Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.14. 14:43


Akkor elég sz.r évtizedeid vannak. :) :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.10.14. 12:46


Trigoria írta:ha nyerünk, holnaptól újra a juvéval fog kezdődni a tabella

Az pont nem érdekel, majd megverjük őket is. Én csak akkor örülök, ha a tabella úgy kezdődik, hogy 1. AS Roma minden más számomra rossz.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.14. 08:28


ha nyerünk, holnaptól újra a juvéval fog kezdődni a tabella, amitől már agyf.szt kapok

sose volt bennem ennyire kettős érzés egy meccsünkkel kapcsolatban. De azért persze Forza Roma!Csak nem sírok ha kikapunk. De jaja, x véletlenül se legyen!
És hogy fokozzuk a kettősséget. Forza Lazio is! :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.14. 07:11


Ezzel én is kiegyeznék. Még egy 7:1-gyel is :lol:
De igazából úgy vagyok ele, hogy többféle eredményt el tudok fogadni. Olyat, aminek a bordósárga szívem örülne, és olyat is, aminek a józan eszem. A lényeg: ne legyen senkinek se jó döntetlen belőle, és játsszunk bíztatóan!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.10.13. 23:32


Én csak olyan csapatokkal tudok szimpatizálni, akik mögöttünk vannak most is és a szezon végén is és közben nekünk nem okoznak gondot, de az ellenlábasainknak igen és általában ekkor szurkolok nekik. Ami a hétvégét illeti szerintem verjük meg őket 7:0ra
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.13. 21:05


Azért lesz érdekes egy meccs a holnapi, mert EDF ki is jelentette, hogy fontos. Ergo amit itt mutatni fogunk, azok vagyunk mi jelenleg.
És nagyon durva lesz amit mondok, de kegyetlenül sajnálni fogom a Napolit ha veszít. És ha már nyerünk, akkor nyerjünk 4-3-ra, hogy legalább a Napoli sorozata is megmaradjon :)

Baumstark Tibor
3 órája ·
Az előzmények gólgazdag Derby del Solét prognosztizálnak!
A Roma és a Napoli - merthogy ez a két csapat játssza a Nap derbijét - még sosem játszott gól nélküli döntetlent a Stadio Olimpicóban, az eddigi mérkőzések gólátlaga pedig meghaladja a hármat. A Romával mindössze egyszer esett meg, hogy nem szerzett gólt a déli rivális ellen: 2011-ben Edinson Cavani duplájával nyert a nápolyi csapat - római válaszcsapás nélkül.
De hogy a közelebbi múltról is essék szó, a Napoli immáron az öt európai topliga csúcstartója azzal, hogy egymás után 11 bajnokin talált be legalább háromszor, a Sarri-csapattal utoljára februárban esett meg, hogy nem tudott gólt szerezni, az Atalanta elleni 0-2 alkalmával, 19 fordulóval ezelőtt. A Roma hasonló sorozata még régebb óta tart, legutóbb tavaly decemberben a Juventus tudta nullán tartani a Farkasokat, azóta 27 kört rendeztek a Serie A-ban.
Sokak egybehangzó véleménye szerint a szezon egyik legfontosabb mérkőzése következik, ezt szokatlan módon többen még a főszereplők közül is elismerik. Talán az is kijelenthető, hogy az olasz élvonal két leginkább támadó felfogású együttese csap össze az Olimpicóban szombat este. A jó szórakozás tehát garantált még akkor is, ha a két csapat egyaránt fontos angliai feladat előtt áll: a Roma a Chelsea, a Napoli a Manchester City vendége lesz a Bajnokok Ligájában.
A mérkőzést szombaton stúdiós felvezetéssel, élőben közvetítjük a DIGI Sport 1-en, közvetlenül a Lazio-Juventus rangadó után 20.45-től.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2017.10.13. 18:20


Az a FLOs kép benne nagyon menő! :)
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.13. 17:48


fasza, bár értenék belőle bármit is :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.13. 16:37


a meccsfüzet holnapra
http://static.asroma.com/_10_14_2017/mobile/index.html#p=1
nagyon tartalmasnak látszik. információ túlcsordulás :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.03. 08:56


Szerintem nem véletlenül van ilyen "semmilyen" foci, ahogy írjátok. Az Inter ellen jól ment a játék, de 60 perc után vége is volt. Szerintem EDF abból a meccsből kiindulva kéri a visszafogottabb játékot s mindenképp próbál spórolni az energiával is, amennyire lehet. Ha nagyon hasonlítani akarnám, akkor azt mondanám olyan focit játszunk, amilyent szoktak a kiscsapatok, amikor a cél a bentmaradás, a különbség annyi, hogy a helyzeteket kihasználjuk, így nem csak X lesz a vége, hanem egy győzelem. Addig a pontig, ameddig jönnek az eredmények nekem nincs bajom evvel. Nem kell minden meccsen látványfoci legyen. Lásd Pool...a PL-ben nekik volt idén a legtöbb támadásuk és olyan full támadófocit játszanak, de az eredmények csak nem jönnek, szóval egyelőre én teljesen megvagyok elégedve EDF-el, ha valami csoda folytán pedig továbbjutunk a BL csoportból, akkor meg aztán végképp...

Izgalmas 2 hét jön, kíváncsi leszek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.10.03. 08:42


Ha folyamatosan rosszul játszva nyerünk, akkor lassan juventusi szintre emelkedünk. az inter ellen voltunk az idén a legjobbak, aztán kikaptunk, úgyhogy jól van ez így. másfél hónapja tart a bajnokság, már a második válogatott szünet szakítja meg, nagy örömfocit nem lehet még várni, sérülések is szépen jönnek szokás szerint. jó lesz ez sztem.
most ezt a hozzászólást úgy írtam, hogy nem láttam a milan elleni meccset, de nyertünk 2:0ra, a milán alig talált kaput, szóval annyira rosszak nem lehettünk :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.02. 15:18


Ja. szerintem ez volt a taktikai utasítás amivel Montella pályára küldte őket. Védekezélst feltolni, és elütni az ellent, lehetőleg minél hamarabb. Nagy mágus a kisrepülő :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.02. 13:26


Nem tudom hogy szervezett/tervezett durvulás zajlott-e, vagy csak a tehetetlenségükben rugdosódtak, de meglett az eredménye. DDR (nála még nem tuti) és Pellegrini is sérülés miatt maradt ki a válogatott keretből. Nagyon mondjuk nem sajnálom :)
Egyébként gyanítom, hogy a "taktika" tervezett része volt a keménykedés, mert a kebabos és a bantu is az első perctől így játszott. Bonucci csak akkor borult el, amikor érezte, hogy nem tudják bedarálni Dzekot. A Milanban Andre Silván kívül Rodiguez tetszett nagyon. Jó kis igazolás volt. Ezért is szép teljesítmény a Peres-Flo jobb oldalunktól, hogy nagyobb hiba nélkül meg tudták oldani. DDR mondjuk folyamatosa arrafelé figyelt és Manolas is sokat segített ki, de működött.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.02. 11:52


F72Quadraro írta:Nekem hatalmas élmény volt a tegnapi mérkőzés.
A 100 milliókat költött Milant verte a sérülésekkel teli ASR igazából simán.
Milánóban... Kell ennél több? Szerintem óriási volt.

ugyanezek voltak az érzéseim. Fogtam a kisebbik fiamat az ölemben, éppen kicsit nyűgös volt, jött előbb Dzeko gólja, majd Florenzié, aztán a piros lap, én meg ökölbe szorított kézzel hadonásztam megpróbálva elkerülni az üvöltést....és olyan cukker volt a gyerek, ahogy felfordított fejjel rám nézett a nagy szemeivel, lerítt a wtf az arcáról :D nem nagyon értette mit miért csinálok :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.10.02. 11:46


Nekem hatalmas élmény volt a tegnapi mérkőzés.
A 100 milliókat költött Milant verte a sérülésekkel teli ASR igazából simán.
Milánóban... Kell ennél több? Szerintem óriási volt.
Én olasz csatornán néztem, két középső védőnket, Pellegrinit nagyon
dicsérte a szakkommentátor Cravero, a Torino és a Lazio volt védője.

Végig a kispad mellől is kommentálták az eseményeket, Di Francesco
nagyon mérges volt, hogy sokszor gyorsan indított volna ellenakciót a Roma,
de még a saját térfélen valami alattomos szabálytalansággal ezt rendre
megállítotték, ezeket a játékvezető meg nem nagyon honorálta sárga lappal.
EDF szerint ez mind sárga lapot érő szabálytalanság lett volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.02. 11:09


jaja, Dzeko most (is) jó volt

Alisson meg fantasztikus. Még mindig nehezem hiszem el, hogy ennyire jó.
A fantasztikustól nálam messze van (és egyre messzebb). A passzaitól agyf.szt kapok. Valszeg meg lett mondva neki, hogy ne rugdossa vaktában előre (legalábbis remélem, hogy ezért teszi amit tesz), ezért olyan veszélyes passzokkal kínálja meg a társakat hátul, hogy szisszenek egyet mindegyiknél. Persze lehet csak én gondolom neccesnek ezeket, de a lengyelnél nem láttunk ilyeneket. Fura hogy visszatért belém az enyhe gyomorgörcs, amikor megy a passz a kapusunk felé. Ez az érzés Roma-drukkerként konstans :) , de a lengyel barátunk alatt elmúlt. De most már látom, hogy csak szünetelt.

kicsi Flo meg addig lesz kicsi, amíg az idióta fizimiskájával nem kezd valamit :D

amúgy meg Egri nem tudom mit vár manapság egy meccstől. Lehet, hogy ahogy öregszik, egyre jobban unja a kevésbé látványos meccseket. Semleges drukkerként - tegyük hozzá.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.02. 10:19


Lehet, hogy tényleg nem volt látványos a meccs, de én is élveztem minden pillanatát még 0:0-nál is, 0:2-nél pedig felért egy orgazmussal ahogy ment a sz*patás :D

Pont ezen járt az agyam meccs közben is már, hogy Strootman vajon lett-e volna annyira agilis és jó, mint volt Pellegrini. Tartottam attól, hogy beszállva nem találja majd a ritmust, aztán a frászt, egyik legjobb volt. Az a passz Florenzinek....zseniális volt, kár, hogy kicsi Flo kihagyta.

Dzeko fantasztikus volt elől megint, a darálóban egyszer felment nála a pumpa, nem csodáltam, mindenkinek elborult volna az agya szerintem a sok tahó között, aztán megtette a maga bosszúját. Azért ha nem is hármasával, de csak megrúgja meccsenként a maga gólját.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.02. 10:10


Én tényleg nem értem mi volt a bajotok a játékunkkal. Ultra stabil volt a védekezés, amíg el nem kezdtünk támadni. Nem látványosan, de a második félidőben feljebb jöttünk és akkor voltak kontráik. De ez így természetes. Sőt nekem nagyon tetszett, hogy nyerni akartunk, pedig meccs előtt aláírtam volna az ikszet is. elég sok volt a sérült, ráadásul Banti fújta a még elfogadható hazait. Csak akkor tudtak ránk jönni, amikor a lökéseket, kisebb rúgásokat elengedte. A török tahó már az 5. percben zuhanyozhatott volna. Hogy beleszállt már De Rossiba? A majomemberük is csoda, hogy pályán maradt. Musacchio és Bonucci végig rohadt agresszív volt. Dzeko nem véletlenül borult el. Épp ezért volt gyönyörű, hogy az idióta juventino ráfizetett a szándékos terrorra. Középső védő a 3 védős rendszerben nem léphet így ki, mint tette ő a második gól előtt. Ezt tudja Bonucci is, csak elszállt az agya. És ment is apassz a helyére :) röhögtem rajtuk emberhátrányban. Aláztunk.


Hülyén hangzik, de a kulcs szerintem Strootman sérülése volt. Pellegrini jól szállt be. Ráadásul EDF is felismerte, hogy Nainggolan nem jó DDR mellett, így megcserélte őket. Pellegrini és Radja is sokkal jobb volt a váltás után. Nagy edzői húzás és csere sem kellett hozzá. Bruno Peres megint eladott két labdát, de csatlakozom Trigohoz, javult. Sokat javult és megtanult védekezni. Alisson meg fantasztikus. Még mindig nehezem hiszem el, hogy ennyire jó.

Ez egy sima meccs volt. Én baromira élveztem, igaz angol streamet nézte. A BT sport szakértői nagyon dicsérték a játékunkat. Dzekot és Kolarovot különösen. Nem volt nyafogás a tempó és a helyzetek hiánya miatt sem. Vannak értékei a Milannak (Andre Silva pl sokkal jobb, mint vártam), de nincs csapatuk. Nagy ez a kabát Montellára.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.01. 20:34


Én a játékot tekintve nem félek. Tény, hogy kétszer 45 percig nem vagyunk képesek játszani azt, amit EDF akar. Ám a gyengébb csapatok ellen már formálódni látszik az a bizonyos játék. Jó lesz az. Ranierivel meg ne is hasonlítsuk össze. Azt nem akarom még egyszer. Nem...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2017.10.01. 19:51


fradista romanista írta:Legalább ennyi.De játék nagyon nincs.
Az állandóan szapult Ranieri alatt is jobb violt nzni a fiúkat

Eredmenyorientalt a jatek
És annyira nem volt ez nézhetetlen :)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.10.01. 19:43


no, akkor jókor álltam fel a tv elől, nyertünk.

újabb 1 hétre befogta a pofámat a csapat. :wink:
a tabella azért kezd alakulni, a senkiházi inter azért letakarodhatna előről.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.01. 19:14


Zsolti írta:Snatch, légyszi semmilyen körülmények között ne utalj a Milan-szindrómámra. :wink:

Nehéz, de megpróbálom... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.01. 19:12


Legalább ennyi.De játék nagyon nincs.
Az állandóan szapult Ranieri alatt is jobb violt nzni a fiúkat
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.01. 18:58


sima meccs, sima győzelem :DDD
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.01. 18:57


Na ez az összeborulás a végén..., baxxátok meg!!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!
Ezt akarom látni mindig.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég