Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.15. 13:31


Néhány észrevétel az erősödő Milannal kapcsolatban:
- Montella eddig az összes csapatával hozta azt az eredményt, ami megfelelt az adott keret erősségének. Nem jó edző, mert többet nem tudott, de ha a Milan kerete rohadt erős lesz, akkor Montella is ennek megfelelően szerepel majd velük. Luis Enrique nem jó edző, de azért egy Barca kerettel nehéz két év alatt legalább 1-2 címet nem begyűjteni. Egy erős keret sokat nyom a latban.
- Ez az ffp nekem is szurja a csőröm. Majd megnézem a végét, de kb 150 milla minuszban lehetnek és olyan fizetésekről van szó, amiről mi csak álmodunk. Eleve nem értem, hogy egy klubnak (Roma) miért nem éri meg a fizuemelés (1-2 milla plusz per év), helyette uj játékost vesz és bizonytalanabb helyzetbe sodorja magát.
- Bonucci a Juve legjobb védője. Pont. A védelem a Juve legerősebb pontja. Pont. Ezért utaljuk Bonuccit és nem másért: rohadt jó és a riválisnál játszik. Az olasz válogatottban nem utáljuk. Miért nem mi hozzuk el? Ja sokat keres. Miért tud a Milan több fizut adni ha a Money League alapján a bevételünk kb ugyanannyi...
- Az Inter valahogy mindig túlértékelt játékosokat vett és az öltözőbők is ki lehetne cseszni onnan néhány makkarcút. A pénz nem minden, lásd Inter, MU. De pénz nélkül nem is megy. Bayern, PSG, Barca, Cselszki, Real... Igazoljuk le az egocenter CR7-et, ugysincs szélsőnk. Nekem jó lesz.
- Emlékeztek hogy lettünk bajnokok? 100 millat belepumpált az öreg a csapatba és vettünk 3-4 egyénieskedő "szart".

Óvatosan a Milannal. Én inkább irigy vagyok, mert olyan játékosokról van szó akikre éppen lenne lehetőségünk vagy sohasem. Nem értem, tiltsák el őket az európai kupakbol a következő 5 évre.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.14. 15:35

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.14. 15:29


Nem, feree, dehogy. Csak olyan furcsának tűnt az egész. Olyan kábé, mintha Marchisio fogná magát, és holnap hozzánk igazolna.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.14. 14:31


Trigo.
betettem :D :D :D

Zsolti.
e bezony szerelem, bonucci szerelem?! lexarni magasról, én rühellem, csak úgy mint chiellinit. :wink:
mondjuk a bundásoknak úgy helyzet, serie a-s csapat szipkáz tőlük meghatározó játékost, ez még szokniuk kell, :D mi már tudjuk hogy ez milyen. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.14. 14:12


De legalább tomm örülne. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.14. 13:52


Itt inkább arra kell figyelni, hogy egyes források szerint Manolas fogja pótólni Bonuccit...ez esetben meg ennek a keringőnek mi isszuk meg a legjobban a levét.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.14. 13:14


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2580537
Bonuccinak állítólag rendkívül rossz a kapcsolata Massimiliano Allegri vezetőedzővel.
na mit mondtam, az asszony :D :D :D :D :D

egy hsz alatta :
miért hihetetlen ez? nekem is volt olyan női főnököm, akihez az volt az utolsó mondatom, hogy "nőt meg nem ütöttem meg, de te nagyon közel állsz hozzá, úgyhogy szevasz"... nem kell ebből ügyet csinálni, nem jönnek ki, így az egyik elmegy... nagyon sajnálom, tényleg az egyik nagy kedvencem volt a mostani jivéból, de ez van...
:D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.14. 13:06


Mivan ha csak simán megunta s új kihívások után akar nézni? Nem mellesleg a családja miatt marad olasz honban, a gyerekét is nemrég súlyos betegséggel műtötték stb. Akár ez is lehet a dolgok mögött, hogy változtatni akar az életén. Amikor a fia megbetegedett elmondta, hogy azon is elgondolkodott, hogy befejezi a focit. Lehet ha a kisrác imádja Milánt vagy ott van valami, ami miatt neki menni kell stb. Millió egy variáció van, de jó eséllyel csak az, hogy változtatni akart XY dolgok miatt és nem a Juvéval van baj.

Csak gondolj bele...a fia elsírta magát a Scudetto dijátadón, mert, hogy felkellett vegye a Juventus mezét, mivel Torino drukker, sztem simán lehet ebben valami és mivel a műtét után megijedt, hogy elveszítheti a fiát és a család a legfontosabb, ezért lehet most mindent megtesz, hogy az ő kedvében járjon. Egy biztos, tuti, hogy nem a pénz volt a motiváló erő.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.14. 13:05


Zsolti írta:Esküszöm nem hagy nyugodni ez a Bonucci-transzfer.

sajnállak, hogy ilyennel izgatod magad :D én olyan ívben lesz*rom, hogy el nem tudom mondani :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.14. 12:57


bármi lehet mindig egy ilyen háttérében - lásd Alves
lehet Allegri lecsapott az asszonyra - sose lehet tudni

de egyelőre ez még csak találgatás hogy megy nem? Hiszem ha látom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.14. 12:49


Esküszöm nem hagy nyugodni ez a Bonucci-transzfer. Vajon miért hagyja el a Juventust a Milan kedvéért?
1. A klub jó pénzt kap érte, most még megéri eladni. (2021-ig van szerződése, tehát nem az utolsó éve jött volna a Juvéban. És amúgyis, önmagában a klub akarata kevés.)
2. Megkínálták egy finom szerződéssel. (Önmagában szintén kevés, ehhez kell a Juve beleegyezése is.)
3. Megcsömörlött a klubtól. Környezetváltozásra van szüksége. (Ezt kábé kizárom.)

Szóval a Juve sem nagyon visszakozik, a védő is menni akar. Valami nem stimmel itt nekem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.14. 12:30


Az jó, ha levásárolják a Juvét is, mert így csak kiegyenlítődnek az erőviszonyok :D a Milán bejön 3. helyre, de inkább 4, a Juve meg annyit gyengül, hogy bajnokok leszünk jeeee :lol: (szép álom :P)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.14. 10:18


„Már az elején rengeteg problémám volt Torinóban, nem tudom ezt máshogy fogalmazni, nem értettek meg sem a pályán, sem azon kívül…” – mondta a L’Équipe-nek Alves, aki részletesen kitért arra, mi zavarta a „zebráknál”.
„Időbe telt, hogy összerázódjon a csapat, de én pont ezért kerültem oda, ez volt a feladatom, hogy összehangoljam a csapatot az öltözőben is. Az eredmények jöttek, de nem javult a helyzet. Nem vagyok őrült, nem akarok minden szabályt megváltoztatni, de azt nem tudtam feldolgozni, hogy a Juvénál megtiltották, hogy zenét hallgassunk az öltözőben. Nekem ez így nem megy, én nem tudok zene és tánc nélkül élni” – indokolta távozását a brazil.

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... tt-2580499

nagyon meg tudom érteni, hogy ha van egy kis ok, ami idővel egyre jobban b.sztat, végül akkora baj lesz, hogy emiatt távozol :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.14. 09:44


amúgy igen, én is így vagyok ezzel, hogy míg Montella a Milan edzője, addig nem kell aggódni. Sőt, szerintem akkor sem kellene, ha nagyobb kaliber ülne a kispadon, mert hiába tűnnek ezek a nevek egyenként jónak, kiemelkedőnek, nem azok. Egy rakás önelégült s*ggfejjel nehéz lesz jó csapatot csinálni.

Az inter is megelőzi majd őket Spallettivel, az tuti. Remélem a Romát azért nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.13. 23:11


amúgy jah, ettől a Milantól én nem tartok még most sem.
Persze lehetnek csodák, hogy a sok egész jó környékű kukákból bányászott kajamaradék hirtelen összeáll egy szép vasárnapi háromfogásos ebéddé, de azért erre kicsi az esély.

off:
helyedben betenném a dk serie topikba, vajh hányan ugranának rád?! :)
már a jelszavamat se tudom :D (de te berakhatod tőlem :D )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.13. 23:03


Majd ha lesz edzőjük is, akkor ráérünk majd félni tőlük. Az Internek sajnos már van. Jó nagy pofára esés lesz a Milannak ilyen bevásárlás után az 5-6. hely. Meg azoknak a majmoknak is, akik odaigazoltak. 2 év BL nélkül :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.13. 21:17


Trigoria írta:
nem is értem, kiürültek a kukák a szupermarket mellett, és véletlenül nyitva maradt annak ajtaja? :D
...


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: degeci vagy :wink: :lol:
amúgy biglia is megvan nekik
helyedben betenném a dk serie topikba, vajh hányan ugranának rád?! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.13. 21:16


Így van. De miért menne Bonucci a Milanba? Elképesztő, hogy ezek egy nyár alatt szétvásárolják magukat. Aubameyangra is van sanszuk, beszarok. Ennyi lenne a pénz hatalma. De hogy a tökömbe van nekik ennyi? Szomorú ezt látni. Mi meg itt évről évre tervezgetünk az amerikaiakkal (és jobban is szerepelünk, mint a Milan, tegyük gyorsan hozzá), de bombaigazolásunk nem volt, nem is lesz. A Milannak lesz, sajnos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.13. 21:14


jaja
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ir-2580357

nem is értem, kiürültek a kukák a szupermarket mellett, és véletlenül nyitva maradt annak ajtaja? :D

sn: óóó óóó Afrika....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.13. 19:54


A Milan állítólag 30 milliót ajánlott Bonucciért, a Juve 40-et kér. A Milan Romagnoli és/vagy De Sciglio bevonásával csökkentené az árat, a játékosnak pedig 7 milliós fizetést adna. :shock:
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.13. 12:41


ugyan még nem Serie A, de legalább olasz foci...:)

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ta-2580269

"szimpatikus" fiatal játékos... :evil:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.12. 21:55


Fura volt hogy padra szorult. A szezon elején jó volt, de túl sok BM meccset nem láttam. Gondolom védekezésben kevés. Reméljük az is marad.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.07.12. 05:17


Remelem nem viszi tobbre, mint munchenben: jo, de semmi tobb....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.12. 00:37


A Juve Douglas Costa deal mocsok jó a mocskoknak. Az egyik kedvenc jatekosom ráadásul :(
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2017.07.11. 23:34


Ne vicceljetek, nekem megtiszteltetés!:)
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég