Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.13. 19:01


néééémá ha már bantukat veszünk mi is néha, miért nem ilyet veszünk mint ez a celtás? simán végigrongyol/cselez a pálya felén lövőhelyzetig

update: újra megtette, és irgalmatlanul beb.szta :D :D :D :D :D :D :D :D :D

GRAZIE ROMA :D :D :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.13. 18:54


Mondanám, hogy Fazio hibája volt, mert az volt, de Gerson és Pellegrini is támadó középpályást akar játszani - Gonalons meg így kénytelen hátraadni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.13. 18:54


Skorupski kirúgja oda ahova egy kapusnak soha nem szabadna, totál az oldalvonalon álló játékosknak, akinek közelébe nincs társ, de ellenfél épp rongyol felé, majd két passz után Fazio lomha fos szar mocsok passzal eladja a labdát, majd visszarongyol és fellöki simán a csatárukat, tizi, gól, köszi Roma.

Eddig volt értelme nézni a meccset (17 percig). Egyszerűen hiszem, hogy tétmeccsen jobbak vagyunk ennél, és az istennek sem tudjuk ezeket a sörmeccseket komolyan venni. Így még félszemmel is alig éri meg nézni. Veszem is le a hangot és csinálok közben mást. Pokol.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.13. 18:35


nem leszünk nagycsapat amíg BP kifut a gyepre Roma mezben...

lássuk mit tud Skorupski idén

így hogy megsüti a nap, így kifejezetten MU meznek néz ki ez a mez :S
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.11. 12:29


Peres melyik meccsen tetszett? Szerintem rettenet az ember. Védőként legalábbis az. Fogalma sincs hogy helyezkedjen, hogy használja a testét. Nolito az első gól előtt úgy tartotta el magától fél kézzel, hogy megbillenteni sem tudta vagy 10 mp-en keresztül. Addig forgolódott, amíg nem érkeztek a társak. Oké, hogy barátságos meccsen nem b.szunk oda, de egy serie a védő darálja már be a 30 éves, 170 magas szélsőjét.

Peres legnagyobb előnye továbbra is az, hogy jól cselez. Az nekem egy védőnél elég sokadrangú feature.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.11. 12:15


Most néztem egy hosszabb összefoglalót a meccsről... Defrel egyelőre egy rohadt nagy duplanulla. Csak remélni tudom, hogy jó okkal kérte őt EDF. Amit korábban írtam Alissonnal kapcsolatban, azt továbbra is tartom: rendkívül messze áll egy bajnokaspiráns csapat szintjétől. A támadásépítés egyelőre elég döcögős, de ez majd biztosan javul még. Tegnap még Peres volt feltűnően gyenge, az előszezonban viszont remekül teljesített. Reméljük, belejön...
Salah helyére viszont mindenképpen kell majd még egy igazolás. Ha minőségi ember jön, akkor remek mercatót zárunk majd szerintem.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.11. 10:56


Nekem van egy olyan érzésem, hogy Alisson le fog sérülni így mindenképpen jó lenne megtartani Skorupskit, lehet van olyan jó kapus, mint a brazil.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.11. 10:40


a jó hobbit újra kivárja az idejét? Szerintem tétmeccsen többet nem véd nálunk, pedig megérdemelné
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.11. 07:39


Ez a második számú kapus jó kérdés. Skorupski ugyan utazott, d eha jól láttam sem most sem az USÁban nem volt a meccskeretben (már ha van egyáltalán ilyen). A 3 kapus Becker, Lobont és Romagnoli. Úgyhogy gondolom próbáljuk eladni. A hivatalos helyettes így Lobont.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.08.11. 06:19


Annál tovább, hogy megnézem a gólokat én soha nem nézek felkészülési meccset, mert mivel nincs tétje, így csak félgőzzel mennek a dolgok és ilyen teszt fázis az egész. Majd jövő héten az Atalanta ellen levonok következtetéseket, addig teljesen felesleges. Egy biztos...ez a csapat jelenleg még nincs készen, elég sok lyukas poszt van, amit a kövi 2 hétben nagyon jó lenne betölteni. Ha szerzünk még egy védőt és egy szélsőt részemről kezdődhet a szezon, de jelenleg elég vékony a nyári teljesítményünk. Ki lesz amúgy a 2. számú kapus? Vagy Lobont feltámad poraiból? :lol:

A Fáraóra visszatérve meg...igen, sérült, azért nem játszott.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.11. 01:03


Defrelnél jobb vice Dzeko nem kell. Sőt, tavasszal már a bosnyák lesz a vice Defrel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.08.11. 00:50


Nálam mindkettő kapusgól, de én sem aggódom Allison miatt. Nem azért mert jónak tartom, hanem mert a Roma sosem a jó kapusairól volt híres.
Egyébként Monchi egyetlen értelmes igazolása Kolarov, meg talán Ünder, benne látok fantáziát (nagy duzzogva Moreno).
Igazoltunk 2 szélsőt, csatázunk egy harmadikért, de Dzeko helyettes még mindig nincs, a középhátvéd poszt továbbra sincs megoldva , a középpálya pedig feltöltve lett, nem megerősítve.
Nagyon kíváncsi leszek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.11. 00:11


mondjuk mondták, hogy ezt a meccset nagyon komolyan veszik. Kb úgy is vették. De ettől még nekem ez sörmeccs.

Alissonnal nem lesz gond azt érzem még mindig. A 2. gólt néztem én is, de nem állhatott totál a rövidre oda.

A mi lábunktól 20 centire volt a labda, nekik 20 milire.
ezt én hosszú évek óta érzem nálunk. De ebben sem vagyok biztos, hogy csak belelátok valamit, ami nincs ott, vagy tényleg ott van.

Az újságírás halott. (fekete)
:wink: :D :D értékelem


fr: azt azért hozzá kell tennem (ahogy mondtam már párszor régen), hogy én magam a mez miatt szerettem bele elsősorban a csapatba anno. Igaz ma már nem (csak) a mez tart mellette, de nekem nagyon fontos a kinézete.
De azért nem ettől fogok elfordulni a csapattól, szóval irigyelhetsz :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.10. 23:34


Az előszezonban Skorupski még gázabb gólokat kapott - ha megforult volna valaki fejében.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.10. 23:25


Amennyit én láttam belőle, elfgadható volt. Igaz, várakozásaim se voltak. Ami kicsit aggasztó, az Allison. Azért ezeket még egy ilyen meccsen is védhette volna szerintem
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.10. 23:23


Hogy is hívjátok? Sörmeccs.

A védelem a legkevésbé kérdéses. Alissont mondjuk jól megszivatta Nolito a másodiknál, sőt a kirúgásai is lehetnének jobbak. Csecsnyi teljesítményét nehéz lesz hozni.
A középpályán DDR a szokásos, Strootman is, viszont Ninja teljesen eltűnt. Vagy nem érti vagy nem tudja vagy én nem tudom, de nincs játékban de nagyon.
Támadások tekintetében volt legalább annyi helyzetünk, mint a spanyoloknak, bár elég erőltetett volt legtöbbször.

A cserék ma nem kaptak sok játéklehetőséget...

A Sevilla labdakezelését pedig irígyeltem. Mintha egy osztály különbség lett volna e tekintetben a két csapat között. Persze helyezkedéssel ezt kompenzáljuk, egyes szabálytalanságaik pedig inkább a dél-amerikai kontinenset idézték. De azért technikailag... Még a középhátvédjük is kicselezett 3 rómait egy labdafelhozatallal. A mi lábunktól 20 centire volt a labda, nekik 20 milire.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cejas 2017.08.10. 23:25-kor.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.10. 23:22


Trigoria írta:http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/felkeszules-a-sevilla-az-utolso-20-percben-daralta-be-a-romat-2585865
darálta? :D ha ők mondják...

Szakértő. Megnézte sz összefoglalót és leadta a cikket. Könnyű pénz. Az újságírás halott. (fekete)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.10. 23:22


Trigoria írta:fr: igen, a mez kb olyan mint rég. Hisz kb mindig olyan mint rég. De a kb-n belül nagy a szórás. És de, világosabb lett, a sárga ocsmány, a felirattípus ocsmány, a fekete szín a mezen ocsmány, a nike önmagában is ocsmány, és az összhatás is ocsmány. Nekem csak ennyi bajom van vele. :)


annyi baj legyen! :lol:
Most irigyeljelek, hogy milyen jó dolgod van, hogy ilyenek jelentenek neked problémát? Vagy épp ellenkezőleg? :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.08.10. 23:19


F.Totti írta:Alisson két gól a rövidbe. Szép. Oké az első közelről jött a második Fazio lába között, de van néhány kapus aki mindkettőt fogja 10ből 9szer.
A többi a szokásos. Bruno Peres katasztrófa (az első gól az ővé is), Radja nem érzi mi a dolga, Defrel erőlködik, de semmi. Gonalons jó, Kolarov nagyon jó. Moreno még nagyon tutista, így nagyon megítélni sem tudom. Nincs nagy zűr. Edzőváltás után 2 hónappal kevés csapat sziporkázik. Pellegrini helyét nem igazán láto ebben a rendszerben. Mármint a kezdőben.

Ja és a bíró azért fújta a hazait. strootman örök barátja lesz :)


Én csak a második félidőt láttam, de dettó ez a véleményem. egy kérdésem lenne: a Fáraó sérült?
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.10. 23:13

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.10. 23:03


Nocsak, egy csatárgólféle Dzekótól :D

fr: igen, a mez kb olyan mint rég. Hisz kb mindig olyan mint rég. De a kb-n belül nagy a szórás. És de, világosabb lett, a sárga ocsmány, a felirattípus ocsmány, a fekete szín a mezen ocsmány, a nike önmagában is ocsmány, és az összhatás is ocsmány. Nekem csak ennyi bajom van vele. :)

a meccs inkább ment hang nélkül filmnézés közben. Vagy a Roma játszik nézhetetlen focit, vagy nekem lett minden foci manapság nézhetetlen. Ez még elbírálás alatt van. :)
Tétmeccsen valszeg nem érdekelne ennyire ez a semmi, de itt most nekem zavaró volt. De a bohóc sörmeccsek alapján nem vonok le semmilyen következtetést.:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.10. 22:58


Mióta felmerült EDF neve megvolt a véleményem vele kapcsolatban, ami azóta se változott. Boldog ember lennék, ha mást gondolnék róla amikor már tétmérkőzéseket fogunk játszani.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.10. 22:58


Alisson két gól a rövidbe. Szép. Oké az első közelről jött a második Fazio lába között, de van néhány kapus aki mindkettőt fogja 10ből 9szer.
A többi a szokásos. Bruno Peres katasztrófa (az első gól az ővé is), Radja nem érzi mi a dolga, Defrel erőlködik, de semmi. Gonalons jó, Kolarov nagyon jó. Moreno még nagyon tutista, így nagyon megítélni sem tudom. Nincs nagy zűr. Edzőváltás után 2 hónappal kevés csapat sziporkázik. Pellegrini helyét nem igazán láto ebben a rendszerben. Mármint a kezdőben.

Ja és a bíró azért fújta a hazait. strootman örök barátja lesz :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.08.10. 22:59-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.10. 22:53


Ez az, Edin!!! 8)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.10. 22:52


hát ez a második elég ciki volt..... :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég

cron