Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.06. 05:30


Én sosem választanám az erőszakot, Corso.
Köszi a választ,FR 34. Szóval te továbbra is nemzeti radikális maradtál. Ez jó hír, én is. De ilyen névvel ez egy radikális párt lenne: Demokratikus Nemzeti Néppárt? Azért ez vicces. Mondjuk a Svéd Demokratákból kiindulva...Ez a Tilly is kemény gyerek. Politikai csecsemő. Ezek az emberek pontosan tudják, hogy esélytelenek a politikában. Igazat mondanak, ész nélkül. Vona ezt egy 20 százalékos párt elnökeként látta be.
Meglátjuk...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.09.05. 23:49


Corso22 írta:Normális keresztény gondolatokkal --- valóban le lehet-e írni mind azt, amivel általánosítva emberek - egyébként néha, talán önálló, talán egy-egy vezér által adott idióta, és agresszív válasz miatti konfliktus .... van. Ti mindig az erőt választanátok? Az erőszakot?

NEKEM fontos, hogy válaszoljatok.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.09.05. 23:46


Normális keresztény gondolatokkal --- valóban le lehet-e írni mind azt, amivel általánosítva emberek - egyébként néha, talán önálló, talán egy-egy vezér által adott idióta, és agresszív válasz miatti konfliktus .... van. Ti mindig az erőt választanátok? Az erőszakot?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.09.05. 23:38


Trigoria írta:https://kuruc.info/r/35/176867/
valahogy így bizony


Elnézést, hogy beleszólok. De ez olyan nagyon komoly süllyedés, amit nem engedhet meg egy ember. Ne legyen mocsok gondolat sem itt.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.05. 23:15

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.05. 23:01


FR34:
Cimbora a télleg-t itt kérlek gyorsan felejtsd! :wink: :D Ez nem chat. Kiráz a hideg tőle - és nem csak engem. De ez csak kérés. Please!

amúgy a fb oldaluk is gáz
a logójuk is az
ennél jobbat csinálok egy óra alatt
gáz az egész
nem is foglalkozom velük:)

az viszont nagyon fura, hogy azért moslékozod le Vonát, mert lightosodott, és béruniót akar. Nem hazudja, TÉNYLEG akarja! :)
Mi itt Zsoltival sose fogjuk belátni, hogy moslék lenne. Tévedhet, lehetnek rossz gondolatai, viheti zsákutcába a Jobbikot, de ettől még jó embernek tartom és jó politikusnak

a migráns-kérdést meg mind épeszű ember tudja, nemcsak egy éve, hanem évek óta
fura is, hogy sn most akadt ki (vagy megint:))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.05. 21:57


https://www.facebook.com/demokratikusne ... t/?fref=ts

a weblap télleg gáz, ez már sokkal cukibb, úgy látom inkább a közösségi médiában aktivizálják magukat.
ez a Tilly név nekem rohadt ismerős csak nem tudom honnan...
ő a 8 évvel ezelőtti Vona, gondolom 8 év múlva meghunyászkodik ő is...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.05. 21:52


Snatch, én ezt már egy éve mondom! Hol vannak a nők és gyerekek? pedig elvileg egy muszlimnak 4 felesége is lehet, ha mindegyiktől csak két gyereke van, az 8 purdé. hol vannak??????
Zsolti: Vona egy moslék, előbb-utóbb belátod, azzal a problémával amivel mi küzdünk a suliban már nem tud és nem is akar kezdeni semmit. a kezdeti radikalizmusból lett egy lájti néppárt, amivel én nem tudok azonosulni továbbra sem, a bérunióval meg az a baj h álom, ahogy írod, akkor minek hazudja???
a honlapjukat nem tudom, mindjárt megnézem Trigo, én fb-on botlottam beléjük, azt meg mindjárt megpróbálom felposztolni ide
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.09.05. 13:42


amúgy annyi, hogy ha nem engednék be azt a sok szemét migránst, akkor alap, hogy legalább azok a gyilkosságok nem történtek volna meg, amiket ezek elkövettek azóta. Kérdezzék meg azok szüleit, hozzátartózóit, akik áldozatul estek ennek a csürhének a tevékenységének. biztosan nem migránssimogatók.

pont valamelyik reggel talán m1-en, vagy tv2-n kaptam el egy kb. 20 mp-es híranyagnak a képét, amiben a migránsokról volt szó, szóval mutatták, ahogy szállnak fel a vonatokra, meg ahogy vonulnak. Ezek valószínűleg olyan 2015-ös, az első igazi hullám képei lehettek, de!!! basszátokmeg, a 70 százalékuk ilyen 20-30 körüli férfi. Ezek menekülnek a háború elől? nemá....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8083
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.05. 06:12


FR34, azért a moslék Vona elég erős. Pont tőled, aki a suliban szinte ugyanolyan problémákkal küszködsz, mint én. Egy csepp Jobbik azért maradhatna még benned. A bérunióval meg mi a baj? Azon kívül, hogy álom.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.04. 22:26


azt se tudom mi az :))

utánanéztem
http://www.dnnp.hu/
ha ez a honlapjuk akkor übergáz
remélem nem ez :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.04. 22:05


Nem olvastam vissza, bocsi, DNNP-ről volt már szó itt? vélemény? én ma találkoztam velük először, rohadt szimpatikus minden mondatuk. sztem megvan kire szavazok jövőre :D
imádom, ahogy ezt a moslék Vonát kioktatják bérunió ügyben :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.04. 19:22


sosem hiszek a statisztikák hitelességében. SOHA
pláne olyan kérdésben, aminek a valósága kormánybuktató erő lenne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.04. 17:23


Nem állítottam hogy elhallgatják. Azt a kölni esetből kiindulva el tudom képzelni hogy ha sokkal szarabb lenne a stat, akkor nem hozzák le.

Aki bűnt követ el, az meg jobb ha otthon rohad börtönben, mint No-ban. Nagyobb a visszatartóerő. De ennél is nagyobb hogy bukja a kényelmes semmittevést.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.04. 15:55


Teljesen logikus gondolatmenet, F.Totti. :wink:
Bár van egy-két bökkenője.
Szerintem az elhallgatás=csalás. Elhallgatják vagy kisebbítik a migránsok által elkövetett bűncselekményeket. Ez aljas dolog.
A másik, hogy szerintem nem ér visszatoloncolást a bűncselekmény elkövetése. Visszapostázni azokat lehet, akik nem kapnak menedékjogot.
Ha jogosultként bűnözöl, akkor felelned kell a törvény előtt, de maradhatsz.
És amúgy Svédországban minden rendben, az index is bebizonyította anno, hogy ott sincsenek no-go zónák.
Csak istállók, ahol lovak lesznek az egerekből. :D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.04. 15:48


Zsolti, nem hiszem hogy csalnának az adatokkal. Németországban esetleg elhallgatnák, de meg nem hamisítják. Ebben majdnem biztos vagyok.
A számok meg tök logikusak. Aki a háború elől menekül (és ne vitassuk, hogy hogy ilyen közülük), az örül hogy él. Nem kockáztatja a visszatoloncolást, sőt valószínűleg most még őszintén hálás is a többségük. A németek hihetetlen életkörülményeket teremtenek számukra. Nem kell bűnözniük, megélnek anélkül is.
A gazdasági migránsok viszont főként szerencsevadászok. Azok között sokkal több lesz bűnöző, de azok sem okvetlenül életellenes cselekményekkel nyitnak. Eddig ez szerintem rendben van, nem kell hamisítani ilyen számokat.

De ott van nekik 1,7M integrálhatatlan ember. Évek alatt megszokják a mostani jólétet a semmiért. Ha elveszed (=munkára kényszerítenéd), akkor azért leszel az ellenségük, ha így hagyod, akkor még többre vágynak, mert a fehéreknek is több van. Biztos azért mert fehérek. És a sok majom azt hiszi, hogy őket utasítja vissza a befogadó népesség, nem fordítva. Mert az eszükbe sem jut már, hogy ők a jövevények, nekik kellene alkalmazkodni, változni. Csak a kib@szott jogaikat ismerik, mert arról nagyon fel lettek világosítva. És elkezdik utálni a többségi társadalmat. Szép lassan, lehet hogy csak a következő generáció, de utálni fogja a jobban élőket. Na akkor nézze majd meg Merkel lánya/fia/unokája a bűnözési statisztikákat. Meg akkor találjon olyan biztonsági szerveket, akik 1-2 millió köztük élő embert kordában tudnak tartani.

Attól, hogy ezek a számok valódiak, még semmit nem mutatnak a 5-10-50 év múlva elkövetkező időkről. Sőt elég az is ha megkérdezik a svédeket.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9908
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.04. 14:15


Na itt a cáfolat! Nesze neked, Fidesz és migránsgyűlölők!

http://index.hu/kulfold/2017/09/04/abcu ... metorszag/

Hú... Nehéz ezt a cikket emésztgetni. Óvatosan kérdezném csak meg, nehogy kimerítsem a gyűlöletbeszéd fogalmát...
Az nem lehet, hogy kozmetikáznak/toldozgatnak-foltozgatnak/ CSALNAK a statisztikával ? :evil:
(Bár ha Magyarországon nem csalnak a bűnözési adatokkal, akkor miért pont a fejlett Nyugaton tennék...?)

Szóval, gyerekek: nincsenek no-go zónák, a migránsok arányaiban nem követnek el több bűncselekményt, mint az őslakosok; ha gyilkolásznak, akkor is csak egymást, stb., stb.
Ha választani kell, akkor inkább a Fidesz-propaganda, köszi.

Más:
Bravúrcím:
https://kuruc.info/r/2/176827/
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2017.09.03. 17:49

Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.09.03. 15:03


Valóban nem mindegy, hogy a 190 az bruttó, vagy nettó.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8083
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.02. 15:06


https://kuruc.info/r/2/176751/
vajon mikor omlik össze a rendszer?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.01. 22:14


A vallás mint fogalom megmarad örökre, de h mondjuk ezer év múlva is ezek a vallások lesznek e? Erre azért nagy tételben nem fogadnék, mondjuk sosem fogom megtudni az is igaz :) a mi életünkben kitartanak a mai vallások, de a kereszténységnek én pl már nem sokat adok. persze lehet h most csak Mo-ból indultam ki, s máshol jobb a helyzet.
egyébként én hívő vagyok, de megvetem az egyházat, és ez esetben tökmindegy melyik egyházról van szó, templomba max akkor teszem be a lábam, ha külföldön járok és már nincs mit megnéznem. egy nógrádi kisfaluban élek, és nem tudom h néz ki a templomunk belülről. sőt. azt se tudom h melyik katolikus felekezet. :D ha nagyon akarnám megnézhetném épp h mi van a tetején (talán kereszt) de nem érdekel.
az egyház miatt pusztul a vallás...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.01. 22:05

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.01. 15:27


Na így kell óvatosan hugyozgatni a Fidesz nyugdíjas-bocsánatkéréses-követelősdi pitiáner játékát:

https://alfahir.hu/2017/09/01/fulop_erik_nyugdijasok
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.01. 13:40


Jó témák.
Én régen teljesen hülyének néztem a vallásos embereket. Butának gondoltam őket. Mára eljutottam odáig, hogy mélységesen tisztelem őket, és jómagam teljesen bizonytalan vagyok a hitet és a vallásokat illetően.
Nyilván léteznek emberek, akik hisznek a Bibliai minden mozzanatában, és vannak olyan racionális hívők is (úristen, mekkora oximoron...), akiknek szimplán szükségük van valamilyen kapaszkodóra az életben, valami biztosra, valami állandóra, és ezért hisznek valamiben.
Én a balliberális, ateista kollégámtól most kaptam egy youtube-linket. Azt mondta, nézzem meg. Noé bárkája-paródia. Azt mondta, hogy nem túl polkorrekt.

https://www.youtube.com/watch?v=acmDgY6PDbY

Megnéztem. Tény, hogy vannak benne jó poénok. Egy ateista hülyére is röhögi magát rajta. Hogy nem lenne polkorrekt? Hááát. A kereszténységbe BÁRHOL BÁRMIKOR különösebb következmények nélkül bele lehet rúgni. Mikor mernének megtenni ilyet mostanában a muszlim vagy a zsidó vallással? (Még ha az Ótestamentum alapvetően a zsidó Biblia is.)
Szerintem gyalázat, hogy ezt így meg lehet csinálni, de MÁST nem. Kettős mérce. És így a valóban jó poénokon sem tudok felhőtlenül röhögni.
És ezt meg is fogom mondani a kollégámnak.(Akit amúgy borzasztóan kedvelek.)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11427
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.01. 13:31


igen, a hit kell. Hogy kell-e a hit szervezet keretek között? Nehéz megmondani, mert a társadalomnak régen minden bizonnyal szüksége volt rá. Manapság nem vagyok ebben biztos. És nem is tudjuk meg kb sose, mivel a vallások megmaradnak örökre.

a chemtrail hogy jön ide? Az lehet hogy nem bizonyított vagy csak elmélet, de létezhet ilyen? Meg lehetne csinálni? Igen.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 13 vendég