Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.04. 22:29


Khm, kezd OFF lenni itt, kedves modi ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.04. 22:21


ok, legyen 10% :D

Miért rakja ki az összes celeb a szarjaikat? MI MAGUNK miért rakjuk? :wink: :)
Ráadásul atombevoltbaszva.

Átmenet? Minek? Pénzbünti azt jóvan. Még azt is sokallom, de azt aláírom.
De szerintem menjen zsinagógalátogatásra. Az mindig minden korban mindenkinek mindenre hálás, kifogástalan és makulátlan megoldás.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.04. 22:16


Hát ez legalább 10%-os egyetértés, Trigo. :)
Nekem továbbra is egy kérdésem van: MINEK RAKJA FEL ??? Mi a célja ezzel ? Magamutogatás ?
Amúgy meg a klub helyében szerintetek mi az a szankció, ami átmenetet képez a pénzbüntetés és a nemjátszatás között?
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.04. 21:52


Mondtam vagy nem mondtam, hogy fizessen? Mondtam, hogy fizessen. Mert a szar világ elvárja.
Az esetleges nemjátszatásra mondtam, hogy kapitális öngól lenne, és NEM TEHETI MEG A KLUB ezt.


Zsolti:
na életünkben először nullára értünk egyet. :wink: :) A poén kedvéért végigmegyek az érveiden.

Ám ha a klub elmegy szó nélkül az akció mellett, akkor előbb-utóbb beindul a lavina.
Milyen lavina? Hogy őszinték lesznek a játékosok és ezt meg is mutatják? Ráadásul fizessen mondtam.
Nainggolan nem először csinálja a marhaságait, szerintem voltak már figyelmeztetései.
Egyetlenegy marhaságot nem csinált szerintem. A definícióval van a baj manapság.
Szerinted annyiban különb ő a többi focistától, hogy nem álszenteskedik, és felteszi a médiára a bolondságait.
Nagyrészt igen. Nyilván itt nem a cigire gondolok, mert azt elvétve találnánk másoknál. De hogy ökörködik és piál? Azt MINDENKI kb.!
Én merem remélni, hogy az élsportolók nagy része nem ilyen. Ilyen életmód mellett nem lehet sokáig magas szinten teljesíteni. A testedet nem tudod becsapni.
Lásd előző.
Valaki tényleg komolyan elbeszélgethetne vele, hogy változzon meg egy kicsit. Mondjuk Totti.
Totál reménytelen lenne. És amíg a csapat legjobbja, valszeg körbe is röhögné az egészet. Én is. Ő így olyan amilyen. Elvennéd a bulit, elvennéd a piát, elvennéd a cigit, akkor elvennéd a szenmélyiségét, akkor elvehetnéd a tetkóit és a frizuráját is, és elvennéd a játékát. Ez 100%
Nem nagy gyalázat ez a sztori, de annyit megér, hogy megpróbálják őt jobb belátásra bírni.
Isten ments
Ezek az emberkék kőkemény fizetést kapnak, és azt nem csak a pályán mutatott teljesítményért kapják szerintem.
Lásd alul külön megjegyzésben.
De ha már pöfékel az idétlenje, és néha felönt a garatra, akkor ne tegye már ki sehova.
Mert a mai szutyok szar világ elvárja, hogy ne lássuk a nem komfort dolgokat???
A pályán teljesen rendben van az akarata, a hajtása, a mentalitása, pályán kívül is nagy romanista, odafigyelhetne magára.
Épp hogy odafigyel :) Mint mondtam, nála láthatóan a pályán kívüli énjéből következik a pályán lévő énje.
Bocsi, de én nem akarok a csapatban újabb Cassanókat, Gascoigne-okat látni. Mármint életmód tekintetében. :wink:
ezzel nem tudok vitatkozni, ez szubjektív

DE!!!! (megjegyzés)
HA a szerződésében benne foglaltatik, hogy PONTOSAN mit rakhat és mit nem rakhat ki a netre/médiába, illetve hogyan viselkedjen a magánéletben, és ő ezt aláírta, és ő ezt most megszegte, akkor - ismét mondom - JOGOS a szankció. De a nemjátszatás nem, és baromság.


Tr, Radja közbotrányt okozott, és ezzel komoly kárt okozott az egyesületnek.
A köz a rossz. Ha egy index.hu megteheti, hogy tudatosan elkezdi zülleszteni a magyar médiairodalom nyelvezetét káromkodásokkal, akkor megbüntetnünk valakit, aki a saját médiájában káromkodik SZILVESZTERKOR?
És komoly kárt okoz az egyesületnek? KOMOLYAT??? Hát erre nem fogadnék, de ok az lehet, hogy ezért nem vesz egy kisgyereke Radja mezt. és ez már kár, való igaz. Mint mondtam fizessen.

#forzaradja
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.04. 21:17


Tr, Radja közbotrányt okozott, és ezzel komoly kárt okozott az egyesületnek. 1xűen nem teheti meg egy magát vmennyire is komolyan vevő klub, h. ne szankcionálja keményen a dolgot. Ennyi. Punto e basta!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.04. 20:56


Hát pedig szerintem nem részigazság. Álszent hülye világ van. A klub szerintem akkor is tudta, hogy cigizik Radja amikor megvettük. Akkor most miért büntetjük? Ja, azért mert ezt várja el a köz. Már ez baromság, de akarjunk megfelelni, szépüljön a brand. Ezt még elfogadnám. A pihentetése ... na arra tényleg találó az öngól jelző, főleg ha ki is kapunk.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.04. 19:16


Trigo, esküszöm értem, hogy miről beszélsz, még részigazságok vannak is a mondandódban.
Ám ha a klub elmegy szó nélkül az akció mellett, akkor előbb-utóbb beindul a lavina.
Nainggolan nem először csinálja a marhaságait, szerintem voltak már figyelmeztetései.
Szerinted annyiban különb ő a többi focistától, hogy nem álszenteskedik, és felteszi a médiára a bolondságait.
Én merem remélni, hogy az élsportolók nagy része nem ilyen. Ilyen életmód mellett nem lehet sokáig magas szinten teljesíteni. A testedet nem tudod becsapni.
Valaki tényleg komolyan elbeszélgethetne vele, hogy változzon meg egy kicsit. Mondjuk Totti.
Nem nagy gyalázat ez a sztori, de annyit megér, hogy megpróbálják őt jobb belátásra bírni. Ezek az emberkék kőkemény fizetést kapnak, és azt nem csak a pályán mutatott teljesítményért kapják szerintem. De ha már pöfékel az idétlenje, és néha felönt a garatra, akkor ne tegye már ki sehova.
A pályán teljesen rendben van az akarata, a hajtása, a mentalitása, pályán kívül is nagy romanista, odafigyelhetne magára.
Bocsi, de én nem akarok a csapatban újabb Cassanókat, Gascoigne-okat látni.
Mármint életmód tekintetében. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.04. 19:04


fr furcsa világban élsz :shock:
tehát focisták szilveszterkor nem bulizhatnak szerinted, illetve legyene álszentek és ne rakják ki a médiába, értem.
Hát én kifejezetten díjazom az ilyen figurákat, ilyeneket szeretnék a Romában látni. Élettel teli, laza, tökös csávókat.
Nainggolant MINDEN CSAPATBA! Cigis, piás játékosokat akarok újra! Cassanókat, Gascoigne-okat akarok újra!

az öngólt meg - eskü ne mondd hogy nem érted - arra értettem, hogy ha nem játszatják egy kőkemény Ata elleni meccsen.
a pénzbüntit persze adják csak ki, hogy ne érje szó a ház elejét ebbe az elbarmolt, elkurvult, elhalálozó libsi fos szar világban. Pont leszarja. Asszony egy héttel később megy nagybevásárolni max.

Nem nagy veszteség ha nem játszik??? Ha ő nincs, ki is kapunk múltkor szerintem.

hogy ezzel Radja rúgott öngólt? Hát szerintem pont telibeszarja az egészet. Legalábbis remélem így tesz.

FORZARADJA!!!!!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.04. 15:57


az olasz újságok egy része valóban 100 ezret ír, de ahol precízebbek, ott ez van:
megkapta az egyesületnél érvényes szabályok szerinti maximum büntetést, ami a havi bér 30 %-a, kb 90 ezer.
Ami persze soknak tűnik, de valójában egyáltalán nem extrém. Ami extrém, az amit a csávó keres, 3,2 millió :shock:
/mondjuk ez így csak 80 lenne, de nyilván a prémiumokkal együtt számolják/

az már Özséb döntése, hogy mintegy ráadásként, nem fogja játsztatni szombaton.
De ha az utóbbi idők formáját nézzük, ez em nagy veszteség....

Öngólt Nainngolan rúgott ezzel. Nem látom, hol itt az öngóla z egyesület részéről. Ja, hogy túl enyhe a bünti? Na az tényleg igaz! :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.04. 14:16


Calcio - az olasz futball
1 órája ·
A hírek szerint a Roma 100 ezer euróra és az Atalanta elleni meccs kihagyásával büntette meg Nainggolant, mivel az Instagramon az egyik videójában dohányzik, alkoholt iszik és káromkodik.
hát ezt nehezen tudnám elhinni, hogy öngólt akar rúgni a klub :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.04. 10:23


állÍtólag őt néztük ki jobb bunkónak - hosszútávú megoldásnak tűnik a fiatalitás jegyében :D - a kiesett Karsdorp pótlására
https://www.transfermarkt.com/juanfran/profil/spieler/16635

Monchi közben fejmosást tartott az öltözőben. Azzal próbálta felrázni a csapatot, hogy "akiből hiányzik a győztes mentalitás, annk nincs helye a csapatban" :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.03. 23:23


Amióta levettem Jeremyről a kezem, elindult a lejtőn. De nálunk hatalmas király volt ;)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.03. 21:37


70-ért vihetik

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... lt-2610879
Mexes és De Sanctis is visszavonult végleg (azt se tudtam hogy Morgan-kapitány még nem :shock: :D )

http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_f ... sa-2611155
nagy karrier
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.03. 19:34


Bekukkantott a PSG és a Barca Alissonért... :S
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.03. 07:59


Bolognában ugyanezt fölényesen nyerné Nagy Ádi. A netes szavazás halott :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.03. 00:36


nézd meg a százalékokat cejas :D :D :D
a török szavazók kitettek magukért :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.03. 00:11


Érdekes kérdés, hogy mennyire szeretjük mi a kis romanista játékosokat. Mert úgy gondolom, hogy elnézzőbbek vagyunk velük szemben és valahogy mindig többet jelentettek a szurkolónak, mint egy "idegen". Vagy mégsem?
A hivatalos AS Roma oldalon az év fiatal játékosa Ünder lett 31.467 db össz szavazatnál 85 % voksot gyűjtött, míg a második Lorenzo Pellegrini csak 7 %-ot. Ez most hogy? A török szurkolók ellepték a netet vagy egy támadó mindig több mint egy középpályás? Mert Pellegrini jobb teljesítményt nyújtott, több gólt lőtt és hazai termék. Érdekes...

http://www.asroma.com/en/news/2018/1/cengiz-takes-young-player-of-2017-award
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.02. 20:36


Vigyázz! A kis mozgás is mozgás. Van azért rendesen olyan játékos, akit nem nagyon használunk vagy nem akarunk nagyon használni. Őket el lehet cserélni, nagy feleslegnél - pl. Castan - akár végleg el lehet passzolni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.01.02. 09:32


Szerintem mindenki szkippelheti is a mostani mercatót, nem lesz új igazolás. A firkászok is feleslegesen gyártják a hülyébbnél hülyébb cikkeiket.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.02. 01:19


Január van jó reggelt! Mercato indul!
Nem vagyok elalélva a nevektől. Se Berardi, se Barella, se nemtudomki... Bár nekünk most pont minőség kellene, ami Olaszországban elérhetetlen számunkra, de még külföldön is drága és Januárban nem szoktak ilyen portékák lebegni a piacon.
Verde hazautazása Napoliba ugyanakkor eléggé elkeserítene. Nagyon megszívjuk, ha két olasz törpe fogja pörgetni a széleket arrafelé...
https://www.vocegiallorossa.it/calciomercato/il-napoli-segue-verde-possibile-operazione-gia-a-gennaio-156691
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.12.16. 20:46


defrelt postáznám is politanoért :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.12.16. 18:29

Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2017.12.15. 21:47


Azt írják, télen Emersont eldhatjuk a rubentusnak egy huszasért.

http://www.repubblica.it/sport/calcio/serie-a/2017/12/15/news/juventus_in_pressing_sulla_roma_per_emerson_palmieri-184199417/?ref=RHPPBT-VS-I0-C6-P12-S4.2-T1

mi meg elhoznánk manchesterből darmiant.

nem tetszik :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.12.14. 12:13


Ünder szimpi srác, de elég sokat volt pályán és egyelőre nagynak tűnik neki a rá kabát. Az azért meglepne, ha végleg elengednénk, de ha Politano jönne helyette, akkor legyen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2017.12.14. 12:06


Ündert már cserélné is a vezetőség Politanora, még a télen ;)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég