Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 12:05


Nekem mindegy csak valaki jöhetne. :D Mondjuk először inkább hátra, két szélre.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.27. 10:55


Minek Lamela? Ben Yeddert nézték ki, aki eddig 10 mérkőzés / 6 gólnál jár.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.27. 10:47


Trigoria írta:???
miért?
link?

off
és mielőtt valaki megint megkérdezné ebben a félévben is :wink: :
Felhazsnálói vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Nyári időszámítás érvényben: NEM

romapress.eu szerkesztője írta ki twitterre, de már leszedte tehát gondolom akor marad. Amúgy biztos hamarosan lesz vagy volt egy sajtótájéokztató, mert az összes szurkoló Baldini és Levy fejét akarja, Pochettino mellett pedig kitartanak. Amúgy az az érdekes, hogy azt írta ki, hogy Bladinit kirúgták, lécci jöjjön vissza Lamela. Szerinte ettől még nem igazán fog visszajönni. 20-25 milliót biztos nem fogunk rá költeni, a Spurs meg nem hülye, hogy odaadja áron alul.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.27. 00:41


feree80 írta:most komolyan, van ez a carbonero gyerek, asszem 24 v 25 éves, ergó nem nyeretlen 2 éves, DE a cesenába eddig írdd és mondd 1x kapott szerepet, a kérdéseim a következők:
carbonero ennyire xar lenne? nem létezik
cesena ilyen erős csapat, hogy ne férjen be? nem létezik
bisoli ilyen hülye lenne?

szal nálam a 2es és a 3as variáció játszik. :wink:


Minek jatsszon egy jatekos, aki fel evig van a csapatnal fix penzert? Beepiteni hulyeseg, tobbet kapni erte nem ufognak. Max segithetne a bennmaradasban, de csapatmoral rovasara.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.27. 00:12


???
miért?
link?

off
és mielőtt valaki megint megkérdezné ebben a félévben is :wink: :
Felhazsnálói vezérlőpult -> Fórum beállítások -> Nyári időszámítás érvényben: NEM
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.26. 19:18


Baldinit kirúgták a Tottenhamból. Asszem a jó kapcsolatnak oda.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 18:33


most komolyan, van ez a carbonero gyerek, asszem 24 v 25 éves, ergó nem nyeretlen 2 éves, DE a cesenába eddig írdd és mondd 1x kapott szerepet, a kérdéseim a következők:
carbonero ennyire xar lenne? nem létezik
cesena ilyen erős csapat, hogy ne férjen be? nem létezik
bisoli ilyen hülye lenne?

szal nálam a 2es és a 3as variáció játszik. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.26. 14:57


feree80 írta:ettől függetlenül nem értem, mért olyan nehéz NORMÁLIS szél.védőt venni, ide vagy olyat hozunk, aki még túl fiatal, vagy olyat aki meg már túl van a zeniten, köztes megoldás nincs, holott ide minőségi emberek kellenének....


A válasz egyszerű. Lehet, de ahhoz pénz kell. Igazán ezért értetlenkedtem azon, hogy pl. Ucan nem játszik, mert teljesen felesleges volt akkor idehozni és félig megvenni. 10 m körül már biztos, hogy lehet venni jó szélső hátvédet, de hiába évek óta hiányposzt valahogy erre nem akarnak áldozni nálunk.
Marad a fiatal zsákbamacska és a lejáró szerződésű sztár. Szerintem egyébként 5 m-ért lehet hozni 3 dzsungellakó fiatalt, akikből az egyik biztos jobb lesz, mint egy ugyanekkora fizetésű 34 éves "tapasztalt" játékos.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2014.10.26. 13:16


na, ha boris mellett cole is elmegy az mls-be, akkor hálát adok az égnek :)
ettől függetlenül nem értem, mért olyan nehéz NORMÁLIS szél.védőt venni, ide vagy olyat hozunk, aki még túl fiatal, vagy olyat aki meg már túl van a zeniten, köztes megoldás nincs, holott ide minőségi emberek kellenének....
a felhozatal, paqual, glen johnson, darmian.....igazából egyik se kéne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.25. 14:32


Akkor fogja meg Sab a varázspálcáját és angliából, spanyolból, vagy portugáliából, de felőlem lehet hollandus is, de varázsoljon egy bal bunkót a télen!!!! Nem kivénhedt lassított felvételeket, hanem olyat aki Európa szinten megállja a helyét. "Különben mehetünk vissza a balettbe ugrálni"!!!!....:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.25. 13:38


Cejas, felőlem te is játszhatsz. De Cole-t nagyon nem szeretném ott látni, Holebas még elmegy, de jobb lenne ha büntetésből padozniuk kellene. Olyan apai szigor. Kicsit szar lenne azt látni, hogy kifutunk mintha nem történt volna semmi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.25. 12:05


fogkefe1 írta:Bal oldalra meg Emmanuelsont.


Én ne játszak? Emmanuelson nem véletlenül nem játszik egy másodpercet sem. Felejtsük el...

szuzsolt11 írta:És Nico Lopez most hol van, és fele a mienk még egyáltalán?


Én úgy tudom, hogy eladtuk az Udinésének, és onnan is továbbkerült kölcsönbe a Veronához, ahol alkalmanként lép pályára.

Bal védőnek? Volt két utánpótlás válogatottunk: Crescenzi és Frascatore, de mindketten alsóbb ligában nyomják 22-23 évesen. Valószínűleg úgy értékeltük, hogy nem az a szint. Crescenzi itt volt nyáron a felkészülés során, itt tarthatta volna Rudi, ha akarja (Rudi melyik fiatalt akarja itt tartani...).
Szerintem primaveraban is gyenge a balbekk poszt, ezért igazoltunk ide egy fiatal horvát gyereket a nyáron. De Anocic még csak 17 éves...
Szóval nincs lent semmi értelmes alternatíva. A tehetségek mind középső védők: Capradossi egy nagyon jól sikerült U-17-es EB-vel a háta mögött, Calabresi szintén utánpótlás válogatott, Somma pedig a felkészülés során a primaverából a legtöbb lehetőséget kapta. De ők eredendően mind középső védők. Romagnoliról nem is beszélve...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.25. 11:52


Akkor nincsen a fakóban egy fiatal, akit kilehetne nevelni erre a posztra? Cejas, ennek te vagy a megmondója....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2014.10.25. 11:15


Ááá,ő egy darabosabb mozgású belső védő szerintem. :wink:
Mondjuk a sebessége meglehet.
De nem: ő egy belső romboló. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11480
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.25. 11:01


Csak egy kérdés. Yanga nem tud játszani baloldalon? A sebessége meg lenne hozzá...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: szuzsolt11 Dátum: 2014.10.25. 08:36


Jedvaj hogy tolja a Leverkulsenben, figyeli valaki? azt látom hogy kezdő mindig szinte. És Nico Lopez most hol van, és fele a mienk még egyáltalán?
szuzsolt11
 
Hozzászólások: 281
Csatlakozott: 2010.09.15. 20:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.25. 00:14


Kíváncsi leszek, hogy Cole tökös lesz és odamegy Rudihoz és követeli tőle h rakja a keretbe, mondván bizonyítani akar, vagy kifutunk Holebassal. Másik oldalt Maicon tuti kezdő lesz, plusz nem lennék meglepődve ha rutinos Yanga helyett inkább Astori kezdene.

Mondjuk először még Romagnoliékat kiné megverni. Rudi helyében bedobnék egy fiatal védőt jobb oldalra, hogy lássák az öregek ha Ennyire töketlenek majd játszik ő. Bal oldalra meg Emmanuelsont. Elől Destro és Ljajic kezdeni fog. A többi rejtély. De Rudi helyében nagyon kicserélném a kezdőt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2014.10.24. 21:30


A calciomercato-n - de biztos máshol is - lehet olvasni, hogy balbekk kérdés van a csapatnál. A Bayern elleni meccs után ez nem fura.
Riise távozása óta gáz ez a poszt, Balza egy ideig feledtette csupán ezt. Dodo nálam nem volt bűn rossz, mindensetre jobb, mint a mostani felhozatal. Érdekes, hogy Sab tud igazolni feltörekvő középpályást 10 m felett, aki utána nem is játszik (Ucan, Parades), de egy nyomorult balbekket kicsit kevesebbért nem. Helyette a vén és selejtes halmaz uniójából szemezgetünk.

Itt az újabb példa. Eddig Darmian (bár ő inkább jobb bekk) és Santon került szóba. Oké. Most itt az új megváltó Pasqual személyében. Persze, hogy kell nekünk egy 32 éves balbekk (jövőre 33), aki a Fio kapitánya, mert tapasztalt, meg izé, szóval öreg és sokat lesz sérült és már nem megy a tempó sem, meg amúgy fizikailag is már, de persze hogy ő kell nekünk, ide a rozsdás bökőt. Végülis még másfél év tuti benne van... Csapatépítés... Az...
Jó lesz, ha a kis horvát gyerek összekapja magát a primaveraban, mert remélem Sab nem hiába hozta. Bár mikor is került fel az utolsó fiatal a primaveraból úgy hogy meg is ragadt a csapatban? De Rossi? (Flo kölcsönben vergődött évekig, ő nem közvetlenül került fel.)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2014.10.23. 20:34


Ha engem hozott volna vele össze a sors, most kb az 5. platina implantátumot ültetnék bele a bokájába....:D Főleg az első gólja után...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.23. 20:20


http://goalitalia.it/2014/10/23/roma-vi ... ti_540207/
állítólag már keressük Cole helyett a megoldást
azért szegény Cole, pont Robbennel hozta össze a sors, ahol egyértelművé vált, hogy már lassú
ha engem hozott volna össze vele, már elföldeltek volna :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2014.10.23. 16:13


Hoppá! Stroci úgy fest a tervezett november vége helyett már nov. 9én a Torino ellen szolgálatra jelentkezik :-).
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.23. 14:22


Corso22 írta:
Trigoria írta:műmájerkedés


Háááát Trigo, én már sok évvel ez előtt (legalább 6 - mert azóta csak tavaly voltam) is találkoztam vele Udinében meccsen. És havertól hallottam veronai meccs találkozásról is 2-3 éve. Ha valaki, akkor ő nem műszurkoló.

Féleértettél. Én nem azt mondtam, hogy ő a műmájer szurkoló, hanem hogy az amit művelnek a stúdióban, az a műmájrekedés. Egymás képernyők előtti és közönségnek szóló húzása. Teljes mértékben elhiszem, hogy ugyanolyan drukker mint mi.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2014.10.23. 09:44


feree80 írta:mivel desanctis nyáron visszavonul, mindenképpen igazolunk kapust, skorupszki keves, és nem elég magabiztos roma kapusnak, nálam cech és perrin jöhet szóba, casillas semmiképp

Egy játékosnak általában jót tesz a körbyezetváltás ha motivált marad. Amúgy nekem alapból Cech az álom. Sokáig őt tartottam a világ legjobb kapusának. Pl. Nézzétek meg azt a gólt amit Dzsudzsi lőtt neki a válogatottban. Úgy kifogta majdnem a lövést, hogy a sorfalat állította. Tatarusanunak úgy nem volt esélye, hogy még azt is sejthette hova megy a labda, mert a csehek ellen is oda rúgta Dzsuzdsák.
Amúgy megszoktam, hogy itt sose költenek kapusra, kivéve Stek. Szóval nem igazán érdekel kivlesz a kapus. Az eddigieknél rosszabb úgyse lehet.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2014.10.23. 00:08


Trigoria írta:műmájerkedés


Háááát Trigo, én már sok évvel ez előtt (legalább 6 - mert azóta csak tavaly voltam) is találkoztam vele Udinében meccsen. És havertól hallottam veronai meccs találkozásról is 2-3 éve. Ha valaki, akkor ő nem műszurkoló.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2014.10.22. 20:47


tuti hogy visszavonul?
Bár ha tegnap este kérdezik, akkor tuti :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 185 vendég