Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.16. 15:18


Mivel nem az én pénzem, azért adnék 50-t is Mahrezért. Mondtam én napokkal (hetekkel?) ezelőtt, hogy megy feljebb az a 30-35 milla még:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.16. 15:14


ha iagaz, amit írtok, hogy mahreznek büdös a calcio, akkor minek erőltetni? a pénzről nem beszélve...50 lenne a vége?! ó bazz, anyám borogass!

tényleg ott van a lazios keita, lexarom hogy lazios, a gyerekben van potenciál, vagy ha már a roma kölyke, politano, nem szár, de jó játékos, és még jobb is lehet, de legalább a roma kölyke.

szombat 6kor meg bajnoki, de 90%ban kész a keret. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.16. 14:56


niylvánvalóan az volt a cél, hogy venni egy db éljátékost, húzóembert, mégpedig olyat, aki viszonyleg megfizethető. Ő lett volna Mahrez. Niylvánvalóan ő lett volna monchi mercatójának alegfőbb értékmérője. És sajnos igazi "B" terv nincs, soha nem is volt, legfeljebb C v. D. v. E, stb
Úgyhogy így Monchi mercatója is legfeljebb közepesnek tekinthető :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.16. 14:42


F.Totti írta:Ki lenne a bombaigazolás? Mahrez? Cuadrado, Suso, Berardi, Vazquez, Sansone (ebben a sorrendben) nekem bőven megfelelne és még azt sem mondanám, hogy biztos gyengébbek az algírnál. Értelmes áron bármelyiknek örülnék. Egyedül a számomra ismeretlen Quincy Promes és Castillejo nem tetszene, de Monchi kicsit jobban képben van, mint én.
Egyébként Mahrezre is alkuszunk még. Meglepő :)



Azért Mahrez más szintet képvisel, mint bármelyik másik a felsorolt nevek közül. Utolsó szezonjától függetlenül, nem véletlen lett a bajnoki év MVP-je angliában, húzó emberünk lenne, a többiek pedig nem.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.16. 14:26


4-3-3-nak csak akkor van értelme, ha az edző domináns, labdatartásra épülő játékot akar játszani, a csapat pedig tudja ezt. Moreno ehhez nagyon jól jöhet, De Rossi is nagyon jól osztogat, de van bennem némi szkepticizmus ezzel kapcsolatban. Spalletti alatt is sokkal jobban bejött a 4-2-3-1.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.08.16. 13:54


Ha hiszitek, ha nem azt csiripelik a Mahrezhez közeli algír verebek, hogy ismét emelni fogjuk az ajánlatot ilyen utolsó utáni utáni szinten :lol:
Komolyan vicc már ez az egész :D Ennyire nincs senki helyette, akit lelehetne igazolni??
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.16. 12:56


Én a 4-3-3 megszállottja vagyok, de régen rossz az, ha egy edző mindig egy stratégiára fekteti rá a csapatát (Zeman, Garcia, Luis Enrique).
Allegri egy meccsen belül kétszer változtat különösebb gond nélkül.
Úgyhogy gyerünk, Eusebio, tessék több lábon állni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11467
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 12:13


Xabee írta:Lucas Vazquez, Juan Cuadrado és Samu Castillejo van emlegetve. Egyik sem az a bombaigazolás-kaliber sajnos :S

Update: újabb nevek a köztudatba dobálva: Domenico Berardi, Nicola Sansone.. Valahogy úgy érzem ebből már nem jöhetünk ki jól..



Ki lenne a bombaigazolás? Mahrez? Cuadrado, Suso, Berardi, Vazquez, Sansone (ebben a sorrendben) nekem bőven megfelelne és még azt sem mondanám, hogy biztos gyengébbek az algírnál. Értelmes áron bármelyiknek örülnék. Egyedül a számomra ismeretlen Quincy Promes és Castillejo nem tetszene, de Monchi kicsit jobban képben van, mint én.
Egyébként Mahrezre is alkuszunk még. Meglepő :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 12:09


Ne hülyéskedjetek már. Láttátok a Celta elleni kezdőt?
Skorupski-Peres, Fazio, Jesus, Koralov- Gonalons, Gerson- Cengiz, Pellegrini, Iturbe- Defrel

Csak azon a poszton játszott kezdő, ahol nincs cserénk. Szerintetek mennyir evette komolyan az edző és a csapat ezt a meccset? Kaptak egy négyest, naés? Bejött pár kezdőjátékos és átvettük az irányítást. aki ezért le akarja magát vetni a Gellérthegyről, az tegye. A betli még csak azt sem jelzi, hogy szarok a cseréink. Ezek közül a srácok közül nagyon sokan használhatóak. Csak így együtt nem, pontosabban nem Roma szinten.

Ez a "pont idén lenne esélyünk" meg valahonnan ismerős :D Idén sincs több esélyünk, mint tavaly vagy tavaly előtt. Sőt sokkal kevesebb van szerintem. A csapat (Naingollan kivételével) egyébként teljesen jól játsza EDF rendszerét. Ami csak nyomokban emlékztet a Sassoulo játékára. Kicsit sem igaz, hogy nem szabta a keretünkre és a tavalyi játékunkra az elképzeléseit. De ha kell egy ok, akkor ez jól hangzik, tudom. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2017.08.16. 11:32


Ismét optimista vagyok és az 1. helyre szavaztam. ( Ha úgy alakul, verhetik a mellem, hogy én megmondtam :D )Nem értem egyenlőre a hisztit, legyünk türelmesek és legalább a vasárnap estét várjuk meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára remus 2017.08.16. 12:50-kor.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.16. 11:30


mcsabi írta:Mahrez helyett Munir? :D Remélem ez valami elterelő hadművelet és holnap Monchi bejelenti Mr X-et


Lucas Vazquez, Juan Cuadrado és Samu Castillejo van emlegetve. Egyik sem az a bombaigazolás-kaliber sajnos :S

Update: újabb nevek a köztudatba dobálva: Domenico Berardi, Nicola Sansone.. Valahogy úgy érzem ebből már nem jöhetünk ki jól..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xabee 2017.08.16. 11:35-kor.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.16. 11:19


Na igen, EDF-fel kapcsolatban pont ez a legnagyobb félelmem, hogy egyrészt nem fog tudni akkora tekintélyt kivívni mint a kopasz zingaro, másrészt a csapatot próbálja a bejáratott taktikájához igazítani, nem pedig fordítva. Szép és jó dolog, hogy a fiataloknak ad esélyt, de a Juve gyengülése miatt ez az év lett volna a mi esélyünk, mielőtt a Milan összeáll. Ismét kulloghatunk valaki(k) mögött, de ehhez már úgyis hozzászoktunk :(.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.16. 11:12


aug.16ot írunk, akkor most mi van? mahrez ejtve?!

amúgy én nem láttam 1 felkész.meccset sem, ergo fazio itteni ekézésből szűrtem le, hogy edf valszeg rossz úton jár/járhat.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.08.16. 10:42


Celta elleni meccsig simán azt éreztem, hogy jók vagyunk. Azért eddigi felkészülési meccseink nem sikerültek rosszul. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy kaptunk már ki a Gyirmóttól is. Szóval ez önmagában nem jelent semmit. :D Bár annyit mégis jelent, hogy 1 héttel az első forduló után jött ez a blama, pont akkor amikor nekünk kellett volna nyerni 4-1-re. Ráadásul olyan híreket olvastam, hogy Nainggolan, Dzeko meg a többiek páran szóltak EDF-nek, hogy nem érzik jól magukat a rendszerében és változtasson. Ne ez kb halál, ha ez megtörténik, nem hisznek benne a játékosok.

Tehát ismétlem én azt hittem, hogy most is 2. helyen fogunk végezni, de ezeket a híreket olvasva és figyelve a játékunkat már a 3. helynek is örülnék, de szerintem 4. helyen végzünk és szerencsénkre maradunk a BL-ben.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.16. 10:41


Mahrez helyett Munir? :D Remélem ez valami elterelő hadművelet és holnap Monchi bejelenti Mr X-et
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2017.08.16. 10:30


Egy szezont mindenképpen adnék neki. Igazából én nekem nincsenek soha ilyen megérzéseim. Csak annyit mondok, hogy jobb most a pofon a velta ellen, mint a harmadik meccsen mondjuk :D Virga Coelho voltam, köszönöm, hogy meghallgattatok :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.15. 23:01


Én a kezdetektől fogva szkeptikus vagyok és szerintem nem való ő ide.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.15. 15:47


Ráadásul di Francesconak ez az első komoly feladata. Ha a szerződtetésénél nem úgy gondolkodtak Pallottáék, hogy minimum egy év türelmi időt adnak neki, akkor tiszta barmok. Ha decemberben a táblázat első felében vagyunk, akár 5-8. helyen, akkor sem szabad elküldeni. Ő nem egy plug and play megoldás, ez szerintem evidens.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.15. 15:31


Pont azt akartam írni, hogy elég volt egy Celta meccs és máris itt a hurrápesszimizmus.
Nem mintha nem döcögne a játékunk, de majd októberben nézzük meg. Addig élvezzük a meccseket. :)
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.15. 15:26


:)
Bizalom az aztán van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.15. 14:18


feree80 írta:meddig lesz a roma padján edf....

Max január
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.15. 12:54


fax ki van ezzel a mhrezzel, most komolyan, hozzuk a lazios keitát!

amúgy inkább azt a kérést kellett volna feltenni, hogy meddig lesz a roma padján edf....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.15. 12:52


Most ne mondd, hogy nem csinálja jól a Torino. Alig játszik majd Sadiq, úgyhogy nem élünk a kontraopcióval. Nyáron eladják Belottit, Sadiq pedig rúg majd min 15 gólt - kinézem belőle. Mi pedig megvesszük Pavolettit 30-ért.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.15. 12:15


Csodás... Sadiq 6m-s opcióval mehet Torinoba. Belotti mögött nem tudom mennyi lehetőséghez fog jutni, ha sikerül magát beverekedni a csapatba akkor nevetséges a 6m, ha nem akkor meg újfent elvesztett egy évet a fejlődésből.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.08.15. 09:20


Kivárnak a nagyobb klubbok is, mert ennyiért nekik sem éri meg, szerintem City/Arsenal vagy valamelyik nagyobb csapat utolsó nap elviszi jóval a Leicester által kért összeg alatt ilyen "jó lesz valamire" alapon, vagy marad és ha idén nem fut egy jó szezont akkor büszke lehet, mert a PL-ből mehet nyugdíjba, az már más kérdés, hogy a középmezőnyből :D

Ha Sanchez tényleg nem hosszabbítja meg a szerződését az Arsenalnál akkor Mahrez egy potenciális célpont lehet nekik az utolsó napokban.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég

cron