Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.22. 18:57


Ha Salah 25 éves korára nem komplett focista, akkor most azonnal vonuljon vissza :)
Mahrez viszont kétségtelenül komplexebb.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.07.22. 18:35


Nem csak komplettebb játékos, de sztár is, már az a kategória akit világszerte ismernek. Szponzorációs és kereskedelmi szempontból is előrelépés lenne ha ilyeneket tudnánk igazolni.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.07.22. 17:53


Mahrez leigazolásának piszkosul tudnék örülni. Salahnál jobb és komplettebb játékos, a környezetváltozás biztosan jót tenne neki.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.22. 14:01


ja, pár év múlva majd Kolarov se lesz gond, de az elején fura lesz
de a felsoroltakban nálam még az ex-laziós kitétellel van a legkisebb bajom:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.07.22. 13:36


Trigoria írta:a Maestro (Sab) meg örök kedvenc marad, akárcsak Zeman.

Na tessék, két ex-laziós. Akkor neked nem fog gondot okozni Kolarov elfogadása.

Amúgy a két korábbi City igazolásunk elég jól beilleszkedett, a szerb ráadásul a stadionban is azonnal otthon fogja érezni magát.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.22. 10:56


feree, álmomból felkeltve, félkómásan vagy atombeb.szva is azonnal - de AZONNAL- aláírnám a Salah-Mahrez cserét

a Maestro (Sab) meg örök kedvenc marad, akárcsak Zeman.


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ep-2582103
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.22. 09:43


feree, te is jól tudod, hogy miért kellett eladni Salahot. Tök mindegy mennyiért jön helyette pótlás.

Sabatini amúgy szépet nyilatkozott. Elmondta, hogy mennyire szereti a Romát és ez neki több volt mint munkahely és a 12 éves kisfia mindig Totti mezben alszik és valószínűleg utálni fogja majd ezért, hogy elhagyta kedvenc klubját. MEg, hogy mindenkit nagyon szeretett és szeretetet kapott, egyetlen kivétel van: Jim bácsi.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.22. 09:32


nem mondtunk le mahrezről, csak azt érteném, hogy akkor mi a fax értelme volt eladni salaht 42 milláért, ha a helyére egy közel ugyanennyi összegért hozni mahrezt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.21. 22:49


úgy valahogy :D
és Ibra is jöhetne mint hórihorgas :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.07.21. 22:01


Trigoria írta:akiket nem szeretek Roma mezben látni:
az -ov és -ic végű játékosok, a brazilok (kicsit), a románok, az arabok, a négerek, az ex-laziosok, és a hórihorgasok :)

De ha bezzeg leigazolnánk 11 szöke urugvájit akkor le kéne amputálni a farkad a permanens merevedésed miatt mi? :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.21. 19:57


amúgy szvsz a mercato érdemi, érkező része számomra le is zárult, pletykálhatnak 5 érkezőről, meg kapusról, de sztem meg vagyunk, ergo irány a felkészülés, jó lenne még iturbétól, gyömbértől meg 1-2 felesleges játékostól megválni...
amúgy gandini megmondta a frankót, cél fő szponzort találni, ébresztő, végre ide is eljutottunk


defrel, dzeko, perotti
cengiz, florenzi, fáraó

ddr, ninja, strootman
pellegrini, venkör, gonalons

b.peres, manolas, fazio, kolarov
karsdorp, moreno, jesus, emerson

allison
skorupszki
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.07.21. 16:00


Jó kis füttykoncert lesz a derbin, ha pályára lép :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.21. 15:52


kolarov, egy pozitívum, de majd az idő eldönti, nem az a sérülékeny típus, legalábbis eddig nem volt az....októberben lesz 32 éves
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.21. 14:32


akiket nem szeretek Roma mezben látni:
az -ov és -ic végű játékosok, a brazilok (kicsit), a románok, az arabok, a négerek, az ex-laziosok, és a hórihorgasok :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.07.21. 14:28


na itt a legújabb játékosunk. Végképp megszabadulhat a randa bugyikék gönceitől
Kép
hát..... na mindegy, balbunkónak elmegy, és legalább nem is került sokba :|
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.21. 09:10


Nekem nincsenek Alissonnal kapcsolatban rossz érzéseim, jó, a brazil válogatott sem az már, ami, de akkor is...Szczesnyt szoktuk meg az elmúlt két évben és ő olyan magabiztosságot és nyugalmat sugárzott és adott nekünk, amihez az elmúlt 20 évben nem szokott Roma szurkoló a kapusposztot illetően.
Banyek, tavaly "most clean sheet"-et hozott a csávó, erre mikor volt példa? Pedig a védelmünk olyan, nem is a nevek gagyisága miatt, hanem mert folyton van legalább egy ACL-es é egy abból éppen felépült köztük, aztán a többi meg cserélődik ennek megfelelően. És még így is. Hatalmas bakijára nem emlékszem, de még kicsire sem. Két hibáját tudom hirtelen előcitálni, a Milan ellen, de azt javította a 11-es megfogásával, majd a Genoa ellen. Azt Perotti javította.
Na jó, befejezem most már én is egy juve játékos ajnározását. szorítok Alissonnak.

És ja, nemá, kolarov....én bízom benne, hogy mégsem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.21. 08:45


Nagyon úgy néz ki, hogy Kolarov lesz ebből :(

Közben ahogy várható volt, Mahrez-téma ejtve.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.21. 08:36


Üdv DE ROSSI!
Alissonnal kapcsolatban nekem is van egy ilyen megérzésem, de mivel borzasztóan szimpatikus a srác, ezért ezeket a gondolatokat elhessegetem magamtól. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.21. 07:41


nézegetem a képeket, Cengiz Bostonban fehér zoknit villantott :D Pellegrininek meg milyen vékony a combja azon a képen, mikor De Rossival és Florenzivel futnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.20. 23:13


Ez így van. Emerson nem lesz novemberre ugyanolyan formában, mint volt tavasszal. Strootman is alig lézengett a pályán, mikor visszatért.

"Minek veszünk bal hátvédet, hiszen van itt elég és ha felépülnek..." Rossz megközelítés. Kell egy normális balbekk, mert egy szezont pótmegoldásokkal nem jó lehozni. És elfelejtitek: utána el lehet adni! Violá! Probléma megoldva!
Veszünk valakit és jövő év végén eladjuk. Vagy eladjunk Emersont. Akire lesz kereslet. :D Nem Rómában halnak meg a játékosok. Azok az idők elmúltak.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.07.20. 21:49


Ha már szóba került, Emerson kiesését nagy csapásnak tartom, a szezon végére nagyon belelendült. Kolarov nagyon jó választás lenne helyette, ha nem lenne laziós múltja, de őszintén szólva én abban is kételkedem, hogy Guardiola el akarja engedni őt (egyrészt akkor már elment volna, másrészt mert jelenleg két echte szélsőhátvéd van az egész keretében). Francia vagy holland ligában lenne érdemes nézelődni balhátvéd után, de Jonny Castro is abszolút korrekt választás lenne, kiemelkedő szezonja volt.
Alisson pedig eddig egyáltalán nem győzött meg. Nem rossz, de egy bajnoki álmokat szövögető csapatba nem szint, szerintem.

Egyébként üdv mindenkinek!
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Wolfie Dátum: 2017.07.20. 21:34


Emerson tudomásom szerint kb 6 hónapot fog kihagyni. Ez praktikusan azt jelenti, hogy a téli szünet után fog tudni visszatérni, ki tudja milyen formában, neki a tavasz valószínűleg a visszaszokásról fog szólni. Kell egy olyan ember LB posztra aki képes első számú játékosként végighozni egy szezont. Ha ez Moreno vagy JJ lesz akkor nem kicsi a baj. Kolarov a múltja miatt egyértelműen nem, de amúgy valami hasonló kaliber kéne.

"Szakmai tapasztalattal rendelkező energikus balhátvédet keresünk, határozott időre. Amit kínálunk: ambiciózus csapat, versenyképes fizetés. Kalandorok és ex-merdások kíméljenek..."

Szczesny-vel kapcsolatban meg én kb teljesen közömbös vagyok. Valószínüleg azért, mert már jó előre elkönyveltem, hogy nem fog maradni, a vezetőség is ennek megfelelelően (meglepően tudatosan) készült a pótlására. Alisson kapott egy teljes évet a háttérben ahhoz, hogy aklimatizálódjon az olasz liga és az As Roma közegbe. Illetve lehet, hogy csak én maradt le róla, de nem igazán láttam még csak komolyabb pletykát se arról, hogy próbálnánk leigazolni.

A videók meg egész egyszerűen szenzációsak. Nem tudom kinek volt az ötlete, de még csak hasonlót sem láttam máshol. Sose fog megtörténni, de nagyon kiváncsi lennék, hogy a milyen hozadéka van egy ilyen gerillamarketing akciónak.
Wolfie
 
Hozzászólások: 74
Csatlakozott: 2016.01.17. 15:34

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.20. 16:46


Emerson felépüléséről mit tudni? Nem értem, hogy miért keresünk nyakra-főre kezdő szintű (=drága) balhátvédet. Emerson jobb oldalon teljesen használhatatlannak tűnt, balon meg jó. Majdnem olasz válogatott lett. Egyedül azt tudom elképzelni, hogy Di Francesco szélsőt akar vele játszani. De ez is fura, mert bal oldalon ott van Perotti és SES, plusz Defrel is bal lábas. Igaz támadóknál sokat nem számít ki milyen lábas, sokkal inkább az, hogy mit szokott meg.

Mondjuk ha ősszel egyáltalán nem számíthatunk Emersonra, akkor kell valami instant megoldás. Az viszont nem biztos, hogy Toljan. Barreca és Gaya sokkal inkább. Ők bőven több, mint 1 éves kezdő tapasztalattal bírnak. Jeremy Toljan ugyan 2 éve a felnőtt keret tagja a Hoffenheimben, de még tavaly is rengeteget padozott. Decemberben lett fix kezdő. Nem rossz a német képzés, de biztos rengeteg tanulnivalója van. Így pedig hiába benne látom a legtöbb potenciált, jó lenne a másik kettőből elhozni vkit. Kolarovtól meg a jó isten mentsen meg bennünket.

Szerk.: A Defrel videó hatalmas. A végén a bamba kecskén besírtam :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.20. 16:33

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.20. 15:19


Hurrá, nagycsapat lettünk, képesek vagyunk lerabolni a .......................................................Sassuolót!!!! :D :mrgreen: :lol:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég