Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.12. 16:44


Köszi,virga,jólesik a dicséret. :wink:
És amit te írtál,az mind beilleszthető az összeesküvés-elméletek koncepciójába.Szinte majdnem megegyezik Szaniszló Ferenc "marhaságaival".Őszintén örülök,hogy nagyjából ugyanúgy látjuk ezt a közel-keleti helyzetet,már csak azért is,mert te ezekről elég sokat hallottál egyetemi tanárok szájából is.
Ha nagyon leegyszerűsítjük a dolgokat,akkor ezek az álláspontok képviseltetik magukat különböző mértékben a szituációval kapcsolatban:

1. Az USA a csendőr szerepében valószínűleg tényleg segíteni akar.A terrorizmus elleni harc szükséges dolog. Ehhez Nyugat-Európától meg-megkapják a segítséget. Hogy a beavatkozások általában rosszul sülnek el,arról ők nem nagyon tehetnek.
2. Az USA és csatlósai stratégiai-geopolitikai érdekeiknek megfelelően próbálnak segíteni/irányítani/befolyásolni.Olykor rosszul sül el a dolog,de a beavatkozások igazolhatók.
3. Előre lezsírozott,évről évre újratervezett katonai akciókról van szó,amelyek a terrorizmus és antiszemitizmus elleni maszkot magukra húzván destabilizálják a Közel-Keletet.Minden beavatkozás az Új Világrendet hivatott szolgálni:az iszlám elpusztítása,Izrael befolyásának maximalizálása,engedelmes kormányok létrehozása,stb.

Nos,én az elsőben nem hiszek.A másodikat megfelelő bizonyítékokkal hajlandó vagyok elhinni.A szaniszlós változat pedig betegnek hangzik,de az évtizedek sajnos nagyban igazolják a törekvéseket.Soha nem kampányolnék egyértelműen a hármas mellett,de egyáltalán nem lepődnek meg,ha ilyen dolgok mennének a háttérben.
Annyi,de annyi cikket és ellencikket elolvastam már erről a kérdéskörről,hogy bitang nehéz kimásznom a labirintusból.
Mivel szeretem a játékot,ezért megadom a százalékos tippjeimet az általam felsorolt pontokra :) :
1. 10%
2. 40%
3. 50%

Tudom,hogy Trigóhoz intézted a Pearl Harbor-os kérdést,virga,de én azt kérdezném tőled,hogy arra gondolsz,hogy a japán bombázásokról pontosan tudott az amerikai hírszerzés,mégis hagyták az akciót beteljesedni? Hogy legyen ürügyük a támadásra?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2014.09.12. 14:35


zsolti te már érted a nemzetközi közel-kelet politika lényegét :D én is ilyesmit várok
A 9/11 nem vidám dolog számomra, mert emiatt indulhatott be a war on terrorism nevezetű szabad-rablás. Remélem az USA-nak még az én élete során elfogy az erőforrása, ahhoz, hogy továbbra is a nemzetközi csendőr szerepét játssza. Egyszerűen nem tetszik ez a megborult nemzetközi rendszer, az új erősödő szereplők pedig nem lépnek, nem vált súlypontot az egész. Pedig most minden van, csak hatalmi egyensúly nincs. Az Islamic State meg nagyon keményen levágja az újságírókat, húha de sok minden fog változni. Max arra jó, hogy mesterségesen bután tartott amcsi társadalom jogosnak érzi a terrorizmus elleni harcra költött pénzt.

Trigo: Ugyanaz az összeesküvés elmélet alapja, mint a pearl harbourosnak, azzal hogy állsz?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.12. 14:08


azért ha ott vagyok, nem biztos, hogy tapsikolok.. :)
igen, a második becsapódást már élőben adta a cnn
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.12. 13:22


És kíváncsi vagyok,hogy most mit fog kezdeni az USA az Iszlám Állammal.Most,hogy valódi terroristákkal van dolguk.Ígérgetnek itt nekik tüzet-poklot,de majd meglátom,mi lesz belőle.
Tudományoskodni semmiféleképpen sem akarok,de ha belegondolunk,megtörténhetnek a következő események is:
1. Az USA által felfegyverezendő szíriai mérsékelt ellenzék az IÁ elpusztítása után csont nélkül szembefordulhat Aszaddal.Fegyverük lesz,az biztos.
2. Az USA által felfegyverezendő kurd pesmergák az IÁ elpuszítítása után csont nélkül szembefordulhatnak az iraki kormánnyal.Fegyverük lesz,az biztos.
A kurd függetlenség szent céljuk egy ideje.
Két legyet egy csapásra? Hármat?
Gyanús nekem,hogy ez a közel-keleti mizéria nem siíta-szunnita ellentétről szól...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.12. 13:13


Élőben? Ezalatt azt érted,hogy lehetett látni a tévében a második becsapódást a maga valójában? Ezt nem tudtam.
Gondolom az elsőről közvetítettek,romok,füst,stb.,és akkor érkezett a második csapás.
Vagy ott voltál New Yorkban? :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.12. 11:52


:D :D tomm :D :D
mik ki nem derülnek rólad :)

én átaludtam a lényeget. Mire felkeltem már megvoltak a becsapódások.
Ma már én is popcornnal nézném, ahogy a zsidók Gázát a hegyről.

Csakhogy az idő bebizonyította, hogy ezzel nagyobb gebaszt (a terrorizmus elleni USA-t) kapott a nyakába a világ, mintha semmi se történt volna.
Nyilván belső munka volt (nekem ez 100%), és ma már a következményei miatt újra sajnálom, hogy megtörtént.

Amúgy meg olyan volt mint a Forma1. Akkor van igazán izgalom a nézőknek, ha komoly baleset van. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.12. 09:37


azért volt vidám nap, mert tapsikolva-röhögve néztem az élő közvetitést, élőben láttam a második gép becsapódását :D
csak azt sajnáltam nagyon, hogy a fehér házat nem sikerült a földbe döngölni, pedig nagyon drukkoltam :(
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.12. 09:03


Hát,tomm,én már sohasem fogok eligazodni rajtad. :wink: Persze nagyjából értem,mire gondolsz,de azért a vidám nap kicsit durva.Bár nem tudom,hogy neked miért volt vidám.Mert ha az eset jó ébresztő volt az USÁ-nak,akkor értem.Hogy végre érezzék,rést találtak a pajzson az ellenségek.Hogy ti sem vagytok érinthetetlenek.Így oké. :wink:
A történet homálya valószínűleg holokauszti magasságokba fog emelkedni,és lesznek majd 9.11-tagadók.Annyira ingatag lábakon áll ez az egész.Amikor a Heti Hetes azon a héten gyászadást rendezett...Meg sem tudtak szólalni Gálvölgyiék...Szánalmas volt.
És amire tegnap reggel felfigyeltem a buszon:az amúgy tehetséges,vicces,ám ugyanakkor olykor-olykor undorító és visszataszító Sebestyén Balázs a Morning Show-ban épp azokat az okokat ecsetelte,amelyek miatt nehéz elhinni a hivatalos 9.11-es dogmákat.Ez szimpatikus volt tőle.Kíváncsi vagyok,mikor kell elnézést kérnie.Valakiktől...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2014.09.12. 09:01


mondjuk azért az elég szar lehetett, mikor ülsz az irodádban egyszer csak az arcodba csapódik egy boeing...nem mindennapi élmény lehetett csórikáimnak.

azért az a fejesugrás nem semmi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8128
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.11. 22:38


hát én akkor még nem így gondolkodtam ahogy ma - sajnos :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.11. 22:17


http://news.nationalgeographic.com/news ... 00x450.jpg

persze mélységesen sajnálom az ott elhalálozott embereket (legalábbis annyira, mint a családtagjaik fognak engem sajnálni, mikor majdan a dögkútba dobnak) de azért az egy vidám napként maradt meg bennem

kocc
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.11. 19:21


Egyszerű,rövid és ....és......pont.

http://www.alfahir.hu/tasszistak_avagy_ ... rasszizmus
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.10. 13:04


tomm:
igen, valóban azt írja ahogy most olvasom. Nos én eddig a "butításról" nem is hallottam. És nem is hiszek benne.
akkor már inkább ez a cikk:
http://greenpeace.blog.hu/2012/08/08/a_ ... si_elmelet
ebben benne van minden lehetséges elmélet :D

de újra elmondom: én hinni nem feltétlen hiszek benne. De ha pisztolyt nyomnak a tarkómhoz és választanom kell, hogy valamit nyomnak néha a repcsikből, vagy nem, akkor inkább az előbbire voksolnék. Nem tudom mit minek mikor, de ha a lehetőségük megvan rá, akkor miért ne tennék meg.

Szerintem lezárhatjuk a témát. :wink:


Puzsértól:
ezek kemény dolgok, ha tényleg így igazak:
Nyuggerkérdésben számos felhasználó hiányolta okfejtéseim mögül a szikár tényeket, és gyanúsított meg erre hivatkozva közönséges hangulatkeltéssel. Nos, tanuskodjon alább a magyar valóságról néhány - korábban már általam is közzétett - objektív adat, melyek ismerete a jövőben, javaslom, vegye át a Puzsér által bottal fenyített, csirkefarhátat ropogtató, ősöreg nénik és bácsik képének helyét! Akinek a jövőben is lesz pofája rájuk hivatkozva lesöpörni minden olyan érvet, ami a nyugdíjrendszer igazságtalanságára vonatkozik, az egy megátalkodott uszító, aki gyűlöli a fiatalokat, a bérből és fizetésből élőket, továbbá nincs se fia, se lánya, vagy ha mégis van, akkor azok is szégyelljék magukat!
- Magyarországon a nyugdíjasok mindössze tizenöt százalékáról, vagyis négyszázötvenezer emberről mondható el, hogy betöltötte a nyugdíjkorhatárt és rendelkezik legalább negyven szolgálati évvel.
- Magyarországon a nyugdíjasok közel negyede úgy kap nyugdíjat, hogy semmiféle szolgálati ideje nincs.
- Magyarországon a nyugdíjasoknak csaknem a fele még a korhatárt sem töltötte be, nem öreg, legfeljebb középkorú. Húsz százalékuk pedig de facto fiatal ember.
- Magyarországon harminc százalékkal több a negyvenkilenc éves kor alatti nyugdíjas, mint a nyolcvan éves kor fölötti.
- Magyarországon a hatvanöt évnél idősebbek jövedelme megegyezik a hatvanöt évnél fiatalabbakéval, és ezzel egész Európában a legmagasabb.
- Magyarországon a költségvetés negyedét a nyugdíjellátások teszik ki.
- Magyarország ma fajlagosan közel tízszer annyit költ idősellátásra, mint 1970-ben.
- Magyarországon a hatvanöt évnél idősebbek körében a szegénységi ráta bármely más korcsoporténál alacsonyabb. A Társadalomkutatási Intézet szerint „a szegénység kockázata a kisgyerekek, a többgyermekes családban illetve az egyszülős családban élő gyermekek esetében a legnagyobb”.
Aki további részletekre, tényekre, sokkoló adatokra kíváncsi, annak ajánlom Dr. Simon Péter kiváló tanulmányát e tárgyban:
http://vastagbor.blog.hu/2009/09/16/dr_ ... par_oraval


jó ez a cikk a végén
(és most látom, hogy ez már egy 2009-es cikk!)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.10. 11:15


a wikipedia azt irja, az elmélet szerint a permettel butitanak minket
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.09. 23:30


maradjunk a Trigonál - ha kérhetem :wink:

tomm:
a gyengülő immundrendszerem miatt valóban van összeköthető gyanúm, mivel épp ezt mondják az elmélet lényegének. De ennek amúgy semmi köze a hülyüléshez. Egészségünk megy rá - elvileg.
de a 10 év alagsori munkahely tuti rosszabbat tett vele :wink:
és inkább csak olyan kis gyanú ez, erősnek nem mondanám :)
de hogy régen nem így nézett ki az ég, az a gyanúm erős
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 20:39


Nekem nagyon tetszik ez a T Rigó,avagy Rigó Tamás elnevezés,csak nem mertem Trigó előtt mosolyogni,nehogy rosszul essen neki. :wink:
Mondjuk ezt gúnyosan is írhattad,jnzsblzs,de szerintem egyáltalán nem akartál ironizálni vele.
Mindegy,Trigó veszi a poénokat,és most,hogy már tomm is megerősítette,hogy nem hülye,fasza estéje lesz a méltán népszerű fórummoderátorunknak. :D
És tudom,hogy nem volt tudományos a magyarázatod,jnzsblzs (előre írtad),de hidd el:nekem tudományos. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.09.09. 20:27


Amúgy nem igazán tudományos magyarázat, mint egy nagyon látványos bemutató számokkal, arról hogy miért nem lehet szerintem igaz az, amit mond T. Rigo (hogy angolosan írjuk) :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 19:46


Na,tomm,nem sok karakter ez,de biztos jólesik Trigónak. :wink:
Imádom az ilyen béküléseket.
Visszaolvasva az egészet,én mindkettőtöknél sejtem,hogy hova akartatok kilyukadni,és most már talán ti is tudjátok a másikról.Közben meg kaptunk egy tudományos magyarázatot is jnzsblzs-től,úgyhogy minden fasza. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.09. 18:40


a rendhagyó csikokból, az elmélet ami aggaszt téged és a gyengülő immunrendszered után az a minimum, hogy erős a gyanúd, hogy ilyenekkel butitanak minket. butulunk=hülyeségeket irunk

lehet, hogy félreértettem (bár visszaolvasva is ugyanezt adja ki)
ez esetben nem vagy hülye
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.09.09. 18:30


Na jól van,srácok.Vitázzunk most már a régi,komolyabb összeesküvés-elméletekről.
Holokauszt.
Új Világrend.
09.11.
:) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11632
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.09. 11:31


az csak egy jó mondás egy filmből, ami tetszett :wink: :D

hülyeségeket irkálsz = hülye vagy

de most én kérdezem: hol a fenébe írtam, hogy permettel butítják az embereket???????? :?: :shock: :shock:
vagy hogy én ettől hülyülök?????

direkt nem mentem bele az egész elméletbe. Szó sincs arról, hogy butítanák ezzel az embereket (az elméletben sem). Még csak azt se mondtam/mondom, hogy tuti hogy káros.
Sima időjárás-befolyásolás, esőcsinálás is lehet akár.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.09.09. 07:10


mutasd meg, hol hülyéztelek le és máris megy a mea maxima culpa! de inkább te hülyéztél le engem, meg mindenki mást :)
azt irtad, permettel butitják az embereket. mivel te is ember vagy, téged is butit, mondhatni hülyülsz. ezt te magad állitottad!
a saját gondolataidért kérlek ne engem hibáztass!

"A Sátán legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti magáról, hogy nem létezik."
ez az a sátán, amelyik elhiteti velünk, hogy nem is a sziriusz bolygóról származunk? merthogy emögé az érv mögé korlátlanul be lehet tenni bármit, igazi jolly joker..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10351
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.09.08. 23:17


a tényleges összeesküvésekben az a legszebb, hogy mindeddig csak idióták fantáziaszüleményének tartják, amíg ki nem derül, hogy igaz

Imádom,tomm,ahogy a romantikus észrevételekre realistán válaszolsz. :wink:
ha ez a realista....
tomm:
nem tolerálom, ha lehülyéznek
megszámlálhatatlan sok alkalom lett volna arra, hogy jelzőkkel illessem a beírásaidat, vagy a személyedet - de nem tettem. Elvárom, hogy te se tedd.
elfogadom, hogy te nem hiszel ezekben (bár én sem írtam le, hogy mindenképpen hiszek)
de a témára a rálátásod szvsz épp annyi, mint nekem az atomfizikára
de szeretsz rárabolni mások témáira magaslóról - megszoktuk már

jnzsblzs legalább próbált valamit magyarázni. Kár hogy a saját tudásából és feltételezésekből, és ezáltal nem sikerült.

hagyjuk, felejtsétek el
"A Sátán legnagyobb trükkje az, hogy elhiteti magáról, hogy nem létezik."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28028
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2014.09.08. 20:16


az immunrendszered azért nem ér már semmit, mert a bevitt vitaminok "száma" ugyanannyi gyümölcs elfogyasztása mellett sztem kb a tizede, mint gyermekkorunkban...
A zölden beraktározott - kamionba rakott - gyümölcs mire ideér, piros és kívánatos
de se nem édes, se nem puha, se nem vitamindús
egy kalap xar
ne egyetek banánt, kiwit, és ilyeneket, mert csak vegyszerektől értek be...
magyar alma, körte, szilva
a citromkarikát se tegyétek az italba, a héjja tele vegyszerekkel...
Élni életveszélyes!

Én pl gyümőcsöt csak pálinkában fogyasztok ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2039
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Offtopic - politika, közélet

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2014.09.08. 17:16


Nem vagyok még képzett vegyész, pláne nem tudok megmagyarázni egy olyan (amúgy végtelenül egyszerű dolgot) mint mint a vízpára különböző változásai a felsőbb légrétegek között, de szeretnék minden chemtrail hívőt egy kis számolgatásra hívni, Amit, (bár kénytelenek lesztek vakon elhinni ezt nekem) ráadásul veletek együtt fogunk itt elvégezni, nem számoltam előre ki mi lesz az eredmény. (Ha nagyon gáz lenne max nem küldöm el a kommentet :twisted: ) Na mint ennek utánanéztem az átlag repülési magasság 10000 méter nem tudom hogy tengerszint felett vagy a földtől számolva, de ez Magyarország átlag kb 200 méteres tengerszint feletti magasságával nem is számít. (amúgy ha tippelnem kéne tengerszint feletti magasságról van szó). Alapvető tény hogy egy gáz a rendelkezésre álló teret kitölti. Ha feltételezzük, hogy ez a chemtrail cucc gáz (és feltételezzük mert ha nem akkor majdnem biztos hogy egy kolloid rendszerről van szó az meg őszintén szólva nagyon bonyolult lehet és sok mindentől függhet, és ez a számítás csak szemléltetés, tudományos alapja kevés van) akkor ugye tízezer méter magasan elkezd minden irányba terjedni a gáz. De ezt a chemtrailt folyamatosan szórják úgyhogy inkább csíknak lehet elképzelni. Számításunk alanya a méltán népszerű fórummoderátor Rigó Tamás akinek mondjuk százméteres háza van mert ő rohadt gazdag én meg legalább ennyire lusta vagyok. Tegyük fel azt is hogy Rigó urat gyűlöli a kormány úgyhogy csak külön az ő házát galád módon bechemtrailezik. Ehhez az arra alkalmas géppel fölé repülnek és kiszórják az anyagot. Ha az eredetileg vonal alakú chemtrail elkezd minden irányba terjedni abból elég gyorsan egy oldalára fordított henger lesz. Egy olyan henger aminek alapjának a sugara 10000 (hogy leérjen Rigó úr házához) a henger "magassága" pedig 100 méter. ez összesen 10000^2x100xpí ami egyenlő píx10^10-en ami nagyjából 31.415.926.535 m^3. Pártunk és kormányunk kicsire nem ad úgyhogy az oroszoktól (velük úgy is jóban vannak) meglízingeli a világ legnagyobb teherszállító repülőjét az akcióhoz. ( http://hu.wikipedia.org/wiki/An%E2%80%93225 ) Ez a wikilap szerint 250 tonna hasznos tömeget tud szállítani amit kicsire nem adó kormányunk Rigó úr nyakába is önt. 250 tonna az egyenlő 250.000.000 gramm. 250.000.000/31.415.926.535=0,008 gramm/m^3. Ha ettől Rigó úrnak bármiféle tünetei lesznek kérem sürgősen keresse fel homeopatáját, távgyógyítóját.

u.i. http://the2wo.tripod.com/spsound/warning.gif
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 1 vendég