Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.28. 11:29


jól értem, gonalons 5-5,5 milla lenne plusz bónuszok, ami egyezkednek?! mért ennyire olcsó?!
csúszik pellegrini aláírása, állítólag, meg ha jól láttam paredes mégis megegyezett a zenittel....

ounasra qrva kíváncsi leszek, még barasi, igen a franco is megszólalt, mekkora ász, szóval napolyi lesz :(

pelegrit buktuk, az inter viszi....
sztem az inter hazárdiroz az ffp miatt, ez a skrinar a sampból sztem nem nagy ász, mégis irdatlan zsét fognak adni érte, plusz 1 caprarit....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.28. 11:13


És passzolni hányszor láttad ezeken a meccseken? :)
A srác tele van önbizalommal és elég nagy arcnak tűnik. Ami persze előnyös, mert így felvállalja az egy-egyet, de sokat nem nyernek vele. Kicsit állítani kellene az arányokon és akkor tényleg használható lenne. Nekem jelenleg nem tetszik és már nem 18 éves, hogy simán változtatni lehessen a játékán.
Úgy általában szeretem az ilyen játékosokat (pl Perotti ezért az egyik nagy kedvencem vagy ugyebár Menez :)), de Deulofeu élcsapatnál szerintem inkább árt, mint használ.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: JOSBOMO Dátum: 2017.06.28. 10:47


Deulofeu szerintem nagyon jó én láttam többször meccsét, 1-1 be sokkal jobb mint Salah volt, kreativabb, vagányabb.
Szerintem jó lenne ő nekünk.
JOSBOMO
 
Hozzászólások: 272
Csatlakozott: 2010.10.22. 05:58

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.28. 10:03


Ezek közül senki nem kellene. Beleértve Karsdorp nőjét is. A focisták gyengék, a nő útszéli. Lássuk a mai adagot! :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.28. 09:46


elég gusztustalan alak ez a Karsdorp. A nője meg.... no comment :D
http://www.forzaroma.info/rassegna-stampa-roma/leggo/astrid-fa-gia-impazzire-la-sud/

amúgy Deulofeu is képben van megint, mint Salah-utód. http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/mercato-la-roma-non-molla-la-presa-su-deulofeu/ Meg Thauvin a Marseilles-ből http://romanews.eu/notizie-roma/roma-lerede-salah-puo-thauvin/

Manolasnak vitája támadt a ruszkikkal, egyelőre késik az orvosi vizsálata

És tegnap az u21 után Pellegrini aláírt! [url]http://romanews.eu/notizie-roma/firma-pellegrini-roma-2022/
[/url]
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.27. 22:28


mindjárt meglesz a következő új fiú. Gonalons a Lyonból. A "francia busquets", gondolom DDR váltótársának.
http://www.gazzettagiallorossa.it/2017/06/roma-gonalons-sergi-busquets-francese-la-leadership-nel-sangue-video/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.06.27. 17:44


Jetro Willems már egyszer képben volt, simán beférne szerintem és az ára se túl vészes + fiatal.

cejas írta:A Napoli szépen pengessen 10 millát, ha kell nekik (a portugál vételára + fizuja + a kórházi számla)

Úgy fest Monchi is hasonlóan gondolkodik, csak ő 10+2m-t kér :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.27. 17:07


nem ő van képben, hanem valami Willem a PSV-től.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.06.27. 17:00


mcsabi írta:Most még Dolberget kéne megszerezni az Ajaxtól és akkor szépen lefosztjuk a holland bajnokságot.

Nekem is ez jutott az eszembe, hogy kéne még valaki az Ajaxból is. És milyen praktikus hogy Strootman a szárnyai alá tudja venni őket, főleg a fiatal hollandot. Gyanítom hogy át lett ez gondolva.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.27. 13:56


Mint eddig: jobb oldali jolly joker.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.27. 12:22


Újra elől. Vagy ő lesz a cserekapus.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.06.27. 11:27


Moreno-t olcsóbban vettük meg, mint amit a TM-t ír. Karsdorp leigazolása valahogy jobban lelkesít mint Bruno Peres anno. Most még Dolberget kéne megszerezni az Ajaxtól és akkor szépen lefosztjuk a holland bajnokságot.

Vajon ha nem adjuk el Perest, hol lesz a helye kicsi Flonak a pályán?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.27. 10:40


A trqansfermark reális értéket ír. A piaci ár pedig a legújabb divat szerint magasabb. mondjuk nem tudom, akkor miért reális a német oldal száma :)

De tök mindegy. ez szerintem jó deal.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.06.27. 10:36


Nainggolan NEM fog elmenni. ezt vehetitek készpénznek is! megmondtam Strootmannál is. Vannak játékosok, akiknél biztos vagyok a maradásban, Radja is közéjük tartozik.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.27. 10:26


Hohó! Itt a második!

!http://romanews.eu/notizie-roma/live-fiumicino-karsdorp-atteso-roma-le-9-10-foto/

[url]romanews.eu/notizie-roma/live-fiumicino-karsdorp-atteso-roma-le-9-10-foto/[/url]

valamit nem értek: a transfermarket szerint a piaci értéke 9, de mi a cikk szerint 14-2-t adunk érte.... :o
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.26. 22:51


feree80 írta:igazából van egy strinicsük és egy ghoulamjuk a bal oldalra, hidd el, én sem értem, mert mind2 játékos jobb ruinál, szal ez bezony szerelem, nem lehet más sarri részéről. :)


Kérdezd meg EDF-et Berardiról. Nálam Perotti és SES is jobb játékos, mint ő... De lehet, hogy nálam is a szerelem... :D

Az egyébként eeemééész-az-nyádba dolog, hogy lesérül Mario Rui, itt építgetjük, majd kijelenti, hogy köszi én megyek a Napoliba. A Napoli szépen pengessen 10 millát, ha kell nekik (a portugál vételára + fizuja + a kórházi számla), különben megy kölcsönbe ahova kell vagy a lelátóra és játszik helyette Pellegrini 18 évesen. Lúzerek vagyunk ha így elengedjük egy közvetlen vetélytársnak! Bezzeg a télen a Napoli Giaccherinit semmi pénzért nem adta volna.

Paredes meg állítólag hezitál az orosz üzlet kapcsán, mert maradna inkább a Serie A-ban - talán a Juventus egy lehetőség, találgatja az újságíró. Lúzerség numero 2. Ha egy játékos több pénzért lelép - ala Manolas - az egy dolog, de hogy itt kitalálják játékosok, hogy a legfőbb riválisunknál szeretnének játszani, az nálam a nonszensz kategória. Paredesnek is felajánlanám, hogy Zenit, PL, maradsz padra, kölcsön vagy lelátó. Mikor olvasok már olyat, hogy mondjuk Lemina (csak azért ő, mert egyesek szerint érdeklődtünk utána) kitalálja, hogy ő a Romában szeretne játszani és adja el a Juve, mire a Roma 8 milláért megveszi. Mert ha Paredes 2 hét múlva 15 körül kiköt a Juvénél, akkor Monchi idézete mi szerint "eladni nem probléma, jól venni a lényeg" kis korrigálásra szorul.
Mario Rui 10-ért Napoli, Paredes 25 m fölött Juve és azt mondom oké és fütyüljék ki őket minden meccsen az Olimpicoban és a Tor di Vallén. Vetélytársnak játékost soha, vagy csak nagyon jó áron! Ha más történik, akkor bénák vagyunk.

Ha az Ounas üzlet összejön 10 milláért, akkor abban nem az a bosszantó, hogy oda megy, hanem hogy mennyiért. A Nizza itt szivat minket 30 millánál Seriért, aki többek szerint még a visszavonult Totti szintjét sem üti meg védekezésben, a Karsdorp szagában pedig 20 felé tendál az ár (szerintem már a barátnőjét is beleszámítják a vételárba). Szélső 10-ért a fentiek fényében igen olcsó.

A kezdeti misztikum és villámháború (Moreno) után Monchi állóháborúban találta magát (Seri, Karsdorp, Manolas, Paredes, Mario Rui). Biztos, hogy fog ő még előhúzni játékost a kalapból (talán vide Dzeko - hacsak valaki nem felel meg EDF-nek a meglévők közül), de az elmúlt 2 hét nem sima bizniszt, hanem küszködést hozott. Mindegy is, van jó másfél hét Pinzoloig. Addig kell virítani!

Nainggolan esete még kimondottan érdekes. 29 éves és tuti, hogy 50-60 millát megérne valamelyik angol csapatnak. 1-2 év múlva már csak 20 körül. Pótolhatatlan! Nem úgy mint Pjanic, Radja tényleg. Vajon mi a fontosabb: anyagilag erősödni vagy megtartani a csapat gerincének 2/3-át. Pénz vagy jó szereplés?
Ha Salah, Manolas és Paredes megy, akkor az a szokásos. Ha Ninja is, akkor új Roma épül. Ismét...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.26. 22:27


Mario Ruiban én látom a jót. Nem a nagyon jót, de a Roma szinten jót. Ha lenne Emerson, akkor simán eladható, de így tartanám. Túl sok lesz a változás hátul. Igaz EDF szeteti a robusztusabb szélsővédőket. A tökmag meg tökmag. Nem az ő embere.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.06.26. 21:54


feree80 írta:úgy fest ounast elviszi előlünk a napoly(10 milla), baj nem baj, állítólag ő volt kinézve salah pótlónak.....

ugyan a milannal hozták szóba, de én megadnám érte a 30 millát, völler biztos segítene, ölég sok posztos játékosnak tűnik, lenne egy 10esünk
http://www.transfermarkt.de/hakan-calha ... ler/126414

rui megy a napolyba, az ár 7-8 milla lehet, doumbia fener vagy sporting, riccit meg 4,5 milláért végleg eladtuk a sass-nak. :(
politanora tényleg rámehetnénk.....
ezt a rengeteg belső védőt akiket bedobnak, nem igazán értem, mi a faxért?!

10 miliós játékos ne legyen Salah pótló. Oda egy klasszis kell majd. 20 évesen nagyon jó csere lehetne, de azért erős hogy ő fogja az 50 meccsen játékosunkat helyettesíteni.
Amúgy Calhanoglut már régóta nézem, hogy marhajó, eddig valamiért senki nem vette meg ami fura. Meglepne ha mi lennénk. Ő azért a pálya közepén érzi jól magát.

Gersonnal mi lesz szerintetek? Valószínűleg Monchinak és EDF-nek sem kell, mivel sehol nem olvasni, hogy vele is számolunk. Ellenben semmi hír arról se, hogy kölcsön lenne vagy végleg. :D Mivel középpályára keresünk embert oda nem kell. Viszont, a szélen meglehetne próbálni akár.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.26. 20:53


igazából van egy strinicsük és egy ghoulamjuk a bal oldalra, hidd el, én sem értem, mert mind2 játékos jobb ruinál, szal ez bezony szerelem, nem lehet más sarri részéről. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.06.26. 20:47


Lecuppantom magam, ha a Napolinak bejön Mário Rui szerződtetése.
Hysajnál is röhögtem, és kutya jó igazolás lett.
Úgy látszik, hogy az empolis szélsővédőknek Nápolyban a helye.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.06.26. 20:12


úgy fest ounast elviszi előlünk a napoly(10 milla), baj nem baj, állítólag ő volt kinézve salah pótlónak.....

ugyan a milannal hozták szóba, de én megadnám érte a 30 millát, völler biztos segítene, ölég sok posztos játékosnak tűnik, lenne egy 10esünk
http://www.transfermarkt.de/hakan-calha ... ler/126414

rui megy a napolyba, az ár 7-8 milla lehet, doumbia fener vagy sporting, riccit meg 4,5 milláért végleg eladtuk a sass-nak. :(
politanora tényleg rámehetnénk.....
ezt a rengeteg belső védőt akiket bedobnak, nem igazán értem, mi a faxért?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.06.26. 19:19


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ba-2577239
ha a klub nem akarja eladni, megmondta, hogy maradni fog, és ennyi
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.06.26. 12:51


És akkor a Zenit ad legalább 20+7-et Paredes-ért?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.06.26. 12:09

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.06.26. 10:26


Mesa és Lemos a két új név. Lemost sokat nem láttam játszani. Az RM ellen egyszer a végén állt be időt húzni és ívelseket kifejelgetni, a Barca ellen meg zakóztak és igen szar volt. Nagyjából ennyit tudok róla, meg azt hogy Trigo örülne neki :)

Mesa technikás, örökmozgó törpe a középályán. Nem igazán látom nálunk mi lenne a szerepe. Állítólag a labdaszerzés a fő skillje, de a Real és a Barca ellen ez valahogy nem szúrt szemet. 10-12M-ás árral padra drága, Strootman és Radja mellett meg nem hiszem, hogy beférne. Ha Paredest eladjuk kb 20ért és veszünk egy 28 éves játékost a helyére 12ért, az nem igazán tűnik jó dealnek. Karakterre olyasmi, mint Sensi a Sass-ban. De Strootman akkor is jobb, sőt ott van Florenzi is. A középpálya jobb oldala elsősorban az övé lehet. Már ha Karsdorp érkezéséből és a Sassuolo rendszeréből indulunk ki.

Érdekes év lehet ebből. A padon Di Francesco, a csapatban DDR, Florenzi, Strootman, Radja, Pellegrini, Berardi, esetleg Politano is. Ez elég szerethetőnek tűnik :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég

cron