Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.17. 07:50


3 hónapja még én is összerakosgattam volna egy csapatot, mert lehetett látni, hogy kik a gyengék. Azt nem, hogy a padozók erősebbek-e (mert nem játszottak egyáltalán Rudi alatt), de egy próbát megért volna. Most nem lehet látni, hogy kik a gyengék (másfél hónapja), mert mindenki az. Szabadon lehet garázdálkodni (Ucan, Adamo - akit akartok), mert nem nagyon van érinthetetlen játékos a csapatban.
Kalapból húzzuk! :D Egy Ferri-Sanabria-Verde támadó sor? Ócsók!

Mindenkit lehet szapulni - jogosan. Szerintem Florenzi tegnap kimondottan jól mozgott. Nekem jobban tetszett, mint Pjanic. Szóval Flo a téli önmagához képest javult, de valószínűleg azon kevesek közé tartozom akik így látják.
De mindegy hogy Flo vagy Pjanic hogy mozogtak, mert annyit nem sikerült senkinek hozzátenni a játékhoz, hogy gól is legyen belőle - bár lehetett volna.

Garcia hogy nyert francia bajnokságot? Ne viccelj, tavaly velünk is bajnok lehetett volna, ha nincs a még kiemelkedőbb Juve. Amióta 3 pontot adnak a győzelemért ennyi pontot még nem értünk el, közben volt egy rekord győzelmi sorozatunk. Nézd meg a tavalyi szezonunkat az utolsó 3 meccs nélkül és választ kapsz rá, hogy hogy nyert bajnokságot Garcia.
Most inkább arra kaphatunk választ, hogy miért tették ki utána. Bár a Lille-nél szétvásárolták az egész csapatot, itt pedig - megmagyarázhatatlan.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.17. 07:15


F72Quadraro írta:Egy valami viszont kifejezetten irritáló, ez Garcia nyilatkozatai... "Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, ami igazolja, hogy a játékunk működik. A második félidőben elfáradtunk, ami a csütörtöki EL szereplésnek tudható be."

Na ettől hullik ki a hajam. Kéne egy alkalmazott, aki felpofozza Rudit, amikor fáradtságra hivatkozik. Minek kellett Flot játszania, amikor egy kalap szart se ért mostanában? Tavaly ilyenkor simán ledobta a padra. Ezt Ucan is lehozta volna. Tottit megint játszatta, pedig Dombi Tibi is kaphatott volna egy teljes mérkőzést, 20 perc alatt ritkán váltják meg a világot, de mondhatnám még paredest, sanabriát és a többieket. Erre az eredményre ők is képesek lettek volna. A fio meg közben úgy nyert, hogy a kulcsjátékosok pihentek. Le fognak mosni minket és akkor majd jön megint a fáradtak voltak a játékosok, mert hétfőn bajnoki volt. Ekkor pedig jöhetne az az ember akit javasoltam, hogy pofozza fel rudit. Főleg hogy a lilák két hét alatt 5 mérkőzést játszottak olyan csapatok ellen, mint az inter, juve, lazio, roma, milan, ebből 3 győzelem 1 döntetlen, 1 vereség.

Nálam az ideális kezdő ez lett volna (ha csak 4:3:3ban gondolkodhatnék): De Sanctis, Torosidis, Spolli, Mbiwa, Cole, Keita, Ucan, Pjanic, Verde, Doumbia, Iturbe. Cserék meg Paredes, Sanabria, Ferri vagy Pellegrini.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 00:35


F.Totti írta:Nekem sem/nem ezzel a meccsel van bajom. Ilyen volt és lesz is. A baj az amit hallottam a stadionból és ami itt is leginkább fájt az elmúlt időszakban. Olyan csapatunk van, amit nehéz szeretni. "Kifütyülni" nem fogom őket, mert az általában nem segít, de megértem azokat akik teszik. És baj az is, ami most jön. garzia elzavarása mindaddig látszatmegoldás, amíg nincs helyette valós és hosszútávú alternatíva.
Elég szar mostanában Roma szurkolónak lenni, de ez azért is van, mert tavaly meg meglepően jó volt. Visszalengett az inga?


szerintem Garciát fütyülték
Inga? hát ez az! Miért van az hogy szélsőségek csapata vagyunk?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 00:31


Pjanicon amúgy legalább ma látni lehetett az akaratat, pl annál a támadásnál ami majdnem öngól lett, és ami után megrúgta dühében a kapufát is.


Amúgy ilyenkor de benéznék az elnökség ülésére meg a fejekbe. Nagyon nagy pechük, hogy épp 2. helyen állunk. Anélkül egyszerű lenne a döntés. De így.... És ez van cejas, ezt mondom én is. Nincs igazán jó megoldás.
Lehet itt hőzöngeni, de épp ezért vártak/várnak(?) szvsz RG kirúgásával/felmondatásával, mert hátha hátha visszatér a jó forma. Eddig - ezek szerint - arra nagyobb esélyt láttak (testközelből - by feree), mint hozni valakit, aki segíthet. Na meg a marketingje is jobb, ha nem távozik szezon közben az edző.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:30


feree80 írta:jó látni, hogy eljutottatok odáig, ahová én már rég eljutottam. :wink: :)


Azért van abban valami irigyelhető, ahogy az ilyen meccseken túl tudsz lépni egy önvállveregetéssel. Ürömre öröm és rendben minden.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.03.17. 00:30


Kettő gondolat foglalkoztat.

1) Hogy a jó istenbe nyert francia bajnokságot Rudi?

2) Hogy ha a vezetőség elismeri, hogy elcseszte a mercatot és ezzel leveszi a felelősséget Rudi válláról, akkor nyáron rendbe teszik e igazolásokkal a csapatot!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:28


cejas írta:

Sok mindent másképp látunk, de ezt tökéletesen ugyanúgy.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.03.17. 00:26


Nekem sem/nem ezzel a meccsel van bajom. Ilyen volt és lesz is. A baj az amit hallottam a stadionból és ami itt is leginkább fájt az elmúlt időszakban. Olyan csapatunk van, amit nehéz szeretni. "Kifütyülni" nem fogom őket, mert az általában nem segít, de megértem azokat akik teszik. És baj az is, ami most jön. garzia elzavarása mindaddig látszatmegoldás, amíg nincs helyette valós és hosszútávú alternatíva.
Elég szar mostanában Roma szurkolónak lenni, de ez azért is van, mert tavaly meg meglepően jó volt. Visszalengett az inga?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9985
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.17. 00:24


Igen, Garcia meglehetősen idealista (az optimista szó kevés rá). Ha kikapunk, akkor a játék jó, ha nyerünk akkor pedig a gyenge játék ellenére elégedett az eredménnyel. Átgondolva sok simán nyert meccs igazán nüanszokon múlt, mert mindig volt néhány kiugró teljesítmény vagy megmagyarázhatatlan nyugalom, ami miatt ősszel teljes természetességgel ültünk le meccset nézni: a Juve és a Napoli kivételével mindenki ellen győzelmi eséllyel lépünk pályára.

Edzőváltás? Nem kérdés. Év közben eddig az új érában csak ZZ-t menesztették sokkal kevesebb meccs után. Igaz ott voltak blőd dolgok és egy 6. hely.
A kérdés igazán az, hogy kit? Spalletti jöhene nálam, de nem most. Mit csinálna ezzel a leült társasággal? Jó edzőt nem lehet év közben hozni. Nem lehet senkit eladni, kirakni... Ugyanaz a posvány maradna, mint most.
Ezért szokás egy belső emberrel betúrni a kakit. Mert sem Montella, sem AA nem alkotott semmi maradandót. Középszer szürkesége. Csak hogy vége legyen valahogy a szezonnak és ne történjen csúnya dolog. Igazából veszteségminimalizálás komoly motíváció nélkül.
Hatalmas dilemma! Ahogy most kinéz Garciaval tényleg lecsúszhatunk az Inter mellé. És ha jön egy válságmenedzser? Vele is! Egyszerűen nem látom most, hogy valahogy újra feltámadnánk. És az év vége sajnos még messze van.

ZZ lenne most ideális megoldás. Ő simán padoztatná és a lelátóra száműzné Pjanicot is és Iturbét is. Letojná, hogy mennyit érnek, hogy adjuk el őket nyáron és hogy mit dumálnak. Játszanánk néhány meglepően jó meccset és kikapnánk simán a Cesenetól. De legalább robbantana.

Kva nagy szarban vagyunk.
1. Folyamatos rossz szereplés.
2. Kevés piacképes játékos - ők is formán kívül: eladhatatlanok (Iturbe) vagy áron alul mennének (Pjanic)
3. Öregedő keret: Keita, Totti, DDR, De Sanctis (köszi Garcia)

Visszahuppantunk oda, ahol LE után voltunk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.17. 00:01


Egy biztos sajnos. Iturbe tényleg hatalmas betli eddig. És nem is látom benne, hogy ne is maradna mindig az. De azért egy két elcseszett igazolás előfordul mindenhol. Kár hogy nálunk ő volt a legdrágább.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.16. 23:59


Egy feldühödött szurkoló írta egy római honlapon: "Akkor remélem nem változik semmi, holnap Garcia mester délután 15 órakor megtartja egy óra hosszú laza, lötyögős edzését. Csak így tovább fiúk, Garcia, ne változtass semmin."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.03.16. 23:55


GrazieRoma írta:Lehet hogy azert lassan Sabatinit is felelossegre lehetne vonni.

Igy a szezon 2/3 utan az igazolasai Manolas kivetelevel igencsak bukta...

Mindenki!!!!

Cole hahaha
Holebas - volt egy jo 1,5 honapja
Astori - szuzanyam
Spolli ????
Mapou - tucatvedo
Ucan ??
Paredes - semmi rendkivuli
Iturbe - eddig hatalmas betli
Doumbia - nyugdij elott?
Ibarbo... Nalunk van egyaltalan?

Keita es Manolas csak csak. Kihagytam valakit???
így van, csak ő a hibás azért, mert más csapatok húzóembereit leigazolja itt meg bénák lesznek. Spolli, Cole és Ibarbon kívül. Amúgy a fiatalokat ne felejtsd ki, meg a sok selejtet akit évről évre rásózott másokra. Doumbia Cska egyik legjobbja volt, Ucan lehetőséget sem kapott még. Nem látom Sabatini hibáját. Sok csapat örülne Doumbiának és Iturbének. Na meg Holevas, Astori és Mapou mind válogatottak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.03.16. 23:52


feree80 írta:jó látni, hogy eljutottatok odáig, ahová én már rég eljutottam. :wink: :)


Hova? Hogy állandóan szapuljuk a csapatot, Sabatinit, Garciát és széb.sz minket az ideg? :)
Nem, ide szvsz sose fogunk eljutni.


itt is elmondom, 3-4 meccse meneszteném innen a messziből mezei szurkolóként garciát, van a romának egy vezetősége, aki testközelből látja, érzi hétről hétre ezeket a dolgokat, ergo nekik ezt hamarabb kellett volna és sztem látták is hogy qrva nagy gond van, szal nálam ez az elment szezon nemcsak garcia hibája, hanem a töketlen vezetőségé is, mert már rég lépniük kellett volna, és nem asszisztálniuk.
az fel sem merül, hogy mivel ők testközelből látják, talán azt is látják, hogy egy edzőkérdés nem oldana meg semmit? Nem mondom, hogy így van, de hogy fel sem merül....
Továbbá mégis milyen üzenete lett volna annak (vagy lenne még mindig annak), hogy van egy hosszútávú projekt, egy hosszútávra tervezett edzővel, de szezon közepén kirúgják?
Én azt mondom, továbbra is, hogy nem kirúgni kell, hanem Garciának kell felmondania, amit majd döbbenettel vegyes szomorúsággal nem tudnak nem elfogadni. :wink:

bence:
FLORENZI!!! Nevetséges, hogy egy rossz csel után hanyatt vágja magát és elkezd színészkedni, amikor hátrányban van a csapat, szépen meg is kontráztak belőle minket, jött a 2. gól.
Most konkrétan nem emlékszem a jelenetre, de azért ez bevett szokás. Ha nem sikerül egy cseled, amiből kontrázhat az ellenfél jó eséllyel, akkor még mindig van esély színészkedéssel megállítani őket. Több mint loholni mögöttük a gólig.

nálam Flo érinthetetlen de ezt tudjátok :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28144
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.03.16. 23:52


GrazieRoma írta:Valaki irta es bele sem gondoltam, de nagyon durva!!!!!!!

5 pontra van a 6. hely!!!!! Ez valami remiszto!!!!


Extrapolálj: ha nem lesz valami gyökeres fordulat a trendekben, még az EL-ről is lecsúszhatunk :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.03.16. 23:51


Érdekes játék ez a foci. Nagyon sok korábbi meccsen gondoltam az elmúlt 4 hónapban, hogy az elképzelés nélküli, nagyon gyenge, ötlettelen játéka miatt a Roma sokszor a megszerzett egy-egy pontot sem érdemelte volna meg.
Ma ehhez képest az első 50 percben mentek előre, voltak lehetőségek, a vége mégis egy sima vereség lett.

Egy valami viszont kifejezetten irritáló, ez Garcia nyilatkozatai... "Rengeteg helyzetet dolgoztunk ki, ami igazolja, hogy a játékunk működik. A második félidőben elfáradtunk, ami a csütörtöki EL szereplésnek tudható be."

Na ezért reménytelen minden sajnos... Működik a játékunk, mert 4 hónap után volt egy értékelhető félidő... Hurrá.
EL szereplés... ráadásul hétfőn volt a meccs. Ennek az embernek tényleg fogalma, de fogalma sincs, hogy mi a probléma.
Persze szerinte nincs is igazából probléma. Működik a játékunk...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.16. 23:48


cejas írta:Destro nincs. Nem mintha vele más lenne.

Matyi lassan több gólt rúgott a milanban, mint az egész csapatunk mióta elment.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.03.16. 23:42


Pedig az első félidőben Florenzi volt az egyik legjobb. Feltűnt DDR pozíciójában és csatárként is. Középpályást játszott kivételesen, rengeteget futott és mozgott, megjátszható volt, kereste a labdát, indtott... Jó volt na!
A második félidőben szekrényt szereltem szerencsére. :D

Tényleg durva, hogy szinte a tavalyit idéző első félév után ekkora zéró második felet futunk. Mintha két másik csapatot látnánk, pedig a játékosok ugyanazok. Bocs! Destro nincs. Nem mintha vele más lenne.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.03.16. 23:39


mcsabi írta:Flot meg lehet szidhatjátok, de most már minden héten más poszton játszik. Nem lehet könnyű így edzeni

Nem a játékát szidtam, hanem azt a jelenséget, hogy lefekszik szimulálni amikor semmi baja nincsen, gólt kapunk belőle, majd megcsinálja ugyanezt 5 perccel az eset után, 2 gólos hátrányban.
Tény, hogy nem lehet könnyű minden héten máshol játszani, de nem látok ok-okozati összefüggést.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.16. 23:33


Rudinak ma is tele volt a nadrágja, képtelen belenyúlni a csapatba. Ragaszkodik a fix 12-14 emberéhez ahelyett hogy kipróbálna másokat is. Dühös vagyok, mert a vezetőség töketlen évek óta és amikor már mindenki látja hogy baj van, ők még akkor is kivárnak. Eddig minden edzővel túl türelmesek voltak, nem lesz másképp most se. Reménykedjünk, hogy jövőre legalább az elben szereplünk, bár azzal nem sokra megyünk nyáron a piacon.

Flot meg lehet szidhatjátok, de most már minden héten más poszton játszik. Nem lehet könnyű így edzeni
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.03.16. 23:27


Ez így van, de 100%, hogy nem fogják kirúgni. USA-ban nem nagyon szokás elküldeni egy olyan edzőt, aki második helyen áll a csapatával. Ancelotti viszont jöhetne. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.03.16. 23:25


Na, a következőkkel van ki az a bizonyos dolog a gatyámban:
- Romagnoli a legjobb védőnk lenne jelenleg.
- 38 évesen Totti az egyetlen a csapatban, aki képes kulcspasszt adni, a többiek futballbuták.
- A kapott gól. Én még nem láttam csapatot kis szögletet levédekezni egy emberrel, a Sampos csinált egy passzcselt, és már a tizenhatoson belül is volt. Ami a durva, hogy az 1. félidőben is egy ember ment ki , amikor Eto'o egy méter per szekundummal kicsoszogott, de végül beadták. Szóval ez vagy tudatos, vagy óriási hiba. Mindkét esetben dühítő.
-Habár De Sanctis nem tehetett a gólokról, idegesít, hogy néha úgy dől, mint egy zsák szar, nem támadja a labdát, még az esélyt sem adja meg magának, hogy védje a ziccert. Ha ő áll a Samp kapujában tuti benyelt volna két-három hátradőlős, lemaradós gólt.
- FLORENZI!!! Nevetséges, hogy egy rossz csel után hanyatt vágja magát és elkezd színészkedni, amikor hátrányban van a csapat, szépen meg is kontráztak belőle minket, jött a 2. gól. De még volt pofája 0-2-nél is előadni a fekszem 10 másodpercet, felkelek történetet. Ismétlem, 0-2-nél!
Lehet bármi rosszat mondani a DDR, Totti duóra, de ők még ennyi idősen, ilyen múlttal a hátuk mögött se engednek meg maguknak ilyet.
Emlékezzetek csak DDR milyen sprintet levágott izomsérülten, Firenzében. Ma nagyot csalódtam Flo-ban.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.03.16. 23:14


itt is elmondom, 3-4 meccse meneszteném innen a messziből mezei szurkolóként garciát, van a romának egy vezetősége, aki testközelből látja, érzi hétről hétre ezeket a dolgokat, ergo nekik ezt hamarabb kellett volna és sztem látták is hogy qrva nagy gond van, szal nálam ez az elment szezon nemcsak garcia hibája, hanem a töketlen vezetőségé is, mert már rég lépniük kellett volna, és nem asszisztálniuk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8286
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.03.16. 23:12


ezen már szerintem mindenki csak röhög, már aki nem Roma drukker. de komolyan. franc gondolta, hogy lehet tetézni a bajt, de ezek szerint lehet.
nem tudok tényleg semmi okosat mondani, fröcsögni meg nem akarok, semmi értelme. fájdalom meccset nézni... :(
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8178
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.03.16. 23:10


feree80 írta:gondolom a fio meccset még megkapja garcia, ott kiesünk, menesztik, bukjuk a bl-t

Megeszem a sapkám, ha kirúgják a csütörtöki zakó után.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6578
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.03.16. 23:10


szerintem is az utolsó meccse lesz Garcianak a Fio elleni (akár továbbjutunk akár nem) ezt egyszerűen nem lehet behunyt szemmel nézni egy olyan csapat vezetőinek, akik 2 hónapja még a bajnoki címben hittek
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 4011
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég

cron