Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.10.18. 19:43


Én is egyet néztem...de sajnos azon is, hogy Morata pont visszaért erre a meccsre.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.18. 18:58


Mi van? Gerson, Gonalons a kezdőben :shock:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.18. 11:31

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.17. 22:33


:D
ok, megbeszéltük :wink:

fogkefe1: bizony ezzel az egésszel egyet is értek. Szerintem is jó munkát végez EDF. Nekem a keret nem tetszik annyira, meg a játékunk, de ő ettől még jól dolgozik az adott anyagból. Egy rossz szavam nem volt még rá, és nem is lesz egy igaz rómaira.
Már csak Róma is adja alább idénre az elvárásokat, és nagy egymásra találás lesz itt kérem szépen. :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.17. 18:19


Trigo,a az egesz ugy kezdodott, hogy annyit irtam, inkabb a juve mint a napoli (en sem ezt gondolnam, ha az utobbi par ev nem az irokos masodiksagrol szolt volna), mire le lettem trollozva. Erre irtam, hogy kekben uszik a forum( :D ) es meg en vagyok a troll? Ogen, tulzok, de na.

Meg nyilvan az egesz nem lett volna, ha nem kapunk ki. Meg jo, hogy volt annyi lelekjelenletem, hogy a pulykamergemben megirt "orulok, hogy nyert a napoli, orulok, hogy arulo vagyok"( :D :D ) hsz-emet kitoroltem, mert meg magatokra veszitek es szivszehudest kaptok...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.17. 17:38


kösz. Jó volt olvasni. A félig teli a pohár verziót :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.10.17. 17:18


Szerintem ez teljesen egyértelmű, hogy semmi keresnivalónk sincs az első két helyen. Tavalyhoz képest gyengültünk jelenleg. Rüdiger eligazolt, Moreno jött helyette(ez kisebb ferdítés), akiből sokat nem láttunk még. Salah eligazolt. Helyette jött Schick, akiből eddig sokat nem láttunk. Edző csere is volt. Na most a rutintalan EdF-nek, aki pár éve edző és komoly csapatot nem irányított, kell úgy helytállnia, hogy 2 kulcsemberrel kevesebb van mint tavaly. Közben volt Alisson-Szczesny, Kolarov-Emerson, Paredes-Pellegrini csere. Ez öt változás a kezdőben, főleg, hogy Elsha, Peres, Florenzi, Strootman, Schick, Defrel, Manolas, Karsdorp... kb már mindenki volt sérült. Szerintem eddig jól teljesít EdF, de megítélni, csak akkor lehet majd szerintem amikor teljes lesz a keret. Amikor majd eldönti, hogy Karsdorp, Peres, Florenzi hármasból ki lesz a jobbbekk. Amikor eldönti hogy ki lesz a kettő belső védő (bár Juan-Manolas valszeg) amikor végre összerakja a támadóegységet (Perotti-Dzeko-Schick hármast), csereként Defrelt és Elshát.
Na ha teljes lesz a keret és lejátszottunk jó pár meccset, akkor majd meglehet ítélni szerintem, hogy nagy falat neki e a Roma.
Mert most egyértelműen gyengébbek vagyunk mint tavaly. Ha felépülnek a sérültek és 2 hónap után még mindig betlizünk akkor azt mondom ágyő.

De rengeteg pozitívum van mellette szerintem.
1, végre több góllal is tudunk nyerni, nem állunk vissza 1 lőtt gól után (ez évekig itt probléma volt)
2, kötelező meccseket hoztuk
3, Inter és Napoli sem volt jobb nálunk a vereség ellenére sem. Akárki akármit gondol, de Napoli szurkolóknak most De Rossi a kedvenc játékosa.
4, Egyszer valahára kitudtunk védekezni egy erős offenzívát. (Atleti) Kb a 85. perc körül úgy elkezdünk remegni, hogy tuti kapunk gólt.
5, 4-3-3 az kőbe van vésve, de a cserék sosem sablonszerűek.
6, Meri játszatni a fiatalokat!!!!!!! Észrevettétek? Hátrányban Napoli ellen cserék: Gerson és Ünder. Átlagéletkor: 20 év.
(SZerk.: ilyet max a cseh gyárkémény lépne meg. Aki 20 évesen rangadókon játszik, 22 éves korára már nem fog megilletődni. Sokat jelentenek ezek egy játékos karrierjében, még ha sok pluszt egyik sem tudott hozzáadni)

Nekem eddig nagyon pozitív az edzői munka és remélem ősz végére egyben lesz a csapat és tavasszal elhallgattat mindenkit a mester.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.17. 14:02


Trigo, ne húzd fel magad. Érthető volt amit írtál. Tomm is értette, csak szokásos módon sarkít, mert úgy ütősebb az érvelése. :) De ismered már ennyire.

A Napoli bajnoki címét nem fogom megünnepelni, de sokkal jobban érzem majd magam tőle, mintha a Juve/Inter/Milan nyert volna. De egy kicsit sem szurkoltam kevésbé a csapatnak a hétvégén, mint a Juve vagy Lazio ellen tettem volna. A vereség viszont sokkal kevésbé fájt. Nem hiszem, hogy ez értelmezhetetlen lenne, vagy ellenszurkolásnak minősülne.

Az meg, hogy a Napoli gyönyörűen focizik gyakorlatilag world wide elfogadott tény. Miért ne lehetne dicsérni őket? Épp ez emeli a szombati játékunk értékét. Nagyon rég fogták úgy meg őket, mint tettük mi. számomra ezért nem volt szar a játékunk. Csupán nehezen élvezhető, de egy logikus, jól megkomponált foci volt.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.17. 13:56


Nekem rögtön a Vona-Jobbik párhuzam ugrott be erről a lélekelvevős mondatról.☺
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.17. 13:29


tényleg nem értem, hogy nem érzitek(érzed tomm) mi a gondunk, hogy mi mit érzünk?

tomm: VÁRNI nem vártam jobbat, max kicsit reméltem. JObb játékot azért reméltem picit, mert az év legfontosabb, legelőremutatóbb meccse volt ez mind a két csapatnak. Ha egy Napoli ellen nem tudunk jól játszani, akkor nincs keresnivalónak az első két helyen. Ez derült ki a meccsen. És igen, nem vertek agyon minket. MÁzlis gól volt igen, kis szerencsével vagy antipechhel lehetett volna x is bőven. De ettől még a játékunk nem szép és nem jó.

Mindazonaltal azert, mert en inkabb lennek masodik a juve mogott mint harmadik a napoli vezetesevel, az nem jelenti, hogy valaha is leirnam egy roma-juve elott, hogy nem is baj,ha ok nyernek.
Ugye érzed te is hogy sántít és csúsztat a példád - megint :wink:
hogy nem is baj,ha ok nyernek
megint csúsztatsz. Nem AKKORA baj, ha ők nyernek. Érzed a szavak játékát? :) Persze, hogy érzed, hisz direkt kavarod úgy... :)
Isteni politikus lennél. Valszeg az első fán végeznéd egy forradalomban, de kapnál egy akasztott kis büszke fényképet a törikönyvben :D

Es nem is volt jo erzes olvasni es nem is hiszem, hogy ilyesmi idevalo lenne.


ezeket írtam meccs előtt:
"Azért lesz érdekes egy meccs a holnapi, mert EDF ki is jelentette, hogy fontos. Ergo amit itt mutatni fogunk, azok vagyunk mi jelenleg.
És nagyon durva lesz amit mondok, de kegyetlenül sajnálni fogom a Napolit ha veszít. És ha már nyerünk, akkor nyerjünk 4-3-ra, hogy legalább a Napoli sorozata is megmaradjon :)"

"ha nyerünk, holnaptól újra a juvéval fog kezdődni a tabella, amitől már agyf.szt kapok
sose volt bennem ennyire kettős érzés egy meccsünkkel kapcsolatban. De azért persze Forza Roma!Csak nem sírok ha kikapunk. De jaja, x véletlenül se legyen!
És hogy fokozzuk a kettősséget. Forza Lazio is! :D :D"


ezekből te azt veszed le, hogy nem a Romának drukkolok??? Bocs hogy nem elvakult fanatikusként szarom le a tabellát és csak bordósárga minden a földön. Másra is figyelek. Képes vagyok rá. :wink:

amúgy meg bizonyos keretek között mindenki azt ír le amit akar. Nálam ez atomsimán belefér. Ha nem tetszik ez a fenti két meccs előtti szösszenet, hát legközelebb nem olvasol tőlem. Ki fogom bírni.

Trigo, igen, csusztatok es tulzok, de az csak a vicc resze.
mert azt látod, hogy folyamatosan nevetünk?




F72: de hát pontosan egyetértünk mindenben.
hanem mert kicsit "elvette az AS Roma lelkét"
hát nem pont ugyanerről írtam lejjebb? Csak én esszencia szót használtam :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2017.10.17. 12:30


Trigo, szerintem annyira nem meglepő, hogy az évek óta együtt játszó Napoli
jobban játszik egy meccsen az éppen építkező, sérülésekkel sújtott, gyakorlatilag az
idényt minimális felkészüléssel kezdő Roma ellen.

A Chelsea ellen sem mi fogunk irányítani. Teljesen mások a körülmények,
szinte össze sem lehet hasonlítani. Az lenne gyakorlatilag nem ki csoda, ha
egy döntetlent sikerülne elérni, de erre is soványka az esély.

Én most Di Francesco miatt nagyon szurkolok a csapatnak, neki külön.
Annyi személyes emlék van, emberileg is nagyon szimpatikus. Emlékszem olyan jelentéktelen Olasz Kupa meccsre,
amikor a lefújást követően minden játékos rohant be az öltözőbe, Di Francesco volt az egyedüli, aki szépen odasétált
a kevéske ASR szurkolóhoz és megtapsolta őket, köszönetet mondott. Nem tudok nem teljes szívből szorítani neki.
Nekem az is üdítő, hogy tavaly gyakran olasz sem volt a pályán, idén már volt olyan, hogy három rómait láttam + egy
"fogadott" rómait a kispadon.

Az, hogy nem erről volt szó, sajnos igaz. De ez túl hosszú téma lenne. Én nagyon nem vagyok megbékélve az amerikai tulajdonossal. Nem a beígért bajnoki címek, BL serlegek, sztárigazolások miatt, hanem mert kicsit "elvette az AS Roma lelkét". Nem véletlenül lézeng egy hatalmas csúcsrangadón 37 000 ember a stadionban, úgy, hogy a szurkolók jó része gyakorlatilag visszatért a kanyarba.
De pont azt érzem, hogy ebben léptünk az előző évekhez képest egy nagyon nagyon kicsit előre... :-)
Az eredmények meg relatív érdekelnek.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.17. 12:26


En ezt ertem, csak azt nem, hogy a fenebe varhattatok ennel jobbat? Jobb, osszeszokottabb, az edzovel regota egyutt dolgozo csapat ellen ennel nem ertem hogyan lehet elvarni ennel jobb jatekot. De ez nem csak rank vonatkozik. Barmelyik ket csapat relevaciojaban igy van. Egyebkent ugy beszelsz a meccsrol, meg a napolirol, mintha agyonvagtak volna vagy legalabbis brilliroztak volna. Egyiket sem tettek. Egy vacak mazlis golra futotta toluk is.
Mindazonaltal azert, mert en inkabb lennek masodik a juve mogott mint harmadik a napoli vezetesevel, az nem jelenti, hogy valaha is leirnam egy roma-juve elott, hogy nem is baj,ha ok nyernek. Es nem is volt jo erzes olvasni es nem is hiszem, hogy ilyesmi idevalo lenne.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.17. 10:27


tomm NEM a Napoli ellen várnánk jobbat! Hanem úgy eddig ámblokk egy picit. Ami a Napoli ellen kicsúcsosodott.
EDF mondta, hogy fontos meccs lesz. Ergo erre a meccsre azt rakjuk ki amink van, kell a három pont. Se jó játék, se három pont.
Kiderült, hogy a Napoli sokkal jobb csapat jelenleg, és ellenük csak ez a szenvedős foci lehetett célravezető. És ez bizony, keserű felismerés.
Tehát nem az a baj, hogy egy jobb csapattól kikapunk, hanem az a baj, hogy most lett kőbe vésve ország világ előtt, hogy JOBB a Napoli, és ők lesznek a kihívók.
És még ugye ez se lenne tragédia, de ez Róma, ebben az évtizedben nem erről volt szó. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.17. 09:29


én odaírtam, hogy egyelőre, pont ezért. Elégedetlen vagyok valóban az eddigiekkel, de még adok esélyt, hogy lesz ez jobb is.
(bár azért kissé szkeptikus vagyok valóban. nem érzem pld, hogy taktikailag tudnánk bármi meglepőt húzni )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.17. 08:14


fradista romanista írta:De attól még igaz, hogy az idei 3 komolyabb meccsen nagyon, de nagyon halovány produkciót mutattunk. A "támadójáték", ha van egyáltalán, egysíkú, gépies, fantáziátlan. Egy szürke, szintlen szagtalan, totál érdektelen csapat vagyunk idén egyelőre, amely becsülettel darál, de semmi több. Kiscsapatokkal szemben ez elég lehet, de ennyi. :(



Trigo, igen, csusztatok es tulzok, de az csak a vicc resze.
De azt tenyleg nem ertem, hogy egy friss csapatnak (ugy ertem friss edzo meg jonehany jatekos) megis mi a fittyfenet kene csinalnia egy jobb csapat ellen? Mert a triko jobb, a napoli jobb spall meg sokkal tapasztaltabb (egyesek szerint az csapata is jobb, sztem nem). De tenyleg! Ennel tenyleg jobb jatekot vart valaki a napoli ellen? En nem. Es nem fer a fejembe, hogy aki igen, az miert! Ill. Egy okot tudok, ezt le is irtam: elegedetlenfalvarol szarmaznak itt joparan.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2017.10.17. 08:03


Egyenlőre mitől lenne jobb, mint tavaly, elment Rüdiger, Salah, a kezdőből, az érkezők közül eddig Kolarov és Pellegrini játszott. Igazoltunk a kispadra, meg a gyengélkedőre.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára gyuri67 2017.10.17. 09:17-kor.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.16. 20:33


beszarok :D :D :D :D
tomm szokásos túlzását és csúsztatását hozza :)

már bele se megyek inkább, meguntam

a valóság tomm, hogy azt várnám el, hogy ÉRTSD amit írunk és miért írjuk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.16. 16:13


De miért van az, hogy a "szélsőséges" szurkolói megnyilvánulásokat egy újabb "szélsőséggel" nullázzátok le?
Sziporka és agyonvágás ??? Mi ??? Kitől, mikor, hogyan ???
Én például csupán annyiban csalódtam hétvégén, hogy az első félidő pont olyan volt, mint az Atléti ellen a második félidő. Lejtett. Hazai pályán.
Semmi bajom amúgy az eredményekkel. Remélem, hogy idővel játékban is jobbak leszünk, különösen előrefelé.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.10.16. 15:25


Komolyan mondom, nem ertelek titeket. Igy eros a napoli meg ugy eros a napoli, jaj de jo az edzojuk, jaj de jok a jatekosaik, erosebbek, jobbak, szebbek mint mi, mindjart kekben uszik a forum, ehhez kepest elvarnatok, hogy sziporkazzunk ellenuk es agyonvagjuk oket.

Namindegy.
Wilkommen elegedetlenfalvan....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.10.16. 14:38


Vucinicet sem utáltuk, akkor miért utálnánk Dzekót?
Bizonyos szituációkban nagyon máshogy kellene döntenie, de akkor nem lenne gólkirályjelölt. És a Milan ellen sem szerzett volna vezetést. Én ezt belátom. Az a bajom, hogy nem gólban mérem a csatárokat, pedig hátt mi másban kellene?
Fradista, nekem most ijesztő a pesszimizmusod. Te is általában pozitív szemléletű vagy, de most nagyon nem. És még azt sem lehet mondani, hogy nincs igazad.
Bízzunk az időben.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.10.16. 14:22


márpedig károgni fogunk sn
ezért van a fórum :)
és ne csúsztass te is :wink: , én kifejezetten EDF kritikára mondtam, hogy abból egyetlenegy volt

és újra elmondom, hogy EDF ki is jelentette, hogy ez fontos meccs
kikaptunk, pech is volt benne, kapufánk is volt, de ótvar játékkal
naná, hogy károgunk
bajnokok nem leszünk, és még csúnyán is focizunk

nem utálom én sem Dzekot, csak nem szeretném Roma-mezben látni. De ez van, nincs jobb jelenleg, így ezt kell elfogadnom.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.16. 14:20


Egy bombaformában lévő Napolit megszorítottunk, az Inter ellen 60 percig irányítottuk a meccset. Összesen 5 kapufát lőttünk ezeken. A legszarabb még az Atleti elleni játék volt.
Nem jó eredmények ezek, de indulásnál még elfogadhatóak. Persze csak akkor, ha a cél a BL helyezés. Ha scudettot akarnánk nyerni, akkor elkezdhetnénk aggódni.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.10.16. 13:41


De attól még igaz, hogy az idei 3 komolyabb meccsen nagyon, de nagyon halovány produkciót mutattunk. A "támadójáték", ha van egyáltalán, egysíkú, gépies, fantáziátlan. Egy szürke, szintlen szagtalan, totál érdektelen csapat vagyunk idén egyelőre, amely becsülettel darál, de semmi több. Kiscsapatokkal szemben ez elég lehet, de ennyi. :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.10.16. 11:03


Tényleg nem akartam feszültséget kelteni. Ugye alapvetés, hogy minden Roma játékost szeretünk. Kit jobban, kit kevésbé. Én alapból védem az újakat, mert pár meccs után megítélhetetlen, hogy mi van bennük. Legyen szó Defrelről vagy Di Francescoról vagy akár Cengizről, akit persze nem kell védeni, mert ő lett az aktuális csodagyerek, akiben ott az iksz. Holott jó meccse épp annyi volt, mint Defrelnek. Ja és már most szólok, hogy Schicket is védeni fogom. Tuti cefet szar lesz az első pár hónapban ;)

És minden olaszt imádok, aki a csapat körül mozog. Edző, játékos, gyúró, kertész, stb. EdF-et meg különösen, hisz ezer szállal kötődik a klubhoz. Ő, Flo, Pellegrini és DDR jelentik azt a plusz, amiért az első tottitlan szezon érzelmileg nem lesz kevésbé erős, mint a korábbiak.
Dzeko nálam is a skála másik végén mozog, mert a mentalitása nagyon nem tetszik. Arról mondjuk nem tehet, hogy a prototípusa sem. De amíg itt játszik, addig nem lesz ellenszenves. Az más kérdés, hogy esetenként szívesebben látnám a padon. De ha lesz Schick és lesz Defrel, akkor szerintem eljön ez az idő is. Akkor pedig kiderül, hogy Dzeko mit ér. Hajlok rá, hogy tavaly Spalletti csinált belőle gólkirályt, de simán lehet hogy tévedek. Mindenesetre, amíg EdF csapatának a rangadókon ez a játéka, addig kihagyhatatlan. De csak a rangadókon.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.10.16. 10:01


De van, a "Neheztelés, károgás, rosszallás" együtt már kimeríti az utálat fogalmát nálam. Főleg mikor olyan esetekben is megkapja, amikor nem kéne. Ő a nyuszika tipikus esete, ha van rajta sapka az a baj, ha nincs, akkor az...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 42 vendég