Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.26. 22:51


feree80 írta:igazából van egy strinicsük és egy ghoulamjuk a bal oldalra, hidd el, én sem értem, mert mind2 játékos jobb ruinál, szal ez bezony szerelem, nem lehet más sarri részéről. :)


Kérdezd meg EDF-et Berardiról. Nálam Perotti és SES is jobb játékos, mint ő... De lehet, hogy nálam is a szerelem... :D

Az egyébként eeemééész-az-nyádba dolog, hogy lesérül Mario Rui, itt építgetjük, majd kijelenti, hogy köszi én megyek a Napoliba. A Napoli szépen pengessen 10 millát, ha kell nekik (a portugál vételára + fizuja + a kórházi számla), különben megy kölcsönbe ahova kell vagy a lelátóra és játszik helyette Pellegrini 18 évesen. Lúzerek vagyunk ha így elengedjük egy közvetlen vetélytársnak! Bezzeg a télen a Napoli Giaccherinit semmi pénzért nem adta volna.

Paredes meg állítólag hezitál az orosz üzlet kapcsán, mert maradna inkább a Serie A-ban - talán a Juventus egy lehetőség, találgatja az újságíró. Lúzerség numero 2. Ha egy játékos több pénzért lelép - ala Manolas - az egy dolog, de hogy itt kitalálják játékosok, hogy a legfőbb riválisunknál szeretnének játszani, az nálam a nonszensz kategória. Paredesnek is felajánlanám, hogy Zenit, PL, maradsz padra, kölcsön vagy lelátó. Mikor olvasok már olyat, hogy mondjuk Lemina (csak azért ő, mert egyesek szerint érdeklődtünk utána) kitalálja, hogy ő a Romában szeretne játszani és adja el a Juve, mire a Roma 8 milláért megveszi. Mert ha Paredes 2 hét múlva 15 körül kiköt a Juvénél, akkor Monchi idézete mi szerint "eladni nem probléma, jól venni a lényeg" kis korrigálásra szorul.
Mario Rui 10-ért Napoli, Paredes 25 m fölött Juve és azt mondom oké és fütyüljék ki őket minden meccsen az Olimpicoban és a Tor di Vallén. Vetélytársnak játékost soha, vagy csak nagyon jó áron! Ha más történik, akkor bénák vagyunk.

Ha az Ounas üzlet összejön 10 milláért, akkor abban nem az a bosszantó, hogy oda megy, hanem hogy mennyiért. A Nizza itt szivat minket 30 millánál Seriért, aki többek szerint még a visszavonult Totti szintjét sem üti meg védekezésben, a Karsdorp szagában pedig 20 felé tendál az ár (szerintem már a barátnőjét is beleszámítják a vételárba). Szélső 10-ért a fentiek fényében igen olcsó.

A kezdeti misztikum és villámháború (Moreno) után Monchi állóháborúban találta magát (Seri, Karsdorp, Manolas, Paredes, Mario Rui). Biztos, hogy fog ő még előhúzni játékost a kalapból (talán vide Dzeko - hacsak valaki nem felel meg EDF-nek a meglévők közül), de az elmúlt 2 hét nem sima bizniszt, hanem küszködést hozott. Mindegy is, van jó másfél hét Pinzoloig. Addig kell virítani!

Nainggolan esete még kimondottan érdekes. 29 éves és tuti, hogy 50-60 millát megérne valamelyik angol csapatnak. 1-2 év múlva már csak 20 körül. Pótolhatatlan! Nem úgy mint Pjanic, Radja tényleg. Vajon mi a fontosabb: anyagilag erősödni vagy megtartani a csapat gerincének 2/3-át. Pénz vagy jó szereplés?
Ha Salah, Manolas és Paredes megy, akkor az a szokásos. Ha Ninja is, akkor új Roma épül. Ismét...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.26. 22:27


Mario Ruiban én látom a jót. Nem a nagyon jót, de a Roma szinten jót. Ha lenne Emerson, akkor simán eladható, de így tartanám. Túl sok lesz a változás hátul. Igaz EDF szeteti a robusztusabb szélsővédőket. A tökmag meg tökmag. Nem az ő embere.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.26. 21:54


feree80 írta:úgy fest ounast elviszi előlünk a napoly(10 milla), baj nem baj, állítólag ő volt kinézve salah pótlónak.....

ugyan a milannal hozták szóba, de én megadnám érte a 30 millát, völler biztos segítene, ölég sok posztos játékosnak tűnik, lenne egy 10esünk
http://www.transfermarkt.de/hakan-calha ... ler/126414

rui megy a napolyba, az ár 7-8 milla lehet, doumbia fener vagy sporting, riccit meg 4,5 milláért végleg eladtuk a sass-nak. :(
politanora tényleg rámehetnénk.....
ezt a rengeteg belső védőt akiket bedobnak, nem igazán értem, mi a faxért?!

10 miliós játékos ne legyen Salah pótló. Oda egy klasszis kell majd. 20 évesen nagyon jó csere lehetne, de azért erős hogy ő fogja az 50 meccsen játékosunkat helyettesíteni.
Amúgy Calhanoglut már régóta nézem, hogy marhajó, eddig valamiért senki nem vette meg ami fura. Meglepne ha mi lennénk. Ő azért a pálya közepén érzi jól magát.

Gersonnal mi lesz szerintetek? Valószínűleg Monchinak és EDF-nek sem kell, mivel sehol nem olvasni, hogy vele is számolunk. Ellenben semmi hír arról se, hogy kölcsön lenne vagy végleg. :D Mivel középpályára keresünk embert oda nem kell. Viszont, a szélen meglehetne próbálni akár.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.26. 20:53


igazából van egy strinicsük és egy ghoulamjuk a bal oldalra, hidd el, én sem értem, mert mind2 játékos jobb ruinál, szal ez bezony szerelem, nem lehet más sarri részéről. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.26. 20:47


Lecuppantom magam, ha a Napolinak bejön Mário Rui szerződtetése.
Hysajnál is röhögtem, és kutya jó igazolás lett.
Úgy látszik, hogy az empolis szélsővédőknek Nápolyban a helye.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.26. 20:12


úgy fest ounast elviszi előlünk a napoly(10 milla), baj nem baj, állítólag ő volt kinézve salah pótlónak.....

ugyan a milannal hozták szóba, de én megadnám érte a 30 millát, völler biztos segítene, ölég sok posztos játékosnak tűnik, lenne egy 10esünk
http://www.transfermarkt.de/hakan-calha ... ler/126414

rui megy a napolyba, az ár 7-8 milla lehet, doumbia fener vagy sporting, riccit meg 4,5 milláért végleg eladtuk a sass-nak. :(
politanora tényleg rámehetnénk.....
ezt a rengeteg belső védőt akiket bedobnak, nem igazán értem, mi a faxért?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.26. 19:19


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ba-2577239
ha a klub nem akarja eladni, megmondta, hogy maradni fog, és ennyi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.26. 12:51


És akkor a Zenit ad legalább 20+7-et Paredes-ért?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.26. 12:09

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.26. 10:26


Mesa és Lemos a két új név. Lemost sokat nem láttam játszani. Az RM ellen egyszer a végén állt be időt húzni és ívelseket kifejelgetni, a Barca ellen meg zakóztak és igen szar volt. Nagyjából ennyit tudok róla, meg azt hogy Trigo örülne neki :)

Mesa technikás, örökmozgó törpe a középályán. Nem igazán látom nálunk mi lenne a szerepe. Állítólag a labdaszerzés a fő skillje, de a Real és a Barca ellen ez valahogy nem szúrt szemet. 10-12M-ás árral padra drága, Strootman és Radja mellett meg nem hiszem, hogy beférne. Ha Paredest eladjuk kb 20ért és veszünk egy 28 éves játékost a helyére 12ért, az nem igazán tűnik jó dealnek. Karakterre olyasmi, mint Sensi a Sass-ban. De Strootman akkor is jobb, sőt ott van Florenzi is. A középpálya jobb oldala elsősorban az övé lehet. Már ha Karsdorp érkezéséből és a Sassuolo rendszeréből indulunk ki.

Érdekes év lehet ebből. A padon Di Francesco, a csapatban DDR, Florenzi, Strootman, Radja, Pellegrini, Berardi, esetleg Politano is. Ez elég szerethetőnek tűnik :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.25. 13:50

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.25. 13:25


állítólag 60 milla plusz 7 milla bónusz lesz az ára manolasnak és paredesnek....

közben röködnek a nevek, a footbalitalia szerint mi fogjuk leigazolni pellegrit, igen azt a genoai gyereket
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.24. 22:26


1. attól függ mik a céljaink, de bánja kánya
2. majd aggódom tele zsebbel :wink:

egyik sem olyan játékos aki pótolhatatlan, és egyik sem olasz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.24. 21:48


Tényleg nem érnek ennyit, de
1. az összeszokottság sokat számít
2. még nem tudjuk kire költjük a bevételt.

Jó üzlet lenne, de szurkolóként nehéz csak üzletként kezelni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.24. 21:36


amíg ennyire túlfizetik a játékosainkat, addig egyszerűen nem lehet ezekre nemet mondani
értem én az érved F.Totti, de a 65 is sok a kettőért szerintem. Nem érnek ennyit. De Monchi jobban tudja majd.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.24. 18:33


Ha a pletyka igaz lesz, akkor 2 kezdő és az edző távozott. Itt tartunk most. Nehéz ezt pozitívan értékelni. Reméljük tényleg okosan igazolunk.
Egyébként én nem adnám el 70ért (65öt olvastam mondjuk) a két játékost. Egyszerűen azért mert megint túl nagy lesz a jövés-menés. Minden csapatrészből távozik alapember.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.06.24. 16:24


feree80 írta:és moreno csereként állt be a konfed kupán és lecserélték sérülés miatt, a csere cseréje :(

Nem lehetett túl komoly, újra ott a kezdőben.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.24. 12:57


A Manolas-Paredes párost 70-ért simán. Mehetnek is.
Mario Ruiért pedig perkálja ki a Napoli a 10 millát ha akarnak valamit.
Bruno Peresért még 12 millát ki kell fizetni, nem hiszem, hogy épkézláb csapatnak el tudnánk adni, ahogyan Skorupski is - igen - azért ennyire nem menő. Sajna Olaszországban van 6-7 olyan klub, aki megengedhetne magának ilyen transzfert, nemzetközileg meg mondjuk 30-40. Skorupskinál valami kölcsön boltot kell csinálni. Benassiért cserébe mondjuk.

Valahol igaza van Monchinak, hogy egyelőre - ha Manolast is beleveszem - 2 stabil kezdőt veszítünk és ez nem olyan vészes. A 100 milla fölötti bevételt pedig el tudjuk költeni. Csak remélem nem Berardi 40-ért jellegű ügyletekre...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.24. 11:56


kezd egyre érdekesebb lenni ez a mercato, tmw-s pletyka, 70 milla manolas és paredes :arrow: zenit
mondjuk már dimarzio is lehozta.....

karsdorp meg egyre közelebb.

skorupszkiért 10-12 millát szeretnénk kapni, ha sikerülne eladni, ennyié biztos nem, most épp vice allison diego alves lenne
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.24. 11:21

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.24. 11:15


Igen, kontráknál volt nagyon jó. Ezért épp azokról a meccsekről hiányzik majd nagyon, amik a legfontosabbak. Nagy része volt abban, hogy Dzeko gólkirály lett. Bárhogy nézem sokat gyengültünk. Rohadt FFP.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.06.24. 08:26


Trigoria írta:továbbmegyek: én a Poolt sem értem, de ez legyen az ő bajuk :D Én örülök hogy távozott ennyiért. Megérte.
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... do-2576569


Érdekes mondat a cikkből: "Az AS Roma támadója hosszú távú szerződést kötött új klubjával, amely nem közölte, pontosan hány évre írt alá."
Ezek szerint nemcsak az átigazolási összeget, de azt sem kötik már az orrukra hogy meddig tart a szerződése?

Egyébként én sem érzem tragédiának a távozását. Sok meccsen volt használhatatlan, lehet mondani hogy ő alapvetően kontrajátékos, betömörült védelem ellen nem annyira használható, de aki nem használható bármilyen meccshelyzetben az nem alapember.

Amúgy emberileg sem olyan akit nagyon hiányolok, hiszen hozzánk is úgy jött hogy átvert egy másik klubot.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2017.06.24. 06:50


Nagyon sajnálom,hogy eladtuk Salaht. Szerintem komoly veszteség.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.23. 16:49


Calabresi úgy néz ki, hogy visszatér. A Bresciában kezdő volt egész szezonban és arról jöttek hírek, hogy a szerződését se hosszabbítja meg és lelép a Bresciába.
Pont néztem a transfermarkt-on délelőtt és a csapatnál az szerepelt, hogy a Brescia megveszi fél milláért, a játékosnál pedig az hogy visszatér kölcsönből. :D

Ha fél milla volt a vételár, akkor mennyi volt a kontraopció? :D

http://romapress.us/2017/06/23/roma-retain-calabresi-brescia/

Marchizza kölcsönadása is érik az Avellinoba (szerintük), de állítólag a Roma ragaszkodik ahhoz, hogy Pinzoloba jöjjön még el. Egy pofavizit sohasem árt. Tele lesz az edzőtábor fiatalokkal. A válogatott játékosok egy része pihen majd, csak néhány renitens cipeli majd a vizeszsákot...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.23. 16:44


F.Totti írta:cejas, Berardi szerintme rendben lenne, csak az ár kérdés. A srác ügyes. Jól lát, jól passzol. Nagyon más karakter, mint Salah. De di Francesco szélsői inkább ilyenek. Ricci, Politano, Sansone, Kurtic mind ilyen volt. Középen egy melák (Pavoletti, Floccari, Zaza vagy Defrel, aki mondjuk nem magas, de baromi erős), a szélen pedig sokat mozgó, szervezni és védekezni is egész jól tudó játékosok. De nem olyan sprinterek, mint Salah vagy SeS. A Sassuolo szélsők labdaérintéseinek komoly hányada a pálya közepén történik, nem az oldalvonalaknál. A két szélét sokkal inkább a középről kimozgó középpályások játszák be (a szélsővédőkkel együtt). támadásépítésben nagyon más játék ez, mint Spallettié. Pedig színtiszta 4-3-3 az alapfelállás.

Ha tippelni kellene, szerintem Perotti tuti kezdő nála.


Azt olvastam korábban is, hogy Perottihoz maradásához ragaszkodik EDF. Akkor ezért. Hmmm... Ezek szerint a kontrából gólvágás Pellegrinire, Strootmanra és Ninjára marad. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég