Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.21. 20:19


http://metro.co.uk/2017/06/21/adnan-jan ... d-6725088/

ennyit én is adtam volna érte, akár zsákbamacska akár nem.....
remélem saqiri kamu....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2017.06.21. 18:05


10% a Cselzinek ?
Basssza meg , mi minden kib. játékosszerződésbe ilyen szarságokat teszünk bele ?

Pl. Manolas , ha eladjuk 2 éven belül akkor 40% Olympiacos , vagy a még durvább Nainggolan kölcsönszerződése .

Jött X összegért kölcsönbe opcióval X összeg a másik fele , de mivel jól teljesíttett a Cagliari 2X-et kért a 2. feléért .

Szétb.sz az ideg komolyan , milyen szerződéseket kötünk , bezzeg a Milan hozza el a jobbanl jobb jatekosokat ,
inyen 1-2 éves kölcsönre vagy nem kötelező megvételi opcival .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.21. 15:58


20 éves. De 20 évesen is láttam már jobb számokat. Persze ez sokat nem jelent.
Dzeko pótlót keresünk és valószínű hogy a bosnyákban látnak még 1-2 évet. Ha meg eladjuk, akkor úgyis jön valami komolyabb név a kezdőbe.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.06.21. 12:55


Milyen idos? Mert nem mindegy, hogy ezt 17 vagy 25 evesen tette.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.21. 12:46


Driussi mellett egy újabb név csatárba: Richarlison. 28 meccséből 8-at játszott végig a Fluminenseben. Ezeken 5 gólt szerzett.
Mint egy falat kenyér! :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.21. 10:50


Az csak annyit jelent, hogy tényleg jó játékos. :D Nem hiszem, hogy 3 év múlva ezért akarna majd 45 millióért csapatot váltani...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.20. 21:08


az meg van, hogy pellegrini ügynöke, a dagadék raiola, jaj nekünk
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.20. 19:51


Ha 20 körül vettük. 42-ért eladjuk. Akkor ha jól számolok, még 18 millió hasznunk is lesz rajta, ráadásul FFP-nek is megfelelünk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.20. 19:07


Az a profit az ért nem akkora Salahért. 10 %-át viszi a Cselszki a vételárnak:
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/roma-dalla-cessione-di-salah-al-liverpool-guadagnera-anche-il-chelsea/

Sabrakadabra!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.20. 16:40


Azt a helyet Berardinak csinálta. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.20. 15:48


Jól van, látom EDF megcsinálta a helyet Frederico Riccinek :)
(de viccen kívül, szerintem ő jobb, mint Verde.)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.20. 15:11


Jó ár ez Salahért. Sabatininek jó utódja lesz. Eladni ő is tudott drágán. :D
https://www.youtube.com/watch?v=OjjzB8qpYwc
Meg kell mondani azért ügyes. Mármint ezt így visszanézve, azért most igazolna hozzánk örülnék. :D De ekkora haszonnal megéri eladni őt. Kívánok neki boldog karriert és, hogy a Chelsea, Fio és mi utánunk végre találjon egy csapatot. Még csak 25 éves, mondjuk 30 fölött amikor a sebessége kopni fog, sajnos már átlagon aluli játékos lesz, de jelenleg a sebességével elég jó játékos. Szerintem egy áldott jó ember Momo ez a Szczesny show alatt is kiderült.

Amúgy Seri ha tényleg érkezik akkor szerintetek ki távozik? Strootman, Nainggolan, De Rossi biztos maradónak tűnik. Bár sose mond, hogy sose ha jön egy 60 millió Nainggolanért... De akkor valszeg Paredes távozik.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.20. 14:51


ja, zusammen 42 m € :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.20. 13:35


Di Marzio szerint Salah-ot eladtuk a Poolnak. Részletek később.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.20. 13:34


:lol:
Snatch, ezt a Di Francescó-s portrét elolvasva már-már olyan érzésem van, hogy nemsokára érkezik a scudetto. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.06.20. 09:02


Berardi még a tizenegyest is kihagyta ellenünk :D :mrgreen:

Amúgy meg nyugi srácok, az egy dolog, hogy mit írogatnak össze-vissza a firkászok, de nem nyeretlen kétévesek végzik a munkájukat Rómában sem...hogy csak egy nevet mondjak: Monchi. Dőljetek hátra és lazítsatok, mint a win98 telepítésénél...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.20. 07:38


Berardi 50??? Na ne hülyéskedjünk. Akkor sem, ha kiindulási alap. 19-20 évesen berobbant. Volt két zseniális szezonja. HA akkor valaki elviszi 50ért, azt mondom a potenciál miatt megérte. De azóta sérülések és közepes szezonok. Tavalyelőtt 8 gól, 8 gólpassz (11 sárga és 1 piros), tavaly pedig 10 gól, 11 gólpassz. Amikor berobbant volt 17 gólos szezonja is. Egyértelműen megtorpant. Simán kinőheti magát, de legalább annyi az esély rá, hogy megáll egy Guberti szinten. Na jó, legyen inkább Cerci vagy Borini.
A másik meg, hogy nekünk nincs még 30 milkánk sem játékosra. Akkor sem, ha Salahot eladjuk.

Imádnám, ha nálunk kötne ki, de ésszerű feltételekkel. Ez nálam valahol 20 M-nél végződik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.20. 05:50


berardival teljesen egyetértek, nemhogy 50et, de 30at se adnék érte, én is ugyanúgy gondolom mint te, sztem is túlértékelt, azt nem mondom hogy a fejlődése megrekedt, de nekem nem kéne, viszont politano statjait érdemes megnézni, évről évre többet nyújt, nekem ő kéne vagy caprari, de ettől nagyon gáz, nem tom kit adunk el a védelemből, gyakorlatilag visszautasíthatatlan ajánlat se manolasra se rüdigerre nem érkezett, a görögnél nálam 40 felett a visszautasíthatatlan, a németnél min 35.....
görög sajtó ugyan felvetette hogy a cselzi 48 millát adna érte, de ezt átvenni senki nem vette.
másik salah, oké eladjuk, az angol nyelvű pletykák szerint 45 milláért, míg az olaszok reálisabbak, vagyis örülhetünk ha 40et kapunk érte, én utóbbinak hiszek.

amúgy most qrvára nehéz megtippelni, hogy a védelemből kit adunk el, de vkit eladunk az tuti, bruno peres helyzete nekem nem tiszta, na most őt megvettük vagy mi?! ha meg, és a szerkezetbe nem illik, spánál se nagyon illett a végén, 13 milla luxus a padra....
de itt van rui is, megvettük?! ha igen, akkor adjuk el a napolynak, nem kell, nem jó....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.20. 00:28


Ebben a gyerekben viszont van fantázia. Magas, erős, bitang gyors jobb bekk, aki középen is használható. Csiszolatlan gyémánt - aprópénzért. BP helyén megérne egy misét, még ha csere is, mert idő kellene neki az biztos...
https://www.youtube.com/watch?v=dhisP3Bd6Rw

Ezekben a transzferekben hiszek. Soha nem jöttünk ki jól a drága játékosvételekből Lamela és Salak kivételével. Osvaldo pari, Iturbe bukta, BP egyelőre bukta, Gerson nem is játszott, Dumbó bukta.
Egyébként nem is tudom, hogy 25-öt mikor adtunk egy játékosért. Batistuta, Cassano, Montella... De ezek a játékosok akkor is értek valamit.
Dumbót és Iturbét odaadnám Berardiért. Pont 50-ért vettük őket, tessék. Ennyit ér nekem Berardi és nem többet. Nem tudok napirendre térni a téma fölött.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.19. 23:59


Az nem lenne meglepő, ha 12 m EUR-t kiadnánk egy jobb bekkért. Rendben is van, csak találjunk valami helyet BP-nek is.
Seri már kicsit meglepőbb lenne ennyi pénzért. 20 körül eddig mindig megálltunk. És igazából nem is tudom, hogy milyen posztra. Állítólag védekezésben felveszi a versenyt Paredes-szel, azaz nem jó. Ha nem DMC - Strootman, Ninja, Pellegrini - előrébb megvolnánk. Meglátjuk.

Berardinál a firkászok azt írják, hogy megkezdődtek a tárgyalások és 50-ről indul az egyezkedés.
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/mercato-roma-il-sassuolo-chiede-50-milioni-per-berardi-ma-la-trattativa-e-possibile/
50 m EUR! Ha Berardi 50, akkor Salah 150 m EUR. Vicc. Berardi tehetséges, de egy Insigne vagy Bernardeschi alatt marad. Sérülékeny, nem kifejezetten gyors, nem kifejezetten technikás, nem kifejezetten látom benne azt, hogy kiemelkedőt nyújtana nálunk. Még ha 20-at adnánk érte, akkor is kételyekkel lennék tele, hogy jó lesz-e ő itt egyáltalán.
Hozzuk vissza Verdét vagy ha pénzt adunk ki, akkor Politanot - még olaszok is. Egy holland csodát vagy egy ismeretlen indiánt. Egyáltalán nincsenek messze Berarditól. Félek, hogy Berardi egy újabb Iturbe lenne - sok pénz, magas elvárások, középszerű teljesítmény.

Találtam egy összefoglalót Berardiról. Fut, túlkomplikálja, magasan adja be, szerelik, utolérik, visszafelé cselez, passzol, de lefülelik. Ja, bemutat egy-két cselt, de nem ér a kapu elé vagy ha odaér is ront vagy szerelik. Ez alapján kellene leesnie az államnak? Túlértékelt! SES-ről vagy Perottiról jobb videót vágok össze, Salah pedig - összehasonlíthatatlan... Nem ismétlem magam, középesnél alig jobb Berardi.
https://www.youtube.com/watch?v=v241fKt51lg
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.06.19. 23:41


Azt is pletykálják, hogy az Inter vinné Nainggolant 50-ért, ez nyilvánvaló hülyeség.

Közben Radja görögföldön Ferenccel mulat, aki az asztalon táncol :D

http://video.gazzetta.it/totti-scatenat ... 0edb942b29
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.19. 20:10


no, akkor a cds-nek ne higgyünk, a holland nem járt romában, állítólag a játékossal megállapodtunk, de a feyenoorddal nem, mi 12 milla plusz bónuszt, az inter 16 milla plusz bónuszt kínál a játékosért....

viszont ami 100, hogy pellefrinit visszavesszük 10 milláért, és 5 éves szerződést ír alá....
seriről sincs megegyezés....

pletykálják még hogy ruit és skorupszkit vinné a napoly, pletykálják, hát vigyék!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.19. 15:29


F72Quadraro írta:...és egy Wayne Rooneyhoz mit szólnátok, mint Dzeko helyettese?
Már erről is olvasni... :lol:

a kopaszodó fehér egér :D nem bírná a klimát

amúgy ezt a serit csak nagyon pedzegetik, állítólag a barca is akarta, max 20 milláért, most aszongyák ő lesz monchi 2dik igazolása cirka 31-33 milláért :!: :shock: bakker az eszem megáll, ennyiért eladni szoktunk, nem venni.....
amúgy vicces lenne ha tényleg jöjje ennyi zséért, és vice derossi lenne, kizárt hogy az legyen, egy vagyonért a padra.

állítólag a holland karsdorp meg romába érkezett a cds szerint és orvosi és akár alá is írhat a romához....?!

ja, dimarzio szerint ezek nincsenek megerősítve
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.19. 12:21


A Serie A-ba nincs tutibb választás, mint egy öregedő angol :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.06.19. 11:49


...és egy Wayne Rooneyhoz mit szólnátok, mint Dzeko helyettese?
Már erről is olvasni... :lol:
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron