Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.29. 16:15


fullra racionálisan szavazva :arrow: 3dik hely
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.08.29. 16:08


Ha megfontolva szavazok, akkor 3. helyet mondanék, ha szívvel akkor 1. helyet.
Szívvel szavaztam...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2014.08.29. 14:20


Virga írta:Ezt a city csak kínlódik a BL-ben dolgot szerintem felejtsük el, idén tudtommal még egy BL meccset sem játszottak és az általad említett poolt röhögve verték meg pl. nem szeretem a kékeket, de abból kiindulni, hogy eddig voltak gondjaik a bl-el olyan, mintha tavaly azt mondták volna, hogy jajj a roma nem lesz második, hát már évek óta nem voltak dobogón. Aztán mégis második lett a csapat :)


Egyetértek. Ha már mindenképpen sormintát keresünk, akkor épp az, hogy túl jók ahhoz, hogy folyamatosan kínlódjanak. Egyszerűen túl jók ehhez.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2014.08.29. 13:34


Én is az első helyre voksoltam, elvégre egy szurkoló azért szurkoló, hogy vak és elfogult legyen! :D
Már írom is hogyan....

Cszka Moszkva: Nagy hírű klub, de már korántsem képviselnek olyan játékerőt, mint 2-3 éve. Itthon kötelező lenne megverni őket. Idegenben nehezebb lesz nyerni, pláne az orosz télben, november végén.. Ennek ellenére nem lehetetlen feladat, abban viszont biztos vagyok, hogy 3 meccs alatt fognak pontot szerezni hazai pályán a ruszkik. És ha ez nem ellenünk lesz, akkor a city vagy a bayern ellen :) 6 pont

Bayern: Benatiától eltekintve feleslegesen igazolták, de az is csak azért volt szükséges mert megsérült Javi Martinez. Arra mentek rá, hogy leigazolják a német középcsapatok legjobbjait azzal a céllal, hogy náluk melegítsék a kispadot. A bajnoki nyitányon sem voltak olyan meggyőzőek mint tavaly, egy meccsből azonban hiba lenne arra következtetni, hogy gyengébbek lennének. Az Allianz Arénában még a pontszerzésre sem látok esélyt, de az Olipmicoban meglehet a győzelem. 3 pont

City: Valaki nem nyeri meg csak úgy, véletlen a Premier Leaguet. Jó csapat, jó játékosokkal, de nem klasszisokkal és nem klasszisokkal jobb a keretük a miénknél. Unitedes haverommal évek óta beszéljük, hogy annyi pénzből amennyi a kékek rendelkezésére áll, egy sokkal ütősebb csapatot is össze lehetett volna vásárolni. A ködös Albionban jók leszünk egy x-re, otthon pedig nem kegyelmezünk. 4 pont

Meg is van az első hely, ilyen egyszerű :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: blur55 Dátum: 2014.08.29. 10:27


nem idén fogok leszokni a káromkodásról (:
harmadik helyet belövöm nekünk, és összeteszem a két kezem, hogy csak a city-t szivassuk meg :mrgreen:

mióta felvásárolták őket kilóra a bl valahogy nem az ő pályájuk. nem mintha azelőtt az lett volna (:
Avatar
blur55
 
Hozzászólások: 27
Csatlakozott: 2005.11.28. 10:40
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.08.29. 09:20


9 pontal számolok
cska 6
sziti 2
bayern 1
második helyre elég is lehet
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Habi89 Dátum: 2014.08.29. 08:57


Kis elemzése a bl csoportoknak, főszerepben a mi csoportunkkal. Aki szereti a számokat, annak kötelező :)
http://infostradalive.com/2014/08/28/an ... -of-death/
Habi89
 
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2014.08.26. 10:14

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.08.29. 08:43


Hú te jó isten de várom az idei szezont! A 3. hely szerintem reális, erős a CSKA főleg otthon nagyon nehéz lesz ellenük tekintve hogy szar időbe mindig megszívjuk, talán az első meccs lesz a legfontosabb hogy otthon nyerjünk. De szerintem kis szerencsével elcsíphetjük a 2. helyet, valamiért az az érzésem h otthon megszívatjuk a cityt, CSKA-t elverjük kétszer az már 9 pont, bayern elver mindenkit velünk egyszer x-el, city oroszba kikap és tovább is jutottunk :D
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.29. 02:09


FANATIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIICCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Így kell visszatérni! :D :D :D :scarfbig:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2014.08.29. 00:23


En az elsore szavaztam... :-P Szet csapjuk oket!!!
FORZA ROMA!
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.28. 23:56


Mondjuk ez is igaz. A Pool ellen meg nem voltak jobbak, csak több gólt rúgtak... :mrgreen:
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.08.28. 23:49


Ezt a city csak kínlódik a BL-ben dolgot szerintem felejtsük el, idén tudtommal még egy BL meccset sem játszottak és az általad említett poolt röhögve verték meg pl. nem szeretem a kékeket, de abból kiindulni, hogy eddig voltak gondjaik a bl-el olyan, mintha tavaly azt mondták volna, hogy jajj a roma nem lesz második, hát már évek óta nem voltak dobogón. Aztán mégis második lett a csapat :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2014.08.28. 23:42


Szerintem ne becsüljük le magunkat annyira. Borítékolható volt, hogy a miénk lesz a halálcsoport, mivel a mi csapatunk a legjobb a negyedik kalapból. Ettől függetlenül szerettem volna pár dolgot:
1.: hogy az első kalaposok közül ne a Barcát vagy a Bayernt kapjuk
2.: ne abba a csoportba kerüljünk, amelyikbe a Liverpool
3.: ne kelljen messze utazni (Svédországba/Oroszországba).
Ebből 2 összejött sajnos. Ennek ellenére bármi lehet, én 11 ponttal lennék elégedett. :D Moszkvát illene oda-vissza verni (6 pont). Így névre valóban jól csengő játékosaik vannak, de a mi keretünk sokkal bővebb és jobb nevekből áll. Akinfeev pl. hogy leszerepelt a VB-n, Dzagoev abba a harmatgyenge orosz kezdőbe se fért be, Berezutski, Ignashevich meg egyszerűen lassú lesz Iturbe és Gervinho ellen. :D Elm, Musa, Vitinho mind jó nevek a Football Managerbe , de a valóságba sok mindent nem bizonyítottak, így őket jelenleg nem tartom komoly tényezőknek.
Legutóbb, amikor a Bayernnel összekerültünk a BL-be (2010-'11), akkor a jelenleginél egy jóval gyengébb csapattal tudtuk őket legyőzni az Olimpicoba. (A pályafutása csúcsán álló) Boris hogy oktatta őket. :D Bár az a Bayern is sokkal gyengébb volt mint a mostani, de sok jelenleg is ott játszó kulcsjátékos (Lahm, Müller, Ribery, Robben, Badstuber, Alaba) is ott volt már akkor. Plusz motiválja majd a csapatunkat az, hogy Benatia ott van és illene őket szépen hazaküldeni. :D (+3 pont)
A City meg ugye csak kínlódik a BL-ben. Ellenük is összejöhetne 1-2 pont.
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.28. 23:40

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.28. 23:23


fereekém
egyrészt a szavazás attól szavazás, hogy nem muszáj ezt tudnod :wink: :D
másrészt ha picit lejjebb olvasnál, akkor
idézném magam:
amúgy a tavalyi, Benatiás Romat simán 2-3. helyre tenném ebben a csoportban. Az ideit inkább a 3-4.-re de valszeg negyedikek leszünk.

így a kérdésed második felére meg is kaptad a választ :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.08.28. 22:51


Én. Kicsire nem adunk
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.28. 22:03


bl pénzdíjak egy juvéstól :)

UEFA Champion League Prize Money Distribution:

Playoffs: €2,100,000
Base fee for group stage: €8,600,000

Group match victory: €1,000,000
Group match draw: €500,000
Round of 16: €3,500,000
Quarter-finals: €3,900,000
Semi-finals: €4,900,000
Losing finalist: €6,500,000
Winning the Final: €10,500,000

gyakorlatilag már van 10,7 millánk :) mondjuk sztem ezt a roma már bekalkulálta
szavazással kapcsolatban leginkább az érdekel, hogy ki szavazott az első és negyedik helyre :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.28. 21:29


Szerintem meg semmivel sem könnyebb ellenfél a City. Mind a kettő ellen bravúr a győzelem. Viszont négy meccsből 1x el kellene verni az egyiket...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.28. 21:27


hogy a roma a köv. évben mondjuk 3dik kalapos legyen a blben, és az ilyen ótvar halálcsoportot mint az idei elkerülje, ergo legyen komoly esélye arra, hogy onnan tov. is jusson.

Nekem mindegy hol esünk ki ha kiesünk. Na jó , majdnem mindegy. Én BL-t akarok nyerni, vagy olyan csapatot akarok idővel (nyilván), ami BL-re is esélyes lehet. Annak hogy megyünk még egy kört - mint cél - mi értelme van amúgy? Csak az EL-be kerülés. Más nem sok. Legalább a Spal féle kor és csapat kell, ahol egy Arsenal ellen úgy mentünk ki, hogy 50-50%.
Amíg ez nem következik be, addig élvezem a meccseket, és nem fogom szétidegeskedni magam, ha vesztünk, mert tudom, hogy max pár szép meccset szerezhetnek nekünk a srácok, de reális esélyünk komoly eredményre nem lészen.

amúgy a tavalyi, Benatiás Romat simán 2-3. helyre tenném ebben a csoportban. Az ideit inkább a 3-4.-re de valszeg negyedikek leszünk. És a védelem miatt. De Manolas tehet csodát azonnal. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.28. 21:25


feree80 írta:kicsit reálisabban nézve, a roma most fizeti meg a "tanuló pénzt" ezzel a halálcsoporttal, vagyis azzal hogy 3 évig nem gyűjtött koef.pontot :!: pedig én emléxem olyan évre, mikor a blben vitézkedtünk, hogy 2dik kalaposak is voltunk :(
na szóval, ha én lennék sab v pallotta helyében, én úgy állnék ehhez az évhez hogy már a következőre gondolnék, vagyis legfontosabb a bajnokság utána a bl, 2 dologra kellene qrvára figyelni, egyrészt hogy legyen meg a 3dik hely a csoportban, majd az uefa kupában addig menni amíg lehet(gyűjteni a koef.pontokat), másrészt közben qrvára rágyúrni a bajnokságra, uis látva a jelenlegi erőviszonyokat, az ellenfelek közül sztem az inter erősödött valamicskét, a fioról szinte nem hallani, napolyban nem tom mi lesz, csak azt látom hogy benő szétrombolja a mazzari féle napoly kpályát, emellett nagy pénzeket játékosokra nem költenek, milannál fejetlenség, szal száz szónak is egy a vége, látva a jelenlegi calciot nincs ettől jobb alkalom arra hogy a roma a köv. vagy azt azt követő évekre bebetonozza magát a bl helyekre....
szóval ezt a 2 dolgot szem előtt tartva, most lehetne megalapozni azt, hogy a roma a köv. évben mondjuk 3dik kalapos legyen a blben, és az ilyen ótvar halálcsoportot mint az idei elkerülje, ergo legyen komoly esélye arra, hogy onnan tov. is jusson.

és hogy tovább mixeljem
pesszimistán nézve bayern ellen 0 pont
realistán nézve sziti ellen 1 pont
very optimistán nézve a ruszkik ellen 6 pont

koef.pontra visszatérve, tudtommal 1 győzelemért akár a blben akár az uefában szerzed, ugyanannyi koef.pont jár, a különbség a díjazásban van.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.08.28. 21:19


Szavazáshoz hozzászólva, papíron szerintem reális ez a 4. hely, viszont a harmadik helyet jó lenne elcsípni. Második akkora bravúr lenne, hogy nem is tudom mit csinálnék, felesleges ebbe belemenni nem pálya. CSKA Moszkva az ellenfelünk, cél a harmadik hely, de egy negyedik hely sem lenne akkor blama ebben a csoportban. CSKA-t ne becsüljétek le, nekik is van annyi sztárjuk mint nekünk, otthon nyerni kell az első meccsen, de Oroszországban bravúr lenne már a győzelem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.08.28. 21:15


kicsit reálisabban nézve, a roma most fizeti meg a "tanuló pénzt" ezzel a halálcsoporttal, vagyis azzal hogy 3 évig nem gyűjtött koef.pontot :!: pedig én emléxem olyan évre, mikor a blben vitézkedtünk, hogy 2dik kalaposak is voltunk :(
na szóval, ha én lennék sab v pallotta helyében, én úgy állnék ehhez az évhez hogy már a következőre gondolnék, vagyis legfontosabb a bajnokság utána a bl, 2 dologra kellene qrvára figyelni, egyrészt hogy legyen meg a 3dik hely a csoportban, majd az uefa kupában addig menni amíg lehet(gyűjteni a koef.pontokat), másrészt közben qrvára rágyúrni a bajnokságra, uis látva a jelenlegi erőviszonyokat, az ellenfelek közül sztem az inter erősödött valamicskét, a fioról szinte nem hallani, napolyban nem tom mi lesz, csak azt látom hogy benő szétrombolja a mazzari féle napoly kpályát, emellett nagy pénzeket játékosokra nem költenek, milannál fejetlenség, szal száz szónak is egy a vége, látva a jelenlegi calciot nincs ettől jobb alkalom arra hogy a roma a köv. vagy azt azt követő évekre bebetonozza magát a bl helyekre....
szóval ezt a 2 dolgot szem előtt tartva, most lehetne megalapozni azt, hogy a roma a köv. évben mondjuk 3dik kalapos legyen a blben, és az ilyen ótvar halálcsoportot mint az idei elkerülje, ergo legyen komoly esélye arra, hogy onnan tov. is jusson.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.08.28. 20:53


Sokkal de sokkal fontosabb, hogy idén is legalább 2. helyen végezzünk a bajnokságban. Én most aláírnám a csoport 4. helyet egy biztos BL-t érő pozícióra a bajnokságban.
Ebben a verzióban én már nem találnám meg a boldogságom idénre :D Az eszem lehet, a szívem már nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2014.08.28. 20:49


Hunszi írta:CSKA ellen meg...tény, hogy nehéz az oroszokkal, de most komolya...ha őket nem verjük oda vissza ló*fsz csapat vagyunk magyarán...szóval szerintem azt kötelezően kell hozni. Az EL továbblépés mindenképp legyen meg, ha kiesünk nagyon csalódott leszek.

Mióta a Nápoly kiesett Paszulyfalva ellen, ilyent inkább nem jelentenék ki.
Annyival nem vagyunk jobbak a Nápolynál és azért a CSZKA sem lesz egyszerű, mondjuk be kéne tiltania Putyinnak a nyugati focit is, és jók vagyunk.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.08.28. 20:26


én ha lesz 6 pontunk már örülni fogok. jujj végre BL-ben látom a csapatot, hiányzott már :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég