Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.06. 18:21


azért valljuk be, rendesen eltekerte

amúgy meló közben vagyok, pont nem tudtam odanézni egy percig, naná hogy akkor volt a gól

csebi77: nem jó
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.01.06. 18:20


Amúgy x sem lesz......
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.01.06. 18:19


Jó az x nekünk?
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 18:17


ez a gonalons milyen gyenge játékos, onnan indult az ata támadása

amit az inter játszott, annyit meccselünk mi is, ergo x lesz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.06. 18:17


Egyszer jonnek at a felpalyan...
Fazio mindent csinalt csak a lovosavot nem zarta.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.06. 18:00


Radja-Monchi puszi megvolt
büntiből nézheti a fejesek között a meccset :D
a ruhája nem is való oda:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.01.06. 12:01


FR34, jól ejtetted a témát...:D ;)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.05. 22:52


Mondom a toro ellen is gyenge volt, de hajtott akart, ment mint a nyúl. az h te mit magyarázol még bele, az nem jelenti azt h én azt mondtam ;)

"Ő a labdarúgás öröksége, és igen, a Sassuolo ellen rosszul játszott, de emiatt nem kereshetünk kifogásokat. Ha bizonyos jellemzői nem képesek a rendszerünkben működni, akkor az egy dolog, de munkával, alázattal és rendelkezésre állással bebizonyíthatja, hogy képes az a játékos lenni, akit a Sampdoriában láttunk."

neki már csak elhiszitek...
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.05. 20:03


Zárjuk azzal, hogy ha gólt lő, akkor hajt. Ha meg nem, akkor beleszart. Ez végülis egy örök szurkolói igazság :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.05. 18:03


ahhoz képest hogy "hagyjuk is", egész hosszú kis hsz kerekedett belőle :wink:
na de én tényleg hagyom is :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.05. 17:30


Lehet h én látom rosszul, hagyjuk is, nem tudtok meggyőzni. Nézzétek meg h hajtott a Toro ellen, meg mit játszott a sass ellen, ez alapján lehet következtetést levonni sztem. Mert a toro ellen is gyenge volt, kihagyta a ziccereket csak a végén lőtt gólt, de ment hajtott folyamatosan, akarattal játszott.
Most én semmi ilyesmit nem láttam rajta. lehet h önbizalom ahogy ti mondjátok, de sztem nem az, vagy nem csak az.
Az edző részéről tanítás a játékos részéről megalázó lehet ha a 4ik percben lecserélnek, az első hsz-emben is írtam h ez nézőpont kérdése, ott van odaírtam zárójelben :) azt kihagytam h Schick szemszögéből megalázás ez igaz, de ettől még lehetett volna érteni sztem h mi az h nézőpont kérdése.
de ha nem értitek, akkor meg is lehet kérdezni h mit értek ez alatt? nem kell mindjárt feltétlenül nekem esni.

na mindegy, az idő eldönti, én úgy vélem Schicket egy időre elvesztettük, ha EDF jó pedagógus akkor vissza tudja hozni, ha nem akkor kidobtunk 40 misit...
mert a játékos jó, ezt továbbra is így érzem, láttam samp meccseket tavaly, meg idén is voltak már jó mozdulatai. Iturbénak szegénynek jó mozdulatai se voltak, max Verona mezben utoljára :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.05. 17:18


szánalmas
ilyenekkel lehet egy végletekig klub- és városhű játékost elüldözni
remélem, hogy Radja a szokott lazasággal kezeli az egészet, és nem szívja mellre
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.05. 17:04


Két jó döntés holnapra a mestertől.
Nainggolan nincs a keretben.
Dzeko vagy Schick játszik ékben. A másik padozik.
Ha Dybalát egy hónapra elfelejtette Allegri, akkor egy egymeccsnyi Nainggolan-hiányt mi is elbírunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11418
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.05. 04:02


felismerhető mimika, gesztus, viselkedés stb létezik - előélet nélkül is
persze egyetértek abban, hogy itt FR34 tévesen látott valamit. De létezhet olyan verzió is, hogy mi tévedünk mindannyian, és neki van igaza. Lehet, hogy nincs 1% se, de létezhet. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.05. 01:06


Mancini, Vucinic és Dzeko is sok-sok meccs után lett könnyen 'olvasható'. Nem 25 mp alatt ítélted meg őket.

Schicket ki, hány meccsen látta? Én kb haton-heten. Abban a helyzetben amibe most került pedig 49 percig.
Lehet hogy beleszart, de ezt ilyen tévedhetetlenül állítani szakember sem merné. Ennyit írtam. De ha valaki tömegével ismer 21 éves világhírű, profi sportolókat. Látta őket új közegben, bizonyítási kényszerben élni. Beszélgetett velük az gondolataikról, érzéseikről, motivációjuktók, az persze kivetítheti Schickre is a tapasztalatait. De még úgy is simán tévedhet.

A megalázásról meg úgy tűnik elég éltető fogalmunk van.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.05. 00:16


addig meg lécci kímélj meg a megalázó beszólásaidtól.
ezt támogatom, és jogos is :wink:

és igen FR34, mi azt láttuk rajta, hogy hajtott.
cejas le is írta kb amilyen állapotban lehet a srác. Egyetértek vele.

Arcjátékot, mimikát és testbeszédet nettó 25 másodpercben láthattál tőle a hétvégén. Nincs olyan szakképzett pszichológus, aki ennyiből ítéletet merne mondani.
hát azért Manicninél, Vucsinicsnél, Dzekonál ennyiből is tudtunk ítéletet mondani az adott meccsre vagy adott periódusra vagy adott jelenetre, szóval ezt így azért nem állítanám :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.04. 23:51


ForzaRoma34 írta:..., én a játékosokat nézem, és most én Schicken ezt láttam amit...


Pontosítanék. Csak te láttad így. Arcjátékot, mimikát és testbeszédet nettó 25 másodpercben láthattál tőle a hétvégén. Nincs olyan szakképzett pszichológus, aki ennyiből ítéletet merne mondani. Nem beszólni akartam, csupán erre céloztam.

ForzaRoma34 írta:mellesleg ótvar xarul játszott, miről beszélünk??? úgy véditek mintha legalábbis bármit hozzátett volna a meccshez,

Miről beszélnünk? Hát pont nem a játékáról. Az szar volt, senki egy szóval sem vitatta. De te hoztad a témát, úgyhogy gondolom nem kell leírnom, hogy miről kezdtél beszélni. Például erről:
ForzaRoma34 írta:2. ha egy edző egy kényszerű csere mellett vkit lekap a második félidő legelején azzal tanítani/megalázni (nézőpont kérdése) akar...

Nem azt írtad, hogy Schick megalázónak érezheti, hanem hogy EDF megalázni és/vagy tanítani akarta. DE örölök ha most már másképp látod.

És még két dolog. Schick egy fikarcnyival sem alibizett többet, mint Perotti kivételével a másik 8 ember. Szar volt, de nem alibizett. És ha egy edző üzenni akar a játékosának, akkor a szünet előtt lekapta volna. De EDF ennél sokkal jobb pedagógus. Mivel Manolast le kellett hoznia, nem mert vakon még egyet cserélni. Megvárta hogy alakít-e a felállásán Iachini. De Schick amikor kiment a második félidőre már tudta, hogy le fog jönni pár perc múlva. És biztos lehetsz benne, hogy sem ott és akkor, sem később nem kapott leb@szást az edzőjétől. Miért? Mert szar volt, de nem szart bele.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.04. 23:41


Sikk borzasztó rosszul játszott. Gipszből van az arca a csávónak, biztos botoxot használ. Szerintem inkább bizonytalan és érzi, hogy több kellene, de ettől még bizonytalanabb és 5 méterre képtelen átpasszolni a labdát. Lehet, hogy abban sem biztos, hogy hova is kellene mozognia. (nem sokat játszott a többiekkel, új a szerepkör, legalább fél éve nem játszott rendszeresen)

Higgyük azt, hogy az idő meggyógyítja. Akik védik, azért védik, mert bíznak benne. Ha pedig bízol benne, akkor ne lásd feketén a dolgokat.
Én egy embert ismertem Roma mezben űber alibizni, az pedig Vucinic volt. Az a srác többet sétált, mint futott - persze ha kedve volt megmutatni, akkor lenyomott 1-2 csodagólt. Mégis a legdurvább az volt, mikor a Genoa ellen élőben láttam és a 80 valahanyadik percben (csere már nem volt) leült a fűre elől. Nem sérülés, nem görcs, de még a fáradtságot sem gondolom. Aztán lesétált a pályáról és kevesebben fejeztük be a meccset. Azt hiszem 2 góllal nyertünk, de akkor is. A maradék 10 perchez már nem volt kedve... :D
Hozzá képest Sikk a küzdelem bajnoka. Sikk egyszerűen nem érzi, szerintem már a lába is remeg és inkább menne az asszonnyal divatbemutatót nézni, mint a pályán lenni mostanában. Kérdés hogy hány meccs kell neki. Remélem nem sok. Én is hiszem, hogy egyszer jobb lesz Dzekonál - a mostaninál biztosan...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.04. 23:04


snatch írta:
1. Schick a juve ziccer után szétesett és nagyjából a lázadó belexarok stílusban üzemelt a sass ellen

pont ez az, hogy egy olyan ziccer után nem belesz*arik egy ilyen játékos, hanem még jobban teper, hogy bizonyítson, javítson. Főleg, hogy egyből megkapja a lehetőséget a következő meccsen, ráadásul EDF ki is mondta a meccs előtti sajtótájékoztatón, hogy ez a célja, visszaadni Schick önbizalmát, ezért lett kezdő.

2. ha egy edző egy kényszerű csere mellett vkit lekap a második félidő legelején azzal tanítani/megalázni (nézőpont kérdése) akar...

szegény FR34...:) nem sokan látják úgy, ahogy ő. És én sem. EDF-ből mindent kinézek, de hogy egy játékosát megalázná, vagy meg akarná alázni nyilvánosan, na azt nem. Ráadásul fél éves római ténykedés után... Elég nagy arcnak kellene lennie, de senki nem így ismeri, mi sem ilyennek ismertük meg.


Snatch, és őszintén: te ezt láttad rajta h teper hajt, megfeszül h visszanyerje az önbizalmát??? ti ezt láttátok rajta??? az egy dolog h EDF mér rakta kezdőbe, de te ezt láttad rajta???? nemáááá, hát végigalaibizte az egész első félidőt, az első hozzá közel lévő játékosnak passzolt lehetőleg visszafelé... ahh hagyjuk én biztos más meccset néztem :D
Messi 21 évesen kihagyott egy ziccert, utána elkezdett visszafelé passzolgatni, meg kereste a legegyszerűbb megoldásokat... ugye nem?
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.04. 23:00


Nem értetek drága cimborák: megalázó ha Schick szemszögéből nézzük, tanítás ha EDF-éből, írtam is h nézőpont kérdése... EDF nem alázni akart, de attól még Schick simán felfoghatja annak, rem már értitek. sajnos mai hülyegyerekekkel dolgozok együtt elég jól ismerem a közöny fogalmát, és azért mert mindenki másképp gondolja még lehet h nekem van igazam ;)
Trigo időhúzás hazai pályán a 49ik percben a sass ellen, ne röhögtess... inkább akkor a kisebb sérülés, ez már hihetőbb de erről meg nem olvasni sehol.

F. Totti lehet h az egri fősuli/egyetem Neked kevés, de ha gondolod végezd el nyugodtan és utána meglássuk ugyanez lesz e a véleményed ;) addig meg lécci kímélj meg a megalázó beszólásaidtól. arcjátékot, mimikát, testbeszédet prímán lehet érzékelni tévéképernyőn keresztül is, hiszen ott van a kamera, úgy látjuk mintha ott lennénk, az h te közben felállásokat statokat elemzel a te dolgod, én a játékosokat nézem, és most én Schicken ezt láttam amit...
mellesleg ótvar xarul játszott, miről beszélünk??? úgy véditek mintha legalábbis bármit hozzátett volna a meccshez, mert azon kívül h köbö háromszor indította az ellenfelet én nem sok mindenre emléxem tőle :D
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.01.04. 10:00


1. Schick a juve ziccer után szétesett és nagyjából a lázadó belexarok stílusban üzemelt a sass ellen

pont ez az, hogy egy olyan ziccer után nem belesz*arik egy ilyen játékos, hanem még jobban teper, hogy bizonyítson, javítson. Főleg, hogy egyből megkapja a lehetőséget a következő meccsen, ráadásul EDF ki is mondta a meccs előtti sajtótájékoztatón, hogy ez a célja, visszaadni Schick önbizalmát, ezért lett kezdő.

2. ha egy edző egy kényszerű csere mellett vkit lekap a második félidő legelején azzal tanítani/megalázni (nézőpont kérdése) akar...

szegény FR34...:) nem sokan látják úgy, ahogy ő. És én sem. EDF-ből mindent kinézek, de hogy egy játékosát megalázná, vagy meg akarná alázni nyilvánosan, na azt nem. Ráadásul fél éves római ténykedés után... Elég nagy arcnak kellene lennie, de senki nem így ismeri, mi sem ilyennek ismertük meg.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8071
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.03. 23:28


ForzaRoma34 írta:
ez színtiszta pszichológia mindkét állításom, éppenséggel vitatkozhattok vele, de nem tudtok meggyőzni :)

FR34, pszichológia? Tévé képernyőn keresztül? 2000km-ről? Újhullámos fősuli/egyetem lehetett...
EDF szerencsére nem ott tanult pszichológiát, mert megalázni egy kicsit sem akarta Schicket. Akkor ugyanis igen szar edző lenne.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9901
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.03. 23:22


szerintem 100%-ban tévedsz most cimbora. Nem 70, nem 80, nem 99, hanem 100%
az emberi reakciókból én is úgy gondolom magamról, hogy maximálisan olvasok (tudom, beképzeltnek tűnik, de ez van :)) . Ha 1 skillt kell megnevezni magamban, akkor az ez. :)
Én is focizom 20+ éve :wink:

kőarca van a srácnak, azért nem látsz érzelmet rajta
és szerintem Dzeko mögött kisfiúnak érzi magát

a cserénél nekem első gondoltam azonnal az volt, hogy 1-0 ide, időhúzó cserének hagyta még pár percig, illetve, megnézte mit változtat az ellenfél (semmit). Ez persze csak 1 lehetőség. Azért anynira nem volt érthető valóban.
De hogy 4 perc alatt semmi újat nem láthatott tőle EDF az tuti.
Megalázni kizárt, hogy meg akarta volna EDF egy most beépülő játékosát. Nevelni? Így? Megint nem hiszem, de nem zárható ki
simán lehet kisebb sérülés is, amit megnéztek , hogyan bírja szünet után
Lehet sosem derül ki.

de hogy hajtott Schick, az nálam 99%

na mindegy, én nem folytatom tovább. Valakinek csak igaza van :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.03. 22:54


fradista romanista írta:Nem látszik beleszarósnak szerintem se. Az kétségtelen, hogy az arca nem sokmindent árul el


az arca is de főleg a testbeszéde... tipikus mai hülyegyerek, aki ha nem megy xarik rá... pedig jó játékos az látszik rajta, csak a sampnál elszállt, itt meg nem megy, és nem az van h még keményebben dolgoik h újra menjen, hanem jön az alibi... gondoljatok csak bele. egy reakciót nem láttatok még tőle!! Turbó lgalább idegbeteg volt, fintorgott bármi, de jelezte h idegesíti h ilyen xar... ezzel szemben Schick... ha az arc nem sokmindent árul el rólam miközben ótvarretekxar vok egy meccsen az a közöny biztos jele ;)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ForzaRoma34 Dátum: 2018.01.03. 22:41


Akkor lehet h szimplán a formája xar, én mindenesetre nem láttam azt a marha nagy teperést rajta, és már bocsi, de marhára jelzésértékű ha vkit a második félidő 4ik percében kapnak le a pályáról.... én fociztam 20 évet, nem ezen a szinten az tény, de tudom h ez mit jelent ;)
nem tartom magam tévedhetetlennek, félreértés ne essék, az is lehet h simán belemagyarázom, de két évtized a focipályán, meg a rengeteg pszicho tantárgy a fősulin-egyetemen azt mondatja velem h:
1. Schick a juve ziccer után szétesett és nagyjából a lázadó belexarok stílusban üzemelt a sass ellen
2. ha egy edző egy kényszerű csere mellett vkit lekap a második félidő legelején azzal tanítani/megalázni (nézőpont kérdése) akar...

ez színtiszta pszichológia mindkét állításom, éppenséggel vitatkozhattok vele, de nem tudtok meggyőzni :)
ForzaRoma34
 
Hozzászólások: 511
Csatlakozott: 2016.08.22. 20:53

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 22 vendég