Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.08.19. 14:45


Mivel a hírek mostanában elapadtak mercato tekintetében valószínű, hogy holnap 90%-os csapattal futunk ki a gyepre.
Amilyen jól indult Monchi bevásárlása, olyannyira lefagyott a végére. Úgy érzem, hogy a szokásos terepén jól mozgott: Moreno olcsón jött, akárcsak Gonalons. Előbbinél elismerte, hogy már évek óta figyelte. Karsdorp kicsit keményebb dió volt, de semmi gond, akárcsak a másik fiatal Ünder. Ki volt még? Defrel hezitálások után... De a végére fogyott el a nafta. Hiába, bejött a jövendölésem: Monchi otthonosan mozog olcsó játékosoknál és fiataloknál - 20 m alatt. De felette, eddig még egy igazolása sem volt. A Sevillának soha nem volt annyi pénze. Sajnos ez más terep.
Nem tudom, hogy mit jelent az, hogy 90 %-os a keret, mert ez nagyjából 2 embert jelent. Az sok úgy, hogy holnap nélkülük rajtolunk. Vajon lesz-e még valami a maradék 10-zel vagy így marad minden?

Az átigazolási piac első fele okés, a második fele nyögvenyelős.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.18. 19:23


feree80 írta:remélem se kvádrádot se munirt nem hozzuk


Ámen! :D
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.18. 15:32


az fura lenne feree, mert egy ember egyre szavazhat csak :wink: úgy van beállítva
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.18. 13:43


remélem se kvádrádot se munirt nem hozzuk

http://www.football-italia.net/108367/f ... ant-schick
a bohóc nagyon hozzánk akarja elnyomni a csávót, már nem kéne, ugye juve volt, szívzűr, majd felment az árfolyama a szívzűr hatására :shock: inter és most meg a romába tolná....
meg amúgy is, kiköpött vice dzeko, ergo egymás mellett nem férnének meg, max egymás helyén.

és egy megérzés, vagyis tipp, a mercato hátralevő részében jön még 1 szélső(sajnos kvádrádó, de ne jöjjön) és 1 belső védő, ha utóbbi jön, akkor qrvára el lett baxva a védelem megerősítése, mert ez már tényleg újratervezés.


ja, én mindegyik lehetőségre szavaztam :)



fressssssssss
iturbe állítólag maxicoba teszi át székhelyét, kölcsön kötelező opció, dimarzio szerint az összeg masszív 5 milla, a klub böcsületes neve meg :arrow: Club Tijuana Xoloitzcuintles de Caliente
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.16. 19:20

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 19:16


Bakker, esküszöm azt hittem dán! :oops:
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.16. 18:45


F.Totti, igazad van amúgy, de a 4-3-3 árnyalatait használja Di Francesco.
A 4-2-3-1 és a 4-3-3 között szinte csak helyezkedésbeli különbségek vannak, a mágnástáblán három mágnest kell arrébb tolni, és kész is. :)
ZS-licenszem van. :wink:
(DÁN csávó? :wink: :) )
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 17:17


Így van Feree. Ha Flo és a dán csávó felépül, Peresnek megtiltanám, hogy az alapvonalunkhoz 20 méternél közelebb kerüljön. Borzalom hátul 4 védős rendszerben. D eleginkább el fog tűnni a kezdő közeléből.

Egyébként ezt a di Francesco 433-at játszik dolgot honnan szeditek? Mikor játszottunk 4-3-3-at az előkészületin? Kb csak a PSG ellen az első félidőben. Utána alap lett a 4-2-3-1 és volt 3-3-3-1 is a Spurs meccs végén (katasztrófális eredménnyel). Új edzőként, új csapattal kapásból 3 különböző felállás, úgy hogy egyik sem sassoulos. Ez inkább túl sok nekem, mint kevés. Ha valaki beírja hogy EDF csak egy rendszert ismer az légyszi támassza alá valamivel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.16. 15:30


nem ismerem, de ezzel a promessel mi van, a csávónak a 17/18 :!: szezonban már van 7 meccsen 5 gólja és 1 asszisztja, tavaly meg dupla duplázott, mivel nem inglis, ez már nálam jó pont....

különben vészmegoldásként még ott van b.peres szélső támadónak, mert védőnek egy rakat kaki, inkább előle rontsa a levegőt
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.16. 15:19


Xabee írta:
F.Totti írta:
Azért Mahrez más szintet képvisel, mint bármelyik másik a felsorolt nevek közül. Utolsó szezonjától függetlenül, nem véletlen lett a bajnoki év MVP-je angliában, húzó emberünk lenne, a többiek pedig nem.


Az azt megelozo evei is a gyenge es nagyon gyenge kategoriak kozott mozogtaj.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.16. 15:18


Mivel nem az én pénzem, azért adnék 50-t is Mahrezért. Mondtam én napokkal (hetekkel?) ezelőtt, hogy megy feljebb az a 30-35 milla még:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.16. 15:14


ha iagaz, amit írtok, hogy mahreznek büdös a calcio, akkor minek erőltetni? a pénzről nem beszélve...50 lenne a vége?! ó bazz, anyám borogass!

tényleg ott van a lazios keita, lexarom hogy lazios, a gyerekben van potenciál, vagy ha már a roma kölyke, politano, nem szár, de jó játékos, és még jobb is lehet, de legalább a roma kölyke.

szombat 6kor meg bajnoki, de 90%ban kész a keret. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.16. 14:56


niylvánvalóan az volt a cél, hogy venni egy db éljátékost, húzóembert, mégpedig olyat, aki viszonyleg megfizethető. Ő lett volna Mahrez. Niylvánvalóan ő lett volna monchi mercatójának alegfőbb értékmérője. És sajnos igazi "B" terv nincs, soha nem is volt, legfeljebb C v. D. v. E, stb
Úgyhogy így Monchi mercatója is legfeljebb közepesnek tekinthető :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.16. 14:42


F.Totti írta:Ki lenne a bombaigazolás? Mahrez? Cuadrado, Suso, Berardi, Vazquez, Sansone (ebben a sorrendben) nekem bőven megfelelne és még azt sem mondanám, hogy biztos gyengébbek az algírnál. Értelmes áron bármelyiknek örülnék. Egyedül a számomra ismeretlen Quincy Promes és Castillejo nem tetszene, de Monchi kicsit jobban képben van, mint én.
Egyébként Mahrezre is alkuszunk még. Meglepő :)



Azért Mahrez más szintet képvisel, mint bármelyik másik a felsorolt nevek közül. Utolsó szezonjától függetlenül, nem véletlen lett a bajnoki év MVP-je angliában, húzó emberünk lenne, a többiek pedig nem.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: DEROSSIETERNO Dátum: 2017.08.16. 14:26


4-3-3-nak csak akkor van értelme, ha az edző domináns, labdatartásra épülő játékot akar játszani, a csapat pedig tudja ezt. Moreno ehhez nagyon jól jöhet, De Rossi is nagyon jól osztogat, de van bennem némi szkepticizmus ezzel kapcsolatban. Spalletti alatt is sokkal jobban bejött a 4-2-3-1.
Avatar
DEROSSIETERNO
 
Hozzászólások: 20
Csatlakozott: 2017.06.29. 13:16

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.08.16. 13:54


Ha hiszitek, ha nem azt csiripelik a Mahrezhez közeli algír verebek, hogy ismét emelni fogjuk az ajánlatot ilyen utolsó utáni utáni szinten :lol:
Komolyan vicc már ez az egész :D Ennyire nincs senki helyette, akit lelehetne igazolni??
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.16. 12:56


Én a 4-3-3 megszállottja vagyok, de régen rossz az, ha egy edző mindig egy stratégiára fekteti rá a csapatát (Zeman, Garcia, Luis Enrique).
Allegri egy meccsen belül kétszer változtat különösebb gond nélkül.
Úgyhogy gyerünk, Eusebio, tessék több lábon állni.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 12:13


Xabee írta:Lucas Vazquez, Juan Cuadrado és Samu Castillejo van emlegetve. Egyik sem az a bombaigazolás-kaliber sajnos :S

Update: újabb nevek a köztudatba dobálva: Domenico Berardi, Nicola Sansone.. Valahogy úgy érzem ebből már nem jöhetünk ki jól..



Ki lenne a bombaigazolás? Mahrez? Cuadrado, Suso, Berardi, Vazquez, Sansone (ebben a sorrendben) nekem bőven megfelelne és még azt sem mondanám, hogy biztos gyengébbek az algírnál. Értelmes áron bármelyiknek örülnék. Egyedül a számomra ismeretlen Quincy Promes és Castillejo nem tetszene, de Monchi kicsit jobban képben van, mint én.
Egyébként Mahrezre is alkuszunk még. Meglepő :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.16. 12:09


Ne hülyéskedjetek már. Láttátok a Celta elleni kezdőt?
Skorupski-Peres, Fazio, Jesus, Koralov- Gonalons, Gerson- Cengiz, Pellegrini, Iturbe- Defrel

Csak azon a poszton játszott kezdő, ahol nincs cserénk. Szerintetek mennyir evette komolyan az edző és a csapat ezt a meccset? Kaptak egy négyest, naés? Bejött pár kezdőjátékos és átvettük az irányítást. aki ezért le akarja magát vetni a Gellérthegyről, az tegye. A betli még csak azt sem jelzi, hogy szarok a cseréink. Ezek közül a srácok közül nagyon sokan használhatóak. Csak így együtt nem, pontosabban nem Roma szinten.

Ez a "pont idén lenne esélyünk" meg valahonnan ismerős :D Idén sincs több esélyünk, mint tavaly vagy tavaly előtt. Sőt sokkal kevesebb van szerintem. A csapat (Naingollan kivételével) egyébként teljesen jól játsza EDF rendszerét. Ami csak nyomokban emlékztet a Sassoulo játékára. Kicsit sem igaz, hogy nem szabta a keretünkre és a tavalyi játékunkra az elképzeléseit. De ha kell egy ok, akkor ez jól hangzik, tudom. :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2017.08.16. 11:32


Ismét optimista vagyok és az 1. helyre szavaztam. ( Ha úgy alakul, verhetik a mellem, hogy én megmondtam :D )Nem értem egyenlőre a hisztit, legyünk türelmesek és legalább a vasárnap estét várjuk meg.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára remus 2017.08.16. 12:50-kor.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2017.08.16. 11:30


mcsabi írta:Mahrez helyett Munir? :D Remélem ez valami elterelő hadművelet és holnap Monchi bejelenti Mr X-et


Lucas Vazquez, Juan Cuadrado és Samu Castillejo van emlegetve. Egyik sem az a bombaigazolás-kaliber sajnos :S

Update: újabb nevek a köztudatba dobálva: Domenico Berardi, Nicola Sansone.. Valahogy úgy érzem ebből már nem jöhetünk ki jól..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Xabee 2017.08.16. 11:35-kor.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.16. 11:19


Na igen, EDF-fel kapcsolatban pont ez a legnagyobb félelmem, hogy egyrészt nem fog tudni akkora tekintélyt kivívni mint a kopasz zingaro, másrészt a csapatot próbálja a bejáratott taktikájához igazítani, nem pedig fordítva. Szép és jó dolog, hogy a fiataloknak ad esélyt, de a Juve gyengülése miatt ez az év lett volna a mi esélyünk, mielőtt a Milan összeáll. Ismét kulloghatunk valaki(k) mögött, de ehhez már úgyis hozzászoktunk :(.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.08.16. 11:12


aug.16ot írunk, akkor most mi van? mahrez ejtve?!

amúgy én nem láttam 1 felkész.meccset sem, ergo fazio itteni ekézésből szűrtem le, hogy edf valszeg rossz úton jár/járhat.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.08.16. 10:42


Celta elleni meccsig simán azt éreztem, hogy jók vagyunk. Azért eddigi felkészülési meccseink nem sikerültek rosszul. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy kaptunk már ki a Gyirmóttól is. Szóval ez önmagában nem jelent semmit. :D Bár annyit mégis jelent, hogy 1 héttel az első forduló után jött ez a blama, pont akkor amikor nekünk kellett volna nyerni 4-1-re. Ráadásul olyan híreket olvastam, hogy Nainggolan, Dzeko meg a többiek páran szóltak EDF-nek, hogy nem érzik jól magukat a rendszerében és változtasson. Ne ez kb halál, ha ez megtörténik, nem hisznek benne a játékosok.

Tehát ismétlem én azt hittem, hogy most is 2. helyen fogunk végezni, de ezeket a híreket olvasva és figyelve a játékunkat már a 3. helynek is örülnék, de szerintem 4. helyen végzünk és szerencsénkre maradunk a BL-ben.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.16. 10:41


Mahrez helyett Munir? :D Remélem ez valami elterelő hadművelet és holnap Monchi bejelenti Mr X-et
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron