Magyar Foci

ide jöhet minden

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.13. 09:27


Ja, felkészül László csaba Nem egy Bölöni, de azért nála jobbatnem nagyon találhatunk!
Szegény...... :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.13. 09:13


Akkor ez mi: :D
"Ez így totál logikus és rendben is lenne. (...) Ha csak a magyar foci aspektusából nézzük, akkor a politika (=Orbán) mindent jól csinált."

ja, foci... :D


Drukkolni én is drukkoltam, de a szkepszisemet (azaz józan itélőképességemet :wink: ) megtartottam az eufória közepette is :lol: :D :lol:
Ide is írtam, nem történt semmi, 1/4 században 1x akárkinek összejöhetés különben is lejjwbb rakták a lécet. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.13. 08:27


Fura egyébként, mert az első norvég meccsig durván kárörvendő voltam. Ha nem is örültem a megaláztatásoknak, de tudtam ideg nélkül nézni és röhögni rajta. A groupamás norvég meccsen viszont már úgy álltam a csapatt mögött-mellett, mintha az elmúlt 10-15 év meg sem történt volna. Egész biztos vagyok benne, hogy ez a magyar emberek 90%-nál így van. Még anyu és anyós is focilázban égett, pedig ők szerintem utoljára Töröcsikről és Nyilasi Tibiről tudták, hogy kicsoda :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.13. 08:16


Fradista, nem mentegettem. Ebben a topikban nem foglalkozunk vele. Így minden politikai felhangtól megtisztítva akartam véleményezni.
Nyílván nem kell Felcsútra, Kövesdre, Kisvárdára, Balmazra és a tököm tudja még hová csak azért elsőosztályú csapat, mert a helyi potentát úgy kívánja. És az MTK-t sem kellene jövőre visszarepíteni. De a magyar focival messze nem ez a legnagyobb baj. És az országgal sem.

Az fpvi meg nem tudom mi :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.06.13. 08:16


Nehez figyelembe venni egy olyan ember velemenyet a temaban, aki az eb-kijutasnak sem orul, csak karog. Akarhogy is van.....
A vilag legtermeszetesebb dolga, hogy itt neked semmi sem tetszik, szoval a hirerteke 0.0
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2017.06.13. 08:19-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.13. 06:58


OK, Orbán- mentegetést kivéve. Amit a fociban csinál,újraterwmtve a pártállami irányítást és finanszírozást, a a fpvinak is káros.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.12. 23:45


Srácok, elpirulok :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.06.12. 21:00


én is beállok a sorba harmadiknak. én sosem lennék képes ilyen értelmesen, kulturáltan leírni a véleményem. De tökre ugyanezt gondolom és érzem, köszönöm F.Totti a csodaszép megfogalmazást.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.12. 14:04


Olykor-olykor elszégyellem magam, hogy egyesek milyen jól le tudják írni a véleményüket, egy témát jól körbejárva.
Ez megint egy ilyen pillanat.
2
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.12. 11:45


ehhez nincs is mit hozzátennem F.Totti :wink:
+1
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.12. 08:25


Hülye egy helyzet ez, ráadásul sokszorosan.
1. a válogatott játékosok nem tehetnek róla, hogy ők vannak ott. Mégis leginkább őket köpködi mindenki
2. nem foglalhatsz úgy állást a kérdésben, hogy ne legyen egyből politikai színezete is.
3. az andorrai vereségről beszél mindenki, de a helyzet akkor sem lenne jobb, ha szombaton 4-0ra nyerünk.
4. semmit nem számít a vereség, mert Andorránál így is sokkal jobbak vagyunk, a vb-re meg úgysm juthattunk ki.

Lehet ezen poénkodni, pékezni, büszke Európázni, stadionozni. Most ez a trendi. Máskor meg a villamosmegállítás volt. De egyiktől sem változik meg az alapigazság: a magyar foci szar. Vagy ahogy Trigo mondaná, halott. Halott volt egy éve is és az most is.

Fogadjuk el, hogy a minelnöknek szívügye a magyar foci. Miért ne lehetne? Oké, ne építsen stadiont a kertjébe, de ettől eltekintve nem okvetlenül baromság, hogy rendbe akarja tenni. És fogadjuk el azt is, hogy ehhez kellenek új stadionok. Van benne logika. Minelnöki döntésként az is teljesen rendben van, hogy egy bizalmi és a korábbi vezetéstől független embert tesz a szövetség élére. És ha már csinálunk valamit csináljuk rendesen alapon rázúdít irgalmatlan sok pénzt a "szektorra". Ez így totál logikus és rendben is lenne. Csak ott bukik meg a történet, hogy Csányi képtelen megreformálni a szervezetet. Nem tudom ez mennyire elvárható egy 50 éves dogmákon alapuló, haszonlesők, bűnözők-félbűnözők által körülölelt, sokezer embert foglalkoztató rendszernél. Ennyi idő alatt valószínűleg nem is lehetett volna, de tényleg fogalmam sincs róla. Ha csak a magyar foci aspektusából nézzük, akkor a politika (=Orbán) mindent jól csinált. Tartós eredmény mégsem lesz, mert a rengeteg pénz önmagában csak lassú változáshoz elég. Topikidegen a kérdés, hogy Magyarország kibírja-e, hogy mondjuk 20 éven át ennyi forrást allokáljon a labdarúgás. Mert saccra ez kell, hogy a jelenlegi struktúrában elérjük az európai élmezőny alját.

Szerintem tök felesleges sportszakmailag foglalkozni az andorrai vereséggel. A labdarúgásunk struktúrájábval és elsősorban a benne dolgozó emberek színvonalával kell foglalkozni és/vagy baromi türelmesnek lenni. A politikai vonulatával pedig szintén felesleges foglalkozni. Nem a magyar foci miatt szereti vagy gyűlöli valaki Orbánt. ez csak egy tünet és egy dühöngő.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.12. 05:57


Tipikus futballellenzéki magatartás, ám nyilván alapvetően igaza van. De ahogy a focistákról beszél, az okádék. Meg hát tájékozatlan is, hiszen Nagy Dominik és Gyurcsó alapember Lengyelországban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.11. 21:05

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.10. 22:34


De Nagy Ádámot már az 5. percben le kellett volna cserélni. A válogatottban még nem volt egy előre irányuló passza.
Gulácsi Pétert azért védetik, mert a Bundesligában játszik? Már Portugália és Oroszország ellen is nagyokat hibázott.
keblemre cimbora :!:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest


Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.10. 21:17


elegek lettek volna a képekhez a linkek is fr :wink:
de amúgy találóak
hálás téma :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.10. 21:11

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.10. 21:03


Kösz, ezt azért nem. Ami sok, az sok :D

Kép
Kép

Kép
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.10. 20:52

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.10. 20:20


engem nem tudnak emberek viselkedéssel nagyon megvezetni. (Legalábbis eddig nem bizonyították az ellenkezőjét :D Érted :D )
Baláka könnyei bizony valósak voltak. 100%-ban. SOHA az életben nem kritizáltam, nem kritizálom, és valszeg nem is fogom azért, hogy nem hajt. Szerintem ő a szívét beleadja. Kár hogy tudásilag egyre kevesebb (és ahogy mondtam, szerintem lassult is).
Dzsudzsákot divat szidni. Az Eindhovenből Anzsiba igazolása hiba volt igen. Kapitális. Fiatalkori baklövés. Elvarázsolta a pénz. De onnantól ennek az egyetlenegy rossz döntésnek issza a levét. Azóta szerintem példamutatóan hajt, viselkedik, igazi csk.
Szerintem aki műkönnyeket lát ebbe most bele, az emberismeretből megbukott. De ez csak szvsz szigorúan!


Storcknak meg MINDEGY HOGY MI VOLT A VERESÉG OKA, de menni kell egy ilyen után. Az a MINIMUM, hogy felajánlja a lemondását.

bence:
Ma egy olyan gyereket játszatott balhátvédben aki ellen több ízben játszottam. Egy semmi. A mi balhátvédünk két sörrel a kezében hozta volna a mai performanszát. És az a baj, hogy ez nem vicc.
Ezekben én sosem hiszek. :))) Bár nem tudom mikor és milyen szinten fociztál ellene, mert ha mondjuk két éven belül és tétmeccsen akkor el kell fogadnom amit mondasz. Minden más esetben szerintem, túlzás. Számtalan ilyen sztorit tudok én is, hogy "játszottam ellene, nem akkora soíler", de mindig kiderül, hogy de, pont akkora spíler. Persze mondom, vannak kivételes esetek, amikor igaz a legenda:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.10. 13:12


Idegesebb pillanataimban én is így gondolom.
De a műkönny azért erős, ez biztosan belülről és szívből jött.
Nem ő tehet róla, hogy minden meccsen atomkezdő a válogatottban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.10. 12:48


Műkönnyek. A zsebében volt egy fej felvágott hagyma. Játsza az eszét most is. Mindig keresi a népszerűséget. Ebben a szituban ennyi volt.
Szép zárása a válogatott szereplésének. Visszavonulhatna, hogy a klubjára tudjon koncentrálni. E
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.10. 09:40


hát igen, ez való nekik. amilyen a futball, olyanok a szurkolói is. Vagy még olyanabbak. Ez eddig is így volt
(ezek a feketeinges bugrisok balhéztak amúgy még Udvarthelyen vagy Szeredában is anno, meg vonultak tavaly, h. krisztiánó homoszekszuál :oops: :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.10. 09:23


Fr, világos, értem, hogy mit gondolsz. Azt, hogy aki az arab pompában el teng-leng, az igazán kibírhat egy félórás szitokáradatot.
De ez így nincs rendjén. Ezért nem őt kell elővenni. Igazságtalan.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Magyar Foci

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.10. 09:21


Levetetik a mezt...
Ezektől a szurkolói reakcióktól hülyét kapok, ilyenkor egy kicsit mindig igazat adok magamban az "ultraelleneseknek".

http://www.nemzetisport.hu/magyar_valog ... nt-2574167
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 15 vendég

cron