Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.30. 15:39


A vasárnapi Nainggolan helyén is játszhatna bárki, Dzeko helyén meg lehetett volna egy "For Sale" felirat. De ettől még az egyik a regnáló gólkirály, a másik meg elismerten világ top5-ös box-to-box. Gödörben ez ilyen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2018.01.30. 14:45


mcsabi írta:
gyuri67 írta:Könyörgöm Defrelt adjuk oda valakinek, ha ingyen nem kell adjuk mellé kölcsön Undert bónusznak.

Meg még a fél csapatot is, nem? Ünder helyén majd játszik Flo, hátul meg Bruno Peres. Micsoda jobb oldalunk lenne :roll: :roll:

Defrel helyett bárki. Ünder helyén??? eddig leginkább a padon volt a helye.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2018.01.30. 14:41


A Chelsea 17,5 millió fontért megszerezte az AS Romától Emerson Palmieri játékjogát.( goal.com).
Ez a baj, azokat a fiatalokat akiknek van egy fél jó szezonja, már viszik is a mai fociban aprópénzért.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.30. 14:39


gyuri67 írta:Könyörgöm Defrelt adjuk oda valakinek, ha ingyen nem kell adjuk mellé kölcsön Undert bónusznak.

Meg még a fél csapatot is, nem? Ünder helyén majd játszik Flo, hátul meg Bruno Peres. Micsoda jobb oldalunk lenne :roll: :roll:
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2018.01.30. 14:23


November végéig jöttek az eredmények, az , hogy 2 hónapja gyakorlatilag képtelenek vagyunk nyerni, sőt szinte gólt sem tudunk rúgni az nem hiszem hogy a nyári turné következménye.
Könyörgöm Defrelt adjuk oda valakinek, ha ingyen nem kell adjuk mellé kölcsön Undert bónusznak.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.30. 13:59


Most komolyan úgy képzeljük el Di Francescot, mint aki lemegy Trigoriába, megtartja az edzést, majd hazamegy? Ja és még szombaton délután ezen kívül elmondja a taktikát is a srácoknak, mint anno Helenio Herrera?
Nyáron jött. egész biztos tudomása volt a lekötött nyári túrákról. egész biztos meg is volt a terve, hogy miképp lehet ezzel együtt felkészüéni egy szerzonra. Ha kivitelezhetetlennek érezte volna, akkor kizárt, hogy vállalja a feladatot. Mert ennél sokkal komolyabb ember és edző. De ő a karrierje során először próbálkozott ezzel, így magyarázható, hogy miért nem sikerült. Az igazolásaink többsége is nyilvánvalóan az ő kérésére vagy egyetértésével történt. Ne csináljunk úgy, mintha semmiért nem lenne felelős.

Persze Palotta szrintem is gyenge elnök. De viszonylag ritkák az olyan elnökök, akiket szeretnek az ultrák. Nem nálunk, hanem törtéánelmileg és világszerte. Pallotta legnagyobb hibája, hogy csak nagyon szőr mentén érdekli a foci és az eredmények. A brand és az ingatlan annál inkább. Persze lehet, hogy az a meggyőződése, hogy a marketingérték és a stadion magától hozza az eredményt. Passz. Nem ismerem és nem is értek hozzá, de ez túl amerikai nekem.

De nem erről írtam, hanem hogy EDF is felelős a mostani gödörért. Szar elnököstől, amerikai túrástól és gyenge igazolásostól is az. Ne tegyünk már úgy, mintha véletelnül csöppent volna az egészbe és köze se lenne hozzá. ettől persze még szeretem és leginkább miatta szurkolok a gyors kilábalásért.

egyébként meg ha Pallotta az egyszemélyes főgonosz, akkor egy büdös szót ne szóljunk Defrelre vagy Monchira se. Ilyen szar elnők alatt nem csoda ha nem tudnak normálisan focizni és igazolni. Florenzi lába is logikus, hogy megremeg, hisz Pallotta kényszerítette a nyári túrára. stb.

F72Quadraro írta:....hanem elvette az AS Roma lelkét...

Tény, hogy tovaillant az a lélek. F72, nyilván jobban látod és érzed, mint én, de tényleg Pallotta volt egyedül, aki ezt tette? Én őt csak az egyik utolsó szögnek látom az igazi olasz foci koporsójában. Viola az olasz foci egy legendás korszakában majdnem BEK-et nyert, de a 80-as évek végén Völlerestől, Bertholdostól a középmezőnyben volt a csapat. És egyetértek, hogy Carboni, Nela, Desideri vagy épp az akkori Pellegrini sokkal szerethetőbb volt mint x és y a maikak közül. De a 90-es évek elején azért kapott kritikát bőven ez a csapat is. Rizitelli vagy Giannini szerethetőbb volt pár évvel korábban. Pruzzo, Nela és Conti meg még náluk is szerethetőbb. Stb. ahogy mordenizálódott a világ, modernizálódott a calcio és az AS Roma is. az okok többsége független James Pallottától. Ő csupán ennek a "szép" modern világnak egy haszonlesője. De nem okozója. Nem szeretem, d enem is értékelném ilyen sokra a szerepét.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2018.01.30. 14:33-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.30. 12:53


F72Quadraro írta:Mihez képest? Mondjuk Rosella Sensi három éve alatt is lett 2. a Roma,
Franco Sensi utolsó, már nagyon betegeskedő és pénztelen éveiben Olasz Kupa sikerek,
Olasz Szuperkupa...


Hogyhogy mihez képest? Hát a teljes csődhöz képest.
És ami azzal jár: vissszaminőstés a C-be, újjáalapítás stb. Ami megtörtént anno a Fio-val, vagy nemrég a Glasgow Rangersszel. Vagy valami ennél csak kicsit jobb. Még a fő hitelező, az unicredit se akart minket megmenteni....
Na hát ehhez képest. (csak ezt már az amúgy akár joggal elégedetlenkedők hajlamosak elfelejteni)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.30. 12:40


Pontosan, ahogy mondod...ez az év pedig, hogy plusz helyek lettek a BL-re végképp alkalmas lett volna, hogy kicsit spóroljunk. Beáldoztuk volna idő nap előtt a bajnokságot a vékony keret miatt, tény...de valljuk be őszintén hányan számítottunk idén bajnoki címet? Talán még annyian se, mint a korábbi években. Ez az év tökéletes lett volna arra, hogy adjon a vezetőség +1 év aladékot az FFP-re.

Persze utólag úgye mindenki okosabb...kiderül mi lesz, de valahogy az a 4. hely jöjjön össze.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2018.01.30. 13:02-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.30. 12:36


De nem itt és nem most rontottuk el, hanem nyáron, amikor 3 eladás után volt pénz és azt csináltuk, mint a 20 éves lány, akinek bedobja a postás az "ajándék" hitelkártyát. Elköltjük. A keret bővítése oké, de Schick túl sok volt, vagy akkor Defrel nem kellett volna.
Ismétlem magam: ha nincs pénz, akkor tartózkodjunk a nagy vételtől és használjuk jobban az ingyen utánpótlást. De nem. Minden évben kenyszereladasok, pénz szórás, rettegés az ffp miatt, függés a BL pénztől, kenyszereladas, pénz szórás... És újra. Minden évben. Egy rohadt évet legalább hagyjunk ki és max 20 millat költsünk.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.01.30. 12:28


EDF azt mondja, amit kell az igazolásokról. Ő az edző, aki a rendelkezésére álló keretből gazdálkodik. Persze, hogy egyeztet Monchival. Az ffp tenykérdés. Ezek az anyagi keretek, ami most adottság. Tud EDF mindenről, de publikus akkor lesz, ha Monchi vagy egy pdf bejelenti.

Ha most nem tudunk eladni, akkor júniusban kell és ahogy halad az idő, úgy szorul a hurok és a vevők ezt tudják. A vége az lesz, hogy olcsóbban jutnak a jatekoshoz. Köszi Dzeko!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára cejas 2018.01.30. 12:37-kor.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.30. 12:11


A tengerentúli "tisztelgés" csak marketing dolog...semmi köze nincs a felkészüléshez, csak a brandépítéshez, pénz pénz pénz, de egyetértek...inkább többet árt, mint segít.

Tökéletesen egyetértek, hogy a Sensi erában is képes volt a második helyet megfognia a csapatnak a nagy igéretek nélkül is (sőt akkor közelebb volt a csapat a bajnoki címhez, mint valaha 2001 után). Tény, volt pár lapos év és 6. hely...de a következő évet egy kupával feledtette a csapat, vagy egy Real Madrid kiejtéssel. Száraz gépezett lett a csapat...ami idén úgy tűnik nem fogja annyira hozni a pénzt Pallotta bácsinak.

Egyedüli reményem őszintén, hogy a stadion megépülése után lesz valami felfele ívelés, mert egyelőre hiába a nagy USA behatás...de pocsékabb a helyzet, mint anno a pénzhiányos Sensi korszakban. Minden szezon úgy indul, hogy na akkor idén se nyerünk semmit igaz? Őszintén a játékosok helyében én sem lennék elég motivált, kupa elúszott, a BL-el tisztában van mindenki, hogy esélyünk nincs, scudettonak már lőttek...egy 4. helyellen nem igazán lehet motiválni sztem már olyan játékosokat, akik évek óta benne vannak ebben a stagnálásban. Alisson szerintem azért olyan lelkes, mert neki ugye ez az első igazi éve...Kolarov meg inkább magának akar bizonyítani, mint a csapatnak, mert már temették. A többiek...áhh hagyjuk, pár villanást leszámítva értékelhetetlen, Pellegrini esetleg, de neki érthető miért van motivációja és esetleg a fáraónak.

Amúgy az utolsó percekben egy Peres - Laxalt cseréről cikkeznek.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.01.30. 10:48


F.Totti írta:Srácok ne hülyeskedjetek már. Pallottát okolni a (relatív) szakmai sikertelenségért netto baromság. 10ből 9 csapat jár nyáron haknizni.


F.Totti, egészen biztosan más is jár... nem néztem ugyan utána, de csodálkoznék, ha más is gyakorlatilag felkészülés nélkül egyből haknizni menne a tengerentúlra. Menjél, ha kell... három hét intenzív felkészülés után.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.01.30. 10:46


Mihez képest? Mondjuk Rosella Sensi három éve alatt is lett 2. a Roma,
Franco Sensi utolsó, már nagyon betegeskedő és pénztelen éveiben Olasz Kupa sikerek,
Olasz Szuperkupa...

Tehát ami az eredményességet illeti, még azzal sem... Persze nem zavarna, ha nem jóságos James
nagybácsi ígérte volna érkezésekor 5 éven belül a bajnoki címet, Európa legerősebb csapatát.
Egész jó kis összeállítás volt James ígéreteivel, a kiket nem adunk el, kiket veszünk és egyebek.
Nem egy... vagy húsz... Ehhez képest idén január elején Monchi kiáll, hogy sajnos nem tudunk igazolni,
mert nincs egy eurónk se... az edző nyilatkozza, hogy fogalma se volt, hogy két fontos játékosát éppen árulják.
A csapattól ennyire távol levő elnököt el sem tudok képzelni... Utazz el Londonba, ha akarsz tőle valamit, ő ugyan
nem fog Rómába utazni...
Plüssfarkasos címerről, szurkolók ellen indított hadjáratról, hasonló apróságokról már említést sem teszek...
Nem az fáj, hogy eladta Lamélát, Marquinhost vagy a többieket, hanem elvette az AS Roma lelkét.
Stadionról meg végképp nem, bár ott nem hiszem, hogy döntően ő lenne a felelős, de korábbi ígéreteivel
ellentétben erről is kiderült, hogy csak kicsivel járulna hozzá, gyakorlatilag mások pénzéből építtetné fel...

Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.01.30. 10:23


Szép gondolatok Corso, de az idő nem biztos hogy megoldja a problémát. Ha ez így működne akkor ne adjunk el senkit, mert hátha Kolarov jövőre nem fárad el a szeszon feléig úgy, hogy minden meccset végigjátszott, vagy Defrel aranycipős lesz, mert megtanulja eltalálni a kaput és folytathatnám tovább a sort.
Fél év alatt látszania kéne valaminek de én csak azt látom egyre inkább hogy EDF-re nagy ez a kabát... sajnos
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.30. 09:19


Tom, most is viszonylag kevés gólt kapunk, de most már a kevésnél is kevesebbet találunk. :bah: Ez a változás persze pontokban sokat jelent, de "csak" abban :D


Ami a tulajt illeti, persze lehetett volna nagyobb mázlink, de azért ha visszaemlékezünk, nem volt olyan könnyű találni valakit, aki hajlandó nyakára venni ezt a csődtömeget. Ahhoz képest egyáltalán nem jártunk olyan rosszul. :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.30. 08:59


Szerintem meg brutto okossag.
A jatekosigazolas politikat vagy legalabbis az iranyvonalat o hatarozza meg.
Mas elnokok azt mondjak "ez a jatekos nem elado. Pont." Pallotta azt mondja "mindenki a piacon van". Es ezt mondta. Persze nem voltam ott, csak olvastam, amit lehet, hogy kiforgattak az ufok, de a tenyek is ezt mutatjak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2018.01.30. 08:52


Srácok ne hülyeskedjetek már. Pallottát okolni a (relatív) szakmai sikertelenségért netto baromság. 10ből 9 csapat jár nyáron haknizni. Lehet példálózni az egy kivétellel, de ez kamu érv. Edzői feladat alkalmazkodni ehhez. Persze Di Francesco ebben rutintalan, így nehezebb neki ezt megoldani mint Alegrinek vagy Guardiolának. De ettől még az ő dolga lenn3.
Ennél sokkal egyenesebb azt mondani, hogy tök mindegy mi van. Szeretjük mert romanista. Kitartunk mellette és bízunk benne. Nem kell mosdatni, de szeretni lehet az eredmények nélkül is.

Egyszerűen rutintalan. De ettől még jó edző. Jönni fognak az eredmények. Kitartás!
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.30. 08:44


Fr, he?mi?hogy?
Nincs visszalepes ahhoz kepest, hogy alig kaptunk golt, egy csomo meccset lehoztunk kapott gol nelkul? Most meg kb az nem lo golt nekunk, aki nem akar? Ez nem visszalepes? Iszonyu stabil volt a csapa, most semmi, de semmi stabilitas nincs.
Az, hogy te nem elvezted azokat a meccseket az egyeni problemad.

Hunszi, de ezaz! Ha megkernenk a jatekosok arat, nem lenne tema az ffp.

Politanot megbodaadjuk a sassoulonak es elhozzuk defrelt. Defrel egy jo kozepszer, politanoert meg a napoli a juveval harcol. Sajat, feher olasz helyett barna franciaorszagi. Tiszta soros-terv :D
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2018.01.30. 08:56-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.01.30. 07:59


tomm írta:Es allitom, ha emerson a napoloban lenne, delaurentis vagy nema dna el, vagy nem vacak 20+8ert, hanem minimum a dupljaaert. Alissonra is raakasztott volna tegnap este egy 80 vagy 100 millios arcedulat. Ellenben, ha higuain nalunk jatszik, max 50ert vitte volna a juve. Egy evvel korabban....


Pontosan, lásd pl. a Leicester és Mahrez esete. Kitették az árcédulát és kész, nem problémáztak az utolsó napokban s tették 10 millával lennebb, hogy juuu valaki vegye már meg. Én megértem h FFP téma van, de bakker...azért kérjük már meg a játékosok árát. Már látom előre, Alisson elmegy valami 20+bonuszokért a nyáron egy PSG-be s röhögni fognak a markukban, hogy mekkora lúzerek az olaszok...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.30. 06:28


A Jóisten se tudja, hogy EDF képes lenne-e építkezni valaha Rómában. Kimondani is szörnyű, de valószínűleg nem.
Fradista, jó hosszan kifejtetted. Ezt szerintem mindenki így látja. Eddig öt jó meccsünk volt a szezonban, múltkor összeszámoltam. Öt. A Milannak is több volt.
Mindegy, várunk és szurkolunk.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2018.01.29. 23:27


Rudi alatt tovább tartott az eredmény. Én sokszor írtam, hogy bízzunk egy edzőben akár 10 évig. Mert fel kell tudni építeni egy csapatot. Az munka. Most is azt mondom, hogy adjunk időt az 5. helyről arra, hogy a következő években egy ütőképes, 1-3 hely csapat felépüljön. Ehhez el KELL küldeni néhány játékost (Dzekot először), és építkezni. Az időbe tellik. Nekünk történelmileg van türelmünk a Scudetto-ig.
De nem, nem a folyamatos edzőcserére, igen, igen az építkezésre!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.01.29. 23:18


Hát lehet, hogy az EDF-hívők nek ez nagyon nem fog tetszeni, de én igazából nem látok olyan nagy különbséget a szezon eleje és a mosani produkció között. Csak mostanára az eredmények összhangba kerültek a mutatott játékkal.
Korábban is alacsonyan szálltunk, ehhez képest a mélyrepülés nem olyan nagy különbség.
Emlékezzünk vissza: még amikor jöttek is az eredmények, akkor azok hogyan jöttek? Volt egy unalmas, darálós, egysíkú és elég impontens "játékunk", egész jól muzsikáló védelemmel. Valahogy mindig úgy alakult, hogy még ha nem is érdemeltük meg, a végén így-úgy csak összejött a soványka egygólos győzelem a gyengébb csapatok ellen. A közvetlen riválisainkkal szemben ez már persze akkor is kevés volt (még ha az inter meccs azért alakulhatott volna valóban jobban).
Hát ehhez képest olyan óriási változás/visszaesés nincsen, legfeljebb az eredmény most már jobban tükrözi azt, amire ez a csapat valóben képes ezzel az irányítással.
Szóval annyi történt, hogy gyenge kezdés után egyre inkább relomlott a csapat.
Persze lehet mondani, hogy a BL-ben viszont. Igen, de ott is részben tőlünk függetlenül alakultak jól az eredmények. A cselszkij elleni teljesítmény valóban kakukktojás, de némileg még ezzel is szerencsénk volt, mert a sorsolás úgy alakult, hogy velük pont a saját miniválságuk kellős közepén találkoztunk mindkétszer.
Úhyhogy nem kell kétségbeesni, nincs itt semmilyen "válság". :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2018.01.29. 21:13


F72, én kimondottan a téli túrára gondoltam. Nem tudom, hogy az szokott-e rendszeresen lenni, de egyszer Zeman alatt biztos hogy volt.
Akkor visszajöttünk a győzelmek után, és elpicsáztak minket. Talán pont erről írtál az előbb.
De amúgy igazad van, a nyári túrák is teljesen feleslegesek odaát.
EDF például kiváló edző lenne szerintem egy olasz tulajú, saját neveléseit megbecsülő, 6-12. helyért küzdő Romának.
Trigóval bírnánk. :wink:
Még valaki ? :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2018.01.29. 20:34


Es allitom, ha emerson a napoloban lenne, delaurentis vagy nema dna el, vagy nem vacak 20+8ert, hanem minimum a dupljaaert. Alissonra is raakasztott volna tegnap este egy 80 vagy 100 millios arcedulat. Ellenben, ha higuain nalunk jatszik, max 50ert vitte volna a juve. Egy evvel korabban....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2018.01.29. 20:18


Zsolti írta:ez a januári visszaesés most nem magyarázható a tengerentúli túrával. Egyrészt mert nem volt, másrészt mert már ősszel és decemberben is gyengén játszottunk.


Hogyne lett volna Zsolti... Július első felében 5 vagy 6 nap Pinzolo, utána vagy 17-18 nap Amerika...
Ezalatt a Napoli 3 héten át ugyanazon az egy helyen csak felkészül, edz...
S a végén valószínűleg az eredmények miatt majd több Napoli mezt adnak el Amerikában, mint ahány AS Roma mezt.
Mert anélkül mehetsz minden nyáron 3 hetet... Már Totti sincs... Fazio vagy Schick mezt egyik chicagói kisgyerek sem
akar majd venni.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron