Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.07.04. 08:27


Nekem olyba tunik, a komplett :evil: vedelmunk ki lesz cserelve (megint) aztan floval meg emersonnal majd lesz valami....
Ja, igen, marad az inkabb kozepszeru fazio, meg a barcsak kozepszeru lenne juan jesus
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.07.04. 00:59


F.Totti írta:, Ha lenne egy 25 éves Tottink, ezzel a kerettel bajnokok is lehetnénk ;)

Van egy Florenzink ... Nindzsánk, Strocink... ők tudnak lelekesíteni, kinézbi a lelátóra, és ha van kedve DDR. Remélem lesz kedve!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.03. 18:22


Cserecsatár, szélső támadó, cserekapus és egy védő. (Mivel a középpályás megérkezett) mindenhol ezt olvasom van benne logika. Dzeko mögé kell valaki. Dolberg pl álom lenne. Szélső támadó is kell Salah helyére. Florenzi ennyi kihagyás után első félévben kb kuka lesz. Strootman is az volt, aztán belejött. Szóval Perotti és El Sári kevés. Középpálya szerintem megvan ezzel az öt fővel, plusz Florenzi jolly joker és még itt van Gerson is. Ha Mario Rui elmegy ami erősen valószínű, akkor kell a helyére valaki. Középső védő nekem nem kellene. Moreno, Fazio, Manolas, JJ elég, de a vezetőség szerint mégsem.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.03. 16:03


Lucas Moura-ról tárgyalt Monchi. Ő mondjuk k.rva jó lenne, de kétlem, hogy meg tudjuk fizetni.

Egyébként mik azok a hiányposztok? Rüdiger még nem igazolt el, de ne számoljunk vele. Azt sem igazán tudjuk, hogy Di Francesco marad a 4-2-3-1nél vagy 4-3-3-at játszunk majd. A 4 védőben mondjuk biztos vagyok, de jelenleg inkább a keret mélyítése a cél.
Alisson - Flo, Manolas, Fazio, Emerson/Mario Rui - DDR, Strootman - Pellegrini, Nainggolan, Perotti - Dzeko.
Alisson - Karsdorp, Manolas, Fazio, Emerson/Mario Rui - DDR, Nainggolan, Strootman - Perotti, Dzeko, Florenzi.

Mindkét rendszerre van kezdőnk. Kérdés igazából csak az, hogy Radja tud-e a szélen játszani. A Cagliariban sokat szerepelt ott. illetve Florenzi kérdőjel, de majd csak rendben lesz. Pellegrini eleinte szar lesz, de csapatban kell tartani. Jó kis letámadós focit tolunk majd. Kreativitás nélkül, de ne legyünk telhetetlenek.

Cserének szerintem Moreno túl jó (inkább Faziot látnám padon). Peres szituációs szélsőnek tök jó. El Shaarawy, Juan Jesus, Gonalons és Verde jó a padon. Nyilván lehet ezen erősíteni, d eakkor hol marad hely a primaverának? Nura, Calabresi, Capradossi, Seck, Sadiq, Ricci megérne egy-két próbát. Az "öregek" közül meg itt van Castan, Zuka, Gerson, Iturbe, Skorupski. Nem egy BL 8-as keret, ezt elismerem, de Roma szinten nagy baj nincs vele. 14-15 kezdő szintű játékos, 3 csereember és pár fiatal, meg a sitt. 3 saját nevelés a kezdőben, pár a padon és echte római edző. A csapat gerince meg együt marad. Nekem nem kell több. Indulhat a szezon!

Ha lenne egy 25 éves Tottink, ezzel a kerettel bajnokok is lehetnénk ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.03. 15:16


karsdorp 4 hét out
defrelről meg tárgyalunk, a sas 25 millát kér :)
foyth meg tán érkezőben, ergo újabb belső védő érkezik?! (vigyázz, kész távozik manolas?!)

ezek után qrvára kiváncsi vagyok, hogy hiány posztok mikor és kiket igazolunk?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.07.03. 14:35


Inkabb az ugynoknek kulon jo...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.07.03. 13:01


Nagyon tetszik! AZ egywsületnwk se rossz, a játékosnak meg külön jó. Végtére is eddig alapember volt az eddigi helyén!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.03. 12:36


cejas írta: Matekpélda a zöldkönyvből.


:D ezen de jót röhögtem, mikor végre leesett. Ezek szerint hasonló korosztály vagyunk.
Egyébként meg ilyen hülye záradákot még nem láttam. Ez egyenes út az eladásához. Ahhoz mérten fog váltizni az értéke, amennyit játszik. Azaz szépen leköveti a piaci értékét a kivásárlási ár. A kivásárlási ár célja nem a piaci ár feletti eladási ár? Ez így pont nem valósul meg. Ha keveset játszik olcsóért, ha sokat akkor drágáért vehető meg. Pont ahogy a vevőnek megéri.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.03. 11:29


Hát teljesen nem szar, mert igen bukhatunk vele. De ha nem viszi el senki nyáron onnantól kezdve a plusz 1 milliókkal akár 50 millió is lehet a kivásárlási ára. Az meg brutál. Salah aki az egyik legjobbunk volt nem ért annyit. Paredes aki fiatalként jó szezont futott, de nem volt kimagasló, na ő középszerű elkelt 25 körül.
Bármikor bárki befuthat és jó lehet. Jövőre még nem lesz meghatározó Pellegrini ez tuti és ha valaki leteszi a 30 millát lelke rajta. Bertolacci sem lett nagy zsugás eddig!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.07.03. 10:33


Nekem ebbol az egeszbol az jon le, hogy ha kozepszeru jatekos lesz akkor rajtunk marad, ha penge lesz, akkor az ertekehez kepest bagoert elvihetik.
Riola....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.02. 23:53


Na ezt az elméletet nem láttam még. Matekpélda a zöldkönyvből. Aszongya. Pellegrini kivásárlási ára 30 m EUR, ha játszik 20 meccsen legalább 45 percet. Ez az összeg csökken 1,5 m EUR-ral minden egyes olyan meccsel, ahol kevesebbet játszik és nő 1 m EUR-ral minden egyes meccsel, ahol többet játszik.
http://www.espnfc.com/club/as-roma/104/blog/post/3152143/romas-subtle-moves-for-lorenzo-pellegrini-rick-karsdorp-fill-gaps

Szóval ha összesen a következő szezonban 1 meccsen játszik 45 percnél többet, akkor másfél milláért vihető. Ha 38 meccset játszik, akkor 30+18=48 m EUR-ért vihetik.

Jó ez nekünk? Normál esetben Strootman-DDR-Radja a középpályánk. Pellegrini kiegészítő szerepben, hacsak hacsak... Strootman-DDR-Pellegrini. A többit kitaláljátok. Persze ebben az esetben Pellegrini a következő nyáron biztos távozó.

Olvastam olyan véleményt, hogy Salah eladása fedezte az FFP követelésit. Minden további eladás azt szolgálja, hogy jövőre ne határidős ügyletekkel nyissunk, azaz ne legyen kényszer a júniusi eladás, hanem adjunk el most júliusban és vegyünk is most. Ugyanez jövőre. Jól hangzik, hiszen egyenesbe hozza a mercatonkat és nem kell mindig futnunk a pénzünk után. Ugyanakkor nem lenne jobb megoldás az, ha Salah eladása után senkit sem adnánk el - akit nem akarunk, azaz aki érték - hiszen a BL-ből úgyis bejön 40-60 milla? Ez elég a folyó kifizetésekre és jövőre se kell nagyon a csapathoz nyúlni stb. stb.

De hát ez nem menő. Egy a biztos a csapat. A többi mind változó.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.02. 19:43


A Primavera az örök remény. Bár sokszor hiábavaló, de amíg pislákol, addig érdemes nézegetni.

A szőke középpályásra nem emlékszem tisztán, de lehet hogy Ciciretti volt - aki éppen 23 éves, és a B-ből A-ba vezette a Beneventot 6 góllal és 12 assziszttal. Vagy talán Matteo Ricci, aki szintén szép szezont zárt a Perugiával és most állítólag a Crotone vinné kölcsönbe.
Idővel kijön a tehetség, ha nem hagyja abba a játékos. Persze a különbség ott van, hogy valaki Serie A játékos vagy olasz válogatott/nemzetközi "sztár". Van különbség, tény.

Szerintem jövőre több rotálás lesz és nem fog Dzeko orrvérzésig játszani. Szerintem lesz lehetősége a "helyettesének" is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.02. 13:22


Hunszi írta:
Jó eséllyel Dolberg lesz a befutó Dzeko mögé. Ment a hivatalos ajánlat már az Ajaxhoz, szóval szerintem csak idő kérdése s megegyezés születik.

minek nekünk dolberg? bírja a padot dzeko mögött?

sokkal inkább hiszek egy defrelben vagy mondom falcinelli, arra a szerepre pont jók lennének.
cejas írta:feree80 nem olvasta a Primavera topicot. :D .


szép és jó, hogy követed, annak idején én voltam az, aki a primaveráról elkezdett írni, de beláttam, semmi értelme, az hogy vki a primaverába jó, semmit nem jelent, 1 dolog számít, kölcsönadod, és ott él a lehetőséggel, játékpercet horcol ki magának....szal szép és jó dolog minősíteni őket a többi primaveráshoz képest, de mondom semmit nem jelent.
ott van pölö barba, a primaverába qrvára nem lógott ki, felfelé biztos nem ,és ahhoz képest már stutgartot is megjárta, holott asszem volt mellette egy somma nevű belső védő, aki qrva jó volt, és ő hol van most?!
vagy itt van antei, rohadt jó volt a primaverába, most meg ismét csapatot vált, talán cagliari lesz belőle....
meg volt állítólag egy szőke kpályás, aki eldöntötte a primavera kupadöntőt néhány évvel ezelőtt, sztem most 3ad v 4ed osztályban toltja, vagy dimariano, aki qrva nagy sztárnak kiáltottak ki, azt se tudom hogy hol van per pill....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.02. 09:32


Szerintem nincs visszavásárlási záradék, csak néhányan biztosak benne, hogy mi fogjuk megvenni őket és akkor van 50 % árengedményünk.
Egyébként ki mondta volna meg 2 éve, hogy Pellegrini ilyen jó lesz. És Adamo vagy Battaglia miért nincs sehol?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.02. 08:56


cejas írta:feree80 nem olvasta a Primavera topicot. :D A feltűnően jobblábas Frattesiről. :D

Állítólag semmi visszavásárlási záradék nincs Frattesi és Marchizza szerződésében.. .

Ezek szerint Monchit is zavarja az a bal láb :)
Kíváncsi leszek mi lesz a srácból. Jó lenne ha maradna opciónk rá. Benne van a "nagy jó". Pontosabban ha benne nincs, akkor én másban sem igazán látom. Tumminelloékból lehet stabil serie a-s játékos, de Roma szinte nyerőember valószínűleg nem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.02. 08:11


feree80 írta:
bence írta:Kene egy minosegi balhatved, egy Dzekot cserelni tudo nem rossz csatat, illetve legalabb egy szelso tamado.

osztom, ez a minimum, balhátvéd tényleg legyen minőségi, most alberto morenot dobták be, de kétlem hogy salah után a pool emberi összegért eladná, írtak strinicsről is, gondolom rui ellentételezése nem lenne ölég rá, ruitól jobb, de ne ez legyen a mérce, szélső támadó posztra nálam továbbra is politano, míg csatár posztra gondolom visszatérő név defrel, bár én néztem ez a falcinelli gyereket, nem lenne rossz, és rnak vmi benedettot is, aki argentin, 15-20 milla árral....

ja, ugyé pali mondta, hogy jobban meg fogjuk becsülni a saját neveléseket, olyannyira ugye ricci 4,5 milláért lett a sassért, most meg marchiza és vmi frattesi is oda tart, ami érdekes, a számomra hót ismeretelen frattesiért 5 millát míg a másikért 2,5-3 millát zsebelhetnek be, ergo qrvára meg van becsülve a made in roma product.

Zsolti írta:Még záros határidőn belül kellene valamit kezdeni az Iturbe, Mário Rui, Vainqueur, Castan, Zukanovics, Gyömbér hatossal, és utána irány előre.

gerzont kihagytad, amúgy rui 100 hogy lép, venkörre volt érdeklődő, meglátjuk, sztem castan is lép.....
a többivel nem tom mi lesz, közös megegyezéssel fel kéne bontani a szerződésüket....


Jó eséllyel Dolberg lesz a befutó Dzeko mögé. Ment a hivatalos ajánlat már az Ajaxhoz, szóval szerintem csak idő kérdése s megegyezés születik.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.07.01. 22:51


cejas írta:Állítólag semmi visszavásárlási záradék nincs Frattesi és Marchizza szerződésében, csupán az, hogy ha a Sassuolo eladja őket, akkor abból 50 % a Romaé. Vagyis a Roma-Sassuolo tengely a közös nevelésről átváltott a közös profit vágányra.

https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... tmw=989512
Itt mintha azt írnák, hogy van.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.07.01. 22:51


Inaki Williams, na ne... buta mint a tök, na érte egy centet sem. alapvetően lehetne jó játékos, adottságok alapján, de ésszel sajnos nincs megáldva. ez egy bilbaoban elmegy, laliga középmezőnyben oké de pl BL-ben egy forintot nem érnénk vele. sok athleti meccset megnéztem z elmúlt években, ő az a hatalmas tehetség, akiből soha nem lesz semmi szvsz.
de persze ha idejön és EDF megneveli, nem leszek boldogtalan :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.07.01. 22:33


Karsdorpról azt olvastam, h. annyira rutinműtét lesz, h. utána simán mehet az edzőtáborba

új név előre: Iñaki Williams
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.01. 22:16


Manolas visszatáncolásával és Rüdiger hirtelen eladásával két analógia jutott eszembe.
1. A szovjet hadifogolyoszlopoknál tartottak mindig népszámlálást és ha hiányzott ember, akkor a mezőről, innen-onnan hozzácsapták a hiányt (akik nyílván megszöktek). A lényeg, hogy számban meglegyenek.
2. A másik a "nem baj van másik".

Mintha csak cserélhetőek lennének az emberek a piacon. De lehet, hogy fereenek van igaza és Manolas is megy. A Roma nem szupermarket, hanem egy webshop vagy 0-24 kisbolt? Eddig 2 alapember (Rüdigert ide számítom) és 1 sztenderd csere távozott. Érkezők tekintetében én is a védőt, szélsőt és Dzeko cseréjét hiányolom, de meglátjuk...
Várom a slepp további értékesítését akár nulla pénzért is (Iturbe, Kevin Mendez, Gyömbér stb.).

Nekem az a kérdésem, hogy ki lesz ott Pinzoloban, mert Moreno nem, hiszen most játszott a Konfederációs Kupán, Karsdorp nem, mert hétfőn műtik, Gonalons nem, mert csak 10-e után csatlakozik, Pellegrini nem, mert most jött vissza az U21-es EB-ről. Szóval új vételek kilőve. A régiek közül, akik válogatottban játszottak szintén kiesnek... Szóval akkor a sok kölcsönből visszatérő lesz ott? Skorupski, H'Maidat, Calabresi, Capradossi, Gyömbér, Verde, Ponce, Kevin Mendez stb.??? Plusz Nura, Florenzi, Perotti??? Érdekes.

A napokban érkezik dagi Raiola Luca Pellegrini ügynöke hosszabbításról tárgyalni. Kötelező kivásárlási záradékot ne felejtsünk el írni az új doksiba!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.01. 21:56


feree80 nem olvasta a Primavera topicot. :D A feltűnően jobblábas Frattesiről. :D

Állítólag semmi visszavásárlási záradék nincs Frattesi és Marchizza szerződésében, csupán az, hogy ha a Sassuolo eladja őket, akkor abból 50 % a Romaé. Vagyis a Roma-Sassuolo tengely a közös nevelésről átváltott a közös profit vágányra.

Money, money, money... Nem tudom, hogy Pallotta, mire gondolt az akadémiánk növendékeivel kapcsolatban. Soleri, Frattesi és Marcizza már nem... Ki lehet innen esélyes? Tumminello és Pellegrini maradt, Bordin nem hiszem... Bár gondolom inkább a tapasztaltabb, kölcsönből visszatért játékosokból lesz válogatás (Calabresi, Capradossi és remélem Verde...).
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.01. 21:42


Frattesi k... a jó. Messze a legigéretesebb u játékosunk. Mit tudni a szerződéséről?
Nem rossz dealek eddig ezek, de attól nem leszünk jók, ha jól adunk el.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.07.02. 08:49-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.01. 20:33


bence írta:Kene egy minosegi balhatved, egy Dzekot cserelni tudo nem rossz csatat, illetve legalabb egy szelso tamado.

osztom, ez a minimum, balhátvéd tényleg legyen minőségi, most alberto morenot dobták be, de kétlem hogy salah után a pool emberi összegért eladná, írtak strinicsről is, gondolom rui ellentételezése nem lenne ölég rá, ruitól jobb, de ne ez legyen a mérce, szélső támadó posztra nálam továbbra is politano, míg csatár posztra gondolom visszatérő név defrel, bár én néztem ez a falcinelli gyereket, nem lenne rossz, és rnak vmi benedettot is, aki argentin, 15-20 milla árral....

ja, ugyé pali mondta, hogy jobban meg fogjuk becsülni a saját neveléseket, olyannyira ugye ricci 4,5 milláért lett a sassért, most meg marchiza és vmi frattesi is oda tart, ami érdekes, a számomra hót ismeretelen frattesiért 5 millát míg a másikért 2,5-3 millát zsebelhetnek be, ergo qrvára meg van becsülve a made in roma product.

Zsolti írta:Még záros határidőn belül kellene valamit kezdeni az Iturbe, Mário Rui, Vainqueur, Castan, Zukanovics, Gyömbér hatossal, és utána irány előre.

gerzont kihagytad, amúgy rui 100 hogy lép, venkörre volt érdeklődő, meglátjuk, sztem castan is lép.....
a többivel nem tom mi lesz, közös megegyezéssel fel kéne bontani a szerződésüket....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.07.01. 18:28


Nagyon nem rossz üzlet, Paredes árából jött Pellegrini, Gonalons és még maradt 8+5 milla
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.01. 16:49


No akkor Paredes hivatalosan is Ruszkiába ment 23+4 millióért.
Nem rossz üzlet ez.
Hétfő-kedd, Rüdiger mínusz. Az a transzfer is vállalható összeggel fog zárulni.
Csak azt nem értem, hogy miért kell 10-éig várni a Gonalons-biznisz hivatalossá tételével.
Peregnek az események. Nekem ez tetszik.
Még záros határidőn belül kellene valamit kezdeni az Iturbe, Mário Rui, Vainqueur, Castan, Zukanovics, Gyömbér hatossal, és utána irány előre.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 47 vendég