Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

ide jöhet minden

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.17. 09:12


Én simán el tudom képzelni, hogy él valami luxus negyedben, a mélygarázsban beül a luxusverdába, elmegy a luxus edzőközpontba, ahol találkozik a jófej csapattársakkal, majd haza. Esetleg tévézik, ahonnan szintén a "szeretjük a migriket" ömlik. Nyilván Pali látott itthon cigánytelepeket, de 20 éve nem él itt. Elfelejtette milyen az, amikor este sétálsz és jön szembe 5-6 kaffer.
A média felelőssége is rohadt nagy. Ugyanúgy mossák az agyukat, mint itthon, csak épp mással. A focista pedig (kevés kivétellel) nem egy okos fajta. Elhiszi.

De nem védem őket, csak próbálom megérteni mi viszi rá őket erre a baromságra.

Az NFL meg azért nagyon más, mert ott Kaepernick az egyenlőtlen rendőri bánásmódra akarta felhívni a figyelmet. A segghülye Trump csinált belőle össznépi mókát. A közös csapattérdeplések kizárólag Trump elleni protestálásról szóltak. Leginkább arról, hogy a politika ne szóljon bele a csapatok és a játékosok dolgaiba. Ezért volt az, hogy még a Trumpot sok milkával támogató, republikánus őskövület McNair, Kraft vagy Khan is térdelt.
Paliék részéről volt baromság ezt összemosni a migrisimogatással, nem a kuruc részéről.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.17. 07:43


nem hiszem el, hogy Dárdai és brigádja nem látja, nem tapasztalja a körülötte történő dolgokat. De azért térdel...térdeljen csak, majd a nagy kannigger előtt is...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8128
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.16. 21:10


Nehéz az ilyen akciókat csúnya szavak nélkül kommentálni.
Úgyhogy csak annyit: dobják be a feleségeiket a fekete közösbe a berlini focisták meg a stáb.
Az is egy nemes gesztus lenne.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11617
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.16. 20:17


muszáj idekeverni, hizs azért csinálták Dárdaiék is

amúgy a focisták rózsaszín buborékban élnek, nem is kérdés
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.16. 19:48


:D
Dárdai és a csapata olyan niggereket ismer, akik normálisak, szocializáltak. Olyan helyen és körülmények között élnek, hogy nem kell a hordáktól tartaniuk. Az ő igazságuk így lehet a térdeplés. Lehetnek elfogadók. De ők szerencsés kevesek. Soha nem éltek néger/cigány/muszlim többség között kisebbségként. Én nem haragszom rájuk, mert naívan őszinték. Amit tesznek az ő világunkban helyes. De az ő világuk nem a számunkra (és a tömegek számára) létező világ.

Az nfl-t nem keverném ide. Más közeg, más célok, más üzenetek.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.16. 10:04


bárcsak ezt jelentené tomm...:D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8128
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.14. 23:25


Es ezzel mit akarnak mondani? "Terdelj nigger, hogy tarkonlohessunk!"? Ez a vegletekig rasszista megnyilvanulas, borton.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10350
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.14. 21:43


Térdeljetek, bass.átok meg,
Csússzatok hason...
Már az NFL-es térdelők is eltiltást érdemelnének.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11617
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.14. 21:00


https://kuruc.info/r/6/178317/
egy hülye százat csinál
borzasztó ezt látni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.11. 22:32


Corso22 írta:
Trigoria írta: Szóval Corso ne haragudj, de nem érdekel migránskérdésben ellenvélemény. :oops:


Trigo! Kérlek azt fogadd el, hogy ugyan arról, ugyan akkor, lehet két igaz vélemény.

Ha elfogadod, akkor lehet beszélgetni.

akar beszélgetni erről a büdös franc - direkt írtam is
két igaz vélemény? két őszinte vélemény lehet, de csak egy igazság
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.11. 07:04


Corso22 írta:
Corso22 írta:
Trigoria írta: Szóval Corso ne haragudj, de nem érdekel migránskérdésben ellenvélemény. :oops:


Trigo! Kérlek azt fogadd el, hogy ugyan arról, ugyan akkor, lehet két igaz vélemény.

Ha elfogadod, akkor lehet beszélgetni.[/quote



Ezen nincs mit elfogadni. Ha te nem latod be, hogy a sajat csaladod vedelmeben mit kell tenni az a te dolgod. De miert kene neki, nekem vagy barki masnak lemondania a sajat csaladjanak a vedelmerol, csak mert neked mas a velemenyed meg demokracia? A demokracia meg egymas kulturalt meghallgatasa ott er veget, amikor az embernek megtiltjak maga es/vagy a csaladja vedelmet a demokraciara meg a kulturaltsagra hivatkozva.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10350
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.11. 05:59


Ki vállalja majd a felelősséget azért, hogy a kulturális szakadék nem okoz majd bűncselekményeket? Ferenc pápa? Valakinek vállalnia kell a társadalom irányába. Nem látom a kontrollt. Így viszont nem megyek bele. Talán ha 3-4 emberenként integrálnánk őket, egymástól távolabbi településen...Tömegesen nem szabad.
Én most megértem a magyar emberek félelmét és gyűlöletét. És nem a Fidesz, origó vagy a kurucinfó gerjesztette ezt bennem, hanem a 444, az index vagy az abcúg, akik folyamatosan bagatellizálják a kisebbségek által elkövetett bűncselekményeket.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11617
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.11. 05:27


Corso, én csak megpróbálok Trigo fejével gondolkodni. Tegyük fel, hogy a kvóta értelmében Magyarországra jön 1294 migráns a legnormálisabb fajtából. Tanulgatnák a nyelvünket, közmunkaszerű munkákat végeznének, esténként nem nőket inzultálnának, hanem otthon aludnának. Leírtam a legjobb esetet. Ezek után teszem fel a kérdést: akarom-e őket? Most jön a rasszizmusom: nem. Így sem akarom. A legnormálisabb cigány családok mellett sem akarok élni.
Kicsit belenézek a jövőbe, és nem akarok közösködni velük. Nem akarom más boldogulásáért vállalni a kockázatot a saját hazámban.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11617
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.10.10. 23:38


Corso22 írta:
Trigoria írta: Szóval Corso ne haragudj, de nem érdekel migránskérdésben ellenvélemény. :oops:


Trigo! Kérlek azt fogadd el, hogy ugyan arról, ugyan akkor, lehet két igaz vélemény.

Ha elfogadod, akkor lehet beszélgetni.[/quote
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.10.10. 23:35


Trigoria írta: Szóval Corso ne haragudj, de nem érdekel migránskérdésben ellenvélemény. :oops:


Trigo! Kérlek azt fogadd el, hogy ugyan arról, ugyan akkor, lehet két igaz vélemény.

Ha elfogadod, akkor lehet beszélgetni.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.10. 23:22


pl Szlovákiát Franciaországgal egy lapon említeni befogadás kérdésében kissé erős Corso. Előbbiben semmi gond ezzel, utóbbi halott.

de mindegy, nem akarok erről vitázni, de még csak beszélgetni sem. Tudjátok mit gondolok, a többség is itt ugyanazt gondolja. Az ellenvélemények már nem érdekelnek.
Ma az OSZK-ban az egyetlen értelmes jobb fej csaj munkatárs is elsütött egy olyan mondatot arra a kijelentésemre, hogy "London tele van migránssal" (nem rosszindulatból vagy véleményből mondtam, csak mondta hogy nem akar odaköltözni, én meg mondtam neki ezt a tényt), hogy óóó ebbe ő nem is akar belemenni, mert ő nyitott ebben az ügyben. És rohadtul képes vagyok már rá egy jó ideje, hogy nemcsak hogy nem folytatom a témát, hanem egyenesen az agyam is ignorálja az egészet. És itt kapcsolódnék vissza a saját életem kovácsa vagyok, és tojok már a világra hozzáállásomra. Nem szép, de ez van.
Szóval Corso ne haragudj, de nem érdekel migránskérdésben ellenvélemény. :oops:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.10.10. 23:02


Trigoria írta:
hála a migránsoknak (illetve akik beengedték őket), ott több a rossz mint itt jelenleg

OSZK nekem Országos Széchenyi könyvtár - ?
az :wink:


Trigo, baromira nem igaz, amit írsz. Szerinted Szlovákiában, Franciaországban, Portugáliában, Magyarországon bármit változtat 3456 menekült befogadása? NEM Trigo, az élet működik, Európa 99%-án, úgy ahogy normális.
A helyzet az, hogy van, ahol hisztérikus a nagyúr, és van ahol normálisan megy a világ. A szégyen, hogy Magyarországon migránsoznak jól fizetett focistát...
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.08. 01:48


Van itthon, és van máshol is jó és rossz.
hála a migránsoknak (illetve akik beengedték őket), ott több a rossz mint itt jelenleg

OSZK nekem Országos Széchenyi könyvtár - ?
az :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.10.08. 00:38


[quote="Trigoria"]válasz Corsonak:

ja és nem mellesleg sz.r ország és hasonlók igen, ezt gondolom már kishazánkról, de a lényeget nem vágtad Corso: Európa többi része még sz.rabb.
Corso:
Szerintem ez hülyeség. Van itthon, és van máshol is jó és rossz. vannak ott, és itt is nagyon jó emberek.

Nem hiszem, hogy lehet mást csinálni, mint tenni egy csapatért, egy közösségért. Ezt csinálod ezzel az oldallal.

OSZK nekem Országos Széchenyi könyvtár - ?

Jöttem láttam visszamennnék a bácsinál nem volt? :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.07. 16:23

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.06. 15:07


tomm írta:Nem munkarol volt szo, hanem gyerekcsinalasrol. Ezugyben ugyanarra kotelez a nemesi es a zselleri ver.

akkor félreolvastad cimbora
ugyanis én az öregúrral és a rokonságával kapcsolatos okfejtésemben egy büdös szóval nem említettem a gyerekvállalást
én ott a munkára gondoltam, a tenni az országértre stb. Nem gyerekvállalás általira.
És innentől meg én értettelek félre. :)


amúgy hogy ne mondhassa az utókor rám, hogy nem, ezért ma megint hozzájárultam a hazám boldogulásához. :D Megint írtam a tetves bkk-nak szép levelet. Egy hónapja nem ültem villamoson, de ma azonnal emlékeztetett, hogy miért utálom az egészet. 15 fokban szétfűtik a tetves villamost, holott (mint megtudtam a múltkori válaszukból) 10 fok felett az utastér fűtése tilos. Én ilyenekkel segítem a sz.ros országomat - és (próbálom) magamat. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.06. 14:58


Nyugi, majd egy tökös csaj elkapja Trigot és akkor jönnek a gyerekek ott is. És még azt is fogja hinni, hogy ő döntött így ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9928
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.06. 13:10


Nem munkarol volt szo, hanem gyerekcsinalasrol. Ezugyben ugyanarra kotelez a nemesi es a zselleri ver.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10350
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.06. 08:31


most ezzel nem mondtál semmit tomm
természetesen a mi őseink is megtették a dolgukat nyilván
de én azt mondom, ha ilyen neves őseim lennének, akkor a vér kötelez alapon nagyobb felelősséget éreznék SZERINTEM a hazám sorsáért (de mivel nincsenek ezért csak megtippelhetem a nem létező érzéseket)
Zsellérként mondjuk milyen felelősséget érezzek az őseim és örökségük iránt? Robotoltak nap mint nap, akkor nekem is azt kell? De hisz alapból ezt csinálom/csináljuk. Ez a nulladik szint, az origo.
A gyereknélküliség szerintem annyiban kapcsolódik ide, hogy egy nagy és ősi családnevet/rokonságot kihalasztani tudatosan nem szép. Amúgy meg egyéni döntés. De a szégyen szó a legtávolabb szerepel nekem a gyereknélküliséggel kapcsolatosan.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 28027
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Offtopic - politika, közélet (AS Romától független, 18+)

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.06. 05:49


Sztem ennek semmi ertelme. Az o osei soha nem lettek volna ilyen "nagy" emberek, ha nincsenek a te oseid. Meg az enyemek. Egyszeruen azert, mert nem lett volna nep, nem lett volna orszag. Ugyogy ugyanolyan szegyen a gyereknelkuliseg a zsellernek, mint a nadornak. Vagy forditva, ahogy nezzuk, de most igy nezzuk.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10350
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: Társalgó

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég