Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.19. 21:14


nem tudom ki ez a gyerek, annyi biztos hogy még 1 évig van szerződése, értéke 3,5 milla, 7et kérnek érte?!

szumma statja, minden 165 meccs, 9 gól, és 3 assziszt....tudtommal szél hátvéd, ergó qrva keves az assziszt....

amúgy csak nekem baxa a csőröm, de ez a qrva inter mindet elszipkáz, sabatini, spá és most massara, baxki összeáll ott egy ex roma :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.19. 20:51


Toljan hozzánk jönne? Rüdiger fíling, de sokkal technikásabb. Jöhetne, de szerintem lesz komolyabb kérője is. Fasza kis játékos lesz belőle.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.19. 20:38


Defrel piszok drága lesz. 26 éve nem is fiatal... hát, csak remélni merem, hogy jó lesz. Gondolom lesz amikor DZeko helyett és lesz amikor mellette fog szerepelni.

Az, hogy megegyeztünk Mahrezzel elvileg már többen is megerősítették. Sajnos a Rókákkal nem tudunk megegyezni. 35+5 millió ha jövőre is BL-ben leszünk aztán csókolom. Most húzhatják a mézesmadzagot, de senki sem fog érte 55 milliót adni, ahhoz egy évvel korábban kellett volna eladni. Tavalyi 6 gólos szezonja meg picit feledteti a győztes idényt.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.19. 15:53


defrel 5 milla plusz 15 milla kölcsön plusz 3 milla bónusz, brutál sok, merem remélni így ebben a formában, csak lehetőség a megvétele, nem kötelező...

mahrez 30 milla?! hol? a rókák 46 millát kérnek érte...

és van vmi jeremy toljan, a második nevéből rögtön azt gondoltam, hogy román, dehogy román, echte német, állítólag 7 millát kérnek érte....
ja és írnak a torinoi barrecáról, 18-20 milla az ára, de legalább olasz....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.19. 15:51


Defrel még nem hivatalos, de majdnem az. Ha ő jön 20+3ért, akkor Mahrez már nem hiszem hogy érkezik. Nem mintha ugyanazon a poszton játszanának, de kizárt hogy 50M-et költsünk támadóra.
Ennél izgalmasabb a balbekk kérdése. Barrecát állítólag nem adja a Torino 15-ért, így most Monchi Gayát hozná. Nekem mindkettő tetszene, de Emersonnal mi lesz ha felépül? Mind a 3 srác tök ugyanaz a karakter. Még korban is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.19. 15:47


Defrelről azért nem tudhattál, mert még nem igazoltuk le. :wink: Még nem hivatalos.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.07.19. 15:00


Meantime, AS Roma want to challenge Juve for the Serie A title and after the signing of Gregoire Defrel, the giallorossi have set sights on wantaway Leicester City star Riyad Mahrez.
We had already reported a few days ago that the player has given his green light to move to the Olimpico. Il Corriere dello Sport reports the details of Mahrez’s agreement with the Serie A giants.
The Italian paper claims Mahrez has agreed a five-year, € 3 million-a-year deal (plus add-ons). The giallorossi, however, have yet to reach an agreement with Leicester and still according to Il Corriere dello Sport, the two parties could close a deal for a fee close to € 30 million.

http://www.calciomercato.com


Még Defrelt sem tudtam, h leigazoltuk.. Mindenesetre ha Mahrez jön, akivel elvileg megegyeztünk, ő Salah pótlására tökéletesen jó, sőt, akkor azt mondom, erősödtünk..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.19. 09:45


Ez a nagycsapat dolog igaz. Ugyanezt fejtegettem Bonucci kapcsán. Csak nálad ő más kategória. :-)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.18. 21:27


nekem is viszket a tenyerem, serie a topikban akartam fejtegetni szczesny esetével, de nem tettem végül...:D

valamikor magamban az jutott eszembe, hogy az milyen lenne már, hogy a Roma fogná és szipkázná el a rivális játékosait, mondjuk leszerződtetné a Napolitól Mertenst, vagy Callejont. Na, akkor lenne a Roma Olaszországban nagy csapat.
Vagy Chiellinit a juvétól.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.18. 15:34


Wolfie írta:A többivel egyet értek, bár érzek egy megindulást a "Szurkoljak-e a Juvénak a BL döntöben" vita felé (NEM :D ) és nem tudom ezt szabad-e újra tárgyalni.


:D Pedig ötször átfogalmaztam, nehogy ismét előkerüljön a téma :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2017.07.18. 15:19


Trigo: az utolsó mondat pont egy sajátos mea culpa volt, hogy még mindig nem tettem eleget az Snatch-nek tett ígéretnek és még nem készült el a cikk. Innen üzenem, hogy megint ráfekszem... 8)

F.Totti: A második bekezdés fejtegetését az első foyltatásának szántam, hogy szerintem jelen pillanatban egyetlen célja lehet a csapatnak rövid (3-5 év) távon, a foylamatos Bl "pénzkeresés" + a marketing érték növelése (mind pénzügyileg, mind pedig szurkolók számában). Rögös út, de nem látok mást. A bajnoki cím esélyről szerintem nincs értelme beszélni. Már csak azért is mert a Leicester tavalyi győzelmével jó időre elhasználta az összes underdog csapat szerencséjét...

A többivel egyet értek, bár érzek egy megindulást a "Szurkoljak-e a Juvénak a BL döntöben" vita felé (NEM :D ) és nem tudom ezt szabad-e újra tárgyalni.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.18. 14:54


Wolfie, a BL helyre való odaérésünk és a BL-beli sikerességünk valóban lehet könnyebb/jobb a két kínai klub megjelenésével. Bajnokságot nyerni viszont sokkal nehezebben fogunk. Ha már ennyi pénz áramlik a ligába (és nem hozzánk), akkor én inkább a Juve továbberősödését kértem volna. A Barca, Real, ManUtd, BM szerű gigászoknak is van egy-egy lyukas szezonja kb 5 évente. Könnyebb lett volna azt levadászni a hozzánk hasonlóak elől, mint kibekkelni, hogy a 3 nagynak egyszerre legyen vak szezonja. De mindegy. Aki a Romát választotta, az tudjon türelmesen várni :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.18. 14:43


Na de inkább nem folytatom, mert lassan egy komplett cikk terjedelménél tartok...
akartam is mondani, hogy írhatnál ebből egyet (a táblázattal együtt) :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2017.07.18. 14:37


Bocsánat a forrásmegjelölés lemaradt, a számok a Deloitte Money League 2017-es kiadványából vannak kimásolva.

A kiscsapat-nagycsapat témában pedig nekem az a véleményem, hogy a minden évben kupa, bajnokság nem elvárás és nem is lehet az. Az viszont mind a szurkolóknak, mind pedig a vezetőségnek fontos, hogy ott legyünk az élbolyban.
- Ez fontos szakmailag, mert ha már nem egy csak saját nevelésekből álló csapattal állunk fel, hanem súlyos milliókért vett külföldi légiósokkal, akkor igenis legyen nagyobb az elvárás a tisztes helytállásnál. (Azt megint más kérdés, hogy bár romantikus elgondolás, hogy milyen jó lenne ha csupa romanista alkotná a keretet, több okkból is megvalósíthatatlan. Egyrészt nem hiszem, hogy van ennyi tehetségünk, de ha lenne is, a nagy ígéreteket azonnal elszipkáznák a nálunk nagyobbak és megint csak maradna egy legjobb esetben középszer vagy jó eséllyel még annál is gyengébb keretünk. Azt pedig látjuk, hogy már az alsóházi Serie A csapatok is komoly anyagi gondokkal küzdenek, ami hosszú távon, piaci viszonyok közt, cukros bácsi nélkül bukó gyanús)
- És fontos pénzügyileg is, mert nagyobb külső tőke injektálás nélkül ez az egyetlen, azonnal elérhető olcsó pénzforrás a növekedéshez

Azt pedig megint csak nem szabad elfelejteni, hogy a 18/19-es kiírástól változik a BL indulási rendszer: Olaszországból az első 4 helyezett azonnal csoportkörben van.
Na most, kicsit számolgatva hogyan oszlik meg a négy hely:
1: Juventus (boritékolható, hogy minden éveben 1-4.-ben végez)
2: Milan vagy Inter (ennyi pénz elköltése mellett tuti, hogy nem fog mind a 2 csapat kicsúszni a 4-ből)
3-4: küzd érte a másik milánói csapat, a Napoli és a Roma

Ezek szerint úgy változik a helyzet, hogy míg eddig a Napolival ketten küzdöttünk 1 tuti csoprtkörért ( a másik selejtezőzött), addig mostantól 3 csapat harcol 2 helyért (a 3. hoppon marad az EL-ben)
Nyilván kcicsit demagóg lenne azt mondani, hogy eddig 50% volt a biztos csoportkör, most pedig 66% (... :D ), de a lényeg, hogy sokat szerintem nem romlik a helyzet (persze nagyon nem is javul hála a milánoi hordáknak)

Azt pedig megint csak kiegészítésként teszem hozzá, hogy nem lesz nagyon 6.,7.... erős csapat a ligában (újabb cukros bácsi nélkül). Főleg két dolog miatt: nem elég tőkereősek, hogy jó külföldiekkel legyen tele a keret, az egy-egy üstököst pedig azonnal eladják nagy pénzért, és ugyan ez a helyzet a saját nevelésekkel, aktuális példa az Atalanta: Conti, Kessié, Gagliardini, Caldara

És akkor innen rögtön tovább is lehetne kötni, hogy az angol mintára bevezetett home-grown szabály mennyire segíti ténylegesen a tehetséggondozást vagy egyszerűen csak az olasz ligán belüli játékos árakat hajtja fel. (A véleményem és a premier ligás minta szerint inkább csak az utóbbi). Ebből adódik, hogy a hasonló képességú külföldit sokkal olcsóbb lesz megvennie a középcsapatoknak, tehát egy-két kiemelkedő tehetségen kívül (akiket horror pénzért, a szabálymegfelelés miatt megvesznek a nagyok) a többiek, későn érők mennek a levesbe.

Na de inkább nem folytatom, mert lassan egy komplett cikk terjedelménél tartok...
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.18. 12:06


Európában jelenleg a csapatnak esélye nincs, hogy a meglévőn kívül nagyobb szurkolói bázist hozzanak létre, ahhoz kupák is kellenének...
ez igaz, de ezt nem is nagyon értem. Miért kéne mindenáron nagyobb bázis? Mármint értem az okát, de ez olyan mintha megvenném a Pescarat, és fel akarnám hozni MU szintre népszerűségben - de mindenáron (sarkítottam igen). Hát de na, van a tradíció, amit nem lehet megváltoztatni pár év alatt, és legfőképpen nem is kell! Mindig lesznek kis- és középcsapatok. A Roma nem volt nagycsapat igazából soha. Értem én, hogy szeretnék annak látni, sőt Róma városa olyan bázis mögötte mind létszámilag, mind anyagilag, mind történelmileg, hogy ha valamelyik csapatnak, akkor a Romának tényleg összejöhetne, de kérdezem én, kell ez mindenáron? Pallottának nyilván kell, hisz ezért vette meg. Meg valahol minden klub törekszik a sikerre, hisz ezért fociznak, ez is ok. De valahogy akkor is fura ez nekem, hogy a gigaklubokkal akarunk versenyezni gazdaságilag.
Na, szóval értem, de nem értem. :)

és 5 évente 1 scudetto se lenne azért rossz :D
:D :D :D :D :D Ez kb azt jelentené, hogy minden évben más nyerne, hisz a MIlan, az Inter és a Napoli is valami hasonlót "várna el" a Juve mellett. Szóval én 10 évente is BŐVEN elégedett lennék vele. :)

Wolfie: a számokat te gyűjtötted össze a táblázathoz? (nem kevés meló lehetett)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.18. 11:14


Hát azért maradjunk annyiban, hogy ha a Roma Atletico szintű csapat lenne, azzal én tökéletesen kiegyeznék :P Nem várom el, hogy a csapat évről évre nyerje meg a bajnokságot vagy a BL-t mert tudom ez ekkora büdzséből nem opció, én csak azt szeretném, ha egy nagyobb csapat is húzná a száját egy-egy sorsolás után, hogy uuu Roma, na ez nehéz lesz, mert manapság inkább azért drukkolnak a csapatok, hogy minket kapjanak. Megnéztem a BL kalap beosztásokat...a csapat jelenleg a 4. kalapban tanyázik és, ha a selejtező során nem esik ki legalább egy csapat előllünk, akkor ott is marad. Szóval szurkolhatunk az Ajax, Liverpool, Napoli (közvetítési plusz pénz) Dinamo Kijev vagy a Sevilla kiesésének. Mi még emlékszünk a 2. kalapos Romára, de sokan az európai top fociban csak úgy néznek a csapatra, mint egy kis porbafingó 4. kalapos csapat. Érdemes megnézni milyen kvalitás található a 4. kalapban, Besiktas, Feyenoord, Lipcse...de még a 3. kalapban is olyan nevek vannak, mint a Basel vagy az Anderlecht.

Fogalmazzunk úgy, hogy Pallottaék nem tapogatnak rossz helyen, amikor egy brandként kezelik a Romát, tisztában vannak azzal, hogy szurkolói és követői bázis + támogatók nélkül rettenetesen nehéz bármit is elérni. Nagy támogatók meg akkor fognak érkezni, amikor látják, hogy a több 10 milliós szurkolóbázisnak megéri reklámozni a mezen meg itt ott ezt azt. Nem véletlenül nyaliznak amerika és kína felé. Európában jelenleg a csapatnak esélye nincs, hogy a meglévőn kívül nagyobb szurkolói bázist hozzanak létre, ahhoz kupák is kellenének...én pl rettenetesen sajnálom, hogy elszórakoztuk idén az EL-t, tény, hogy anyagilag egy győzelemmel sokra nem mentünk volna vele, de marketing szempontból nem kis lökés lett volna, ami hosszútávon még jól jöhet.

Lényeg a lényeg...ilyen anyagi háttérrel lassan nem fix BL indulás kell, hanem fix 16 közé jutás, ha itt valamit el akarunk érni és 5 évente 1 scudetto se lenne azért rossz :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.18. 09:47


Wolfie, a számaidnak nem néztem utána (biztos jók és köszi, hogy így összeszedted), de a tendenciák pontosak. Mutatják szép, hogy miért nem lehet erős klubot csinálni 5-10 év alatt sem. A bevételeink 71%-a "támogatásként" érkezik. Ez brutálisan magas szám önmagában is, de mellétéve a top klubok 43%-os átlagát látni igazán, hogy totál egészségtelen a struktúra. Palottáék nem véletlenül nyúltak először a marketing részleghez. Nyílván lehet mit javítani a kerbevételeken, de a tradicionális divatklubok és az arab/orosz pénzen feltőkésített nagyok szintjét soha nem fogjuk elérni. Tottival sem ment, Totti nélkül pedig még kevésbé fog. Ügyes melóval évről évre lehet előre lépdelni, de CR7 és Messi nélkül sehol nem leszünk. Az FFPvel pedig bezárták a kört. Már előre menekülni sem lehet.

Érdemes megnézni az Atletit és Dortmundot. Mindkét klub nagyon jól menedzselt, hatalmas táborral és nagyon jó edzőkkel. 2-3 jó éved lehet, de mivel folyamatosan harmad annyi a bevételed, mint a top10nek, tartósan nem versenyezhetsz velük. Ha nálunk is minden összeállna egyszer, akkor kb eddig juthatunk. Sajnos ettől is messze vagyunk, de célnak megteszi. Annyi a hendikepünk, hogiy az Atleti elől 2 nagy szívja a levegőt, a Dortmund elől csak egy, előlünk meg legalább 3 fogja/szokja.

ebben persze semmi új nincs. Csak egy adalék ahhoz, hogy miért becsüljük meg a mögöttünk álló "sikertelen" éveket is.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2017.07.18. 01:29


Ha már meg lettem szólítva... :D

A PSG kapcsán lényegében nincs értelme FFP-ről beszélni, mert simán lekönyvelték az elmúlt években, hogy volt két szponzor "cég": a Fly Emirates (28 millió) és a Qatarai Turisztikai Hivatal (175 millió !!!) akik támogatták a csapatot. Évente. (Az UEFA meg nem nagyon tudott mit kezdeni ezzel, merthogy nem tulajdonosi támogatás...)

+ egy nem annyira veszélyes excel a 2015/16-os idény 20 legnagyobb bevétellel rendelkező csapatáról.
deloitte.jpg


Érdemes összehasonlítani a többi (olasz)csapattal a Romát, és nem csak az összegeket, hanem a százalékokat is összevetni! Már csak azért is, hogy sulykoljunk magunkban mennyire fontos nekünk a BL pénz (ami a középső oszlop nem csekély részét képezi). Arról pedig megint csak hosszasan lehetne beszélni, hogy hosszútávon miért nem lehet nagycsapat a Roma , ha bevételeinek 71% az Uefa-tól és a ligától jön. Pláne a két milánói csapat költekezése mellett.

Ja és ami miatt a táblázat készült. PSG vs. Roma kereskedelmi bevételek (15/16): 305,3 vs. 35,8. No comment
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.17. 22:31


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... at-2581199
de ezt hogy? FFP??? Vagy az náluk idén sem játszik??
mindegy, kisember vagyok én ehhez, hogy ezekbe belefolyjak
majd Wolfie elmagyarázza :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.17. 21:10


a cengizes képeket nézve az tűnik fel, hogy nem sok pénzt adhatott haza a családnak a srác...:D :mrgreen:

egyszerű proli török családnak tűnik, semmi szemfényvesztő pompa...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.17. 21:08


:D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.07.17. 20:20


Eddig azért lógott a levegőben hogy a Milan holnap őt jelenti be.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.17. 20:07


na, egy fejezetnek vége :(
de legalább eldöntötte
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2017.07.17. 19:58

LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.07.17. 15:53


Ez tényleg nagyon jó :D Ilyen meghitt családi pillanatot akkor láthattunk legutóbb amikor Florenzi kirohant a nagymamához. Remélem látjuk ezt a családot majd a lelátón is.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 32 vendég