Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.06. 14:03


mcsabi: na már te is kezded mint a Barcás haverom?? :shock: :)
Vazze én évekig néztem kb minden Real meg Barca meccset a sporttv-n legalább félszemmel. Ne hasonlítsuk már össze a juve meccseivel könyörgöm!
És ne feledjük már el, hogy a juve BIZONYÍTOTTAN megvett bírókat!!!!!!!!!!

slider: ezek csak fikciók voltak. Szó nincs róla, hogy megbüntetnék a juvét - sajnos. Reménykedik ebben akinek két anyja van. Nem olyan világban élünk.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 14:02


Azt gondolom, hogy ha tudtunk volna 3-al többet rúgni, mint amennyit segített a spori, akkor most nem kellene ilyen sorokat olvasgatnunk meg írogatnunk. El fog jönni az az idő kb. jövőre, amikor más bírói segítséggel sem lesz esélye a bundinak ellenünk. És szerintem idehaza komoly csapást mérünk rájuk. Akár bírói segítséggel, mert nem lesz más lehetőségük. Nagyon jó úton halad a csapat és a meccs előtt is azt mondtam, most is azt mondom, hogy nem ezen a meccsen fog eldőlni a scudetto sorsa. Ráadásul egyelőre úgy néz ki, hogy a Bl-ben is tovább juthatunk mint ők, ami hatalmas fricska az egész Olasz labdarúgás fejének...:D Én azt látom, hogy max három év és mi leszünk a nagy csapat Olasz honban nem pedig egy olyan csapat, aki nemzetközi szinten csak szégyent tud hozni az olaszokra, itthon meg ilyen körülmények között tud csak egy rangadót megnyerni...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 13:53


Kövezzetek meg, de én kevésbé tudom a juvét hibáztatni. Szerintem ez inkább bírói berögzültség, hogy a "nagycsapatnak" fújnak, mert több szurkoló/nagyobb médianyomás stb stb. Spanyoloknál ugyanígy nyomatják a Barcelona-t és a Real-t, angliában a Chelsea-t, a németeknél a Bayernt. Erre persze rá is tesznek, ami szenvedő félként nem túl kellemes, de ha nekünk kedveznének a bírók, mi is ugyanezt tennénk kétség se fér hozzá.
Itt egyedül a bírót kéne elmeszelni vagy a téves ítéletek alapján egy rangsort állítani és bizonyos mérkőzéseket csak a legjobbak kapjanak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.06. 13:30


Trigoria írta:Nekem elég lenne ha a tegnapi meccset 3-0-al nekünk írják.


Az a probléma ezzel, hogy a zöld asztal is az övék és eszük ágában sincs ilyet tenni. Szerintem ilyesmiben ne is reménykedjetek. Tudomásul kell venni, hogy ők osztják a lapokat, mi pedig vagy legitimáljuk a jelenlegi helyzetet a céltalan puffogásunkkal, vagy nyomást helyezünk valamilyen szinten a szövetségre. Másképp szerintem nem lesz változás.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.06. 13:00


slider: természetesen nem tudnám elfogadni. Itt max az lehetne - megint - hogy szétszakadna a liga. De semmi jel nem utal erre, semmi értelme nem lenne. Ergo hagyjuk is.

Nekem elég lenne ha a tegnapi meccset 3-0-al nekünk írják. És bár utálok így, zöldasztalnál pontokat kapni, de ez most még jogos is lenne, mert a juve tuti nem nyert volna tegnap, és mi voltunk közelebb hozzá.

Ha a klingon tegnap nem önzőzik és lepasszolja,
Csak én gondolom azt, hogy Cáceres sérülése miatt, rongyolva a kapu felé, nem teljesen tiszta fejjel gondolkodott, miközben a védő mutogatott neki, hogy sérülés van? Még én magam is azt mondtam a képernyő előtt, hogy álljon meg. Szerintem ha tiszta a helyzet, akkor azt belőjük.

Maicon kezezésénél az a szanicsos kép nem a kezezés pillanatát mutatja. Az azért még jóval magasabban és kicsit oldalt volt szerintem ehhez képest. Persze szabálykérdése az egész, hogy ez kéz vagy nem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28036
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.06. 12:48


Én kb akkor lennék elégedett, ha szövetségi eljárást indítanának a bundások ellen, mondjuk mérkőzés szándékos befolyásolása miatt. Majd vissza tolnák őket 5-öd osztályba és eltiltanák őket visszaesőként 10 évre az első osztálytól és minden nemzetközi szerepléstől!!! Kb ez lenne megfelelő elégtétel az elmúlt években tett bundázásaikért!!! Jahh és nyugodtan el lehetne venni tőlük még egy pár scudetto-t. Mondjuk kezdjük rögtön a tavalyival....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2014.10.06. 12:02


Tegnap este az a gondolat fogalmazódott meg bennem, hogy ki kellene lépnünk az olasz ligából és kérvényeznünk a felvételünket pl. a franciába. Megnézném a korrupt seggfejek fejét, ha más is követne minket Olaszországból. Komolyan mondom, csináljuk meg, ennek így nincs értelme. Vélemény? Eltudnátok fogadni, hogy egy másik bajnokságban induljunk? Én már ott tartok, hogy nagyon is... Szerintem nincs más választásunk, mert sosem fogják engedni, hogy megelőzzük a Juvét.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 11:37


Továbbra se hiszem, hogy idén nem nyerjük meg a scudetto-t, így részemről jobb még jobbnak lenni, mint a csaló második :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2014.10.06. 11:26


Corso22 írta:
Xaba írta:Inkább kaptunk volna ki 3-0 -ra. :(


Xaba! baromira nem értek veled egyet: 3:0-ra kikapni az azt mutatja, rosszabb vagy. Így kikapni, ez azt mutatja, hogy jobb vagy, és már csak a bíró segíthet a Juve-n. Pár (1-2) év, és ez is elmúlik, mert most kiderült: a Juve plussza a bíró. Mi meg majd fogunk 3-al több gólt lőni. :)


És melyik jobb? Jobbnak lenni másodikként. Vagy gyengébb lenni másodikként? Én csak az utóbbiba tudok beletörődni. Az első nagyon felbsz...
Tegnap éjjel még nagyon így láttam, ma már... nem is tudom...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3930
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2014.10.06. 11:07


Márpedig Rocchi ismeri a vétlen kezezés fogalmát, volt két eset amit továbbengedett. Persze akkor Juve játékos kezét érte.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 10:50


külön érdekes, hogy pár nappal ezelőtt a city meccsen manolas becsúszásánál nem adtak tizit. 16-oson belül, kézzel, nem testhez szoritva, persze becsúszásnál ezt nem is lehet. de az egy nemzetközi meccs volt, nem olasz biróval... az meg csak hab a tortán, hogy a juve pont ellenkezőleg mozog: egyedül nem megy.... de biztos mi vagyunk az elfogultak
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2014.10.06. 10:31


mcsabi írta:http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... y-page.jpg
Erre meg mondhat bárki bármit, ez ha bent lett volna se ér tizit (más csapat ellen).


Ez így van... teljesen mindegy, hogy kint vagy bent, ha bent lett volna sem tizenegyes. Az csak hab a tortán, hogy egyébként kívül történt az eset...
Ezt mondta a volt játékvezető Paolo Casarin is.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 10:28


és egy baloldali képviselő is interpellál, mégpedig a tőzsdefelügyetet felügyelő gazdasági miniszterhez, mondván mindkét csapat részvényeit jegyzi a tőzsde, és a téves bírói itéletek befolyásolják az árfolyamokat...
(ma csökkent is nyitáskor 4 %-ot a Roma részvények ára....)Ö
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 09:55


fradista romanista írta:a giuve elnök neje erre volt képes: :lol:
https://twitter.com/emmalambs/status/519010371118825472


mit vársz valakitől, akinek kb annyi az összes érdeme, hogy hozzáment egy gazdag faszihoz?
agya 0, elkötelezettsége 100%.... de valószinűleg az orra is, meg a szája is olyan, mint egy ipari porszivó...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 09:55


mcsabi írta:
tomm írta:úgy néz ki, még a parlmenbe is bekerült az ügy

Mit olvastál?



a fasiszta törpepárt frakcióvezetője interpellál a sportért felelős államtitkárhelyetteshez, h. amikor az olaszok egy csomó pénzt költenek a focira, és a visszajátszásból mindenki láthatta a téves itélteket, és minden szrkoló úegyöntetűen újabb botrányt kiállt, mit kíván tenni azért, hogy az eredmények kizárólag a sportban nyújtott teljesítményt tükrözzék.

a válasz boritékolható...
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 09:49


feree80 írta:azért innentől számomra presztizs kérdés, hogy rabiotot leigazoljuk jauárban, már csak azért is, hogy nem a bundáé legyen.
amúgy bármennyire is kétes a bundások mind3 gólja, bakker, ez egy qrva erős csapat, ergó látva a többi csapat játékát eredményeit, durva vagy nem durva, akár 37 meccset is nyerhetnek a bajnokságban, csak a 38dikat a rómait nem, ha a szívemre hallgatok, akkor egy álommal érne fel a számomra, ha kitömnénk meg aláznák őket az olimpicoban, de sajnos :( jól össze vannak rakva, ergó egy qrva szoros meccsen de ott győzni kell ellenük.

Ha a klingon tegnap nem önzőzik és lepasszolja, akkor 1:3-mal jövünk ki a második félidőre és simán ki is tömtük volna őket. Ezt a bíró is látta, ezért hosszabbított és fújt be egy kamu tizenegyest.
A következő mérkőzésünkön amúgy szorosabb mérkőzést várok. Nekünk BL meccsek, a Juve meg addigra már nem lesz érdekelt :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.06. 09:44


azért innentől számomra presztizs kérdés, hogy rabiotot leigazoljuk jauárban, már csak azért is, hogy nem a bundáé legyen.
amúgy bármennyire is kétes a bundások mind3 gólja, bakker, ez egy qrva erős csapat, ergó látva a többi csapat játékát eredményeit, durva vagy nem durva, akár 37 meccset is nyerhetnek a bajnokságban, csak a 38dikat a rómait nem, ha a szívemre hallgatok, akkor egy álommal érne fel a számomra, ha kitömnénk meg aláznák őket az olimpicoban, de sajnos :( jól össze vannak rakva, ergó egy qrva szoros meccsen de ott győzni kell ellenük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 09:44


http://www.forzaroma.info/2014/10/06/ra ... oma/377910

aszonnyák, az olaszok egy rahedli pénzt fizetnek a bajnokságért, és a felelősök miként kivánják fenntartani a tisztességes, egyenlő bánásmódot. azért ez valami. nem hinném, hogy napi téma a parlamentben (hivatalosan) egy-egy birói hiba. persze úgyse lesz semmi...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2014.10.06. 09:42


a giuve elnök neje erre volt képes: :lol:
https://twitter.com/emmalambs/status/519010371118825472
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 09:32


tomm írta:úgy néz ki, még a parlmenbe is bekerült az ügy

Mit olvastál?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 09:18


úgy néz ki, még a parlmenbe is bekerült az ügy
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.06. 08:57


azért a cds is kitesz magáért, a gds meg milanoi ergó nem római lapként 4es osztályzatot ad roccinak

Juve, l’ultimo record la tripletta di Rocchi :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8282
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 08:55


https://www.youtube.com/watch?v=yzvlL49j_D0
Nálam ez továbbra is Morata azonnali piros, Manolas sárga. Egy ilyen durva hátulról becsúszás után eldurran az agya, de ha megnézed Morata az, aki inkább a fejelést végrehajtja, szóval neki kéne még plusz pihenőidőt adni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2014.10.06. 08:34


a manolas-os esetnél rögtön tudtam, hogy piros, csa arra voltam kiváncsi, dupla piros lesz-e. ilyenért elég gyakran adnak pirosat.

tényleg nem szeretek birózni, de ez a tegnapi már túlment minden határon.
nem is tudok napirendre térni a dolog fölött. mindenki rohadék, akinek ebben szerepe van

pallotta inkább ne hőbörögjön, semmi eredménye nem lesz, most igazán szükség van egy nyugalmat árasztó elnökre
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10357
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.06. 08:18


http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... y-page.jpg
Azért az is megérne egy misét, hogy ki fejel le kit...

http://images2.gazzettaobjects.it/metho ... y-page.jpg
Erre meg mondhat bárki bármit, ez ha bent lett volna se ér tizit (más csapat ellen).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2014.10.06. 08:34-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6577
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég