Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.07.16. 19:24


Basszus tenyleg!
Ing-zako egy focistan onszantabol! Ilyet.....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.16. 12:55


nézegetem ezt a török gyereket, akiről bevallom eddig egy szót sem hallottam, semmit nem tudtam róla. de ahogy látom, ő azért nem az az Ucan-féle tehetség, ő már több annál. 4-szeres válogatott, ahol lőtt is 2 gólt már és Törökországban befutott játékos.

És milyen normálisan fel tudott öltözni első trigoriai látogatása alkalmával, ahogy egy szerződés aláírásához illik. ügyes.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8101
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.16. 07:46


hűha, defrelnél már 3 plusz 18 milla plusz 3 milla bónusznál járunk, elképesztő
jól van, aláírom, több poszton képes/tud?! játszani, de akkor is qrva sok.....

amúgy rohadt kíváncsi vagyok, hogy ki akarja ezt a transzfert ennyire?!

ugyé tavaly is akartuk akkor volt sabatini, spá, pallotta
most is akarjuk, most meg van monchi, edf, és pallotta.....akkor a közös nevező pali, ő akarhatja ennyire?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.15. 22:25


megy ez a star sixes
belenéztem
azontúl hogy pokoli gyengék ezek a puhos öregek már
delvecchio, dacourt, amelia, giuly, candela - ennyi rómást láttam ma legalább ha jól számoltam
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.15. 18:59

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.15. 13:52


Luca Pellegrini ACL. Indul az új szezon: 1.
Hihetetlen.
Tavaly jött Mario Rudi balbekknek, ACL. A helyettes Emerson az utolsó bajnokin ACL. A hianyposzt esetleges cseréje most ACL. Szuper!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.15. 10:58


És még valami. Szerintem ne szidjunk senkit a klubban, ha Manolaszt végül eladják a Juvének.
Ha Nainggolan marad, ő akkor is motivált lesz, ellentétben a göröggel.
A Juve nem fog vele erősödni, ha Lipták Zolival pótolnák Bonuccit, akkor is bajnokok lesznek.
Nekünk meg fizetnek majd egy valag pénzt érte.
Valahogy nem nőtt a szívemhez ez a srác.
Tudom, hogy nem szupermarket, de vele kellett volna nyitni a piacot.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.15. 10:54


Én buta vagyok ehhez, de a Milanra nem vonatkozik az FFP?
Vagy majd csak jövőre lesznek bajban a sok vétel miatt?
Az oké, hogy van kínai pénzük, de már nagyon megbillent a mérleg.
Ha a Kalinic, Morata, Aubameyang hármasból bármelyiket behúzzák, az már mindennek a teteje lenne.
Egyedül a firenzei csatár esetében nem szúrnám tökön magam.
És még az Inter be sem indult. Mondjuk nekik nincs szükségük akkora foltozásra, mint a Milannak volt.
Ijesztő lehetőségek a kínaiakkal.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.14. 22:31


Ünder megérkezett Rómába. Holnap orvosi, a végső ára pedig 15 millió euro, illetve ha továbbadjuk 20% megy a törököknek.
Luca Pellegrini megsérült a mai edző meccsen, őt is holnap fogják megvizsgálni a csapat orvosai.

szerk.: most látom, hogy a főoldalon már egy órája kint van az Ünderes hír, bocsi! :oops:
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.14. 21:30


Cengiz Ünder miatt csalódott vagyok. Legalább egy hete harsogja a média. Hol itt a meglepetés és az ismeretlen név kedves Monchi? :-)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.14. 12:36


Salah utódjáról nagyon nem tud senki semmit...mert egyelőre arra a posztra csak Mahrez jött, mint név eddig, aki valamilyen szinten még értékelhető is. Szóval egyelőre ez nagyon vékony.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.07.13. 23:33


Trigoria írta:amúgy Ferenc meddig húzza ezt a döntést is? :D miért játszik az idegekkel?:)


Jól esett neki, amikor májusban néhányan a fórumról kiabáltuk a nevét a stadionban, de szeretné mindannyiunk hangját hallani élőben! :)

Ki lesz Salah utódja, mit láttok, tudtok?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.13. 23:03


amúgy Ferenc meddig húzza ezt a döntést is? :D miért játszik az idegekkel?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.13. 22:35


Ezek a nagy angol nevek hatalmas kacsák. 30M vételár és 6M fizu. Na ja, majd pont Rómában :)

Barátkozzunk inkább a többiekkel. Nastasic, Gomez, Defrel. Ez a mi pályánk. Nekünk még Berardi is drága.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.13. 22:04


Jó lenne ha egy gyémántot találnánk végre Ünder személyében. Jó lenne ha 19 évesen már azért játszana a gyengébbek ellen és nem Ucan vagy Gerson féle padkoptatásra jönne. Mondjuk egyértelműen az is a cél, hogy mély legyen a keret és a nagy meccsekre a kezdő friss legyen. Ha igazolunk még kettőt játékost előre és egy védőt, akkor szerintem még sosem volt ilyen mély a Roma kerete.
Egyedül a balszélső védő helye kérdéses amíg Emereson fel nem épül. Azzal az a baj, hogy ha felépül úgy is ő a kezdő, szóval max egy gyenge cserét tudunk igazolni. Nem tudom mikor tér vissza Emerson, oktober-novembr fele? Mert addig lehet Juan Jesus és Bruno Peres helyettesíteni tudja abban a 2hónapban. Jobb oldal Karsdorppal és Pereszel jó, mert Peres jobb lesz inkább cserének. Belül pedig bőven megvagyunk. Manolas-Fazio-Moreno vonal erős, ha még jön Nastatic akkor kb ötcsillagos nevek alapján. Középpálya kezdő adott. Cserének: Gonalons és Pellegrini nagyon jó, szerintem Florenzi is itt kap majd helyet. Elől, bal oldalt Perotti kezd és SeS a csere. Középen Dzeko és Defrel (szinte tuti hogy megvesszük 20 millióért.) Jobb oldalon pedig Ünder és akit igazolunk, mondjuk Mahrez. De ha Martial lenne akkor Defrel lenne a szélső.

Szerintem ez a keret nagyon mély és adott ellenfél vagy FORMA alapján kismillió fajta módon lehet majd variálni.

Mahrezhez még annyi, hozzátartozik, hogy amikor Pallottától kérdezték, hogy Mahrez lesz az egyik igazolás, azt válaszolta, hogy nem is tudja ki az a Mahrez. :D Szóval Mahrez valszeg nem jön, ha megnézi ezt a videót. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.13. 21:46


Igen, négy hely lesz, de az igazolások alapján a Milan újra komoly rivális lehet, az Inter még eladná Perisicet az FFP miatt, de azért Spalletti kompetensebb, mint bármelyik edzőjük az elmúlt kb. 7 évből, illetve ott van Sabatini, aki elég jól tud igaz. Juve meg a Napoli pedig nem gyengültek, mi viszont igen (ha nem is jelentősen) szerintem. Nem vagyok pesszimista, én is úgy vagyok vele, hogy behúzzuk az egyik helyet, de szerintem egyáltalán nem lesz egyszerűbb, mint eddig.
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.13. 21:21


Meg plusz két jelentkező. :wink:
De nyilván meg kell lennie valahogy.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11465
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.13. 21:02


Nem lesz nehezebb megszerezni sőt...jövőtől 4 automatikus BL helye van a Serie A-nak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.13. 20:58


Én csak a Metronál láttam, hogy ajánlatot tettünk a Leicesternek, szóval azért azt a hírt érdemes fenntartásokkal kezelni. Én se nagyon tudom elképzelni, hogy most kicsengessünk még 20-30 milliókat. A pletyka szerint is ez az egyik akadály, hogy a United eladná, de mi csak kölcsönbe hoznánk. Viszont, ha valami bravúr folytán sikerülne nyélbe ütni kölcsön+opcióval, akkor azért szerintem jövő nyárra ki tudná gazdálkodni a klub a 30-35 millió eurós árat. Mondjuk ahhoz kellene a BL hely jövőre is, amit meg még nehezebb lesz megszerezni...
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.13. 19:49


sztem ezek a 30 millás játékosok bepletykálva qrvára el vagyunk rugaszkodva a földtől, ti mondtátok, monchi ócsó játékost hoz, még sabatini se hozott 30 millás játékost.....potosítok, kölcsönbe el tudom képzelni, de megvenni kizárt.

amúgy a török csodagyerek Cengiz Ünder állítólag holnap érkezik orvosira, az ára 13 milla, bal és jobb szélen is állítólag tud játszani/támadni, ennyi zséért gondolom nem fogjuk kölcsön adni, ergo már csak 1 szélső támadó kell, különben húztam a számat anno mikor papu gomez szóba került, sztem qrvára alulértékelt játékos, de ő qrvára passzolt volna ebbe a romába.....
most már nem fog ugye, mert szerz.hosszabbított
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Budo Dátum: 2017.07.13. 19:43


A football italia szerint kötelező vételi opcióval (5,5 millió €) adtuk kölcsön.
Ha az igaz, hogy 30 millió fontért már vihető lenne Martial, akkor szerintem inkább őt kéne választani Mahrez helyett. Még mindig csak 21 éves a francia és valószínúleg a fizetése is alacsonyabb. Vagyis nekem úgy rémlik, hogy tavaly nyáron Mahrez-t végül valami heti 100.000 fontos fizetéssel bírták maradásra.
Budo
 
Hozzászólások: 69
Csatlakozott: 2013.01.13. 00:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.13. 19:42


a hivatalos oldalon benne van hogy obligato/obligation ergo nem kérdés, hogy kötelező megvenniük
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.13. 18:32


A Mario Rui opcióról mit tudni? Remélem kötelező vagy majdnem az. Nehogy már s8ma kölcsönnel segítsük a legnagyobb riválist.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.13. 13:47


Nagyon elvoltak foglalva ők Kazettával, így lehet ha átcsoportosították az összegeket. Bármennyire is pénzes klub valahogy nagyon nem akarnak sokat költeni.

Másképp azért szálltak ki a businessből a Juvéval és a Barcával együtt, mert az ők megítélésük szerint 50-et semmiképp nem adnának érte, amennyit kér a Leicester vezetősége. Most viszont, hogy a nagyok "lekoptak" és Mahrez is kijelentette menni szeretne, lehet már ők is engedni fognak az árcédulából, ha pénzt szeretnének érte s szerintem pontosan ezt próbáljuk mi most kihasználni. Mindenesetre egyelőre csak annyit adunk érte a mennyi a piaci értéke, szóval jó eséllyel ez megy feljebb, ha tényleg akarjuk...de hátha valami okosságot kidolgoznak Monchiék.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.13. 11:51


Arsenal is akarta valamiért aztán nem jött össze.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég