Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.17. 18:16


technikailag, mozgásilag KÉTSÉGET KIZÁRÓAN jobb mint Dzeko
és mivel emberileg is eddig normális, a kettő közül kérdés nélkül őt választanám
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.17. 18:12


Így láttam én is. Van benne fantázia. Nem a legjobb periódusban akarjuk beépíteni, de EdF megoldja. Majd elválik hogy ér-e 40et, de az egész biztos hogy hasznos és fontos játékosunk lesz.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.12.17. 17:50


Nekem tetszett a srac
Vilt egy ollozos passza, azon lehidaltam
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.17. 16:59


210 játékperc után magabiztosan mondtok ítéletet Schickről. Ha tizenéves lennék azt mondanám LOL, sőt XD. Jelentsenek ezek bármit is.
Így csak röhögök ;)

Defrel ellenben megérdemli a kritikát. Ő már 280 percnél jár :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.17. 13:23


és amikor összeszaladt a két torony, mit láthattunk? Dzeko ideges lett. Miért nem Schick lett ideges? Miért mindig Edinnek "van joga" felhúznia magát? Persze az új srác ne legyen ideges nyilván, de miért kell, hogy a régi MINDIG problémázzon?
Nem nem és nem szeretem őt.

Fazio:
a gólnak pedig előbb, vagy utóbb jönnie kellett, mert mindannyian nagyon akartuk."

asszem ez a No1. kedvenc ordas f.szságom. :D Amikor ezzel jönnek, hogy azért történt valami, mert ők nagyon akarták. MIért a Cagliari nem akarta NAGYON, hogy ne kapjanak gólt? :D Hagyjuk...


Calcio - az olasz futball
1 órája ·
Diego Lopez a Cagiari vezetőedzője: "Nagyon keveset engedtünk a Romának az első félidőben, de a lehettek volna jobbak a kontrák."
"A képek alapján egyértelmű, hogy Fazio a kezével sodorta a hálóba a labdát. Egyszer szeretném azt látni, ha ez fordított szituációba történik, akkor is ugyanezt a döntést hozza e. A tizenegyesnél pedig, ha a bíró úgy érezte, hogy műesés volt és sárgát is adott érte, akkor miért érezte úgy, hogy neki meg kell néznie az esetet?"
"Ezeken az incidenseken vitatkozhatunk, de én ezeket így gondolom. Nem tudom, hogy ha ezek nálunk lettek volna, akkor is ugyanígy használják a VAR-t."
A végével kapcs igaza is van. Az egész videórendszer felülről irányított, ahogy ezt beszéltük is már. Még keresi a rendszer a bunda lehetőségéhez a kiskapukat, de lassan megtalálja. :D Simán lehet hogy Moggi ül a videónál :D


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... os-2608929
ezek se látták még a tizijeit
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.17. 12:20


Én úgy tudtam, őt idén Dzeko-helyettesnek, aztán meg -utódnak igazoltuk.

De mivel Edin megint gólképtelenségben szenved, ahogy az egész csapat is, EDF nekiállt kisérletezni, á la tinkerman. :D
ez most nem jött be, de ez nem igazán Csikken múlt.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.12.17. 10:48


Akármit mond Monchi, Schick egy kényszer-látványigazolás volt, akinek most helyet kellene szorítani a csapatban.
Ám most komolyan: egy ekkora palit szélen futkároztatni le, fel...
Ő ránézésre sem szélső. Mintha Tore Andre Flo szélen játszana. Középen meg ugye Dzeko lefoglalja a helyet. Mozgásban, cselekben sokkal jobb a cseh. Amint a góljaival is túlszárnyalná valahogy a bosnyákot, Dzekót azonnal padra ültetném.
Nálunk mindenki szenved a jobb szélen. EDF hat játékost próbált ki ott...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11435
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.17. 09:06


Csikk nem volt olyan rossz. Látszik, hogy van benne potenciál. Viszont meg ki kell találni, hogy lehet ezt kiaknázni. Mert tegnap nagyon nem sikerült megtalálni a helyét.
EDF nagy kisérlete, hogy Dzekot és őt együtt játszassa, látványosan megbukott. Enyi értelme legalább volt a tegnapi meccsnek. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.12.17. 08:40


Trigoria írta:
Egy biztos, hogy lassítot felvételként nem hiszem hogy rúgja Perotti a büntetőt. Cragno nem mozdult el és a végletekig kitartott, figyelte a tábat és simán elérte. Meg merem kockáztatni, hogy ha sarokra megy is elcsípi. Ennyi. Nyugodtan kivárni és meg lehet fogni.
nincs igazad szvsz. Ha megnézed a szemből kamerában, ezt nagyon rosszul helyezte, sok hely volt a kapufa és a vetődő kapus között. Egy kapus állásból, oldalra lépés nélkül nem éri el a kapu szélét szvsz. Márpedig itt a kapus meg se mozdult amíg el nem rúgta Perotti. Utálom ahogy rúgja, de ha a kapusok is utálják (márpedig ezt mondják), akkor csak nem lehet ez rossz.
(amúgy még egy hátránya ennek a büntetőnek, hogy rúgás után Perotti megáll (hisz állásból lőtte el kb), és egy esetleges kipattanóra sem ő ér oda először így


Nem csak a helyezéssel volt itt a gond, hanem, hogy úgy amblokk egyáltalán nem találta el jól a labdát, fel se emelkedett a laszti, szerintem Perottit is megzavarta, hogy a kapus rezzenéstelenül áll :D Ettől eltekintve, ha a megszokott helyre megy, simán bement volna.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2017.12.17. 08:23


Corso22 írta:Perotti 11esei agyalágyultak, de akár, általában be is jöhetnek - ha nem az baj - szerintem most nagyon az volt.
Nem értem, hogy miért remény nektek Sikk, h már ennyi pénzt adtunk érte. Mit vártok? Mert szerintem Sikk gyenge dráma, helyét kereső primadonna, aki épp csak gyenge kisleányka mostanság. Nem Roma szint
Dzeko-t, Flo-t (azonnal és elsősorban agyban) kellene valahogy visszahozni. Nagyon fontos vezetői feladat!


Corso igazat írsz,sajnos..... Schick kidobott 40 milla. A játékosok fejében rendet rakni,az meg a legnagyobb edzői feladat!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.12.17. 03:18


Trigoria írta:
Egy biztos, hogy Cragno nem mozdult el és a végletekig kitartott, figyelte a tábat és simán elérte. Meg merem kockáztatni, hogy ha sarokra megy is elcsípi. Ennyi. Nyugodtan kivárni és meg lehet fogni.
Utálom ahogy rúgja, egy esetleges kipattanóra sem ő ér oda először így


Hiba, az első.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.17. 02:47


Egy biztos, hogy lassítot felvételként nem hiszem hogy rúgja Perotti a büntetőt. Cragno nem mozdult el és a végletekig kitartott, figyelte a tábat és simán elérte. Meg merem kockáztatni, hogy ha sarokra megy is elcsípi. Ennyi. Nyugodtan kivárni és meg lehet fogni.
nincs igazad szvsz. Ha megnézed a szemből kamerában, ezt nagyon rosszul helyezte, sok hely volt a kapufa és a vetődő kapus között. Egy kapus állásból, oldalra lépés nélkül nem éri el a kapu szélét szvsz. Márpedig itt a kapus meg se mozdult amíg el nem rúgta Perotti. Utálom ahogy rúgja, de ha a kapusok is utálják (márpedig ezt mondják), akkor csak nem lehet ez rossz.
(amúgy még egy hátránya ennek a büntetőnek, hogy rúgás után Perotti megáll (hisz állásból lőtte el kb), és egy esetleges kipattanóra sem ő ér oda először így
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.12.17. 02:08


Perotti 11esei agyalágyultak, de akár, általában be is jöhetnek - ha nem az baj - szerintem most nagyon az volt.
Nem értem, hogy miért remény nektek Sikk, h már ennyi pénzt adtunk érte. Mit vártok? Mert szerintem Sikk gyenge dráma, helyét kereső primadonna, aki épp csak gyenge kisleányka mostanság. Nem Roma szint
Dzeko-t, Flo-t (azonnal és elsősorban agyban) kellene valahogy visszahozni. Nagyon fontos vezetői feladat!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.12.17. 01:47


Egy biztos, hogy lassítot felvételként nem hiszem hogy rúgja Perotti a büntetőt. Cragno nem mozdult el és a végletekig kitartott, figyelte a tábat és simán elérte. Meg merem kockáztatni, hogy ha sarokra megy is elcsípi. Ennyi. Nyugodtan kivárni és meg lehet fogni.

Hetek óta nehezen lövünk gólt/gólokat. Dzeko formája nem a legjobb, Schick egyelőre semmi, SES-nek sem megy mostanában. Radja és Pellegrini átlövései ritkán jönnek. Góltalanság van na és nincs senki akitől ez más lenne. Schick eddig nem jó, Ünder nem szokta meg, Defrel pedig másik osztályba való. Ha Dzeko nincs formában, akkor végünk.
Ha véletlenül a következő 6 hónapban sem kerül ismét formába, akkor sincs gond a 4. hellyel szerintem. Inkább az a gáz, hogy valakit kell találni, aki gólt lő. Sikk kerüljün gyorsan formába, mert sok pénz van benne.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.16. 23:49


http://www.carlozampa.it/roma-cagliari- ... ato-audio/
Zampat se hallottuk még kétszer örülni ugyanazért :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2017.12.16. 23:35


Hat ez nem semmi meccs volt. Micsoda csodalatos gyozelem! De kell az ilyen kibrusztolt 3 pont!!
Ooooriasi
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.16. 23:30


A Juve meccs nagyon más lesz. Ott nem mi akarunk majd játszani. Di Francesco jól szokott meccselni a rangadókon. Remélem most is kifőz valamit. Pontosabban amit kifőz, az működni fog.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9917
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.12.16. 23:21


nekem ez még gy fogadást sem ér meg... annyira gyengék vunk h egyszerűen nem látom h h vernénk meg őket. a psg kapcsán már van fogadásunk most nem fogadok ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.16. 23:17


ForzaRoma34 írta:Persze jó h nyertünk, ha szigorúan csak a tabellát nézzük, de ha a 90percünket vizsgálgatom sírni támad kedvem. egy vezérünk sincs, egy sem.. se DDR, Se Flo se Radja, senki, senki aki csak egy picit is emlékeztetne legjobb önmagára, nokedlik vagyunk, erőlködünk, ötlettelenül, nula átütőerő, nulla kreativitás...

...és nyertünk

azt észre kell venni, hogy kiscsapatok ellen kreativitás nélkül nehéz. Az meg bennünk nincsen - Perottit kivéve.
Majd amikor a juvét elpicsázzuk, majd néz mindenki, hogy most akkor ez mi? :D
Hát az, hogy ha van hely, akkor a passzolós foci is jó

..... a juvét elpicsázzuk.... :!:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.16. 23:13


persze hogy extázisban voltak!!!
mi élvezetes győzelemt szeretnénk nézni, jó játékot
ők bent brusztolnak, küzdenek, ahogy telt az idő azt is letojták milyen szépen(rondán) fociznak. CSAK nyerni akartak. És amikor mmegjött a gól, naná hogy kirobbant belőlük. Rendjén van ez így
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2017.12.16. 23:12


Persze jó h nyertünk, ha szigorúan csak a tabellát nézzük, de ha a 90percünket vizsgálgatom sírni támad kedvem. egy vezérünk sincs, egy sem.. se DDR, Se Flo se Radja, senki, senki aki csak egy picit is emlékeztetne legjobb önmagára, nokedlik vagyunk, erőlködünk, ötlettelenül, nula átütőerő, nulla kreativitás...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.12.16. 23:08


fradista romanista írta:Ez a mázlink. A riválisok is eléggé visszaestek


Ha az összes csapatot nézed, akkor is 5 meccs 11 pont, legjobb teljesítmény. A Roma-hoz képest mindenki visszaesett :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.16. 23:06


Ez a mázlink. A riválisok is eléggé visszaestek
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2017.12.16. 23:03


ForzaRoma34 írta:nem a legjobb mutató


Így áll az elmúlt 5 meccs, ha megnézitek, a többiek sem brillíroztak a közepes csapatok ellen. Csak mi legalább a 96. percben is hajtottunk. (Jó, persze, ha nem rohannak, akkor leszedik a fejüket a nézők, de így nem bírták a szigetlakók figyelemmel):

https://www.eredmenyek.com/tabella/6PFp ... ;overall;5
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Corso22 2017.12.16. 23:07-kor.
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2017.12.16. 23:00


Így van, én is örültem a győzelemnek, különösen , hogy az utolsó percekben sikerült megszerezni a győztes gólt. Miért lenne vicc, hogy a játékosok is eksztázisban törtek ki a gól után? 3 pont az 3 pont, holnapra meg el kell felejteni a játékot (persze tanulni kell belőle). Egy parádés 3-3-al továbbra is az inter mögött lennénk vesztett pontok tekintetében, de így már nem :D
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 56 vendég