Bajnokok Ligája, Európa Liga, Konferencia Liga

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.14. 17:48


igen, a suarez chiellini viszonyról egy képet azonnal beraktam a barca meccs után

(azért az tetszik, hogy miután a nagypofájú Conte összeveszett a tulajokkal, mert szerinte azértt estek ki tavaly a csoportkörben, mert a vezetés nem hajlandó erősíteni, h. a BL-ben is legyen komoly erejük, a rákövetkező évben a lenézett Allegri szerényen beviszi a döntőbe u.azt a csapatot :lol: :lol: )
jaja, ez nem kicsit vicces :D

LE-t továbbra sem tartom jó edzőnek annyira, de nem tudhatjuk. Nálunk a barca-taktikával leszerepelt, de ott ahol edzőként kezdte, és ahol minden a zsigereiben van, ott működik. Nekem nem kéne vissza, hiába kedvelem amúgy.

Ezt a Barcát 10-ből legalább 5 kanapé szurkoló bevezette volna a BL döntőbe, de ettől még a Roma-t simán kiejtenék a Serie B-be.
nevezzük ezt elhamarkodott túlzásnak :wink: :) . Épp az őszi Barca a jó példa, hogy abból a katyvaszból mit ki nem tudott hozni. Nem tudom mennyire az ő érdemes és mennyire Messi kedve, de muszáj, hogy benne legyen Lajos keze is.

a realt meg tavaly sem vertük volna meg sehol,
úgy értettük, hogy a TEGNAPI Realt a TAVALYI Roma :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest


Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.05.14. 12:44


Hatalmast fordult a világ fél év alatt. Ősszel még a Real volt a legerősebb aztán mindenki LE-t akarta kirúgni a Barca padjáról, mondván, hogy nem képes összerakni a csapatot. Erre a Barca kb legerősebb lett és a Real meg szétesett. Mondjuk védelmükre szóljon középpálya nélkül játszottak. Szóval Egy Modric úgy kellett volna mint egy falat kenyér vagy Khedirával nem tudom mivan. Ja meg mondjuk be kellett volna már építeni a keretbe Illarát, ha már megvették vagy Casemirot vagy akárkit, mert ütköző középpálya nélkül azért nehéz bármit is elérni. Juvénak volt ilyen játékosból 3 is középpályán. :D

LE-t nem mondanám feltétlen jobb edzőnek mint Rudit. Mivel LE egy évig jó edző most, annyi ideig meg Rudi is volt már itt, meg legalább annyit Lille-nél is. Szóval majd ha hosszútávon eredményes lesz, akkor azt mondom jó edző. Ancelotti pl már bizonyított eleget, nem tudom miért akarják kirúgni. :D MEg Bale-t és Benzemát elküldeni. :D Annyira röhej. Még jó, hogy nem Real szurkoló vagyok és nem kell ezeket nap mint nap olvasnom a Real fórumon. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.14. 12:23


Trigoria írta:amúgy hogy a tegnapi comingoutot továbbvigyem :) : jobban örülök, hogy van olasz a döntőben (történetesen ez épp a juve), mint hogy mi mentünk volna még egy kört a BL-ben mondjuk
lehet kövezni fr :D


oké, én is nekik dukkoltam (mondjuk a real ellen nem volt nehéz :D ) De a döntőt nagyon remélem, h. elbukják. már csak az olasz foci érdekében is :lol: . Már eddig is katasztrófa a giuve egyeduralkodása, az az állítólag + 90 millió csak még egyoldalúbbá teszi a viszonyokat.

(azért az tetszik, hogy miután a nagypofájú Conte összeveszett a tulajokkal, mert szerinte azértt estek ki tavaly a csoportkörben, mert a vezetés nem hajlandó erősíteni, h. a BL-ben is legyen komoly erejük, a rákövetkező évben a lenézett Allegri szerényen beviszi a döntőbe u.azt a csapatot :lol: :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.14. 12:16


Ami LE mellett szólna az az, hogy azért ő időközben szerzett egy kis tapasztalatot, méghozzá nem is kis klubnál. Azért ismerve Rudit szerintem nála mindenképpen jobb edző! De azt is láthatjuk, hogy amikor mentálisan rendben van a csapat, akkor Rudi kezei alatt is fut a szekér. Nem tudom megítélni, hogy milyen eredménnyel járna ez a váltás és, hogy ebben a mostani állapotban mennyire van benne Rudi keze! Ehhez kb kint kellene élni. Járni minden edzésre nézőként, és érteni hozzá....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2015.05.14. 11:46


ezt tényleg igy gondolod vagy költői túlzás?
sztem 10ből maximum 0 kanapészurkoló vezette volna be ezt a barcát.
hacsak nem arra gondolsz, hogy az ilyen klopp-félék keltek volna fel a kanapéról...

mindemellett meggyőződésem, hogy a barca is csak azért tudott (ilyen könnyen) bejutni, mert rettenetes sérüléshullám volt a bayernnél. elég csak a robben-ribery párosra gomndolni. kb mintha nem játszott volna messi meg neymar.

a realt meg tavaly sem vertük volna meg sehol, nem véletlenül nem tudtuk legyőzni a juve-t sem megnyerni a kupát. nagy meccseken már tavaly sem ment, kivételt képezett az első napoli elleni meccs, de ők meg pont egy bl-halálcsorportban vitézkedtek..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.14. 11:41


aeser írta:Azt a pletykát olvastam hogy Luis Enriquenek nem nagyon van maradása mert fasírtban van Messivel, egy BL győzelem után emelt fővel távozhatna. Visszafogadnánk?

Kéne a halálnak. Egyszer már bebizonyította, hogy nem való a Roma padjára, most se lenne másképpen. Ezt a Barcát 10-ből legalább 5 kanapé szurkoló bevezette volna a BL döntőbe, de ettől még a Roma-t simán kiejtenék a Serie B-be.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.05.14. 11:06


Én abszolút örülök a Juvenek a döntőben. Ez ellen a Barca ellen esélytelenek szerintem (de láttunk már csodákat)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.14. 08:31


Buffon visszatér abba a stadionba, ahol már egyszer nyert egy nagyot....
Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.14. 08:02


az őszi Realt a világon senki se csapta volna meg, ahogy nem is nagyon csapta
a tavaszit meg.. láttuk

nem ismerős valahonnan? :D

(és jah ezt a Realt a tavalyi Roma lehet h tudná verni)
Amúgy azt azért remélem tudjuk, hogy ezt a tegnapi párharcot, még ez a Real is 10-ből 7-8x behúzza kb :wink: . Persze szvsz.

amúgy hogy a tegnapi comingoutot továbbvigyem :) : jobban örülök, hogy van olasz a döntőben (történetesen ez épp a juve), mint hogy mi mentünk volna még egy kört a BL-ben mondjuk
lehet kövezni fr :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2015.05.14. 08:02


Azt a pletykát olvastam hogy Luis Enriquenek nem nagyon van maradása mert fasírtban van Messivel, egy BL győzelem után emelt fővel távozhatna. Visszafogadnánk?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.14. 07:45


Én megfordítanám: egy ilyen keretből még Carlito sem képes tartósan eredményes csapatot faragni. :D
arról nem ő tehet, h. Bale ilyen bélsár volt. ( Duzzogós Krisztikéről nem is beszélve :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.14. 06:42


Én meg azon gondolkodtam, hogy ha Carlo ezzel a kerettel nem tudta megcsapni a bundásokat, akkor nincs helye nálunk! Menjen csak a Milánhoz, hozzánk meg jöjjön Pepp vagy Dzsozi...:).
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.13. 23:18


Biztos nem sokan értenek velem egyet és nem akarok semmit elvenni a juve győzelmének értékéből, de én nem tudom elképzelni, hogy ezt a real-t a tavalyi roma ne csapta volna meg.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.13. 23:07


Az alkohol kihozott egy kriptojuventino coming out-ot. Na szépen nézünk ki :D :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.13. 22:49


:D :D

(a moderátor nem józan :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.13. 22:37


Moderátort! Ellenséges felforgató propaganda! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.05.13. 22:24


mcsabi írta:
sebastian írta:Ahhoz előbb meg kéne győzni Maicont, hogy növesszen ilyen sérót. Ha az meg van, akkor kell egy barátságos meccset egyeztetni a madriddal és egy félidei mezcserét követően létre lehet hozni a cserét.....:D:D:D:D Második félidőre már miénk Marcelo....:D

Nekem mindegy hogy csinálja :D

No, akkor a bundások a döntőben. Most Trigoval együtt örülök (bár nálam köze van ehhez némi aprópénznek, amit x2-re raktam :D)

bizony, kőkeményen örülök ennek :wink: :) (bár ezzel Carlitonak anyni :( )
igaz, hogy csak az uccsó 30 percet néztem telón piálgatás közben, de az is elég volt.

- aki nem érti, hogy ez a Romára nézve miért jó, annak magyarázni sincs kedvem
- aki érti, de a juvét annyira utálja, hogy nem érdekli, és akkor is ellenük drukkolt, azt elfogadom :)
- és vagyunk mi, mcsabival akik tudják, hogy ez menynire kellett az olasz focinak, unszimpátia ide vagy oda :wink:

és mivel a döntő csak egymeccses, így - és csak így - van valami hajszálnyi reménye a juvének majd

FORZA JUVE!
:D :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2015.05.13. 22:14


Orultem nagyon a juve tovabbjutasnak, mert utalom a szittyamadridistakat meg a kocsog c. ronaldot, de a nagyobb orom akkor lesz ha jol megcsapjak a juvet a dontoben, hogy azert megse legyen nagy arcuk a juves semmirekelloknek :-D
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.05.13. 22:08


Én is örülök: láthatunk majd végre egy komoly giuve-alázást! Remélem akkorát,hogy még azt is bánni fogják utána, hogy ma ők mentek tovább :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.13. 21:41


Szerintem az első félidőben kapnak 3űat minimum csak figyeljétek meg! Az a Barcelona embertelen!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.13. 21:40


sebastian írta:Ahhoz előbb meg kéne győzni Maicont, hogy növesszen ilyen sérót. Ha az meg van, akkor kell egy barátságos meccset egyeztetni a madriddal és egy félidei mezcserét követően létre lehet hozni a cserét.....:D:D:D:D Második félidőre már miénk Marcelo....:D

Nekem mindegy hogy csinálja :D

No, akkor a bundások a döntőben. Most Trigoval együtt örülök (bár nálam köze van ehhez némi aprópénznek, amit x2-re raktam :D)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.13. 21:28


Ahhoz előbb meg kéne győzni Maicont, hogy növesszen ilyen sérót. Ha az meg van, akkor kell egy barátságos meccset egyeztetni a madriddal és egy félidei mezcserét követően létre lehet hozni a cserét.....:D:D:D:D Második félidőre már miénk Marcelo....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.05.13. 21:20


Na jó... ha Walter igazán nagy mágus, akkor valahogy elcseréli Maicon-t Marcelora :D.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Európa Liga / Bajnokok Ligája 2014/15

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.05.13. 21:19


A szpíker szerint a büntető darabszám függő??? Már kaptál egyet, többet nem adok... :lol: :lol: :lol: 8) 8) 8)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég

cron