Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.09. 19:57


Eddig mintha nem is mi lennénk...
Már csak a gól hiányzik.
Jöhet.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11500
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.09. 19:56


Rögtön a közvetítés elején bemondták, hogy rossz a zajmikorfon a pályán.... :lol: :lol: :lol: Egyébként kitűnő a hangulat.... :lol: :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.09. 19:55


A Real - Valenciáról átkapcsolni ide... hát eddig büntetés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.09. 19:54


LB:
-Balzaretti
-Choelvas
-Cole

És ki játszik azon a poszton? Torosidis!...:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.09. 19:52


Ninja előre futok 20 métert vissza passzolok 30-at....okos döntés volt futkározni..... :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.05.09. 19:51


"Alig fél perc és vezetést szerzett a vendégcsapat" - milyen szép is lenne :lol: de zúg a Roma szurkolás!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.09. 19:47


Az MTK stadionba..... :lol: :lol: :lol:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2015.05.09. 19:38


hol lesz itt rangadó? :roll: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8113
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.05.09. 19:34


Mi ez a rangadó előtti hangulat?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2015.05.05. 01:24


Fijjug! (Bocs lányok)
FTottit lehet bántani akár, (hülyeség), de amit leírt Garcia cseréiről a legutóbbi 2:0-ra megnyert meccsünkről, amikor visszavettük a 2. helyet... Az úgy van rendben.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.05.03. 23:19


Ibarbo valóban nem csatárt játszott, nyilván próbálta magából kihozni a maximumot hiszen neki ez a nagy lehetőség a kiugrásra különben mehet vissza a Serie B-s csapatához, szóval szép hogy sokat hajtott a középpályán, de inkább menjen csak vissza, valószínűleg azért el tudják majd passzolni valós értékén valami kisebb csapatnak.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.03. 21:35


Trigoria írta:Köszi a választ!
Szóval a perverzió szerintem inkább az, amikor valamit kizárólag a saját negatív szemüvegeden keresztül nézel és ha beigazolódik a negatív várakozásod (részben vagy egészben), akkor örülsz, mert te ugyebár már mikor megmondtad.
Tényleg, feree merre van? :wink: :D


Sabatini helyén üresedés lesz. Elfoglalt, mert megkezdte a helyezkedés :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.03. 21:17


Köszi a választ!
Szóval a perverzió szerintem inkább az, amikor valamit kizárólag a saját negatív szemüvegeden keresztül nézel és ha beigazolódik a negatív várakozásod (részben vagy egészben), akkor örülsz, mert te ugyebár már mikor megmondtad.
Tényleg, feree merre van? :wink: :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27962
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.03. 21:16


Köszönöm a válaszokat!
Mindkettőtöknek. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11500
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.03. 20:47


Trigoria írta:
Jogos a kritika vele szemben az elmúlt időszakért, de könyörgöm olvassátok végig mi ment a meccs alatt. Egészen elképesztő.. vagy inkább a szokásos? :(
Tényleg nem kötekedésként kérdezem, csak kíváncsiságból, hogy ha téged ez zavar, amit kap vagy nem kap meccs közben, és meccs alatt nem is írsz ide, akkor miért olvasod vissza? :?: :) Perverzió? Mazochizmus?


Kíváncsiság :)
Nem szívesen írok úgy, hogy előtte legalább 1 lapot nem olvastam végig. De hogy árnyaljam a dolgot, nem azzal van bajom, hogy ha valaki kritizálja az edzőt/csapatot/játékost/vezetőt hanem, ha mást sem tesz. Minden történésről csak az jut eszébe... Férfiember lévén nekem is, de annak semmi köze Garciához :)

Azt viselem nehezen, ha valaki másról sem ír, mint hogy x vagy y milyen szar, a csapat siralmas, stb. Mert lehetünk azok és akkor ezt le is kell/lehet írni, de ez egy győztes meccs volt. Nehogy már csak negatívum jusson eszünkbe róla. OK, Florenzi gólja fordítot egyet a közhangulaton, de ahhoz meg ugyebár semmi köze Garciának :)

Szóval a perverzió szerintem inkább az, amikor valamit kizárólag a saját negatív szemüvegeden keresztül nézel és ha beigazolódik a negatív várakozásod (részben vagy egészben), akkor örülsz, mert te ugyebár már mikor megmondtad.
Doumbiát pl nem szeretem, pontosabban nem tartom jónak. De ordítottam egy hatalmasat és baromira örültem, amikor megcsinálta a gólját. Csinál még 3-4 ilyet és büszkén vállalom majd itt, hogy milyen vak és outsider vagyok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.03. 20:38


zsolti írta:Inkább félünk attól,F.Totti (én nem szidtam Garciát :wink: ),hogy vele kezdjük az augusztust is.
Te kezdenéd vele?
Őszintén! :)
Ha igen (mert ebben biztos vagyok :wink: ), akkor milyen esetben küldenéd el szezon közben?


Azért engem is megingatott az április. Ha van értelmes alternatíva és év végéig nem áll össze a játékunk (ami nem egyenlő még a második hellyel sem!), akkor nyáron nem akasztana ki a váltás. Klopp és Carlo tuti nem jön ide, de egy Emery, Spalletti, Prandelli trióból bárkit el tudnék képzelni. jobb edzők nekünk, mint Rudi. Valószínűleg.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.05.03. 19:46


zsolti írta:Inkább félünk attól,F.Totti (én nem szidtam Garciát :wink: ),hogy vele kezdjük az augusztust is.
Te kezdenéd vele?
Őszintén! :)
Ha igen (mert ebben biztos vagyok :wink: ), akkor milyen esetben küldenéd el szezon közben?


Ugyan nem nekem szól a kérdés, de én nem szeretném. Trigoval beszéltük múltkor, hogy eddig minden nyáron egy pozitív picit izgulós várakozás volt, milyenek lesznek az amcsik, milyen lesz LE, milyen lesz ZZ. Várós volt a szezon. Ha vele kezdünk, akkor természetesen ugyanúgy leülök megnézni a meccseket majd, csak nem lesz zabszem a fenekemben. Persze, ki az a hülye vezető, aki elküldi az edzőt, aki BL helyre kormányozza csapatát? Főleg, ha év közben megmaradt a bizalom. (Főleg ha ő az akit igazából megengedhetünk?!). Nem mondom,hogy rossz lesz a kövi szezon, gyakorlatilag elöl meg hátul kell a két szélen valamit csinálni, lesz stroci és castan is már. Meg az ember azt mondja bennem, hogy maradjon is, megérdemli. A szurkoló pedig marha elégedetlen lenne, ha maradna
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.03. 19:35


Jogos a kritika vele szemben az elmúlt időszakért, de könyörgöm olvassátok végig mi ment a meccs alatt. Egészen elképesztő.. vagy inkább a szokásos? :(
Tényleg nem kötekedésként kérdezem, csak kíváncsiságból, hogy ha téged ez zavar, amit kap vagy nem kap meccs közben, és meccs alatt nem is írsz ide, akkor miért olvasod vissza? :?: :) Perverzió? Mazochizmus?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27962
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.05.03. 19:33


DDR-nél azt vettem észre, hogy sokkal többet ment előre. Volt távoli lövése és gyakran jelent meg a 16-oson belül. Ez az elmúlt időszakban nem volt jellemző. Nem gondolom, hogy saját elhatározás volt - hiszen az edző leszedné a fejét, ha elől császkálna, miközben kizárólag szűrő feladatokat oszt rá.

Eléggé aktív volt, úgyhogy nem sorolnám a rosszak közé. Igazából rosszul senki nem teljesített. Sok közepes teljesítmény és néhány játékos meg tudott villanni. Ezt láttuk.

Azért ne túlozzunk a Genoával kapcsolatban. Inkább ellenük játszunk 4 meccset a szezonban és a Napolival nullát. :D
Egy szint? A Samppal talán, de még a Fioval sem nagyon (akármit is mutasson a tabella). Középcsapat. Mint a következő ellenfelünk. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.05.03. 19:25


Inkább félünk attól,F.Totti (én nem szidtam Garciát :wink: ),hogy vele kezdjük az augusztust is.
Te kezdenéd vele?
Őszintén! :)
Ha igen (mert ebben biztos vagyok :wink: ), akkor milyen esetben küldenéd el szezon közben?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11500
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.05.03. 18:33


Ibarbo szerintem hasznosan játszott. Meg tudja tartani a labdát, erős és nem is lassú. Néha túlszínezi, de vitathatatlan hogy rengeteget fut és védekezik. Amikor átállt Gasperini 3 védőre muszáj volt visszább lépni a két szélsőnknek. Ezt Ibarbo meg tudta oldani, Gervinho meg csak jelen volt. Esetenként. Ibarbo nagyon is használható játékos. Ha ő nem segít ennyit a jobb oldalon, akkor Florenzinek a végén tuti nincs ereje ekkora sprintre. Bár a fene tudja. Ereje így sem lehetett volna. Leginkább szíve volt. Az viszont hatalmas. Hihetetlen ez a kiscsávó. Szereli a 70. percben beálló genoai középpályást, majd úgy megfutja 60 méteren, mintha ő jött volna be alig korábban. Ilyet nagyon ritkán látni. Ilyenekért érdemes Roma szurkolónak lenni. Szarfos szezon, de ez a sprint örökre emlékezetes lesz. Maradandó élmény.

DDR lehúzását sem értem. Sok az eladott labdája (megjegyzem nem több, mint Florenzinek), de hatalmasat küzdött. Én ma (is) szerettem minden olaszunkat nagyon. Nainggolan is rendben volt. Ezért tudtunk ennyit támadni egy mostani olasz szinten kifejezetten erős csapat ellen. Mert ez a Genoa az. Simán hozzák a Napoli szintjét. Szerintem a Lazio sem sokkal jobb náluk.

Garcia cseréi? Hát ja, valamiért csak kell szidni. Ha győzünk egy fontos meccsen, akkor legalább ezért. Akiket lehozott azokat le kellett. Pjanic teljesen eltűnt a 60. perc után, Doumbia megsérült, Ibarbot meg már korábban le kellett volna hozni, mert teljesen elkészült az erejével. És ki jöttek be? Yanga beállítása hozta meg a 2. gólunkat, így ő telitalálat. Iturbe helyett jöhetett volna Ljajic, Verde vagy Totti. De közülük messze Iturbe védekezik a legjobban és a kontrákhoz is elvileg az ő sebessége kell. Ez a pro, a kontra meg hogy többnyire szar. Holebas helyett meg jöhetett volna Parades, aki szerintem is jobb csere lett volna, de akkor már alig volt a meccsből. Szóval lehet okoskodni és szidni az edzőt, mert az trendi, de ezek nagyon is logikus cserék voltak. Persze aki az egész meccs alatt csak azzal foglalkozik, hogy Garcia milyen fogalmatlan, beszari edző, az talál okot bőven az igazának alátámasztására.
Nem azt mondom, hogy Garcia hűdefasza, de legalább akkor ne köpködjük, amikor nincs teljesen egyértelmű ok rá. Mégis csak ő most az edzőnk és elvileg azt szeretné, amit itt mindenki (?). Jogos a kritika vele szemben az elmúlt időszakért, de könyörgöm olvassátok végig mi ment a meccs alatt. Egészen elképesztő.. vagy inkább a szokásos? :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2015.05.03. 16:32


Ibarbo kapura tényleg impotens, de mezőnyben hasznos. Visszajárt védekezni, sok labdát szerzett és rengeteg szabálytalanságot harcolt ki, adjunk neki egy kis időt.
Garcia cseréi meg kezdenek röhejessé válni, nem is értem, hogy miért kerettag ennyi ember, ha még melegíteni se küldi el őket?
Hogy legyen, aki viccet mesél a lecserélt játékosoknak, vagy jobban néz ki gólörömnél, ha több csere megy örülni?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.05.03. 14:53


Amit kifelejtettem. Van legalább két ember: Dumbó befejezése és Florenzi váratlan feltámadása - akiknek a teljesítménye elég ahhoz, hogy meccseket nyerjünk. Még talán Pjanic - talán-talán...

A lényeg, hogy a megelőző hónapokban mindenki maga alatt volt. Ezért nem jöttek a győzelmek. Emlékszem ősszel is néhány ember jó teljesítménye elég volt az eredményekhez. Késő ősszel és tél elején Ljajic szállította nekünk az eredményeket. De ha belegondolok másfél évvel ezelőtt egy jó Gervinho, Maicon és Strootman elég volt a győzelmi sorozathoz (a féloldalas csapat - ha emlékeztek minden támadás a jobb oldalon). Tottinak is voltak kiemelkedő meccsei.

Szóval azért nem ment, mert mindenki formán kívül volt. És lám elég, ha néhány embernek megy - ezzel a hátukon cipelik a csapatot. Csak tartson is ki vagy jöjjön föl még néhány ember ehhez!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2015.05.03. 14:48


Valamit akar Ibarbotól Garcia. Pont ecseteltem, hogy középcsatártól ez gyenge, de hát nem is ott játszik. Inkább valami jobboldali középpályást. Ezen a meccsen konkrétan több labdát szerzett, mint Ninja és DDR együttvéve. Öncélúan cselezget, belebonyolódik, senkit nem tud lefutni... De! Ha felé pattan a labda, akkor csak felrúgni tudják - ergó mi jövünk - , ha nem is fut le senkit csak felborítani tudják. Nem is tudom hány szabadot kaptunk róla. De az is lehet, hogy a Genoa játékosok megunták a sutaságát! :D
Én nem mondom, hogy ez így rendben van. Csak azt, hogy Garcia erre használja Ibarbot...

Dumbó gólja tényleg olyan volt, amilyennek lennie kell egy 20 millás csatár góljának. Hatékony gólszerzés zéró helyzetből. Ha a Genoának lett volna ilyen játékosa, akkor ma ők nyernek, mert valljuk be játékban azért nem gyűrtük őket magunk alá.

Florenzit nem kommentálom. Igazán erőnléti edzőre sem lenne szükség, csak meg kell kérdezni Florenzit, hogy ki a fitness edzője. :D 93. percben végigsprintelni 70 métert (+ a szurkolókhoz :D ) úgy hogy előtte is befutotta a teljes jobb oldalt. Megnéznék egy statisztikát, de a tuti, hogy ő fut a legtöbbet a csapatból.

Garcia célfutballja pedig... Ha GrazieRoma nem írja előttem le Ranieri nevét, akkor én tettem volna. Vezetünk, beállunk védekezni! Csek ezen a konok hülyegyerek Florenzin múlott hogy végigszaladt a pályán, mert Rudi szerintem azt vázolta fel a csapatnak, hogy hogyan csalják el a maradék perceket. Aláírom: a győzelem kell most. Jövőre viszont tessék már megint valami játékot mutatni, mert így tényleg csak a helyi erők mennek ki a stadionba. Ezt a játékot még a szaudiak és a kínaiak sem veszik be...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.03. 14:38


szvsz gyenge bajnokságban, gyenge ellenfél ellen, gyenge játék
szép focit a Romától nem láttam fél éve mcsabi (persze a mostani ínséges időszakban ezt már elhiszem, ha valaki szépnek látja)
de legalább az önbizalma kezd visszajönni a csapatnak - ez is valami
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27962
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég

cron