Serie A

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.22. 20:38


de nézheted úgy is, hogy ennek segítsége nélkül lehet sose játszott volna itt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.22. 19:38


Nem valószínű :D de ha a csávó tényleg doppingolt akkor a világ idiótája. Pályafutása során most játszik először a Serie A-ban, erre így elk*rni a pályafutását.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.09.22. 18:42


Hunszi írta:A minket egy öngollal megsegítő Beneventos Lucioni fennakadt a doppinteszten, így akár több évre elkaszálhatják.

Ilyenkor elveszik az aranyat meg a rekordot. Akkor Dzeko megkapja a gólt?
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.22. 17:48


A minket egy öngollal megsegítő Beneventos Lucioni fennakadt a doppinteszten, így akár több évre elkaszálhatják.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.09.21. 18:33


tomm írta:Azt akarod mondani, hogy a milan annyira eros volt es/vagy akkora balfa.zok, hogy veletlenul indultak az europa-ligaban?

pedig így, így. :wink:
ha láttátok a szezon vége felé az intert, és ahogy dobták el maguktól a pontokat, a legjobb az volt emléxem saját szurkolóik álltak fel a székükről, és hagyták ott a meccset, gyakorlatilag szembe köpték saját szurkolóikat, és így hullott a milan kezébe az uefa kupa, és ehhez az interhez ment el spá edzőnek. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.21. 17:14


tomm írta:Azt akarod mondani, hogy a milan annyira eros volt es/vagy akkora balfa.zok, hogy veletlenul indultak az europa-ligaban?
Egyebkent a jatekosokrol meg nehezebb elkepzelni. Ha valakik, hat akkor ok igazan akarnak barmilyen kupaban indulni.


Az építkezésnek abban a fázisában ahol ők vannak inkább kell a nemzetközi rutin. ezért szartak kevésbé látványosan a bajnokság végére. De erősen gondolkodtak ők is :)
És hidd el boldogabbak lettek volna, ha nem kell ELben indulniuk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2017.09.21. 15:17


Ha a jelenlegi formát nézzük, akkor Napoli, Juve az első kettő, utána pedig van 4 csapat (Milan Inter, Lazio, Roma) amelyik befuthat a dobogóra. A 4 csapat közül azért magunkat mondanám erre a legesélyesebbnek. Hangsúlyozom, hogy ezt a mostani forma alapján mondtam, hosszú a bajnokság, innen még léphetünk előrébb :)
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.09.21. 14:15


Azt akarod mondani, hogy a milan annyira eros volt es/vagy akkora balfa.zok, hogy veletlenul indultak az europa-ligaban?
Egyebkent a jatekosokrol meg nehezebb elkepzelni. Ha valakik, hat akkor ok igazan akarnak barmilyen kupaban indulni.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.09.21. 14:14


Ellenben
Monci > Sabatini
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.21. 11:51


Tomm, amit a két milánói nagy művelt tavasszal, az több, mint furcsa volt. Egyébként én pont azt éreztem, hogy Pioli nyerni akart, a klub meg nem. Így lett "gyenge ember" Pioli és csúszott ki a kezéből a csapat. Nem kell kimondani, hogy "uraim, tessék bukni x és y ellen is". Elég ha bejelentik, hogy fő prioritás a felkészülés a jövő évre vagy ilyesmi. Ha a játékosod tudja, hogy nincs bünti (sőt!) a szar játékért, nem fog megszakadni.
A klub meg anyagilag jól járt az EL nélküli évvel. Kínában többet kerestek, mint az EL győzelem hozott volna és ugye a tulaj is kínai. Ez tény.

Amikor csapatot kell megítélni egy teljes szezonra nálam az első mindig az edző, második a keret mélysége, harmadik pedig az hogy van-e igazi sztár náluk.
Ha ezt a hármast nézem, akkor az Inter jelenleg előttünk tart szerintem, de persze ez szubjektív.
Spalletti > Di Francesco
Inter keret < Roma keret
Icardi, Perisic, Joao Mario, Miranda >> Nainggolan, Manolas

De az nem szubjektív, hogy Rómában átléptek rajtunk. Tudom, a három kapufa. De több lövésük volt, többet is találtak kaput, többet volt a labda náluk, több gólhelyzetük volt. A meccs képe kiegyenlített volt, de mindenben kicsit feléjük billent. Idegenben. Nem mondom, hogy hűdehajde előttünk járnak, de a TÉNYEK azt mutatják, hogy jelenleg kicsit jobbak. Persze ha te a Romát a hatodik helyre taksálod, akkor te is pont ezt mondtad :)


Hunszi, így értem. Azt hittem a játékukra gondolsz, A klubmodell tényleg hasonló. Egyébként a Sahtar ellen is jobbak voltak, "csak" a gól nem jött össze. Sok ilyen meccsük nem lesz sajnos. Persze jöhet hullámvölgy, de tavasz óta szárnyalnak. Ez azért elég hosszú időtáv. Tényleg azt érzem, hogy minimum ugyanannyi esélyük van, mint a Juvének.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.21. 10:19


Azt értettem az Atletico hasonlat alatt, hogy nem egy olyan csapat, ahol minden évben kicserélődik a fél csapat és szórják a pénzt, ha kell, ha nem játékosokra, hanem éveken keresztül ugyanazt a keretet tartják és összehangolják minimális változtatásokkal, így évről évre egyre jobbak. Korai még kijelenteni, de ez tényleg a Napoli éve lehet, bár az a Shaktar meccs ad nekünk valami reményt, hogy van rés azért azon a pajzson :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.21. 10:08


attól tartok, ha a Napoli bajnokságáért szorítasz, ahhoz nem kell "magunk ellen" szurkolni..... :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.09.21. 10:01


Nana! Tavaly pioli szemelyeben jo edzojuk volt! Allitolag.... ameddig nyerni akartak... naneee! Nehigy mar azt akard bemeselni, hogy az internazionale vezetoedzoje ugy kuldi ki a palyara a sracokat, hogy nem kell nyerni, mert nem akarunk nemzetkozi kupaban indulni. Ez blodseg. Arrol nem is beszelve, hogy haugy kuldod ki a csapatodat a palyara, hogy kapjunk csak ki, az mar bunda. Azert bundazik, nehogy jo eredmenyz erjen el. Ez konteo, meghozza a legolcsobb fajtabol. Ilyenbil 10 forint egy tucat...
A crotone elleni masodik felidejukwt neztem. Az elso golig a crotone allt kozelebb a gyozelemhez. (Meg ugye az ellenunk lejatszott meccsuket, debott is inkabb mi buktunk, minthogy ok nyertek)

Te pont ugyanugy csusztatsz, ahogy en. Sose mondtam, hogy spalletti kozepszer. Mindig azt mondtam, hogy jo. A jelenleg aktivak kozul benne van a top5-ben. De az igazi sikerhez hianyzikk. Es ehhez a velemenyemhez semmi masnak nincsen koze, csak a spalletti altal elert eredmenyeknek.

Sztem hunszi arra gondolt, hogy nem gigacsapat. Ezzel en is igy vagyok, csak magunk ellen sehogyse tudok szurkolni. Nincs az a tenyezo.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.21. 08:14


tomm írta:
F.Totti írta:
Az Inter keret lehet sok minden csak nem blablablablabla Lazio, Milan a befutási sorrend, egy nagyon szoros dobogóval.


Ezt a szoveget tavaly is nyomtad, mint bartok a billentyut, aztan most az az elonyuk, hogy buktak. A bajnokira anyyi az eselyuk, mint szalasinak '46ban a nepbirosagon. A milannal megharcolhatnak a 4. Helyert.


A szokásos tomm-féle csúsztatás. Nem ezt nyomtam. Tavaly pont azt írtam, hogy az egyetlen szerencsénk, hogy nincs edzőjük. A keretük rohadt erős. Az is volt és az most is. De most már edzőjük is van. Piolinál is jobb edzőjük (bár tudom, hogy Spalletti szerinted olasz középszer). Piolival pedig rohadt jók voltak, amíg jók akartak lenni. De gondolom ahogy tavaly, idén sem nézed a meccseiket.


Hunszi, az atleticos párhuzam alatt mit értesz? Nekem ők és a Napoli tűz és víz. A spanyolok felőrölnek, lezúznak, agyonnyomnak, a sarri-féle Napoli meg lendületes, gyors, kreatív. Hatékony mindkét stílus, de pont nem Simeonéék jutnak eszembe róluk. Vagy vmit félreértettem?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.21. 06:34


Ugyanezt akartam írni...nagyon durván megy a szekér nekik. Olyan, mintha az olasz Atleticot nézném, elképesztően jól játszanak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.21. 06:19


Hú, ez a Napoli! Ha valamikor, akkor idén! Én drukkolok érte nagyon!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.09.20. 17:16


F.Totti írta:
Az Inter keret lehet sok minden csak nem blablablablabla Lazio, Milan a befutási sorrend, egy nagyon szoros dobogóval.


Ezt a szoveget tavaly is nyomtad, mint bartok a billentyut, aztan most az az elonyuk, hogy buktak. A bajnokira anyyi az eselyuk, mint szalasinak '46ban a nepbirosagon. A milannal megharcolhatnak a 4. Helyert.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.09.20. 10:20


Amit én eddig láttam az alapján a gve bajnokságát semmi sem veszélyezteti (legfeljebb talán egy kicsit a napoli), nekünk meg simán összejöhet az értékes, nemzetközi kuapainfulást jelentő 6. hely. de remélem, fogok majd azérrt mást is látni.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.20. 08:38


nem vagyok benne biztos, hogy ezt így nem írnám alá már most :) :oops:
látni egy Napoli Scudettót, na az valami

az inter tegnap óta nálam biztosan leesett a dobogóról, de persze bármi lehet
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.20. 07:34


Tomm, mondjuk azért mert 3-1gyel sétáltak haza az Olimpicoból. Ez volt az első pontvesztésük.

Az Inter keret lehet sok minden csak nem gyenge. Spalletti meg az olasz bajnokságban egy tapasztalt, baromi rutinos edző. Elméleti területen elismerten a legfelkészültebb. Lehet, hogy szarul meccsel és nem a legnagyobb motivátor, de egy ilyen keret abszolút bajnokesélyes a kezében. Ráadásul nemzetközi meccseik sincsenek. Nálam Napoli, Juve, Inter, Roma, Lazio, Milan a befutási sorrend, egy nagyon szoros dobogóval.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.09.20. 06:31


Mar az elozo meccsen se voltak sehol, csak bemakoltak.
Nem ertettem es most sem ertem, miert kell ezektol a gyengus milanoi gardaktol osszetojni magunkat. Foleg az inter: gyenge keret, jo edzo(de nem tobb), nem nagy szam...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.09.20. 06:11


11-es ide tova, örüljünk ennek a pontvesztésnek, ők meg ennek az egy ponttnak, mert az egész meccsen sehol nem voltak.

A kis srácot meg Isten nyugtassa...milyen durva :(
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.19. 23:17

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.09.19. 22:10


nem azt fújta be, hanem az esést - gondolom
igaz, francnak nyújtogatja oda a kezét
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Serie A

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.09.19. 22:06


Sima tizenegyes. Megütötte Eder lábát a feka srác.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 45 vendég