdes-re. Elvileg szeptemberre felépül és legalább lenne egy bl tapasztalt kapusunk.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.08.03. 11:24


Corso22 írta:Na ennél csak jobbat láthatunk, remélem..

15-én Wiener N. ellen remélem már azt a csapatot látjuk majd személyesen, amelyik a kezdő lesz a Fio ellen is. És azt is remélem, hogy lesz egy tök ok belső csatárunk, és a két szélsőhátvéd poszton is erősítünk. Inkább legyen rossz estéje Cole-nak, Maicon-nak és Toro-nak, de az első és a második Inter gól az minden néző és hátvéd halála volt sztem.


Már hova erősítenénk két szélső hátvéd poszton? Igazoltunk 2 balhátvédet (helyettesnek Romagnoli, mint tavaly), jobb hátvédünk pedig volt 2 és úgy látszik Flo lesz a helyettes. Ennél hova több? Minőség? Az más kérdés. De abszolút nem releváns egy balhátvéd vásárlása, hiszen idén jött kettő is.

Az már inkább érdekes kérdés, hogy a szélső hátvéd poszt nálunk évek óta probléma és minden átigazolási szezon úgy indul, hogy tudjuk, ez a leggyengébb csapatrészünk. Kérdés, hogy Urbiban ki látott fantáziát. Mert Cole jó cserének vagy rotálva, de Urbi semmire sem volt jó már a Milanban sem.

Vajon hogy lehet az, hogy nálunk senkinek nem megy pl. bal hátvédben. Angyal nagyon jó szezont húzott le a Sociedadban, Dodo pedig úgy látszik hogy tud beadni is (miatta nem aggódom, mert sérülékeny nagyon, nem lett volna hosszú távon megoldás). Szóval szélsőből és támadó középpályásból van annyi mint a nyű, de minőségi szélső hátvéd. Idén sem sikerült. Létezik egyáltalán? (A Southamptont érdemes lenne megkérdezni, mert a két szélső hátvédjükért összesen több mint 50 m fontot adott a MU és az Arsenal. Brutális!)

Védelemben pedig Benatia túlértékelt szerintem. Legalább annyira, amennyire Castan alulértékelt. Nekem Astori nem főnyeremény, ahogyan a haverja - Canini - is eltűnt nagyon. Félek az Astori hibáktól idén. És igen - sajnos egyelőre beigazolódtak a várakozásaim Iturbével kapcsolatban. Meglátjuk! Tavaly egy nyerő széria hullámain belovagoltunk a 2. helyre. Idén nem biztos, hogy olyan sima meccseket játszunk, mint tavaly. Lássuk!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.03. 06:50


De Sanctis sérült? :roll: Hú,de lemaradtam róla.
Bocsánat a bambaságért.(Kösz,Trigo,legalább nem égetem tovább magam. :wink: )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.08.02. 22:56


Igen, a második gól az döbbenetes hiba, és a tornából kiindulva egy nagy szerencse, mert most kiderültek egészen nagy hibák. És van hova fejlődni. Nagyon.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2014.08.02. 22:22


Második gólnál is Benő volt a ludas , mivel ő a szögletzászlónál játszott szélső hátvédet (fene tudja miért) és Colenak kellett addig az ő helyét átvenni.
feram89
 
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.08.02. 22:03


Na ennél csak jobbat láthatunk, remélem..

15-én Wiener N. ellen remélem már azt a csapatot látjuk majd személyesen, amelyik a kezdő lesz a Fio ellen is. És azt is remélem, hogy lesz egy tök ok belső csatárunk, és a két szélsőhátvéd poszton is erősítünk. Inkább legyen rossz estéje Cole-nak, Maicon-nak és Toro-nak, de az első és a második Inter gól az minden néző és hátvéd halála volt sztem.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 21:02


Remélem, hogy ennél azért jobb rajtot fogunk venni....Én azt mondom, hogy ez a torna egy dologra volt jó! A vezetőség és Rudi megnézhette, hogy hol kell erősíteni a csapatot. És van egy érzésem, hogy meg is fogják tenni ezt a szezon elejéig!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.02. 20:19


fogjuk már fel hogy De Sanctis sérült!!!!! És lábadozik épp! :wink:

én asszem tisztán ha 5 percig odanéztem a meccsre, ebből 2 a két gól volt :D
amiket GR elmondott azokkal kb egyet is értek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.08.02. 20:10


Mekkora kínlódás volt,atyaúristen...
A majdnem-kezdő csapatunk még az Inter B-t sem tudta tartani az első félidőben.
Most akkor tényleg Skorupski lesz a kezdőkapus? De Sanctis egy meccsen sem védett,ha jól tudom.
Tartok egy kicsit a szezontól,de csak nem leszünk szarok.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 19:49


Hát az utolsó 20 perc förtelem... Urak jó éjt......
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 19:37


Meglátszik, hogy nincs Homlok. Egyébként azt látom, hogy elöl fejben még mindig kevesek vagyunk. Felállt védelemmel szemben megáll a tudományunk...Hiába adjuk ki, kintről nem jön vissza a laszti jól, ezért középen próbálkozunk, de reménytelenül.....

Nagy szükségünk lesz Strootmanra. Ő tudta előre felé szervezni a játékot és gólokat is szerzett....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.02. 19:32


biztos az 1-7-t piheni még ki :)
Nagatomo ezt beb.szta :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 19:15


Florenzinek nem nagyon ülnek a beadásai ma....

Vidic-el nagyot fogott szerintem a sintér....

Jön Ucan, Totti, Cole....Na hajrá fiúk...

Florenzit rendszerint megveri Dodo...

Maiconnal mi van?
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára sebastian 2014.08.02. 19:36-kor.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.02. 19:13


Destro anyám
foghatja is a fejét

amúgy Dodoról azt gondolom, hogy ahol bíznak benne, ott jobb lesz mint nálunk volt. Interben most minden meccsen játszik, ergo látnak benen fantáziát, hisz fizettek érte egy rakat pénzt. Ha beválik, akkor sem buktunk rajta. Ha meg nem, akkor nyertünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 19:10


Na Destro fiam ez az amit nem engedhetünk meg magunknak a BL-ben! VICC! Kell egy befejező csatár!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.02. 19:10


jézusom, destro....már meg se lepődök
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 19:02


Jó áron adtuk el Dodo-t! Én egy percig sem sajnálom. Cole szerintem jobb lesz és ingyé jött! De ha nem válik be, majd találunk rá megoldást. A másik oldalon meg ott van Maicon...Nem kell rögtön temetni a csapatot....Én Iturbe-t érzem még mindig haloványnak...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.08.02. 18:59


Szomorú látni hogy Dodó valahogy mindig megtalálja az ötöst, részünkről meg olyan próbálkozásokat láthattunk mint Florenzié aki eltalálta a szögletzászlót vagy Emanuelsoné ami majdnem elgurult a tizenegyespontig.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 18:54


De miért nem Cole játszik ott?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.02. 18:52


dodo jól játszik, egyre inkább úgy tűnik, hogy hiba volt elengedni, emanuelson sokkal nagyobb kuka...
meccsről, 0 és értékelhetetlen támadójáték, ezzel mindent el is mondtam a meccsről
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.08.02. 18:50


Dod + vidic....:(
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.02. 18:49


jó beadások száma: 1 :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.02. 18:49


Ilyen sörmeccseken kezdhetett volna Romagnoli is.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.08.02. 18:48


Nálam eddig 3 és az egyikből gól is lett.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Csebi977 valamint 231 vendég