Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.28. 11:13


http://nemzeti.net/megtagadtak-egykori- ... 37806.html
azért ez nehéz ügy
ki mellé álljon az ember? A Gárda mellé, ami változás nélkül, ugyanazon elvek mentén létezik, vagy Vona mellé, aki teljesen érthető irányvonalak mentén tör a hatalomra? Szomorú ez...


F.Totti: jaja, mi lett a tüske vége?
És milyen városi kórház volt ez? Mármint melyik városé?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.28. 10:42


De durva, F.Totti. És mi lett a tüskével? Kiszedtétek valahogy?
Fradista, jól tudjuk, hogy a Fideszt és a Jobbikot az oroszok pénzelik. Ez utóbbit még az irániak is, de a libanoni Hezbollahról is hallani. Megnyugtató a tudat, hogy a demokratikus pártok legalább függetlenek.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.08.28. 09:52

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.08.28. 09:06


Ki érdemli meg a Fideszt és mit érdemel az ország?
Szombaton én is arra jutottam, hogy felesleges a politikusokat szidni. Aki a Fideszre szavaz, az meg is érdemli amit kap. És ha ebből van több, akkor mindannyian ezt érdemeljük. Elkeserítő, de ez van.

A 9 éves fiam talpába tüske ment szombaton. A magándokink (mert persze, hogy a 27%-os tb mellett külön fizetünk orvosi ellátásért, mi sem természetesebb ennél) épp nyaral, így maradt az ügyelet. Esküszöm nem vittem volna be, de gondoltam egy tüske kiszedését csak megoldják. Kb annyira voltam naív, mint aki azt hiszi, hogy lopott már az Orbán-Mészáros duo eleget, nem fogják folytatni.
Városi korház. Adatfelvétel parádés. 5 perc, a csaj tök kedves. A váró rohad, de legalább nincs senki. A Vizsgáló szocreál, de nincs mocsok. A doki kb 30 éves nő. Nem tudom mióta praktizál a traumatológián, de tippre max 2 éve. Az összes gesztusán érződik, hogy örüljünk neki, hogy szóba áll velünk, mert ő legalább nem ment külföldre. Jöhet a "műtét". Lidokain spré nincs, illetve van, csak nem jön ki a flakonból, mert a fújóka szar. Injekciót ajánlottak, de attól meg a gyerek fél. Nem gond, úgysem fog fájni, 2 perc az egész. Elkezdik tűvel felszaggatni a tüske környékén a gyerek talpát. 2 perc után jajgat, 5 perc után sír, majd üvölt. Megnézem mit művelnek. Vazze fúrtak a talpára egy kb. 3mm átmérőjű, elég mély lyukat, mert most pont nincs olyan csipeszük, ami vékony hegyű és hozzáfértek volna a tüskéhez vele. Tágították... Itt mondtam, hogy köszönjük elég volt. Azt felajánlották még, hogy fertőtlenítés nélküli csipeszt megpróbálnak találni valamelyik vizsgálóban. 3 nő volt bent, így nem voltam vulgáris. Felvettem a gyereket és távoztunk köszönés nélkül. A tüskével a fiam talpában.

Ez onnan jutott csak eszembe, hogy ha máshol nem, az egészségügyben találkoznak a nyugdíjasaink a való világgal. Ha ők úgy gondolják azok után is, inkább a stadionokra, kisvasútra, olimpiára, úszó vébére, stb. kell költenie az államnak, akkor menthetetlenek. Meg az ország is, amíg ilyen birka nép lakja.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2017.08.28. 12:07-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.27. 19:44


„Szeretem ezt a teret, mert minden benne van, ami Magyarország. Szabadság térnek hívják, és körbeveszi a világ összes bankja, meg az amerikai nagykövetség a kerítéssel és a fegyveres őrökkel. Itt van egy sarokra Nagy Imre szobra, és belefutnak a vértanúkról elnevezett utcák, középen pedig ott a szovjet emlékmű. Hihetetlen irónia van ebben az egészben” – mondja Vajda Milán, az Örkény Színház színésze, miközben leülünk az egyik étteremben a téren

hát ezt se gondoltam még így végig
(nem olvasom ela cikket, csak ez a mondat tetszett)


„De valójában persze értem a szovjet emlékművet. Az akkor nagyjából húszéves nagymamám egy pincében vészelte át a szovjet megszállást; próbálták szénporral elcsúfítani, nem sok sikerrel. Jöttek is a részeg szovjet kiskatonák, kezdték róla lerángatni a ruhát. Nagyapám megpróbálta megakadályozni őket ebben, mire a sarokba térdeltették, és fegyvert szorítottak a homlokához. Aztán egyszer csak beállított a pincébe egy szovjet tiszt minden rangjelzésével együtt, rájuk üvöltött, a kiskatonák meg hanyatt-homlok kirohantak. A tiszt tisztelgett, aztán ő is elment.
és igen, azért voltak valszeg rendes oroszok is

http://index.hu/kultur/2017/08/27/vajda ... y_szinhaz/
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.08.26. 10:27


mcsabi írta:
Zsolti írta:Nagyon ideges lettem, de meg is nyugodtam: Magyarország megérdemli a Fideszt.

Na ettől meg én lettem ideges... Az érdemli meg a fideszt aki képes volt/lesz rájuk szavazni, de őket igazán elköltöztethetnénk az ország egyik részére aztán körbe kéne keríteni őket a bálványaikkal együtt drótkerítéssel és urizáljanak meg migráncsozzanak és simicskázzanak ott a világ végéig.
Elkeserítő ez, hogy még további 4 évig itt maradnak ellopni a maradékot is :(


Nem kell elkoltoztetni senkit. Ott a valasztas. Ha meg megint a fidesz nyer, abban hol a logika, hogy a gyoztes vonuljon el? Akkor mar conuljon el a vesztes es lehet nyugodtan orbanozni napestig
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.25. 11:58


nagyon tanulságos, ahogy az index bohózatot csinál a holland konfliktusból
pedig tökös szijjártó
kár hogy csak nyugat felé az, és a szőröstalpúak felé meg nem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.08.25. 10:58


Zsolti írta:Nagyon ideges lettem, de meg is nyugodtam: Magyarország megérdemli a Fideszt.

Na ettől meg én lettem ideges... Az érdemli meg a fideszt aki képes volt/lesz rájuk szavazni, de őket igazán elköltöztethetnénk az ország egyik részére aztán körbe kéne keríteni őket a bálványaikkal együtt drótkerítéssel és urizáljanak meg migráncsozzanak és simicskázzanak ott a világ végéig.
Elkeserítő ez, hogy még további 4 évig itt maradnak ellopni a maradékot is :(
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.25. 07:43


én nem vagyok nyugdíjas, de semennyire nem háborodtam fel a leírtakon, ha tényleg megtörtént. de ha nyugdíjas lennék sem tenném. minden szava igaz sajnos.

ja, ma reggel a tv2 reggeli tényekben is ez ment sőt, hogy vona a betelepítési kvóta mellett van!!!!!!!!!!!!!!!!! na ezt add össze!!!!! ja, és mindez a jobbik közeli magyar nemzetben jelent meg!!!!! így....ennyi.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.25. 05:46


Tudom, hogy felesleges erről írni, de olvasta valaki azt az ominózus nyugdíjasbejegyzést Vonától?
Szerintetek is sértő volt a nyugdíjasokra nézve?
Én elképzelni nem tudtam, hogy a Fidesz ennyire meglovagolja azokat a mondatokat.
Oké, én elfogult lehetek, de azoknak a Vona-gondolatoknak minden szava igaz. Elég csak a nagymamámra gondolnom.
És a (fideszes) közvéleménykutatások szerint még a jobbikosok fele szerint is sértő volt Vona.
Az M1 ma reggel megint szétekézte a Jobbikot emiatt meg az Unió miatt.
A magyar emberek simán megeszik reggelire a Fidesz által kiforgatott szavakat.
Nagyon ideges lettem, de meg is nyugodtam: Magyarország megérdemli a Fideszt.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.24. 21:59

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.24. 17:38


https://kuruc.info/r/2/176422/
amúgy eskü ez valami szándékos vicc volt
nem bírok napirendre térni felette :D


https://kuruc.info/r/35/176433/
egyre jobb a sztori
nagyon sziporkázik a kuruc :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.24. 13:40


jobb későn mint soha Zsolti

https://kuruc.info/r/35/176433/
azért a kuruc ilyetén fogalmazásai egyszerűen zseniálisak
Juhász Zsolt (rajnevén Kisbozsó)
:D
A videó alatt a cigány folklór hamisíthatatlan lenyomata bontakozott ki, melyet gyűjtőknek és a rejtett erőforrások csodálatos világát kutatóknak érdemes figyelemmel követni a következő órákban is.
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.24. 11:59


Basszus, nemrégen jöttem rá, hogy ez a srác Ausztria külügyminisztere.
31 éves, és 27 éves kora óta vezeti a külügyet.
Az Osztrák Néppárt elnöke.
És még Szijjártóra mondják, hogy fiatal kis pincsi.
Viszont én nagyon bírom ezt a Kurzot.

https://www.google.hu/search?q=kurz&sou ... 80&bih=667
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.24. 10:50


sz*rházi senki, nullisszimusz ember. és képes volt leélni így az életét. vannak emberek, akiknél semmi nem számít, nulla lelkiismeret...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.24. 09:20


http://index.hu/tudomany/tortenelem/201 ... sa_ranger/
hazugság, amivel könnyebb lesz az élete?
Klein a vezetékneve?
hmm...akarjam összekapcsolni, hátha kijön belőle valami? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.23. 22:18


https://kuruc.info/r/6/176401/
ez bizony fasza
kimaradt mondjuk Puskás és páran, de sebaj, soha rosszabbat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.23. 16:19


Jó hosszú reakció, jnzs. Köszi. Nagyjából értem is. :wink:
Bár ez a gender-fogalom nem világos számomra. Egyre sötétebb.
Én becsületesen elolvastam a linkedet, és a cikkíró csaj nagyon korrekten leírja benne a dolgokat.
Ám valami nagyon nem stimmel. Én a "genderhívők" cselekedeteiben, mondataiban nem a szerző által leírt gondolatokat látom.
A cikk normális és megnyugtató. Az esetek pedig betegesek és riasztóak. És ez nem a kurucinfó ferdítése, nem csak ott lehet ilyen aberrációkról olvasni.

"A szó jelentése: társadalmi nem, azaz mindazon tulajdonságok, viselkedésformák és szerepek összessége, melyet a társadalom az egyéntől biológia neme folytán elvár. Egyszerűsítve: hogy mi van az egyén lába között, az a „sex” azaz biológiai nem („nő” vagy „férfi”); és hogy a társadalom a biológiai nem alapján milyen személyiségvonásokat tulajdonít az egyénnek, illetve milyen szerepeket vár el tőle, az a „gender,” azaz társadalmi nem: „nőies” vagy „férfias,” illetőleg női vagy férfi szerep, melyekhez a nemi sztereotípiák is kapcsolódnak."

"A gender-elmélet tehát nem a biológiai nemet kívánja háttérbe szorítani, hanem az ehhez társított elvárásokat."

Na ezekkel a mondatokkal semmi probléma sincs. De a "gender-harc" szerintem nem ezen a szinten mozog.
Lehet, hogy tévedek, de én sokkal súlyosabb dolgokat látok a "genderlobbi" mögött.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.23. 08:31


jaja, létezik olyan is, mint pl. nem lehet már megosztani kuruc.info-s cikkeket, ez nem kamu, matu(ka)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.22. 21:57


snatch írta:ez tökéletesen így van, ahogy a kanadai cimbora írja. nem tűnik el egy oldal csak azért, mert valaki bejelenti. vagy mert kettő. ez kamu. én is jelentettem már valamit és tényleg azokat a sablon szar válaszokat kaptam, amit írt, hogy mit csináljak, hogy ne lássam pl...

vagyis? akkor miért szűnnek meg a szélsőjobbos oldalak, és miért nem tudnak újranyitni sehogy se (lásd a cikkben, hogy tök más néven stb sem) ?

Persze hogy nem azért szűnik mert mert páran feljelentették. Sok okból megszűnhet. De tuti létezik olyan is, hogy magas pozícióból odaszólnak a fb-nak, hogy légyszi tesó...

Egy biztos: Toroczkainak nem tudok elképzelni olyan hasznát, érvet, bármit, hogy most ez neki jól jött volna
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.08.22. 20:36


Zsolti írta::D
Horogkereszteződés. A kedvencem. Óriási. :lol:

Ettől a cikktől köpni-nyelni nem tudtam. Jó lenne, ha nem lenne igaz, de minden bizonnyal az.
Vajon mit érezhetnek az ilyen szülők és "tudósok"???
Amikor a holokauszt-vitát olvastam a kurucon, akkor a holoprofesszorok sorról sorra cáfolták a holotagadók írásait (lehet jogosan, lehet nem).
Ezt az írást is meg tudná cáfolni egy genderhívő szakember ugyanúgy sorról sorra?
HÁNYINGER.

https://kuruc.info/r/9/176360/

Nekem a genderelmélet mindig is egy fura dolog volt. Egyrészt nem szólhatok mellette egész egyszerűen mert nem értek vele egyet. Még ha egyet is értenék azzal az állítással genetika nem alapozza meg a nemi sztereotípiákat*, akkor sem értem mi értelme volna szétb@szni a többezer éve nem nagyon rosszul működő konvenciókat.

Másrészről be kell látnom hogy én sokat köszönhetek a gender elméletnek. Tapasztaltabb olvasóim tudják hogy én komoly My Little Pony fan vagyok. Nem a világ legjobb sorozata, egy átlagon felüli, gyerekeknek (és nem feltétlenül lányoknak) írt sorozat, ami elég ügyesen lovagolta meg azt a teljesen indokolatlan és értelmezhetetlen rajongást ami körülveszi az én társadalmi csoportomból érkezőktől. (És ezáltal utólagosan, legalább némileg igazolta azt) A tény hogy én ezt ma elmondhatom akárkinek és ettől engem nem fog kevesebbnek gondolni, ha már ismer annyira hogy egyáltalán legyen értelme adnom a véleményére, azt kétségtelenül a genderelméletnek köszönhetem. Asszem trigo és Zsolti is elfogadta hogy én annak ellenére hogy mivel töltöm a szabadidőm egy értékes és jó ember lehetek, és ez szerintem legalább is részben a gender elmélet következménye. Kétségtelen tény hogy azt én tudom a legjobban ha ma valakinek azelőtt elmondom hogy My Little Pony néző vagyok az negatív érzetet kelt bennük, de hát öszintén szólva az embereknek nem azért kell tisztelniük amivel töltöm a szabadidőm. (Jó dolog ha azért is tisztelnek, de a szabadidőnek nem ez a célja.) Ha meg valaki utálni akar ezért az utálni is fog. Megjegyezném, hogy amúgy ha valaki kategorikusan tagadni akarná genderelmélet az megágyazna többek közt a szalafista iszlamizmusnak is, ha meg valaki nem akarja kategorikusan elutasítani akkor meg pont ott lesz ahol én akarom.

Mindegy szóval alapvetően az a bajom a gender elmélettel mint a nácizmussal. Az emberek jelentős része annyira polárisan áll hozzá a kérdéshez hogy se az előnyeit nem tudja kihasználni értelmesen, se nem hagyja azt hogy hátrányai elutasítása mellet hagyjuk, hogy az előnyösebb oldalai pozitív hatással legyenek a magunk vagy akár mások gondolkodására.

Ezzel együtt el kell hogy mondja, hogy a cikk amit Zsolti idéz az nagyon szexi meg minden és kurucos mértékkel nézve elég pontos is amennyire utánanéztem, de egy réges-régi logikai bakit követ el. Mert tény hogy ezt a borzalmas lényegében egy az egyben Joseph Mengelét idéző emberkísérletet egy genderelmélet hívő izé a gender elmélet nevében követte el, de ez majdnem olyan, mint ha egy mai keresztényeket ítélnénk meg a spanyol inkvizíció tetteiért. A mai felfogásban a genderelmélet és a kereszténység nem erről szól. Kész passz punktum. Innentől kezdve ezt logikailag helyesen felhozni érvként bármelyik ellen aránylag nehéz. Az ember ellen fel lehet hozni, azok az emberek ellen, akik ezeknek az embereknek hisznek fel lehet hozni, az ideológia ellen viszont csak marginálisan.

Na persze felmerül a kérdés hogy mi a gender elmélet. Szerintem ez ebből a cikkből derül ki legnormálisabban, de megjegyezném hogy míg genderelméletről aránylag értelmesen ír azért elég sok más faszságot értelmetlenül kever bele. És megjegyezném hogy a cikkben foglaltak miatt nem lehet a genderelmélet része (a rendkívül bíztató nevű) Mr Money kísérlete hiszen a genderelmélet éppen az ellen van, hogy a gyerekekből direkt módon klasszikus férfit vagy nőt neveljünk, és helyette általánosan fontos értékeket kell átadni mindenkinek, akik ezek alapján majd lesznek valamik. És ez így szerintem önmagában egy védhető gondolat. Amivel nem igazán értek egyet, de ez már az én szuverén jogom.


*Ez az állítás tudtommal viselkedés szempontjából igaz, de hangsúlyoznám, hogy a genetika és a viselkedés kapcsolatáról marha keveset tudunk mert rohadt nehéz vizsgálni. Ráadásként valahol a kérdés tárgyalásában óhatatlanul belefutnánk a determinizmus kérdésébe, ami egyrészt azért baj mert marha macerás cáfolni, (lényegében lehetetlen), de ha igaznak vesszük akkor az egész társadalmi berendezkedésünk omlik össze benne a viselkedéstani kérdésünkkel. (Meg a viselkedéstan önmagában is összeomlik tőle.) Szóval ezen a ponton belátható időn belülig kb olyan lesz ezzel érvelni, "hogy a tudomány nem cáfolja meg tehát biztos igaz". Jó hír a gravitáció nem létét sem cáfolja meg a tudomány.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.08.22. 19:54


ez tökéletesen így van, ahogy a kanadai cimbora írja. nem tűnik el egy oldal csak azért, mert valaki bejelenti. vagy mert kettő. ez kamu. én is jelentettem már valamit és tényleg azokat a sablon szar válaszokat kaptam, amit írt, hogy mit csináljak, hogy ne lássam pl...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.22. 17:42


kanadai haver hozzászólása Toroczkai-oldal témában (érdekességként):
"Akkor meg utoljara itt: a fent emlitett Atheist Republic oldalat nagyjabol evente 5-6 alkalommal letiltjak, tobbnyire az tortenik, hogy valamelyik iszlam allambol 1-2 napon belul erkezik "veletlenul" 10 ezer ugyanolyan panasz. Automatika letiltja, tobbnyire 24 oran belul visszakerul. Aztan van a media-hack (szerintem ez tortent itt is), amikor az uzemelteto tuntei el az oldalt vagy csak reszeit, aztan cenzurat kialt, a legtobb netes forras meg beszopja (Tibi Atya, Csiki Sor csak igy fejbol). Mas forumon mar emlitettem, mi megprobaltunk kivancsisagbol egy oldalt felfuggesztetni, kb 700 panaszt kuldtunk egy ora alatt egy egyebkent kamu, de megoszto mem miatt; 2 nap mulva! jott egy olyan valasz a tobbsegnek, hogy alkalmazzuk a felajanlott lehetosegeket (unfriend, unfollow, hide), az oldal es a mem meg maradt..."
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.08.22. 16:48


a genderes cuccokat messziről kerülöm. Arra sem méltóak, hogy elolvassam.

a másik meg....
vége ennek az országnak, csak lassú a kiszenvedés

eközben újra él Toroczkai oldala!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.08.22. 15:09


Ez már paranoia. Elképesztő hülyének nézése az embereknek.
És a nyugdíjasok jelentős része enni fogja a géphang szavait. Még beszélgetni is fognak vele...

https://alfahir.hu/2017/08/22/nyugdijas ... letkampany
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 17 vendég