Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.06. 23:02


Hát grat az okos döntéshez, hogy Nainggolan a lelátón.

Semmi köze nem volt Nainggolan mellőzésének a mai blamához. A belga hónapok óta úgy játszik, mint mondjuk Pellegrini. Sehogy.
hatalmasat tévedsz szerintem
Radja a rossz játékával is a mezőny legjobbja, mert nála a rossz azt jelenti, hogy a támadásokhoz nem tud hozzátenni. De a védekezése ettől még mindig a liga legjobbja kb. És ez a rossz formája.

bence: pontosan egyetértek a Radjás hsz-eddel

tomm:
Szerintem borzalmas uzenete van annak, hogy mindegy mit csinalsz a palyan, csak a facebookon szepen, kulturaltan mosolyogj!
+1

feree:
de mondok mást, flo, soha nem jutott még eszembe, de ezévi teljesítményét látva, persze római, jópofa gyerek, az jut róla eszembe, mintha elérte volna teljesítőképességeinek határát, ergo a képességei qrvára behatároltak, borzasztó milyen rosszul játszik, és mintha fejben nem is a meccseken lenne, mondjuk ddr-rel szemben nagy előnye, hogy nem durran el az agya.
persze hogy elérte, szerintem sosem lesz jobb. De amikor jó formában van, akkor bőven jó. A mai beadásai is neki voltak a legjobbak.


a teljes keretet kb kidobnám a kukába, de ezt amúgy már mondtam :)

majd nyáron kap Monchi egy igazi esélyt, rendes felépített mercatóval
persze attól még nem leszünk bajnokesélyesek, de legalább próbálkozhatnak :)

én megbékéltem már a helyzettel. Ez a keret ennyit tud.
végül mégis kőkemény harc lesz a 3-4. helyért az interrel és a mászókakékekkel.

off
hogy már csak 1 rész maradt a célszemélyból
azt letoltam én is nem is olyan régen. Kiváló sorozat
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27931
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 22:20


Mindenkinek igaza van! :)
Tomm, így van, ott a Dzeko-dolog. Egészen elképesztő, hogy egy európai élcsapatban valaki hónapokon keresztül kezdőként futhat pályára ilyen gólképtelen állapotban.
Schick kizárólag látványigazolás volt, semmi keresnivalója balszélen. Semmi.
A 4-2-4 meg Olaszországban halott dolog komolyabb szinten. Utolsó 10 percekre jó.
Vajon Monchi akart mindenáron "balszélsőt" igazolni a nyáron?
Mert ha igen, akkor tomm szavai helytállóak.
Ha vezetőségi nyomás volt inkább, akkor kevésbé ő a felelős.
Mindegy, nagyjából a helyünkön vagyunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 21:57


pedig a mahrez sik transzfer bohozat volt igenis, és a felelőtlenség netovábbja, toltuk emeltük a dellát az arabra, aki nem jött, nem adták el, és lehet egymagam leszek ezzel a véleménnyel, de sztem dacból, vagyis "igenis megmutatjuk" mahreznek a csapatjának a világnak, hogy tudunk mi 40 millás játékost igazolni, nem utasít el minket senki, szal sztem az egész transzfer ennek szólt, végülis tudtunk venni 40 millájért játékost :lol: az már más kérdés hogy semmit nem mutatott az égvilágon.

a másik meg nyilván nem újkeletű, van egy játékos, aki kokozik vagy sérült, ergo az alapozást nem csapattal végzi, végülis csodás nem kell tőle várni, de mégis eltelt a bajnokság fele, és 1 rúgott gólon kívül meg hogy olykor jó barátságban van a labdával, semmit nem mutatott.

de mondok mást, flo, soha nem jutott még eszembe, de ezévi teljesítményét látva, persze római, jópofa gyerek, az jut róla eszembe, mintha elérte volna teljesítőképességeinek határát, ergo a képességei qrvára behatároltak, borzasztó milyen rosszul játszik, és mintha fejben nem is a meccseken lenne, mondjuk ddr-rel szemben nagy előnye, hogy nem durran el az agya.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.06. 21:57


Ez nekem tul magyaros. Kenjuk szet a felelosseget, hogy senki ne legyen hibas. Ja, de. A szurkolo a hibas, ha elegedetlen a hazai vereseggel egy atalanta ellen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.01.06. 21:43


Azt senki nem gondoltam nyáron, hogy a jobb szél ennyire megoldhatatlan feladat lesz, hogy ott senki nem válik be, senki nem tud épkézláb teljesítményt nyújtani két egymást követő meccsen. Monchit nincs miért hibáztatni, a döntéseit nem egymaga hozta meg. A felelősséget sem egy embernek kell vállalnia itt, hanem mindenkinek kollektíven, ha egyáltalán van miért. Én nem hibáztatok senkit. Sz*r a forma, sz*r a mutatott játék, sz*r a teljesítmény, de ez sem tart örökké.
Sőt, azt mondom jókor jött ez a pofon, legalább jön egy 2 hetes szünet, rendet lehet tenni a fejekben, és pont az Interen lehet jól visszavágni, nekik amúgy is van miért törleszteni. Radja is úgy megy majd, mint a mérgezett egér, az tuti.

De persze, ha valaki attól érzi jobban magát, hogy szapulja a csapatot, szapulja a játékosokat, és Monchit, hát tegye, lelke rajta, szíve joga :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8073
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 21:29


a cds szerint a szurker annyit mondott ninjának, hogy ez a te hibád, hát félszemmel néztem a meccset, nem értek egyet, vhogy most annyira nem tudom kivetíteni a haragomat a játékosokra,inkább nálam is moncsicsin csattan az ostor.

mondjuk az megint más lapra tartozik, hogy az ata a héten 2 meccset tolt, és milyen két meccset, és nem fáradtak el.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.06. 21:17


A szar jatek nem problema. Stabilak, masszivak voltunk. De kene az emberanyag. Kene egy jo szelso, aki ilyten helyzetben huzza a csapatot. Meg is volt ra a keret. Ugy 80 milliot koltott monchi szelsokre. Az eredmeny 0 gol a bajnoksagban. 50bol el lehetett volna hozni mahrezt vagy valaki mas ertelmeset. Persze lehet, hogy ez az en hibam. Akkor viszont lemondok a sportigazgatoi posztrol.
Es az micsoda, hogy a rettenetesen formaban levo dzeko jatszik es jatszik es jatszik?
Tokmindegy nainggolan milyen formaban van, lefele sehogyse log ki. Szerintem borzalmas uzenete van annak, hogy mindegy mit csinalsz a palyan, csak a facebookon szepen, kulturaltan mosolyogj!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2018.01.06. 20:19


bence írta:Zsolti ha van Nainggolan nincs a masodik gol mondjuk.
De a konzervativizmus meg a klubok felsobbrendusegi tudata, szarik arra, hogy adott jatekos felszantja a palyat, lenyeg, hogy a jatekosok jo robotok legyenek, az senkit sem erdekel, hogy kocognak a palyan, tarogatnak, grimaszokat vagnak. Nyilatkozzak a megszokott semakat, mosolyogjanak a klub rendezvenyein. Az amcsi turarol van egy video amikor Radja nem hajlando Juve mezre autogrammot adni, a kero meghokkenve mondja, hogy de hat a tobbiek adtak. Mi volt a valasz? En nem vagyok olyan mint a tobbi. Nainggolan egyenesigehez ez a video is hozza tartozott, ugy ahogy a hajviselete es a tetovalsai.
De sajnos erre fele megy a vilag, a birka tud ervenyesulni, az egyeniseg nem. De ez mar egy masik topic temaja.


sztem is baromság volt leülteni, mert jajj nem sportemberként viselkedett... inkább a többieket kéne tarkón verni, hogy a dohányos szeszkazán is jobban teljesít, mint ők
de amíg be vagyunk oltva gól ellen, addig nagyjából mindegy, hogy ő játszik vagy nem, mert az X-ekkel se megyünk semmire :(
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 230
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 20:17


Szó se róla, az igazolások közül eddig Kolarov jött be. Bár már ő is bőven visszaesett.
Moreno, Karsdorp, Ünder, Schick, Defrel, Gonalons, Pellegrini.
Nyolcból egy játszik rendszeresen és jól, ez lófa.z a hegyen.
Én csupán azt állítom, hogy akkor sem voltunk jobbak, amikor 1-0-ztunk.
A Chelsea-meccseket azóta sem tudom hova tenni.
Azért ebből az anyagból is lehetne valamivel több látványt kicsikarni.
Több pontot viszont nem.
A Nainggolan-témát meg engedjük már, majd játszik tovább. Ha ma játszott volna... Lehet meglett volna az iksz...
Én a nagy egészről beszélek, az meg most már ócskának tűnik.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.06. 20:15


Zsolti ha van Nainggolan nincs a masodik gol mondjuk.
De a konzervativizmus meg a klubok felsobbrendusegi tudata, szarik arra, hogy adott jatekos felszantja a palyat, lenyeg, hogy a jatekosok jo robotok legyenek, az senkit sem erdekel, hogy kocognak a palyan, tarogatnak, grimaszokat vagnak. Nyilatkozzak a megszokott semakat, mosolyogjanak a klub rendezvenyein. Az amcsi turarol van egy video amikor Radja nem hajlando Juve mezre autogrammot adni, a kero meghokkenve mondja, hogy de hat a tobbiek adtak. Mi volt a valasz? En nem vagyok olyan mint a tobbi. Nainggolan egyenesigehez ez a video is hozza tartozott, ugy ahogy a hajviselete es a tetovalsai.
De sajnos erre fele megy a vilag, a birka tud ervenyesulni, az egyeniseg nem. De ez mar egy masik topic temaja.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 20:06


ha már moncsicsi, tekintsünk el attól, hogy hogy állunk, vagy hol fogunk végezni a bajnokság végén, nagyon afelé tendál, hogy nyáron megint vért fognak izzadni azért hogy rendbe tegyék a pénzügyeket, ezt már a mercatokor mondtam, hogy hogy ez a defrel a maga 20 sikk a 40 millájával akkora flopp, amekkorát a világ még nem látott, de sebaj, majd pénzzé tesszük 20-30 a maga alatt levő ninját és 20 körül manolast, és minden rendben lesz, minden adott az iparosodás felé
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.01.06. 20:06


Én is tomm!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 20:05


Én nem osztom.
Tomm, egy fél mondatban azért megemlíthetnéd, hogy te is rosszul ítélted meg a helyzetet anno. Mert amikor az 1-0-kat hoztuk sorozatban, és többen panaszkodtunk a játék minőségére, akkor te mindig legyalultál minket a "tabella nem hazudik" szlogennel. :wink: Pedig már akkor is gyengén játszottunk. Most meg rákensz mindent Monchira, meg a Nainggolan-döntésre.
Semmi köze nem volt Nainggolan mellőzésének a mai blamához. A belga hónapok óta úgy játszik, mint mondjuk Pellegrini. Sehogy.
Lássuk be, hogy ez nem gödör.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Zsolti 2018.01.06. 20:06-kor.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.06. 20:01


Nagyon osztom a nezeteidet tomm
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.06. 19:59


Mindig a fejetol buzlik a hal.
Az idei ev legnagyobb flopja monchi.
Ez a nainggolanos dontes meg maga volt a megtestesult anti-foci, az egyik legnagyobb faszsag amit a focival kapcsolatban valaha is lattam.

Nincs helye itt annak akinek nincs gyoztes mentalitasa? Aki kihagyja a legjobb jatekost cigizes meg ilyenek miatt, annak nincsen gyoztes mentalitasa!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 19:57


itt már csak 1 megoldás van, moncsicsi leigazolja koneliust jobb szélsőnek, és a következő meccsen felállunk a sik, dzeko, kornelius tridentével, és gonalons lesz a kpálya esze. :)

igazából nem érzek semmit, a meccs alatt eljutottam oda, hogy már csak 1 rész maradt a célszemélyból, és ezt is leutdtam a mentalista után, qrva jó sorozat volt mindkettő. :wink: :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.06. 19:55


Kép
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 19:52


Nem leszek jó szurkoló.
Ez szégyen.
Gyalázatot azért nem írok, mert nagyon jó csapat az Atalanta.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2018.01.06. 19:52


Nem a Lazio a merda sajnos , hanem maga a Roma .
Megyek és leiszom magam .
rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.06. 19:51


csak pozitívan, 10 ember ellen sikerült megszerezni a szépítő gólunkat, bravo roma!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 19:42


Oké. :wink:
Hú, gyerekek, én biztos voltam benne, hogy aratunk egy számomra eufóriamentes 3-2-t.
Lehet, hogy nem.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.01.06. 19:41


Már régebb, de most úgy jött, hogy kimondjam :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 19:38


De miért pont most? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.01.06. 19:37


Én nagyon bírom ezt a Perrotti gyereket :D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.06. 19:35


:D
Zsolti
 
Hozzászólások: 11419
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 26 vendég