Utazás meccsre

ide jöhet minden

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.12.01. 22:42


Igen, megbízható cég, de rohadt drágák. Én NFL meccsre vettem tőlük jegyet (mert máshonnan nem lehetett) 4szeres áron. Még üzértől is féláron jött volna, de erre ugye nem mertem építeni. Amúgy profik, pontosak, gyorsak. De ez a minimum.

Egyébként meg ahogy írták a többiek is. NE siesd el. Lesz jegy. Ha visszatérnek az ultráink (nem fognak), akkor mondjuk már elgondolkodhatsz az elővételen, de kb 1% esély van, hogy nem kapsz. Mondjuk én már pont jártam így egy Chievo-Roma meccsel :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.12.01. 17:44


hát a többesszám túlzás
F.Totti írta egyedül hogy megbízható. Én nem ismerem az ilyen oldalakat.
De 98% hogy áprilisban is kapsz jegyet helyben aznap.
De mondjuk nem értem - de a te dolgod persze - hogy miért akarsz már most jegyet venni akkorra? MIért nem ér rá mondjuk februárban?
Én ennyivel előtte sose vennék semmit. Lehet addigra világ sem lesz, és jobb helye van annak a pénznek most máshol. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: mesi007 Dátum: 2016.12.01. 16:47


Köszönöm a válaszokat.
Attól én sem félnék, hogy most nem tudok kin jegyet venni, de a Derby mégis csak más :).
Ezek szerint a viagogo-t megbízhatónak találjátok, nem szeretnék mellé nyúlni 4 jeggyel :S
mesi007
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:56

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.12.01. 16:43


ez igaz sn
de áprilisban ki tudja hogy mennyire leszünk Scudetto-esélyesek
ki tudja bojkottálnak-e még az ultrák
és egy Derbyről beszélünk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.12.01. 16:21


félház esetén nem igazán kell amiatt aggódni, hogy az ember nem tud jegyet venni meccs előtt kint.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.12.01. 15:53


hali!
kaptál rá egy választ a másik topikban
illetve ha itt visszaolvasol kicsit, találsz még infókat

jelenleg kb senki se vásárol itthonról előre jegyet, mivel kint MINDIG lehet kapni jegyet a meccs napján is, pláne amióta az ultrák bojkottálnak
hogy áprilisban ez hogy lesz egy Derbyn, az persze kérdéses még
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: mesi007 Dátum: 2016.12.01. 14:29


Sziasztok,

Szeretnék jegyet venni a Roma-Lazio meccsre áprilisra de sajnos a listicket.com-on még csak az idei meccsekre lehet jegyet venni :(.
Találtam a viagogo.com-on, sportsevents365.com-on, footballticketnet.com-on.

Azt szeretném kérdezni, hogy ti vetettek e már valamelyik oldalról vagy esetleg mit javasoltok.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

Szép napot.

Mesi
mesi007
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.11.28. 10:56

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.11.07. 12:42


https://www.google.hu/maps/place/AS+Rom ... 12.4797821

Piazza Colonnán voltam én anno, a Corson amúgy is jó végigsétálgatni egy nutellás pizzával, vagy mi most a divat :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Judy73 Dátum: 2016.11.07. 12:34


Sziasztok! Igen decemberben 11-én mennénk a Milan elleni meccsre, bár úgy látom már 12-én lesz. Köszönöm a segítséget, igen néztem az online oldalon is, de akkor lehet legjobb lesz ott megvenni helyben. Hol találhatók ilyen értékesítőhelyek?
Judy73
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.11.01. 17:41

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.05. 19:17


azt gondolom meg se kérdezzem, hogy alkalmas e a kártyátok egyáltalán erre (dombornyomott, stb)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.04. 20:47


Nekem Londonban sem fogadta el a metró a kártyámat. Ilyen tömegközlekedéses összeesküvés lehet ez. :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.11.04. 17:17


Két teljesen más kártyával próbáltuk, mindannyiszor elutasította a tranzakciót.
De a stadionban is mennyivel egyszerűbb lenne érinted a kártyát, kapod a cuccod és pá
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.11.04. 12:08


Mert pont annál a gólnál engedték be a népet. A bankkártya azért eszméletlen nevetséges, mert én is mindig azt mondom, hogy nem kell a KP, tőlünk nyugatabbra mindenhol van terminál :D ezek szerint Bécsben pont nincs. Ez is mi, hogy a metrónál visszadobta?! Még a BKK automatánál is működik
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2016.11.04. 11:38


Virga írta:Tok jó ez a Bécsi szervezés, a fél stadion meg kint van


Én DDR góljáról maradtam le a sok mászkáló miatt. Nekem ami nevetséges volt, hogy Bécsben egyszerűen képtelenség bankkártyát használni. A metrónál visszadobta, a többi helyen pedig még terminállal se találkoztam. Egy ideje nem szoktam lóvét vinni magammal, mert eddig ilyenbe nem ütköztem, hát itt most jól ráfáztam.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2016.11.04. 10:53


Facebook Hooligans Fighting csoportban van egy kábé egy perces videó!
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.04. 00:11


Virga írta:Tok jó ez a Bécsi szervezés, a fél stadion meg kint van

Ja sz király volt, hogy tömegek maradtak le az első két gólról. Ha ameccs előtti balhéról tud vki többet, írja meg. Mi a rendőrökkel együtt futottunk, de mire odaértünk nem volt semmi hirig. Pedig tuti volt valami, mert vagy 200 fakabátot vezényeltek szirénázva a B bejáró elé.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2016.11.03. 19:08


Tok jó ez a Bécsi szervezés, a fél stadion meg kint van
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2016.11.03. 11:32


Szerintem tök egyértelmű. Decemberben lesz a nagy fia 18 éves, szülinapra szeretnék meglepni Roma meccsre jeggyel.

Decemberben 3 meccsre tudsz Rómában elmenni, mindjárt december 4-én a Lazio-Romára, majd 11-én a Roma-Milan és végül 22-én egy Roma-Chievo lesz. Ez utóbbi hétközi meccs, gondolom nem ez lenne a célpont, marad a két első. Nem akármilyen meccsek.

Jegyet könnyen kapsz, amiatt aggódnod nem kell, hogy nem lesz, mivel már ezeken a meccseken sincs félház sem. Mivel meglepni szeretnétek, ezért kicsit nehézkesebb, mert az ilyen-olyan oldalakról történő jegyrendelés mindig lehúzás egy kicsit, sokkal célszerűbb helyben, Rómában megvenni a jegyet.
Ha mentek vele, akkor egyszerű. Megveszitek a repülőjegyeket, kiutaztok meccs előtti napon, elmentek Rómában egy Store-ba és az útleveletek bemutatásával vesztek jegyet. A kanyarba olyan 15 euró körül van a jegy, a többi kicsit drágább. Az asroma.com oldalon erről szoktak feltenni információt a meccsek előtti hetekben. Ott talán venni, rendelni is lehet előre, bár még sosem próbáltam.
Ja, arra figyelni kell, hogy messze még december, ezek az időpontok nem fixek, változhatnak, meccs előtt 1-2 héttel szokott biztossá válni. Nehogy belefussatok egy olyanba, hogy hétfőre teszik a meccset, miközben azt gondolta ember, hogy vasárnap lesz, a repjegyetek meg hétfőre szól...
Remélem tudtam segíteni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8082
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.11.03. 00:29


Judy73: Üdv nálunk!
Nem teljesen tiszta, hogy most a holnapi meccsre gondolsz, vagy egy akármilyen Roma meccsre? És Rómában vagy idegenben?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2016.11.02. 22:14


torito9 írta:Austria - ASR
Na ki hova került? :) Egy hét múlva Bécs!
(F a vendégszektor)


Én a Pressben leszek, de 3 sima után inkább a söntésnél. Sikerült úgy intézni, hogy ne kelljen vezetnem :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Judy73 Dátum: 2016.11.02. 18:36


Sziasztok! Tegnap regisztráltam, teljesen új vagyok. Hol is kezdjem? Nagyobbik fiam 5 éves kora óta Roma drukker, most decemberben lesz 18 éves és szeretnénk egy Roma meccsel meglepni. Segítsetek légyszives, hogy hol tudnék jegyet venni és hova érdemes ülni? Köszi előre is! :)
Judy73
 
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2016.11.01. 17:41

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: torito9 Dátum: 2016.10.27. 01:16


Austria - ASR
Na ki hova került? :) Egy hét múlva Bécs!
(F a vendégszektor)
Csatolmányok
eibovenuemap.gif
"Omnes viae Romam ducunt."
Avatar
torito9
 
Hozzászólások: 392
Csatlakozott: 2013.11.25. 23:20
Tartózkodási hely: Kőszeg / Sopron

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2016.10.16. 19:12


köszi az infókat és az élménybeszámolót!
igen azt tudjuk, hogy manapság meccsnapon is kapsz kint jegyet.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: paolinho Dátum: 2016.10.16. 17:27


Aldair írta:Sziasztok, azt szeretném emg kérdezni, h hol lenne olcsobb hazai meccsre jegyet kapni?

http://www.official-roma-tickets.com/?g ... 1QodknDyiA" onclick="window.open(this.href);return false; --itt néztem eddig

A problémám az h nem tudok a magyarországon meghirdetett utakban részt venni, mert külföldön élek, ezért szeretném megkérdezni azoktol akik már rendeltek jegyet.


Saját tapasztalatból mondom, hogy utazz ki, menj be bármelyik AS Roma Store-ba a városban, és simán fogsz jegyet kapni bajnoki fordulóra, akár aznapra is. Ha egy Roma-Inter nem volt teltházas összecsapás (már pedig nem volt okt. 2-án), akkor szerintem semelyik meccs nem az (sajnos). Itthonról majd 10e Ft-tal drágábban tudtam volna jegyet foglalni kettőnk részére, de mint mondtam, szükségtelen.
Amire célszerű figyelni, hogy legyen Nálad a jegy megvásárlásakor a személyi igazolványod, vagy az útleveled, mert ezt lefénymásolják, és a neved is rákerül a születési adataiddal a jegyre. Egyébként a meccsre is kell vinned az igazolványodat, mert bejutáskor két helyen is ellenőrzik. Ez lassabb volt mint a vénascanner. Szóval lehet itthon tiltakozni a személyiségi jogokra hivatkozva, de kint sem megy be a meccsekre, aki nem adja a nevét, fényképét ehhez.
paolinho
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.11. 08:37

Re: Utazás meccsre

HozzászólásSzerző: paolinho Dátum: 2016.10.16. 16:47


fradista romanista írta:
paolinho írta:Sziasztok!
Én október elején utazom Rómába a párocskámmal, és akkor játszik csapatunk az Interrel. Érdeklődnék, hogy mi a legpraktikusabb, és anyagi szempontból a leggazdasávosabb módja a jegyvásárlásnak. Itthonról már meg lehet/kell venni a jegyeket, vagy ráérünk kint a meccs előtt.


nem kell sietni. Már csak azért se, mert a forduló meccseinek az időpontját csak kb 2-3 héttel hamarabb véglegesítik. És az péntek és hétfő este között bármikor lehet (én ezért szívtam meg idén: mire kiderült, h. hétfő estére rakták a meccsünket, már rég megvolt a repülőjegyem haza aznap délutánra...)


Csak azért, hogy ha valaki információhoz szeretne jutni, elmondanám, hogy az AS Roma Store-okban (amiből elég sok van a városban) simán lehet venni bármilyen kategóriás jegyet. Így volt ez velünk is, amikor 2016. október 2-án játszott a Róma az Inter-rel. Aznap megvettük a jegyeket a városban, és este 3/4 9-kor élvezhettük is a meccset. Mi 35 EUR/fő vettünk jegyet a kapu mögé kb. félmagasságban a szektorban (Curva Nord 19. sor).
Mint itt már mindenki tudja a legnagyobb örömünkre 2-1 lett a vége. A hangulat elképesztő volt. Ezek az olaszok tudnak szurkolni, az már biztos. Énekelnek, üvöltöznek, de nem egyszerűen (na és szídják az Inter-t, akik néhány szektornyira szintén ezen a félteken voltak nem messze tőlünk). Csak úgy zúgott sokszor az "Inter, Inter vaffaculo!!" Üröm az örömben annyi volt, hogy brutálisan fos ki- és visszajutni a városból a Stadio Olimpico-hoz. Rengeteg ember, és nincsenek plusz járatok se az elején a meccsnek, se a végén. A buszok pedig tisztára olyanok, mint a japán metrók csúcsidőben (mert csak busszal lehet eljutni a stadionhoz, oda nem megy metró). Mindenesetre ezt nem biztos, hogy szívesen megélném meccsről-meccsre, ha kint élnék, de a meccs az fenomenális volt. Össze sem lehet hasonlítani a hazai bajnokságunkkal sajnos :-(
Mellesleg a sör 4 EUR, a víz 2 EUR a stadionban :-)
Ja, és tényleg vigyázzatok a cuccaitokra. A tömegben a buszon lenyúlták a farzsebemből a mobilomat. Mondjuk nagyon nem örülhettek neki, mert ez csak egy kínai UMI Super volt, ami nekik kb. annyit mond ott, mint itt nektek :-)
paolinho
 
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2016.08.11. 08:37

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 16 vendég