Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.23. 16:33


Nagyon felment az ára.
Jövőre Wolfsburg vagy Kína.
Viccelek amúgy, de ez lesz.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2017.06.23. 16:29


Dzekot senki nem akarja megvenni?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.23. 15:00


doumbia most kivételesen nem a roma sara, uis 21 gólt lőtt a bazelben, majd a bázel sportigazgatója férfiasan bevallotta, hogy azért nem éltek az opcióval, mert nem engedhetik meg maguknak.

de tegnapi szerint a sporting kötelező opcióval viszi, mondom tegnapi!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.23. 14:28


Legalább akkor már van 1 olyan szélsőnk akit kedvel. Perotti pedig jó játékos szerintem. Legalábbis használható, ez ideérkezése utáni első félévében kiderült.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.23. 13:37


cejas, Berardi szerintme rendben lenne, csak az ár kérdés. A srác ügyes. Jól lát, jól passzol. Nagyon más karakter, mint Salah. De di Francesco szélsői inkább ilyenek. Ricci, Politano, Sansone, Kurtic mind ilyen volt. Középen egy melák (Pavoletti, Floccari, Zaza vagy Defrel, aki mondjuk nem magas, de baromi erős), a szélen pedig sokat mozgó, szervezni és védekezni is egész jól tudó játékosok. De nem olyan sprinterek, mint Salah vagy SeS. A Sassuolo szélsők labdaérintéseinek komoly hányada a pálya közepén történik, nem az oldalvonalaknál. A két szélét sokkal inkább a középről kimozgó középpályások játszák be (a szélsővédőkkel együtt). támadásépítésben nagyon más játék ez, mint Spallettié. Pedig színtiszta 4-3-3 az alapfelállás.

Ha tippelni kellene, szerintem Perotti tuti kezdő nála.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.23. 12:22


Remélem nem Berardi formájában. Egy algír/francia/holland/belga akármi gyereknek jobban hiszek. Na de ne szaladjunk előre. Ha a Manolas ügylet lezárul a firkászok már nagyon várják, hogy végre a másik oldal is megmozdul és egy mexikói védő és két tinédzser igazolása után valamit villant Monchi.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.06.23. 10:36


Jaja, én is figyelemmel követtem Doumbia baseli teljesítményét és azért sok mindent el lehet mondani róla, de azt nem, hogy nem volt produktív. Tényleg nem értem, hogy hogy a rákba nem kel el a csávó. Jó, nem 30 milláért, de akkor is...

Amúgy meg Monchi személye lehet a garancia arra, hogy nem fogunk nagyon benyelni több ilyen Iturbe féle igazolást mostanában. Van koncepció, az tisztán látszik és Monchi ide hozatala is ezt igazolja, szóval annyira nem kell izgulni, hogy hülyeséget csinálnak.

Salahért pedig a 42+8 misi jó ár. Igaz hiányozni fognak a statjai, de biztosan van már alternatíva a pótlására valamilyen formában.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.23. 10:24


Gondolom Pallotta bácsi sem véletlenül erőlteti - egyelőre nyilatkozatokban - az akadémiánkat. Néhány éve átfordultunk erre a "hitelre veszek játékost" dologra. Azaz most kölcsön, jövőre fizetek - ja, de hogy FFP is van, akkor eladok gyorsan 2 jó játékost. Ez nem mehet így tovább, mert mindig futunk a pénzünk után. Én legalábbis remélem, hogy idén a nyári költéseket a BL pénz ellensúlyozza és leállunk ezzel a kölcsön+kötelező hülyeséggel, mert ha megint benyelünk egy-két Iturbe/Doumbiát, akkor húzhatjuk le a rolót.
Egyenesbe kell jönni. Lehet, hogy ezért erőlteti a helyi fiatalokat Pallotta.

A Doumbia dolgot egyébként nem értem. Nem tudom milyen a srác természete, de a Young Boysban 20-30-asával rúgta a gólokat, amiből csak keveset adott le a CSZKA-nál is. A Newcastle kitérő hülyeség volt, de most megint 20-at hintett a svájci bajnokságban, bajnokságig vezetve a Baselt. Ráadásul a BL-ben is lövöldözte a gólokat. Nem értem, hogy egy ilyen játékost miért nehéz eladni, miért nem kell senkinek. Iturbe zéró, de Dumbó változatlanul termeli a gólokat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.22. 22:59


Vazze ha Skriniar megér 27M-et az Internek, akkor Manolas 80at. Agyvérzést kapok az FFPtől. Tönkreb@ssza az elit után loholó csapatokat. A rohadt korrupt Platini öröksége. Juventino gyökér.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.22. 22:32


Xabee írta:Én am Salah-ot sem értem. A mi oldalunkról azt, h nem lesz helyette minőségi pótlás. Az ő oldaláról meg a perspektívát nem látom a pénzen kívül. Liverpool?? PL középmezőny teteje, FA kupa, nemzetközi szereplésre, bajnoki címre meg kb. 0% esély :roll: :shock:


továbbmegyek: én a Poolt sem értem, de ez legyen az ő bajuk :D Én örülök hogy távozott ennyiért. Megérte.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... do-2576569
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.22. 20:57


közben úgy fest, driussit elfelejthetük mi, az inter és a samp is, pozitív lett a doppingtesztje
amúgy rohadt jó, tegnap a footballitalia és dimarzio is 39 milláról írt salahról, ma már bónuszokkal 45, és manolast se boltoljuk el úgy fest, csak 30ért, a görög állítólag tényleg megegyezett a zenittel, de a roma és a zenit pár millán még birkózik egymással....

nyilván e 2 eladás a ffp miatt van/lesz.

az inter is ezért nem tud per pill igazolni, sőt ők tőlünk sokkal de sokkal rosszabbul állnak, uis a hónap végéig 50 millás bevételt kéne produkálniuk :)


......és most már hivatalosan is a pool játékosa salah, végül 42 milla plusz 8 milla bónusz a vége :)
http://www.asroma.com/en/news/2017/6/ro ... h-transfer
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.22. 20:39


Zsolti írta:Az oké, remus. A megdöbbenést az átigazolási célhelyszín és az összeg váltotta ki.
Amúgy meg a Napoli miért velünk alkudozik Mário Ruiról?


majdnem 1 éve írtam, rui miatt vettem elő, de ezt megint rá lehet húzni a mostani mercatora is, amúgy 3miila kölcsön, és 6 volt a kötelező opció, plusz 1,5 milla teljesítmény függvénye, ezt gondolom nem kell/jobban mondva kellett kifizetni, mert sérült volt, amúgy se tudta beverekedni magát a kezdőbe, ergo ha azt a pénzt megadja a napoly, amit beletoltunk, én már elégedett leszek...
amúgy tavaly vki írta, mielőtt megvettük 4 milla volt a traszferes értéke, most meg 7.

no, mario rui kezében roma sál, akkor ágyő dinnye.....kölcsön kötelező opcióval, ilyet is csak mi tudunk.....

egyszerűen vhol elképesztő, hogy végre valahára összeáll a csapat a bajnokság végére, mi meg kiárusítunk, mert kell a pénz.....tényleg elképesztő, hogy mennyire nem vagyunk képesek megtartani az embereinket, ehelyett minden évben igazolunk vagy fél tucat embert, és úgy megyünk neki a bajnokságnak, scudetto címszóval.......

mondjuk nálam a jövő évi scudetto ott eldőlt, hogy a bosnyák cigány a bundásokhoz ment, ha pogba marad, már az elején eldőlt a scudetto, és akárhogy is nézem alakul az olasz egyeduralkodó bayern, akarom mondani juve, szerencsénkre nemcsak nekünk a többi csapatnak se lesz sansza a scudettora.....

legújabb név az izlandi iparos, bjarnaszon, nálam az új bradley, sztem 99% hogy leigazoljuk.....

jah, amúgy szépen meg fogyatkozunk, ha igazak a pletykák, castan samp, ljajics celta, tán orvosin van, falque ha nem változott semmi, bika lesz, zukát és gyömbért se akarjuk megtartani....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.22. 20:02


"a pénzen kívül"....
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.06.22. 19:55


Én am Salah-ot sem értem. A mi oldalunkról azt, h nem lesz helyette minőségi pótlás. Az ő oldaláról meg a perspektívát nem látom a pénzen kívül. Liverpool?? PL középmezőny teteje, FA kupa, nemzetközi szereplésre, bajnoki címre meg kb. 0% esély :roll: :shock:
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.22. 18:55


Ez az egész Manolas story egy nagy félreértésen alapul. Megmondta a csávó hogy a Premier Leaguebe akar menni. Csak mi hülyék azt hittük az angolba...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.22. 17:13


Az oké, remus. A megdöbbenést az átigazolási célhelyszín és az összeg váltotta ki.
Amúgy meg a Napoli miért velünk alkudozik Mário Ruiról?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2017.06.22. 17:10


Nemrég téma volt, hogy valószínűleg Salahon kívül Manolas lesz eladva, mert elég rossz a természete a többiekkel.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.06.22. 16:50


30 millio? Zenit? He? Mi? :shock:
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.22. 15:46


Hmmm.
Ennyire pénzéhes lenne a görög...? Hogy bólinthat rá egy olyan a Zenitre, aki Premier League-ről és Real Madridról álmodozik?
Mert ha elmegy a Chelsea-hez, akkor megveregetjük a vállát, sok szerencsét kívánunk neki, tiszta a szituáció. De így...
Vagy ez is a tavalyi Pjanic-féle megoldás?
Salah mellé kell még egy eladás júl. 1-ig, hogy meglegyünk az FFP-ben?
Vannak itt fura dolgok, kérem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.22. 15:33


Az igazi kérdés az, hogy miért adjuk el? egyetlen ésszerű forgatókönyvet látok: rohadt magas a bérigénye és nem akarjuk annyiért magunkhoz kötni.
És itt jönnek azok a kérdések, amiket Feree feltett. Ez így elég szarul néz ki.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.22. 15:22


fradista romanista írta:állítólag megállapodtak, Putyinék 30 millióért viszik Manolast.
http://www.gazzettagiallorossa.it/2017/06/mercato-roma-corso-lincontro-monchi-lo-zenit-ballo-le-trattative-manolas-paredes-fazio/

nevetséges, vagyis nevetségesen alacsony ár, nem tom mi van itt, de elképesztő, salah 39 milla :o manolas meg csak 30 :o hol vannak az angol hülyék, akik alsó hangon is kipengetnek vagy 40et?! ráadásul manolas képes elmenni oroszba? tényleg ennyire nem kell angol földre? akkor hogy a faxba akarunk, tartjuk rudigert 40 millára?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.22. 15:20


állítólag megállapodtak, Putyinék 30 millióért viszik Manolast.
http://www.gazzettagiallorossa.it/2017/06/mercato-roma-corso-lincontro-monchi-lo-zenit-ballo-le-trattative-manolas-paredes-fazio/
(azért azt hittem, valami komolyabb helyre megy majd :bah: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.21. 22:54


Salah azért nagy érvágás, mert voltak ugyan meccsek, ahol semmi értelme nem volt a gyorsaságának, ugyanakkor a többi meccsen életveszély volt a gyerek és bizony ezzel a sebességgel és egy-egy elleni játékkal nagyon is a támadójátékunk lényege volt. Salah és Dzeko kettőse dominált az egész szezonban. Kíváncsi leszek a pótlására és remlem, hogy Berardit nem tudjuk megvenni...

Pallotta állítólag 2 dolgot szeretne nagyon:
1. Keretet mélyíteni, mert szerinte ezért versenyképesebb a Juve.
2. Fiatalokat beépíteni, főleg a saját akadémiáról.

Az 1. ponthoz simán illik Karsdorp leigazolása. Mondjuk a holland kezd, BP csere. Florenzi inkább gyógyulgasson. Salakot valami minőségi igazolással lehet csak igazán pótolni, mert egyébként csak számban leszünk meg. Gondolom még lesz távozó az első csapat környékéről, de ahogy Monchi mondta az eladás nem gond, a pótlás a lényeg.
A 2. pont pedig nagyjából Pinzolo környékén eldől.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.21. 21:37


állítólag nagyon nagyon közel vagyunk karsdorp leigazolásához, jobb bekk, jövő héten pont kerülhet az ügy végére, a játékossal már megállapodtak, most a feyenoorddal kell zöld ágra vergődni....adódik a kérdés, mi lesz peressel?!

amúgy elnézve a keretet, nem sok játékosra lenne szükség, inkább csak mélyíteni kéne a keretet....
nyilván kéne egy vice dzeko, ha jön pellegrini, és nem adjuk el :!: akkor a kpálya közepe is rendben lehet, aki kéne még, egy salah pótló, politano, és egy normális bal bekk, valamint allison mögé egy tartalék kapus, persze a távozókkal egyelőre nem számoltam, tuti lesznek, hátulról pláne...

ja és állítólag salah csakompakpúder 39 milláért juróban lép, de várjuk meg a roma közleményt, de mondtam én hogy reálisabb a 40 mint a 45 :(
és moreno csereként állt be a konfed kupán és lecserélték sérülés miatt, a csere cseréje :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.21. 20:30


http://romanews.eu/notizie-roma/frances ... roma-foto/
nagy az összhang
szeressük az ilyen pozitív képeket :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 52 vendég