Aktuális meccs

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.25. 08:40


Bence, tök igaz amit írsz, de nálam az a csere egy látványos üzenet volt a külvilágnak, hogy "na látjátok ennyire elfogytunk", illetve hogy "tessék, igyekszem beépíteni a fiatalokat, de ennek ára van". Ilyesmi. Cejas garciás párhuzama tökéletes. De sok edző lép ilyet, amikor nagy a baj. Az első gondolatom ez volt, mert EDF eddig nem dobálta be a fiatalokat, most amikor ég a ház, akkor tök reménytelen helyzetben elővette Antonuccit. Így éreztem. ezt pedig nem szeretem és meg is lepett, mert EDF más karakternek tűnt. Tele önbizalommal, karakánsággal, kitartással.

De simán lehet, hogy tényleg Antonuccit látta a legjobb döntésnek "szakmai alapon". Ha Emerson pihentetésében megállapodtunk a chelseavel (valószínűleg így volt), akokr szerkezetváltás nélkül tényleg nehezen tudott volna mást beküldeni. Ündert mondjuk nem láttam fáradtnak, csak a szokásos súlytalan játékát hozta. A következő hetekben kiderül mi a szándék Antonuccival és mennyi van a srácban. Nagyon remélem, hogy nem erősödik a Garcia-Verde párhuzam.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.25. 06:54


Antonucci akkor már legyen az új Verde, ne Sadiq (szélső és olasz, stimmel).
EDF-nek tényleg nem volt sokkal több támadója a padon, max ha nem szedi le Ündert, akkor többen maradnak fent.

Maga Antonucci beállítása tényleg Garcia végnapjait idézi, hisz ő is akkor vette elő Sadiq-ot és Verdet, amikor semmi sem ment. Monchi egyébként rengeteg sevillai nevelést adott a világ focijanak. Veretes névsor, nézzétek utána. EDF szintén sok fiatalt épített be a Sassuolonál. Valahogy én is több hazai fiatal maradására számítottam. Mondjuk egy Verde és egy Marchizza. Lehet hogy nagy a tét és így a bátorság sem akkora. Kell egy nyolcadik hely BL nélkül és már láthatjátok is a kis olaszokat a pályán.

Egyébként ha úgy jött volna ki a szezon, hogy az utolsó néhány meccsnek nincs tétje, akkor biztosan bemutatkozhatott volna a nagyoknál mondjuk Riccardi és talán Corlu. Bár még alakulhat úgy a szezon. :S
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.25. 01:45


Trigoria írta:bence:
Shick meg Antonucci játéka kicsit feldobott.
Schick. Légyszi!

Antonucci jó öt percéből olyan következtetést levvonni, hogy jobb mint Ünder, finoman szólva is merész. Naponta látja őket EDF, csak tudja. :wink:

mcsabi: Radjával mi baj?? A rossz rendszerben ennyit tud hozzátenni. Gólokat vársz? Én sosem vártam, mert arra nem igazán jó szerintem. Ezen kívül küzd megy hajt, és semmi baj vele úgy igazából.


Bocs Trigo, valamiért megesküdtem volna rá, hogy így kell írni, de nagyon nem. :D
Senki nem mondta, hogy jobb, hanem, hogy többet mutatott ezalatt a kis idő alatt (ez tény) , és feltehetőleg alkalmas lenne az olyan részletfeladatokra, mint Ünder.
+ ingyen van, olasz, saját nevelés. Ha már ennyire spórol Monchi, akkor lehet célszerűbb a saját házunk táján végignézni, ki tudja hány ilyen játékos van még, aki nem kapja meg a lehetőséget.

F. Totti: ahogy egyébként teljes joggal fel szoktad róni a fórumtársaknak, hogy valószínűleg EDF és Monchi szakmaibb és bennfentesebb adott ügyben mint ők, ugyanez most felróható neked a cserét követő véleménynyilvánításodat illetően. EDF látja Antonuccit az edzéseken, feltehetőleg jól mozgott a héten, valószínűleg látja benne a potenciált is és a sok sérülés miatt most lehetősége volt kipróbálni. Ha van Perotti meg a Fáraó, és az éppen padozó előbbre taksált játékos helyett cseréli be, elevenen megnyúzzák, így meg viszonylagos nyomás nélkül cserélhette be, és nem is hagyta cserben a srác. Ha rosszul játszott volna még így is kapott volna biztos EDF, itt is, meg a sajtótól is. Ráadásul 0-1-nél mégis kit kellett volna becserélnie? Gerson ült egyedül a padon, aki a támadóbb szellemiségű játékosok közé sorolható, szóval én tökös húzásnak tartom és tartottam a cserét, bár így utólag okoskodásnak tűnhet.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.25. 00:12


Látom Antonucci lesz a következő Sadiq :)
10 perc alatt megmentővé vált. Szurkolok neki (még szép) de ne szaladjunk már ennyire előre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.24. 23:49


Nem is az volt a mondanivalóm lényege, hanem hogy EDF-fel vannak problémák.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.24. 23:45


ez ok, de ez nem Radja hibája
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.24. 23:40


Épp ez a bajom, hogy rossz a rendszer fél éve...És igen, várok gólokat tőle! Tavaly rendre megérkezett a második hullámban és össze is kalapozott 11 gólt. Idén erőltetjük ezt a középpályások feljönnek, kipasszolják a szélre és onnan megy a beadás, amit a védők kifejelnek Dzeko elől. Eredménytelen, unalmas, könnyen levédekezhető taktika.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.24. 23:38


fradista romanista írta:Csak az a baj, hogy most nem ugorhat be Spal, h. megmentse a szezont.... :bah:


Egyelőre a sajátját se tudja megmenteni.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.24. 23:36


ericcartmen írta:Nem volt ez olyan rossz, voltak helyzetek, sok lövés, mondjuk sok rossz döntés is, de jobb volt ez mint bármelyik decemberi meccs, Perrottival és SES-val meglett volna (vagy ha megkapja Strootman a szabit). Vasárnap simán meglesz.

:D :D :D nem tudom elhinni hogy ezt komolyan írtad, de ha igen, irigyellek


bence:
Shick meg Antonucci játéka kicsit feldobott.
Schick. Légyszi!

Antonucci jó öt percéből olyan következtetést levvonni, hogy jobb mint Ünder, finoman szólva is merész. Naponta látja őket EDF, csak tudja. :wink:

mcsabi: Radjával mi baj?? A rossz rendszerben ennyit tud hozzátenni. Gólokat vársz? Én sosem vártam, mert arra nem igazán jó szerintem. Ezen kívül küzd megy hajt, és semmi baj vele úgy igazából.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.24. 23:09


Csak az a baj, hogy most nem ugorhat be Spal, h. megmentse a szezont.... :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.24. 22:58


Fájó szívvel mondom, de meg kéne ezt köszönni EDF-nek és visszaengedni a Sassuolohoz Defrellel együtt. Egyszerűen nem találja meg a játékosok posztját, kötve hiszem hogy a tavalyi két legerősebb emberünk, Dzeko és Nainggolan elfelejtett focizni, pedig idén nem sok értékelhető teljesítményre emlékszem tőlük. Oké, elment Salah de helyette jött Schick, megkapta az emberét Defrel személyében és a biztonság kedvéért Ündert is. Persze pozitívum, hogy játszatta a fiatalokat, de ez a teljesítmény szvsz kevés.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.24. 22:53


ericcartmen írta:Nem volt ez olyan rossz, voltak helyzetek, sok lövés, mondjuk sok rossz döntés is, de jobb volt ez mint bármelyik decemberi meccs, Perrottival és SES-val meglett volna (vagy ha megkapja Strootman a szabit). Vasárnap simán meglesz.

sztem olyan gödörben vagyunk, aminek még nem is vagyunk a mélyén, de dícsérem az optimizmusodat.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.24. 22:51


1 pont, tényleg nem ér semmit, de nem vagyok bosszús. Shick meg Antonucci játéka kicsit feldobott.
Nem is értem minek van szükség Ünderre, ha ilyen játékosaink vannak, mint Antonucci. Tökéletesen meg tudná csinálni azt, amit az egyébként végtelenül szimpatikus török srác csinál, sőt ezalatt a 20 perc alatt már túl is szárnyalta.
Érdemes lenne először a saját tehetségeknek lehetőséget adni ilyen kiegészítő, rotációs szerepkörökre, aztán ha besülnek akkor lehet nézelődni a nagyvilágban.
Reméljük ez tanulság Monchinak is, amikor idejött még nem ismerte a viszonyokat.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2018.01.24. 22:51


Nem volt ez olyan rossz, voltak helyzetek, sok lövés, mondjuk sok rossz döntés is, de jobb volt ez mint bármelyik decemberi meccs, Perrottival és SES-val meglett volna (vagy ha megkapja Strootman a szabit). Vasárnap simán meglesz.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.24. 22:49


Dzeko gólt rúgott, a Chelsea meg kikapott, szóval Dzeko papírjára aláírás fog kerülni...ami a mi meccsünket illeti, no comment, mint mindig, egyszerűen semmit nem tudok írni annyira jelentéktelenül játszunk. Alisson egy állat, ez az egy biztos :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.24. 22:48


Én már jó régen Rudihoz hasonlítottam EDF twljesítményét, de be kell ismernem, EDF sokkal jobb. Egy bő fél azezon alatt sikerült mindazt elérnie a csapattal, amihez Rudinak sokkal hosszabb idő kellett :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.24. 22:45


Antonucci bemutatkozott jól
Dzeko góllal elköszönt (remélem)
nem kaptunk ki

:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.24. 22:44


Ez a defrel-schick-under trio egyre szebb
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.01.24. 22:44


xar meccs, megint 1 pont, amivel semmire nem megyünk
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.24. 22:42


Na ezt ki kell aludnom...
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2018.01.24. 22:40


Ez az Orsato se egy matematikus, 16 meteres szabadrugasnal 11-es ponthoz kozel allt a sorfalunk
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.01.24. 22:40


F.Totti írta:A kiscsavó jól betette :)

és betett hármat egymás után jól kb!
Flo meg háromszor lőtte meg jobbról berobbanva jól

olaszok rulez
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: danikov Dátum: 2018.01.24. 22:39


F.Totti írta:A kiscsavó jól betette :)



első értelmes beadás kb 6 hete a csapattól
végre :)
Avatar
danikov
 
Hozzászólások: 222
Csatlakozott: 2014.02.01. 14:13
Tartózkodási hely: Pápa

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2018.01.24. 22:38


bence írta:Antonucci!!!

Ugye!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Aktuális meccs

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.24. 22:38


A kiscsavó jól betette :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron