Primavera bajnokság

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.14. 15:05


snatch írta:köszi Cejas. Én, ha lehet, akkor még annyit kérnék, hogy zárójelben mindig tedd oda, ha valamelyik általad leírt játékos néger. Csak hogy tudjam hová tenni :D :mrgreen: hogy kivel ne foglalkozzak, kit ne akarjak a kezdőcsapat közelében látni :)

:D :D :D :D támogatom
ez egy árja fehér oldal vagy mi a szösz, szóval na :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.14. 14:00


jójó, arról én is vágom, de azért jó mindjárt tűélesen tisztában lenni a viszonyokkal. a koruknál az 1,3-as szorzó pedig jó is, ja,
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.06.14. 12:41


Sn, azért név alapján a 90%-ról megmondható ki a négus. Eugene Bouah pl egész biztos valami szőke, árja csávó.
A koruk is viszonylag pontosan belőhető. Elég ha 1,3-mal szorzod a korosztály besorolásukat.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2019.06.14. 12:24


pld Cafu, Cerezo, Aldair, Emerson, Juan . Sőt Okaka Chuka! :lol:
stb, stb
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.06.14. 11:07


köszi Cejas. Én, ha lehet, akkor még annyit kérnék, hogy zárójelben mindig tedd oda, ha valamelyik általad leírt játékos néger. Csak hogy tudjam hová tenni :D :mrgreen: hogy kivel ne foglalkozzak, kit ne akarjak a kezdőcsapat közelében látni :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.06.14. 00:28


Köszi nagyon a beszámolót!

Calafiori pedig én nem is tudom... Neki rommátörték a térdét.
szerintem mindenki emlékszik rá :evil: :( , hogy rohadna meg a hentes cseh
Buah és Calafiori mostanában tudtak visszaülni a kispadra.
Őszintén meglep, hogy még tud focizni az életben ezek után :shock: Hajrá kölyök!

Az az edző leigazolása meg tök logikus, hisz a klubszínek itt is ott is ugyanazok :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.06.13. 23:18


Kis év végi összegzés.

Meglepetésre az U15-ös csapatunk bajnok lett a mai napon. Ez lehet, hogy csak nekem meglepetés, mert amennyire követtem a dolgokat én az U17-es csapatot várom döntőbe. A Primavera kivételével minden utánpótlás csapat 3 csoportos bajnokságban játszik. Miénk mindig a C, azaz a déli csoport, bár néha annyira sok az északi csapat, hogy egy-egy beesik ide is.
Szóval az U17-es csapatunk a csoportot egy verséggel és 2 döntetlennel fejezte be, 126 gól 24 meccs alatt, ami 5,25-ös gólátlag. Nyílván voltak itt nagyon libakergető csapatok is, de ez borzasztóan jó eredmény.
Az U17-es csapat nemrég kikapott a Milántól a negyeddöntőben, de az első meccset 3-1-re nyert Milanoban, így a Napoli ellen játszhat elődöntőt. Hajrá!

De térjünk vissza az U15-os csapatra. Monchinak hogy legyen jó húzása is, tavaly elhozott egy nagyon fiatal edzőt a Galatasaraytól. Konkrétan Tuğberk Tanrıvermiş-ről van szó (másoltam a nevét bevallom), aki most 30 éves, 5 nyelven beszél és UEFA Pro licence van.
A csapat nem volt rossz, de a C csoportot fölényesen nyerte a Napoli a Roma előtt. Aztán a negyeddöntőben oda-visszavágón kínkeservesen a Fiorentinán jutott túl a csapat, majd mind a Napolit az elődöntőben, mind a Milant a döntőben 2-0-ra intézze el. Több részletet nem tudok, ritkán lehet U15-ös meccset vagy összefoglalót látni. Ja, és Tomaselli, a mini cselgépünk már megnőtt annyira, hogy melegítse a padot az U15-ös csapatban. Na jó, néhány meccsre beszállt, de tényleg peremember volt idén (mint Coric a nagycsapatnál).

U15: bajnok
U16: negyeddöntőben dupla vereség az Empolitól
U17: elődöntő a Napoli ellen - 06.17.
Primavera: elődöntőben az Inter lemosott minket 3-0-ra...

És akkor egy kicsit a Primavera, mert a többiekből bármi lehet, a Primavera pedig mindig jobban fókuszban van, ha a "lehet belőle valami" kérdés felmerül. Az egész évi teljesítmény nagyon hullámzó volt és kész csoda, hogy így is a bajnokságot a 3. helyen fejezte be a csapat az Inter mögött egy ponttal.

Kapus poszton általában Greco védett, de ősszel volt egy másfél hónap, hogy minden kapusunk sérült volt, így a harmadik számú kapusunk védett, azaz inkább nem... Elég mély hullámvölgy volt. Fuzato beszállt néhány rangadóra és nagyon jó volt.
A védelem két legjobbját még ősszel letarolták. Buah ACL-lel ment pihenni, Calafiori pedig én nem is tudom... Neki rommátörték a térdét. Szakadás, törés stb. - a doki azt mondta, hogy motorbaleseteknél látott már ilyet, de fociban... Az egyik Youth League meccsen szállt bele egy cseh srác. Talán emlékeztek rá Dzeko az egyik gólörömében még utalt is rá. DDR is bent volt a srácnál. Buah elég jól jött előre, balhátvéd. Calafiorit pedig nagyon sztárolják (mint anno Luca Pellegrinit), ennek megfelelően balbekk. Calafiorinak már most Raiola az ügynöke és felettébb pozitívan állt a sérüléshez: kivitette a srácot az USA-ba műttetni azzal a dokivak, aki Ibrahimovicot is összerakta. Buah és Calafiori mostanában tudtak visszaülni a kispadra. A nyári alapozásná kiderül, hogy mit tudnak. Mindketten fiatalok még a Primaveraban, úgyhogy ha nincs gond, akkor látjuk őket jövőre.
A védelem tengelyében a Torinotól visszeérkezett Cargnelutti (cséká) és Bianda voltak - sokszor határozatlanok. Főleg Bianda... Nem is tudom, 6 vagy 8 m EUR-t fizetett érte Monchi. Az a helyzet, hogy néha tök jól száll be a csapatjátékba, mezőnyben kimondottan ügyes. De a kapu előterében, ami a fő feladata lenne botrányos. Úgy mozognak el mellőle, mintha ott se lenne. Nem egy meccs ment el rajta. Én nem tudom ki venné kölcsön, de vigye!

Középpályán Pezzella szerződést kapott. Ő amolyan szervező-védekező középpályás. A Benevento ellen lehetett látni. Nem tudom. Néha húzóember volt, néha mintha ott sem lett volna. Greco az U17-es csapattól nagy várakozásokkal lépett szintet, de egyelőre mintha megtört volna a fejlődése. Riccardi lehetne egy új római ikon. Miden korosztályos válogatottban cséká volt. Más kicsit a stílusa, mint Zaniolonak. Remekül irányít és indít és váratlan távoli lövései vannak. Ugyanakkor kicsit törékeny a srác. Ha a közeljövőben valakiből szeretnénk új Tottit, új DDR-t stb. Az ő.
Meg kell említeni a középpályán Darboét, aki középpályás és a télen érkezett valami menekülttáborból. Nagyon hamar nagyon jó teljesítményt tett le az asztalra, Grecot szerintem ki is játszotta a csapatból, bár többnyire a támadásoknál számítanak rá.

Csatársor... Celar, a szlovén srác, idén magára talált. A bajnokság két legjobb csapatának rúgott mesterhármast. Riccardi mellett ő lehetne még kölcsön után 9-esként befutó. Nagyon 9-es. Beáll a kapu előterébe, elmozog, gól. Ennyi. Schick soha nem lesz ilyen játékos, ez típus kérdése. Bár néha Celar is kifogott rossz napot, de van benne potenciál.
Besuien, a holland srác szerintem megy a levesbe. Bal oldalon Cangiano, jobb szélen D'Orazio érdemel még szót. Mindketten kaptak szerződést a csapattól és nemrég felmerült olyan pletyka is, hogy Cairo, a Torino elnöke fájdalomdíjként Cangiánot kérné Petrachiért cserébe. Szóval, ki tudja...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.09.20. 22:32


Atyavilág...
Na akkor őt le is húzhatjuk a 'fiatal tehetség' listáról. Lassú, lusta, buta, darabos. De nyilván nem cigizik.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.09.19. 21:02


Na akkor Bianda show. Ki látott ebben a gyerekben valamit? 3x drágább volt, mint Marquinhos. Na jó, ez vicc, mondjuk tény... Tényleg adtunk érte 6 millát?
Roma - Sassuolo 3-5
https://www.youtube.com/watch?v=dsLcFfY1c9E

Real Madrid - Roma 3-1
https://www.uefa.com/uefayouthleague/video/videoid=2571860.html?iv=true
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.27. 06:05


Úgy fizikálisan erősek mint Gagliardini vagy Caldara. Legalábbis eddig ez volt a jellemző. Mindig magas és atletikus játékosaik vannak.
De ha már kérdezitek, a Primavera csapatukban a csodacsatár volt fekete viszont U17-ben... Hát a fele játékos szerepelhetne az Afrika kupán. Az összefoglalóból is lejön.
De ehhez hozzá kell szokni. A mi U17-es csapatunkban is két huzóember - Greco és Bamba - feketék.

Kluivert JR és Bianda... Ez van!
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.06.26. 12:42


Akartam én is kérdezni, hogy hány százalékuk fekete...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.06.25. 22:21


Fizikálisan nagyon ott vannak: magasak, atletikusak
ugye nem négerek?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.25. 21:29


Falusi csapatok nem érdekelnek.
És most hogy vége a szezonnak. Az Inter megnyerte az U15, az U16 és a Primavera bajnokságot. Durva. Csak az U17-et nem sikerült behúzni, mert azt mi tettük zsebre.
Az Inter mellett továbbra is az Atalanta a legjobb utánpótlás szinten ha jól emlékszem 3 döntő és egy elődöntő az összes lényeges korosztályt figyelembe véve. Fizikálisan nagyon ott vannak: magasak, atletikusak - lesz honnan meríteni Bergamóban továbbra is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.06.25. 00:36


A szuperkupáról megfeledkeztél, azt is behúzták a srácok :lol:
http://www.figc.it/it/204/2542813/2018/06/News.shtml
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.25. 00:20


Ecco:
https://www.youtube.com/watch?v=8Yj4eqr7vyg

Ha jól emlékszem a közelmúltban profi szerződést kapott Calafiori és Bamba.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.20. 21:55


Az U17-esek most lettek bajnokok az Atalantat 3-2-re legyőzve. Gondolom lesz majd videó...
Utánpótlásban továbbra is az Atalanta és az Inter a legjobb. Az Inter megnyerte az U15-ot és a Primaverat is.

Ezzel vége az utánpótlás számára is a szezonnak. U16-ban az elődöntőben véreztek el a mieink, a döntőben már nem érdekeltek.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.06.05. 00:24


Szóval ott tartunk, hogy a Primavera kiesett a legjobb 8 között a bajnoki rájátszásból a Juventus ellen. Egy idgenbeli 1-1 után otthon 0-1-es vereség.
Az U15 szintén a 8 között pottyant ki az Atalanta ellen. Otthon 1-0 győzelem, idegenben 2-0 vereség.

Az U16-osok igazán érdekes meccset játszottak a Lazioval a nyolcaddöntőben. Idegenben a Roma győzött 7-2-re, majd otthon kikapott 4-0-ra. Hmmm... Szóval legjobb 4 között. Folyt köv.

Az U17-eseknél az EB miatt később kezdődött a rájátszás. Az AC Milan ellen idegenben 2-1. Hamarosan jön a visszavágó.
Aki szeretné megnézni a párosítás első meccsét teljes egészében, az itt megteheti: https://www.youtube.com/watch?v=Ne0aSX8JWrc&feature=player_embedded
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.05.27. 01:27


Szívmelengető győzelem a város másik fele ellen U16-ban (2-7!):
http://www.calcionazionale.it/news/under-16-a-e-b-notizie/under-16-serie-a-b-quarti-di-finale-roma-7-bellezze-lazio-travolta-nel-derby.html

Primavera play-offot játszik, első meccsen a Juve ellen idegenben 1-1. A többi utánpótlás csapat is áll még valahol a legjobb 8 között.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.04. 15:21


Mindeközben egy minden körülmények között szívderítő győzelem: Roma - Juventus 2-1
https://www.youtube.com/watch?v=mr88XNKU2vE
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.02. 01:14


Írok egy féléves státuszt, hogy jobban teljen az este.
Nem minden papsajt és nem minden évben lehet ott tündökölni az élen. Vagy kupa vagy bajnoki vagy legalább döntő - az utóbbi években a primavera kifejezetten jól szerepelt. A bajnokság átalakítása szerintem csak jót tehet a fiataloknak még ha így év közben is sok múlik minden meccsen - vagy talán pont ezért. Nincsenek blökimeccsek és gigazakóba is beleszaladtunk már. 1 elmaradt meccsel az 5. helyen tanyázunk az összevont bajnokságban, az Atalanta és az Inter jelenleg eléggé elhúztak. A kupában még állunk, az elődöntőben a Torino lesz az ellenfél (oda-vissza).

Szóval a bajnokság erősebb lett és a helyezésnél talán fontosabb az, hogy a játékosok fejlődjenek.
Kapusok: Greco teljesítménye hullámzó és az elmúlt évek remek kapusainak a nyomába sem ér...
Hátvédek: idén nem ez a csapatrész lesz a legkíválóbb. Talán az lehet csak szívderítő, hogy Bouah a jobb hátvéd és Semeraro a jobb hátvéd (időnként) még csak 16 évesek és bőven érhetnek még.
Középpálya: Többnyire Marcucci tetszeleg DDR szerepkörében és az U19-es válogatott játékos eddig az összes bajnokit végignyomta elejétől a végéig. Riccardi még csak 16 éves, de már most szinte kihagyhatatlan. Az U-17-es válogatott kapitánya 4 gólt és 1 gólpasszt is kiosztott.
Néhány korábbi meccse: https://www.youtube.com/watch?v=ccMku2dCl6c
A Juve elintézése szeptemberben: https://www.youtube.com/watch?v=mgPViUWncfI
Masangu, a belga új szerzemény húzóember volt és szintén gólokkal vetette magát észre (17éves és 185 cm-ével elég magas srác). Sdaigui Masangu kiesésével került képbe decemberben és pozitív értékeléseket kapott. Olaszo.-ban született marokkói srác.
Csatársor: Ganea korán kidőlt, Celar nem egy Batistuta, Cappa keresi a korábbi gólkirályi formáját, Keba Coly sem szállítja már tömkelegével a gólokat mint tavaly, Antonucci még csak-csak bár hullámzó a formája és láttam tőle érdekes megoldásokat. Mit lehet mondani a támadósorra, ha a középpályánál sem tud több gólt felmutatni? A szintén új srác, holland Besuijen 16 évesen szerepelget a jobb oldalon, de nem túl eredményes. Mondjuk, hogy ügyesedik. Corlu, a dán srác pedig hozzájárul a meccsekhez ha játszik, de 19 évesen nem tudom, hogy minek és kinek hoztuk. Kölcsön vagy pályafutás vége. :-)

Szóval a középpályában van most lehetőség rendesen. Megemlítendő még, hogy decemberben a felépült Nura játszott 2 meccset és nagyon jól tolta. Nem hiszem, hogy jobb bekként neki kellene meccseket hoznia góllal és gólpasszal, de nem baj, ha a kicsiknél hozzátesz a meccsekhez. Kösse fel a gatyát az összes formán kívüli és ACL-es jobb bekkünk, mert ha Nura felépül, akkor egy EDF agymenés következtében megnézném a nagyoknál is.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.29. 02:03


14 év alatt egy ilyen zakó belefér
pláne hogy ez nem az első csapat. MI van ha kikapnak néha? Semmi. Értem, hogy versenyeztetik őket, de itt még nem ez a legfontosabb.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.10.29. 00:18


A primaveranál sajtócsend van a hétvégi, otthoni 1-7-es zakó után, amit az Atalanta ellen ejtett meg a csapat.
Az Atalanta utánpótlás szinten nagyon jó és a fizikalitáshoz technika is társult most. Kb. lemosták a Romát. Érdekes védelmi megoldásokat lehetett látni sok bakival. Erős idegzetűeknek:
https://youtu.be/Jpyf3kgFhG4

Barrow 4. gólját a római publikum is megtapsolta. Alberto De Rossi kiabált és értetlenkedett, aztán elhúzott, ha jól olvastam... Sajtócsend, kedden YL meccs a Chelsea ellen. 2003/2004-es szezonban vette át a primavera irányítását Alberto De Rossi, de soha még nem kapott ki a csapata ilyen arányban. Ha valakit érdekel, nem volt kiállítás egyik csapatban sem.
Először van összevont bajnokság és már látszik az, hogy itt mások az erőviszonyok - szóval jó, hogy összerakták a jókat és nem unalmas a bajnokság. Ugyanakkor itt nincs idő felépíteni a játékosokat, ha sok a hiányzó és a csapatban sok az újonc, akkor bele lehet rendesen szaladni a késbe.
Nem gondolom, hogy nagy gond lenne egy vereség, kérdés, hogy a fejekbe mi raktározódik el ebből. Meg azért az a védelem... Nem is tudom, hogy a Chelsea ellen hogy nem kaptak gólt. Na mindegy. Minden évben nem lehet bajnok vagy kupagyőztes a csapat. Legalábbis ezek után nem várom. Hektikus a szereplés. A Lazio és a Juve még mindig mögöttünk van, úgyhogy nagy gond azért nincs. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.10.22. 23:09


A Chelsea idegenbeli legyőzése kapcsán nézegettem, hogy a szélső hátvédek posztja igencsak hiányos az utánpótlásban. Bár pont az az érdekes, hogy így is helyt tudott állni a csapat U19-ben két 16 éves szélső hátvéddel. Ez elég komoly szó!
Bouah jobb oldalon kb egyedüli opció, de eddig a bajnokikon és a YL-ben is lehetett rá számítani. Bal oldalon sem állunk fényesen, Semeraro Contiék érdeme (https://www.gazzettaregionale.it/notizie/roma-che-colpo-arriva-il-giovane-terzino-semeraro) - mármint hogy idehozták. 6x-os U16-os válogatott a srác és vegyesen játszik U17-ben, a Primaveraban és YL meccseken.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.09.13. 20:29


F.Totti írta:Szokni kell az új neveket. Romagnoli, Antonucci és Ciavattini kivételével egyik srácot sem ismerem.


Én sem ismerem őket személyesen. :-) Cargnelutti kölcsönből jött vissa, Meadows az angol srác - játszott lejjebb is - a neve ismerős lehet. Marcucciról már volt szó, korosztályos válogatott is volt, most kellene befutnia - ha nem is nagyon, mondjuk egy Bordin szintig. Valeau visszatérő jelenség, az ő neve is ismerős lehet. Cappa 2 éve U17-ben egy rakat gólt lőtt, rá kíváncsi vagyok. Celar pedig egy szlovén srác, akit a semmiből igazoltunk idén nyáron.
A többieket én sem ismerem.

Ciavattini és Valeau játszogattak tavaly. Marcucci talán éppen és Antonucci is csak a szezon vége felé. Tavaly 3-4 helyen változott a keret, most minden poszton - nem meglepő, hogy nyáron a dortmundi tornán is csak szokták a közeget.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Primavera bajnokság

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.13. 12:29


Ez azért nem baj.
és nyilván nem is véletlen :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég