Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.23. 14:16


Jól van, Edin, ezért tartunk! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.09.22. 09:00


újra megnézhető, vagy akár le is tölthető a Benevento elleni meccs digisportos összefoglalója:
http://asroma.hu/osszefoglalok/benevent ... 1506067039

ja, az elmúlt fordulók összefoglalói is elérhetőek itt, ha nem szóltam volna:

http://asroma.hu/osszefoglalok
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.21. 16:09


remus írta:
ForzaRoma34 írta:Nem tudom eldönteni h a hellas vagy a benevento a gyengébb... értékmérőnek nem volt jó ez a két meccs... két borzalmasan legalja garnitúra volt az ellenfél...

A kis kopasszal pont az ilyen ellenfelek ellen szórtak el a pontjainkat, amik a végén hiányoztak. Nekem nagyon tetszett, hogy küzdünk végig, nem állunk vissza látványosan ha megszeretük a vezetést. Még 4:0 - nál is letámadtunk, mindenki futott, harcolt. Bruno Peresnek tavaly egész szezonban nem volt ennyi jó megmozdulása, pontos beadása mint ezen a néhány meccsen + A Torinói jó szereplését figyelembe véve el kell gondolkodnunk azon, hogy a tavalyi borzasztó szezonja az ő hibája, vagy Spalletti nem tudta használni.


Mostanában már nem sok ilyen meccset buktunk azért... Rudi második szezonjában igen, de pl az elsőben sem. spallnál meg egyáltalán szinte. korábban viszont rendszeres volt az igaz :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.21. 09:54


Zsolti írta:Dzekóval kapcsolatban nehéz nem egyetérteni. A csapattársai folyamatosan le-lenyilatkozzák, hogy milyen jó srác, meg mekkora karakter, de a pályán nem nagyon köszön vissza a hála. Háttal, félfordulattal, csukott szemmel, mindenhogy kapura rúg.
Lehet olvasta a minap Horváth Feri (Balmaz-edző) nyilatkozatát: "Én játékoskoromban a 16-oson belül még az édesanyámnak sem passzoltam volna le a labdát."
...


Ez még Spal "bűne". Ő mondta róla még mielőtt nagyon beindult, hogy az az egyetlen baj Edinnel, hogy túl jó srác, túl önzetlen, alázatos. Ha ezen változtat, sokkal eredményesebb lesz. És ő úgy is tett, szerencsére. Azóta meg a gólerősség és az egó kölcsönösen erősítik egymást nála. :D Nincs ezzel seemmi baj, sőt.
(modjuk eből a szempontból azért az nem baj, h. nem lőtt pld egy mesterhatost tegnap, és a két gólja mellett még két lövése kapufára ment, kettőt meg helyette a védők ügyetlenkedtek be. :lol: :lol: )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.21. 09:06


nekem tegnap az volt a kedvencem, amikor az első öngólnál dühösen kiszedte a kapuból a labdát, és felb.szta az égbe - mert nem ő lőhette be a gólt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.21. 08:54


Dzekóval kapcsolatban nehéz nem egyetérteni. A csapattársai folyamatosan le-lenyilatkozzák, hogy milyen jó srác, meg mekkora karakter, de a pályán nem nagyon köszön vissza a hála. Háttal, félfordulattal, csukott szemmel, mindenhogy kapura rúg.
Lehet olvasta a minap Horváth Feri (Balmaz-edző) nyilatkozatát: "Én játékoskoromban a 16-oson belül még az édesanyámnak sem passzoltam volna le a labdát."
...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.21. 08:11


Ha nem csak beneventók ellen hozza ezt a szintet
hahó, az Atletico az smafu? :shock: :)

Dzekot tőlem most azonnal eladhatjuk továbbra is. Nem szeretem. :)


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... ak-2593127
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.21. 08:00


Zsolti, Jerry és fél-Jerry neked smafu? Lehet akár 5 olasz is pályán majd tavasszal :)

Egyébként nem értem a spallettizést. Összeszedett a kopasz egy teljesen szétesett csapatot és mindkét évében kihozta belőlük a maximumot. Persze jó látni a tarcsit a csapatban, de nekem majdnem mindegy, hogy Manolas-szal, Nainggolannal vagy Ünderrel verjük a sittet. El úgysem fáradnak, a lényeges dolgok meg nem a kiesők ellen dőlnek el. Spalletti teljes második regnálása alatt egyetlen Empoli elleni 0-0-t leszámítva minden meccsünket nyertük a kiesők ellen ;) De ennyit a kopaszról.

Ünder. Hétvégén jó volt. Lehet hogy sok neki a szombat-szerda ritmus? Fizikailag biztos nem, de talán mentálisan. Tegnap stabilan hozta Iturbe szintjét. Egy jó megmozdulása sem volt. De tényleg nem értem, hogy miért jobb az nekünk, ha ő hozza a meccseket és nem Florenzi, El Sharaawy, Perotti, Defrel, Schick vagy akárki más. Nem olasz, nem hiányposzt. Ha zseni, ki fog derülni. Ha meg nem, továbbadjuk. Még gazdaságilag sem értem, miért van ennyire középpontban itt. Rajta nagy pénzt biztos nem fogunk bukni. Szurkolok neki, mert fiatal és szimpatikus, de ennyi.

Dzeko. Rohadtul idegesít az önzősége. Állandóan ugat mindenkinek, ha nem kap jó labdát. Beszólt Spallettinek tavaly, most meg EdF-re volt egy megjegyzése. A játékostársaknak meg folyamatosan mondja. Igazi balkáni arc. Amikor tök mélyen volt, a csapat akkor is mellette állt. Gyorsan felejt. Rúgjon akárhány gólt, kedvencem nem lesz.

Pellegrini. Imádom a srácot, bár nem játszott jól. Hihetetlen önbizalma van. Ő vissza mert ugatni a bosnyáknak is. Elég sok labdát elszór, de rengeteget segít a letámadásban. Agresszív, gyors és van agya hozzá. Radja jobb fizikailag, de nem érzi úgy a játékot. Di Francesco rendszerében nehéz elképzelni őket egyszerre a pályán, de jó lenne, ha Strootman kárára valahogy mindketten fent tudnának lenni. A letámadásunk sokkal jobban élne. A gond csak az, hogy DDR már nem tud olyan magasan játszani és a mélységi registával nem tudsz folyamatosan visszatámadni. Gonalons-nal talán, de Strootman és DDR soha nem fog egyszerre hiányozni a csapatból. Na Pellegrini pl szerintem sokkal fontosabb, hogy jól legyen, mint Ünder.

Kolarov. Hihetetlen a pali. Lassan megbocsájtom a múltját :)

Bruno Peres. Volt ma is két csúnya labdavesztése, de alakul. Ha nem csak beneventók ellen hozza ezt a szintet, akkor baromi sokan leszünk a jobb oldalon. Kérdés persze, hogy Karsdorp tud-e 3 védős rendszerben belső védőt játszani. Mert ha igen, akkor kell ennyi ember. Ahhoz képest, hogy szezon elején hogy nézett ki a jobb oldal, ez most egy kellemesebb állapot.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.09.21. 06:50


Én azt kedvelem eddig EDF-ben nagyon, hogy ezekre a "könnyű" meccsekre simán betesz 4-5 embert a padról a kezdőbe. Azért rizikós dolog ez. Ám ő bízik a játékosaiban. Spallettinél tegnap kezdett volna Manolasz is mondjuk.
És most van egy olyan érzésem, hogy jó a csapatra nézni. Jobb, mint az elmúlt években. Folyamatosan látni fogjuk De Rossit, Florenzit és Pellegrinit mint olasz játékosokat (hú, de kevés még mindig). Nem érzem azt a görcsöt, hogy gyerünk, üldözzük a Juvét, nehogy elhúzzanak. A Napoli és a torinóiak úgyis előttünk lesznek, most már nem idegesítenek. Küzdjünk meg egy szerethetőbb csapattal a BL-ért.
Várom a hétvégét, és ez az elmúlt szezonokban nem volt ám mindig így.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.21. 06:40


Verona, Crotone, Benevento...nagyon úgy tűnik már 5 forduló után megvannak 90%-osan a kieső csapatok. 5 meccs 1 rúgott gól és kilátástalan játék. Elképesztő nagy teljesítménykülönbség van a többiekhez képest és az egész Serie B-t beleértve. Egyedüli csapat a Sassuolo, aki képes volt normálisan helytállni az elmúlt években, a többiek jöttek s mentek is hamar. A Genoanak s az Udinenek se jött ki jól a lépés, így kezdésnek, de ők azért fényévekkel többre képesek. Nagyon hamar szét fog szakadni a mezőny és nem valószínű, hogy lesz még egy Crotonehoz hasonló csoda hajrá.

Valami harmatos fantázia csak a Spal-ban van és ha azt nézzük, hogy ők az első 5 fordulóban meccseltek már az Inter, Milan, Lazio hármassal, az a 4 pont újoncként nem is annyira rossz teljesítmény.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2017.09.21. 06:31


ForzaRoma34 írta:Nem tudom eldönteni h a hellas vagy a benevento a gyengébb... értékmérőnek nem volt jó ez a két meccs... két borzalmasan legalja garnitúra volt az ellenfél...

A kis kopasszal pont az ilyen ellenfelek ellen szórtak el a pontjainkat, amik a végén hiányoztak. Nekem nagyon tetszett, hogy küzdünk végig, nem állunk vissza látványosan ha megszeretük a vezetést. Még 4:0 - nál is letámadtunk, mindenki futott, harcolt. Bruno Peresnek tavaly egész szezonban nem volt ennyi jó megmozdulása, pontos beadása mint ezen a néhány meccsen + A Torinói jó szereplését figyelembe véve el kell gondolkodnunk azon, hogy a tavalyi borzasztó szezonja az ő hibája, vagy Spalletti nem tudta használni.
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.20. 22:03


túlzás ez a 20 csapatos Serie A, idén még a korábbi éveknél is egyértelműbb :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.09.20. 21:31


Nem tudom eldönteni h a hellas vagy a benevento a gyengébb... értékmérőnek nem volt jó ez a két meccs... két borzalmasan legalja garnitúra volt az ellenfél...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.09.20. 20:54


két dolog erről a meccsről, bár a második nem csak ezt érinti:
1. Ünder nagyon gyengusz volt, megilletődhetett, vagy nem tudom, a második lehetőségtől is...
2. Kolarov az év fogása, bombaigazolás. Az a faszi egyszerűen döbbenet.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.09.20. 18:41


2 kapufa
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.20. 18:39


eddig Dzeko ma:
2 gól, 1 kapufa, 2 öngólba kényszerítés
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.20. 18:34


Az a baj mikor van ideje se képes erre akkor :D

Ejj ezek a Benevento védők, 13 játékossal játszunk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.20. 18:22


mert ott nagyobb a lelki nyomás, és nem hagynak neki ennyi időt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.20. 18:12


Dzeko miért nem tud ilyen pontosakat lőni a nagy meccseken is? :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.09.20. 17:37


2 szélső hátvéd, 2 gólpassz, ez tetszik, jó lenne ha qrva sima lenne, és ünder, pellegrini qrva jól játszanának, de persze a többiek is
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.09.20. 17:36


Ezen a meccsen mi nem fogunk szabadrúgást kapni?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.09.20. 17:32


ünder baromira nincs játékban, vagy nem veszik be, itt ma 3-0 nyerni kell
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.20. 17:28


valahogy mindig fura Puskás nevét hallani :oops:

amúgy ez a meccs, amin nulla izgalom van benne
ettől még persze izzadhatunk :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.20. 17:25


Lazios múlt ide tova...de Kolarov hatalmas igazolás volt. Kb. mint a tavalyi Fazio.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.09.20. 17:18


A csipszah jobban tetszik :D
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég