Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.16. 17:30


Alisson esetében egy olyan játékosról beszélünk, aki egy átalakuló félben lévő brazil válogatottnál lett válogatott. A brazil élvonal önmagában semmi. Castan is volt válogatott és kezdő a brazil élvonalban amikor megvettük, de egy európai top 10 csapatnak ez kevés.

Egy kiugró európai szezon már más. Erre gyurunk, ez a cél: olcsón venni tehetségét és drágán eladni. Alissonnál ez bejöhet. Alisson odatette magát, mi pedig megadtuk neki a lehetőséget, hogy mindezt a serie A-ban és főként a BL-ben mutathassa meg.

Ha felbukkan egy jó teljesítmény, akkor már év közben cikkeznek róla. Ez természetes. Hányszor volt, hogy a Bayern már májusban bejelentett igazolásokat. Ne lepődjön még senki ha itt is megkottetik az üzlet egy hónap alatt. Főleg hogy nekünk is kell a bevétel már júniusban. Ez azért lehet jó hír mert a többi nyári eladásnál az időnkényszer nem viszi le az árat.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.16. 16:45


ebben az igazán nagy gáz az, hogy nem elég nyáron ÉS nem elég télen, hanem már ott tartunk hogy folyamatosan mercatozunk, folyamatosan áruljuk a játékosokat. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.16. 11:54


nso is kicsit megkésve hozza a híreket
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ir-2619463
bár igazából mindegy, szeptembertől nem ő lesz a kapusunk ez olyan biztos, mint snatch asszony ruhában :D

viszont újra és újra elgondolkodom, hogy Buffon akkori ára micsoda szenzáció és földtől elrugaszkodott összeg lehetett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.16. 11:21


Állítólag a Pool puhatolózott nálunk Allison ügyében, de a 7,-et kértünk érte 8) :shock: , erre Klopp feladta 8)
http://romanews.eu/notizie-roma/calciomercato-la-roma-spara-alto-per-alisson-il-liverpool-ci-ripensa/
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jazon Dátum: 2018.02.16. 01:51


snatch írta:De amúgy azt mondjátok meg nekem, átigazolásokban jártas szakemberek, hogy Alissont hogy a p*csába sikerült pont a Romának megszereznie? He? Pedig akkor már masszívan a brazil válogatott kapusa volt. Mondjuk az egy dolog, hogy én erről nem tudtam, de mások gondolom igen, mégse kellett senkinek. Why? :roll:

Emlékszem rá, hogy nagyon bíztam benne, hogy jó igazolás lesz. Sokaltam is az árát, mert ahelyett, hogy Szczesnyt véglegesítettük volna, őt igazoltuk le, fél évvel a szerződése lejárta előtt. Egyszerűen nagyon akatuk őt, ezért jött ide. Kiscsapatok ingyen vitték volna legfeljebb, a nagyoknak meg általában megvan a kapusuk, és inkább már valami kipróbált kapust vennének, aki erősítést jelent. Nekünk meg nem volt kapusunk, pár éve már a levegőben lógott a kapuskérdés.
Más nem fizetett volna akkor és ennyit érte, mi megtettük. Jó döntés volt, bár kicsit kényszerű is. Amit akkor nem értettem, most már világos: ha nem vesszük meg, és megpróbáljuk ingyen leigazolni, akkor könnyen lehet, hogy nem itt kötött volna ki.

Tavaly az volt az érzésem vele kapcsolatban, hogy jó, jó kapus de nincsenek igazi bravúrjai. Ami kicsit is jobb lövés volt, az gól lett (lásd Lyon meccsek). Egy megbízható középszer. Viszont mostanra sokat fejlődött, és megmutatta, hogy tud azért valamit.
LeszaRomabajnok!ságot
jazon
 
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2016.02.03. 08:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.15. 16:22


sn
néha nekünk is lehet szerencsénk :)
és amúgy úgy, hogy iszonyat nagyot fejlődött. Amikor megvettük, nem tudott ennyit ez hétszentség. Kérdezhetnénk ugyanígy hogy Harry Kane miért nem kellett senkinek régen? Mert egy pufók kis sz.r volt, azért. :D Aztán ugrásszerűen fejlődött.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2018.02.15. 15:20


90? Hmm. Szép! Végre beárazták, ahogy kell!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2018.02.15. 14:44


De amúgy azt mondjátok meg nekem, átigazolásokban jártas szakemberek, hogy Alissont hogy a p*csába sikerült pont a Romának megszereznie? He? Pedig akkor már masszívan a brazil válogatott kapusa volt. Mondjuk az egy dolog, hogy én erről nem tudtam, de mások gondolom igen, mégse kellett senkinek. Why? :roll:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8102
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.15. 14:05


Ami azt illeti úgy néz ki a Real rákapcsol és megelőzve a PSG-t kitenné minél előbb a 75 millát Alissonért :P (gondolom tartanak attól, hogy a VB-n az ára az egekbe szökehet) na ez már jo kis eladás lenne, egy kettőre nem kéne aggódni az FFP miatt egy ideig, főleg ha még Dzekot is valahova elpasszolnánk egy 20-30ért :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.14. 09:39


mcsabi írta:https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?action=read&idnet=dm9jZWdpYWxsb3Jvc3NhLml0LTE1ODg2Nw
Nocsak, új billentyűzetet kapott az ember, aki a szerződéseket írja? Örömteli hír ez, hogy most már 40-nél nagyobb számokat is le tud írni.


Épp olvastam, azért pöpec kis szerződés lenne ez, és bár lehet egy PSG kifizetné ezt a 90 millát is...de azért valljuk be senkinek nem fájna annyira, ha ennyiért menne :P
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.13. 16:36


pelizzoli múltkor 80 millára taksálta alissont, ferrero meg 100 millára sikket :) könnyen mondja :wink:

kluivert, ha angol vinné, akkor nyilván határ a csillagos ég, hüje angolok, angol hüjék, de ha olasz vinné, reálisan 25-30 hozható, per pill 3 millát ér....
amúgy remélem a playmaker coricból azért lesz vmi, uis qrvára kéne 1 okos kpályás a pálya közepére jövőre... :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.02.13. 16:28


https://www.tuttomercatoweb.com/roma/?a ... LTE1ODg2Nw
Nocsak, új billentyűzetet kapott az ember, aki a szerződéseket írja? Örömteli hír ez, hogy most már 40-nél nagyobb számokat is le tud írni.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.12. 12:46


ez most komoly feree? Van ennek valami alapja, vagy csak találtál valakit aki szimpi, és berakod ide hogy ő kéne? Ez lesz az új játék? :D
Amúgy örülök hogy felfedezted magadnak a kis Kluivertet, csak kár hogy a nagycsapatok már régen, és el is fogják vinni (mcsabi jól lőtte be az árat is), de volt róla szó, hogy egyelőre kevés lenne ő egy MU-ba pl. (és igen, akkor hozzánk is)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2018.02.12. 08:49


Erről mondj le, ezt a srácot 30-40m alatt egészen biztos nem tudnánk elhozni, annyiért viszont Undert nem fogja tudni elboltolni. Dolberget is próbálták anno elhozni de gondolom ő is túl drága volt.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2018.02.12. 06:52


cundert nyáron elboltolja :) moncsicsi, már meg is találtam az utódját, a neve is ismerősen csenghet, és igen, a fia.....mondjuk holland bajnokság, gondolom 1 dekát nem védekezik, és nem is tud, de jöhet :)
https://www.youtube.com/watch?v=PTiFGZGOmAo&t=1s
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.11. 23:37


Kevés a zsé, de még szponzorral is az. Jobb ma egy Schick, mint holnap egy Alisson...
http://romapress.us/2018/02/11/roma-champions-league-sponsor-avoid-selling-big-player/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2018.02.10. 00:34


Gondolom ezért is mentek a főnökök Nyonba az UEFA-hoz rapportra, mert idén lejár a 3 éves megállapodásunk és újat kötnénk.
https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/OfficialDocument/uefaorg/ClubFinancialControl/02/24/67/75/2246775_DOWNLOAD.pdf

Nem túl szép az év végi riport, de állítólag a mostani BL szereplés talán megenyhíti a hivatalnokokat svájcban, de állítólag az infrastruktúra fejlesztés (stadion) és a fiatalokra költött pénz (ez nem tudom mi, Tre Fontane - bár azt a rögbisek is használják).
Éljenek a júniusi transzferek!!!

http://quote.morningstar.com/stock-filing/Annual-Report/2017/6/30/t.aspx?t=XMIL:ASR&ft=&d=dbc7f955898de73ad13ab242e2713909

https://www.calcioefinanza.it/2018/02/07/fair-play-finanziario-roma-venerdi-incontro-uefa/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.09. 11:14


de, a kettő kb ugyanaz
és az arany, amint felismeri magáról, hogy ő arany, és a kiteljesedett ragyogáshoz a Roma kevés, menni akar

Pallota meg pontosan tudja, mennyit kéne áldoznia ahhoz, hogy bajnokcsapatot csináljon a Romából. Ennyit nem tud (és az FFP miatt se lenne egyszerű). Spal is megmondta, a kétcsapatos Juve ellen esély sincs. Ergo mit tehet a tulaj, aki történetesen egy gazdasági szakember? Gazdasági oldalról közelít. Tartósan BL-ben próbálja tartani a csapatot, hogy anyagilag megérje neki is, és a csapatot is szinten tudja tartani. Ennek pedig az az ára/következménye, hogy a legjobbjainkat időről időre el fogják vinni.
Nem látok bele James-papa agyába, vágyaiba, motivációiba, de amit látunk az az, hogy képtelenek leszünk az ő vezetésével a Juvét utolérni gazdaságilag. Lehet ezt ő is felismerte már (tuti), ergo nincs értelme hajszolni a Scudettót. Nincs értelme ragaszkodni azokhoz, akiket horroráron vinnének. Ha a stadion összejön, akkor majd, jó pár év múlva, amikor újra lenne elég tartaléka a klubnak és neki, és a stadion-projekt is rendesen termel már, akkor lehet neki lehet veselkedni a bajnokesélyes csapat összerakásának. De addig nincs értelme. Ha a stadion sem jön össze, akkor pedig le fog lépni innen.
Én így látom, és egyszerű fotelelnökként így is gondolkodnék a helyében. És ahogy látom, ő is így tesz.

szerk: ettől függetlenül ugye lehet egy olyan év ahol épp csoda történik és behúzzuk a Scudettót. De az csoda
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2018.02.09. 10:50


Trigoria írta:Xabee, ébredj fel, bilibe lóg a kezed :D
Pallottának nincs, nem volt, és soha nem is lesz annyi pénze, hogy igazi nagycsapatot csináljon a Romából
a nem igazi nagycsapatok pedig eladnak az igazi nagycsapatoknak
ez az élet rendje :)


Én ezt értem, és más az, hogy nem tud idehozni világklasszis, befutott top neveket. De könyörgöm, aki itt van, kiderül hogy aranyat talált, akkor ne váltsa át pár zsák pénzre. A kettő nem ugyanaz..
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.09. 09:47


Xabee, ébredj fel, bilibe lóg a kezed :D
Pallottának nincs, nem volt, és soha nem is lesz annyi pénze, hogy igazi nagycsapatot csináljon a Romából
a nem igazi nagycsapatok pedig eladnak az igazi nagycsapatoknak
ez az élet rendje :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2018.02.09. 08:29


Vigyék csak De Gea-t. Allissont meg kell tartani minden áron, ha csapatot akarnak építeni. Franchise player lehet belőle, akinek a neve összeforr a csapattal, aki miatt odakapcsolnak a mecssünkre.. Ha eladják, akkor ne beszéljen senki, h el akarnak érni bármit is, akkor ez szigorú üzleti elvek mentén működő húspiac. Bármi áron itt kell tartani egy ilyen, klasszis játékost!!!
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2018.02.08. 18:31


tényleg rég volt két jó kapusuk a braziloknak

és be kell látnom tévedtem :D
http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... ro-2617761
ebben az esetben akkor Alisson 150 milla :D :D

Olyan játékost maximum 2-3 évig tudunk megtartani, aki a posztján a világ 4-5 legjobbja között van
szerintem ez manapság már csak 1-2
Radja azért kivétel mert bolond, és imád Rómában élni :D

Nem akarok szobrot döntögetni, ha ha Totti most lenne 20-22 éves, ő ugyanúgy lelépne, mint bárki más.
ez meg kb annyira közhely, hogy felhozni is kár. Összehasonlíthatatlan a utóbbi évek Romája (és főleg olasz focija) azzal, amikor őt csábították
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2018.02.08. 15:30


csak úgy saccra. ha most "csak" Sczeszny állna a kapuban, úgy kb 8 ponttal lenne kevesebbünk, és EDF-nek annyi lenne.... :S
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2018.02.08. 15:17


Most 50-et ér, de ha lehoz még egy jó félévet.(BL nagyon fontos azt többen nézik) és egy jó VB-t. (kell hozzá egy jó félév, mert Ederson is elég jól véd eddig), akkor 80 millió nem áll messze a valóságtól szerintem. Ha pedig visszaesik a formája, amire szerintem nagyobb az esély, akkor is 30-ért simán vinnék, bár én nem adnám el annyiért, mert látjuk mennyit ér egy jó kapus.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2018.02.08. 11:56


Trigoria írta:nincs ott semmiféle harc
Alisson kirobbanthatatlan :)


Még igen...de írtó nagy verseny van ott azért :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Zsolti valamint 32 vendég