Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.14. 19:01


Lehet szavazni ki távozik. Rüdiger vagy Manolas. :-D
Remélem Rüdiger. Manolas sebessége és rutinja nem pótolható. Rüdiger előnye pedig, hogy ha nincs Flo, Bruno Peres cseréje...
Amúgy egy Manolas, Fazio, Moreno, JJ védősorral elégedett is lennék. Nem kellene 5. Ember. Bár EDF rotációs hajlamát nem ismerem
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.06.14. 15:55


http://www.eurosport.co.uk/football/ser ... tory.shtml

Ezt a Monchit egyre jobban kedvelem. A tegnapi igazolása utáni sajtótájékoztatón felvehetett volna egy troll face-t, hogy abban válaszoljon a kérdésekre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.14. 15:20


Tottit senki nem rakta ki a keretből. Kiöregedett. Nem EDF kontra Spalletti kérdés. Ezt az idő döntötte el.

Kicsit félreérthetően fogalmaztam. Nem személy szerint Tottival kellett volna megküzdeni, hanem azért hogy legyen Totti nélküli játékunk, csapatunk. Ezt Spalletti megoldotta. Di Francesconak már nem kell ezt a keresztet hordani. Egyébként remélem, hogy tavaly ő is Totti nélkül játszatta volna a csapatot. Mert ha nem, akkor nem jó edző.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.06.14. 13:26


Azért én közel sem vagyok biztos benne, hogy EDF-nek is meg kellett volna küzdenie Tottival, egykori csapattársként, jó pedagógusként. Talán ő nem rakta volna ki a keretből...
Sajnos ezt már sosem tudjuk meg, mindenesetre én nagyon örülök az érkezésének! Rég kinéztem már, remélem nem okoz csalódást.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.14. 10:14


F72Quadraro írta:A tegnapi igazolás meg kifejezetten zseniális.
No nem mintha nagyon ismerném a mexikói védőt, de egy olyan név, akiről még
véletlenül sem tettek említést a "dögkeselyűk".


Tegnap egy angol nyelvű fórumot olvasgattam és valaki belenézett a PSV fórumaiba. Elég sok kommentet belinkelt. Ott sokan úgy gondolták, hogy a mexikóit adnák el utoljára a csapatból, szóval nagyon sokra tartják és borzasztó bosszúsak voltak a vételáron, mert min. 10 millában gondolkodtak, de 15-16 körül tartották volna reálisnak. Bár mondom, alapból nem engedték volna el... Nagyon mérgesek arrafelé a szurkolók.

Az interjúk alapján a gyorsasága miatt vettük, ami az ellenfél kontráinál hasznos lehet. Csak ezután említették azt, hogy több poszton bevethető...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.14. 10:04


Elengedi a Roma ha a Liverpool kiperkálja azt az összeget, amit Monchi elégnek talál.

Nem Salah kérése rontja a tárgyalási pozíciónkat, hanem a hónap végéig megszerzendő pár 10 millió EUR. Akit szorít az idő, annak kell a pénz. Akinek kell a pénz, az úgyis eladja, ha kevesebbet kínálnak. Sajnos. Ez kényszerhelyzet. Monchi Salah és Rüdiger párosból válogat majd - állítólag - , hogy melyiknél közelíti az összeg jobban az elvártat. Úgyhogy az is lehet, hogy Salah csak júliusban mehet - akkor már nincs kényszer, jöhet más ajánlat is, lehet magasabb a vételár.
Meglátjuk!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.06.14. 10:03


F.Totti írta:Egyetértek, hogy az akár itt fórum szinten felmerült nevek közül EDF az egyik legjobb és mindenképp a legszimpatikusabb. Ne felejtsük el, hogy neki Tottival már nem kell megküzdenie. Bizakodjunk.


Tottival nem kell megküzdenie, ráadásul már korábban arról lehetett több helyen olvasni,
hogy Di Francesco Totti preferáltja és az ő keze is benne van abban, hogy végül EDF ül a kispadra.
Én nagyon nagyon örülök. A tegnapi igazolás meg kifejezetten zseniális.
No nem mintha nagyon ismerném a mexikói védőt, de egy olyan név, akiről még
véletlenül sem tettek említést a "dögkeselyűk". Nesze nektek... Írjatok csak, találgassatok csak...
közben csöndben én igazolok. Zseniális.
A Roma nem lesz bajnok, elnézve, hogy az Internél, Milannál milyen nevekkel dobálóznak,
talán a dobogó is kisebb csoda lenne, de elindulhat olyan irányba, hogy nagyon szerethető legyen.
Monchi, Di Francesco, reméljük Pellegrini és még egy-két fiatal olasz...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.14. 09:09


amúgy Salah kérte is az egyesülettől, hogy engedje el a Liverpoolhoz. ez sajnos kicsit rontja a tárgyalási poziciónkat.... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.14. 07:25


Az edzőváltás mindig kockázatos. Tök mindegy ki jön. Még Carlo sem biztos hogyműködne ilyen környezetben. Nagyon más, mint amihez szokott. Egyetértek, hogy az akár itt fórum szinten felmerült nevek közül EDF az egyik legjobb és mindenképp a legszimpatikusabb. Ne felejtsük el, hogy neki Tottival már nem kell megküzdenie. Bizakodjunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.14. 00:02


EDF-et egyszer már kirúgta a Sass, majd visszavette és bentmaradtak a Serie A-ban. Az a 6. hely azért komoly tett volt. Én a 16/17-es szezont érzem gyengének. Az elején még mentek a dolgok. EL selejtezőből is csoporkörbe kerültek, ahol az Atletico Bilbaot 3-assal küldték haza (ja hogy a Barca új edzője volt az...). Aztán sérülések és visszaesés. Szezon közepén volt egy olyan 10 meccses szériájuk, amiben 8 vereség és 2 döntetlen szerepelt. Lehet sérültekre fogni, de azért az komoly mélyrepülés volt.

Én nyitott vagyok. Igazából ki lett volna jó megoldás? Emery? Gasperini? Igazából egyetlen egy meggyőző név nem keringett. Azt tudjuk, hogy spanyol edzőknek errefelé nem sok babér terem. Egy tapasztalt, olasz, sőt római edzőt kaptunk. Kívánhat ennél jobbat egy Roma drukker?
Nézzük mit varázsol Monchi és mit rak össze EDF! Hagy lássam a fiatalokat végre a pályán! Ha a keret nagyobb része egyben marad, akkor az már nem rossz. Van mire építkezni. Ráadásul jövőre egy esetleges 4. hely is BL-t ér. Azt azért illene elcsípni. De egy lehetetlen Scudettoval is boldog lennék.

Ne felejtsük, hogy a 2. helyünket is részben EDF-nek köszönhetjük. Kétszer x-elt a Napolival, másodszor a bajnoki hajrában. Ismerjük a Napoli támadószekcióját...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.06.13. 23:05


Más körülmények, lehetőségek, elvásárok voltak akkor mint most. Amúgy szerintem Spall 4. helye az Udinese-vel kiemelkedőbb tett volt, mint EDF 6. helye (az idei 14.-et nem is akarom belekeverni). Spall egy olyan év után érkezett amelyben 3 (+Prandelli) edzőt fogyasztottunk el és a 8. helyen zártunk, az idei statisztikáinkat pedig mindenki tudja. Az első hatalmas előrelépés volt, már akkor is, a második majd kiderül. Mindenesetre félreértés ne essék, a legjobbakat kívánom neki, de finoman szólva is elég szkeptikus vagyok azzal kapcsolatban, hogy ez jó döntés volt és valahogy a hurrá hangulat nem fogott el.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.13. 22:43


amikor Spal a Roma edzője lett (először), ő is kb annyira volt befutott, tapasztalt edző, mint most EDF....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.13. 21:55


Di Francesco azért olasz edző. Olasz iskolából. A taktikai felkészültségével nem lehet baj. Csak az a kérdés hogy a Sassuolo-Roma lépcső mennyire lesz nagy neki. Ha nem nyomja agyon a média és a sztárkeret (Sass léptekkel), akkor jó lesz.
Biztos vagyok benne, higy nehezen indul majd. Kell a türelem és az eltökéltség. Ez lesz a kulcs.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.06.13. 21:49


Ami a felállást illeti, szinte mindig 4-3-3-at használtam. Én a 4 védős rendszert részesítem előnyben és csak vészmegoldásként használtam a 3 védős rendszert.

Én nem akarok vészmadárkodni, de ebbe már egyszer belebuktunk Rudival. Szerintem nagyon fog hiányozni Spall taktikai repertoárja
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.13. 21:33


Valakit tuti eladunk a védelemből. Én Rüdigerre szavazok. Jobb ugyan mint Fazio, de az argentinért komoly pénzt nem kapunk. Reméljük kicsi Flo rendben lesz. Akkor nem gáz hogy egy kétposztos játékos távozik. Jesus pont ezért maradjon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.13. 20:27


mcsabi írta:Nem Karsdorpot akartuk leigazolni? Vagy Fazio és Rüdiger is távozik jó pénzért?

faziot nem adjuk el, nálam a gerinc faziora, strootmanra, és perottira épül. a kapuba meg allison

amúgy tudjátok mi a durva, fazio /4, 5 milla/ és ez a mexicoi /5 milla/ került annyiba mint juan jesus/9-10 milla/....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.13. 19:12


Nem azt mondtam, hogy egy 29 éves védő nem jó. Persze - 30 körül érnek a csúcsra. Csak azt, hogy a piacon egy 30-31 éves védő nem sokat ér. Manolas és Rüdiger igazolásában is benne volt az, hogy 1-2 év múlva mehetnek 2x annyiért. Még talán JJ-ről is ezt gondolta Sab. Fazio és Vermaelen a tapasztalat, hogy legyen valaki aki pályára lép.

Kíváncsi vagyok arra is hogy mi lesz abból, hogy "and also help bring through some of the great young talent coming out of our academy" - amit Pallotta mondott. Mi az a néhány fiatal az akadémiánkról? Pellegrini mondjuk egy. És tényleg - 20 éves a srác Serie A tapasztalattal, nemzetközi kupa tapasztalattal és nagyválogatottsággal. Nem rossz.
Kíváncsi leszek, hogy ki lesz még...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.13. 19:03


csak azért tolom a képet, mert korszakos fontosságú :wink:
Kép
ez a két arc remélem garancia lesz a szép, vagy szerethető jövőre nézve
http://www.asroma.com/en/news/2017/6/ro ... head-coach
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.13. 18:51


Nos, mexikói srácnak én mindig örülök!
A főoldalon lévő képen látható mez rövidujjús változata is megvan. Mexikó a 3. kedvencem. Minden happy! :)
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... en-2574833
5 milláért meg is éri. Imádom az ilyen semmiből bejelentett igazolásokat!!! Nulla pletyka, bele a közepébe, bele az arcunkba! :) Helyes.

Védőként mondom, hogy a korral a rutin nagyon fontos. :) 29 évesen jó lesz ő.

EDF meg lehet bármi. Óriási siker, sima semmi, óriási bukás
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.13. 18:19


Most olyan jó érzéseim vannak.
Mint Zemannál voltak anno. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.13. 18:09


Na a legfontosabb kérdés kipipálva.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.13. 16:47

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.13. 15:16


Egy belső védőnél a 29 éves kor szerintem ideális. 33 éves koráig simán tudna a maxon játszani. 4 évet pedig ki bír ki nálunk? 5.7 millió nem sok mai vikágban. Mivel nem ismerem véleményt nem tudok róla mondani, de a kora egyáltalán nem zavar. Monchi korszak ezzel kezdetét vette.
Mivel ballábas három védős rendszerben ideális lehet(szélen is tud játszani). Kb egy JJ szintű igazolás. Kezdő/csere ember lesz szerintem. Éppen mit kíván az ellenfél.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.13. 14:46


1. A firkászok sötétben tapogatóznak Sab távozása után.
2. Morenot nem fogjuk eladni. Vagy ha eladjuk nem kaszálunk vele. 29 éves. Ha Manolas vagy Rüdiger marad, akkor jövőre vagy azután lesznek pénzzé téve. :D
3. Ha nem a kor számít, akkor biztos jó. :D Monchi a taktikához válogat állítólag. Bár lehet, hogy ez is kamu. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.06.13. 14:38


Golerzekeny Moreno, szerelni is jol szerel, bar vannak felelotlen megmozdulasai a 16-oson belul, lasd Shaw bokatorese.
Meglatjuk.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 34 vendég